برگزیده های پرشین تولز

کلوب طرفداران پرسپولیس

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
تیم هنوز یه مهاجم درست و حسابی نداره .
با این شرایط حتی اگر همین فرداصبح مهاجم جدید بیارن تا با تیم مچ بشه ۴-۵ هفته از لیگ گذشته .
این کالدرون بیچاره هم هنوز با سیستم پول دادن عرب و دارودستش آشنا نشده وگرنه درخواست پول نمیکرد !
ضمنا هر روز داره میگه مهاجم بخرین مهاجم بخرین اما مدیریت تیم اصلا براش مهم نیست !
تو این برهه زمانی که تیمای رقیب تا دندون مسلحن تیم ما به همین داشته های فعلی بسنده کرده و خیلی بعید میدونم بازیکن کارنامه داری به تیم اضافه بشه .
تا وقتی کادر مدیریتی فعلی در راس تیم باشه وضعمون همین آش و همین کاسه هست.‌..

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
پرسپولیس نیوز: با مصدومیت لوریس کاریوس، باشگاه بشیکتاش برای خرید علیرضا بیرانوند از پرسپولیس اقدام کرد.

لوریس کاریوس، گلر شماره یک باشگاه بشیکتاش ترکیه مصدوم شد تا این باشگاه برای خرید گلر جدید به تکاپو افتد.

به نقل از سایت بشیکتاش، علیرضا بیرانوند یکی از گزینه‌های باشگاه ترکی بوده و بشیکتاش قصد دارد تا با ۴ میلیون یورو و پیشنهاد ۲ بازیکن خود، گلر تیم ملی و پرسپولیس را به ترکیه آورد.

به نقل از این رسانه، باشگاه بشیکتاش انتظار دارد در هفته آینده این انتقال را رسمی کند.

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
پرسپولیس نیوز: کاپیتان اسبق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پرسپولیس می‌تواند با توجه به اینکه نفرات اصلی را در اختیار دارد و حریفان قدری در مقابلش قرار دارند، دوباره به قهرمانی دست یابد.

«محمود کلهر» اظهار داشت: قرعه پرسپولیس در لیگ نوزدهم بسیار خوب و شاکله خود را حفظ کرده است. این تیم شرایط ایده آلی دارد تا در مقابل تیم‌هایی که هنوز سازماندهی درستی ندارند، بهترین نتیجه را کسب کند. پرسپولیس در مقابل حریفان جدی خود چون تراکتور و استقلال که تغییرات زیادی داشته، می واند موفق عمل کند.

وی افزود: قرعه این فصل خیلی به نفع پرسپولیس است. به این دلیل که پرسپولیسی‌ها نفرات اصلی فصل گذشته خود را در اختیار دارند. حتی ۲ یا سه بازیکنان پرسپولیس در گذشته فوق العاده با این تیم نتایج خوبی کسب کردند. بازیکنانی چون فرشاد احمدزاده و وحید امیری به تیم اضافه شدند و این موضوع به پرسپولیس کمک می‌کند تا بتواند راحت‌تر از باقی تیم‌ها وارد مسابقات شود.

کاپیتان اسبق تیم فوتبال پرسپولیس درخصوص نواقص فصل گذشته عنوان کرد: نبود امکانات لازم در ورزشگاه‌های ما و رخ دادن اتفاقات ناگوار سبب شد تا ای‌اف‌سی روی این نواقص دست بگذارد. باید برای برگزاری مسابقات لیگ باید بهتر از این برنامه ریزی و کمک کرد تا ورزشگاه‌های ما استانداردهای لازم را داشته باشند و امنیت در آن برقرار شود. امیدوارم این نواقص هر چه زودتر برطرف شود تا دیگر شاهد اتفاقات ناگوار در ورزشگاه‌ها نباشیم و این امر ضعف فوتبال ما است که باید در آینده برطرف شود.

وی درخصوص جذاب بودن لیگ نوزدهم یادآور شد: این فصل، لیگ پویاتری خواهیم داشت. به ویژه آنکه امیر قلعه نویی به هر تیمی رفته خوب مدیریت کرده و سپاهان همواره تیم ریشه‌دار و خوبی بوده است. تیم‌هایی مثل استقلال و پدیده که با وجود یحیی گل محمدی خیلی خوب نتیجه گرفت، هم می‌توانند این لیگ را جذاب کنند.

کلهر ادامه داد: در این فصل باز هم رقابت بین پنج تیم خواهد بود که پرسپولیس می‌تواند با توجه به اینکه نفرات اصلی را در اختیار دارد و حریفان قدری در مقابلش قرار دارند، دوباره به قهرمانی دست یابد. اما استقلال احتیاج به زمان بیشتری دارد تا بتواند با استراماچونی نتایج بهتری کسب کند و از این بحران خارج شود که از نیم فصل دوم بهتر خواهد شد. کالدرون نیز یک مربی حرفه‌ای است و امیدوارم با هوداران و رسانه‌ها ارتباط درستی بگیرد. وی مربی بسیار خوبی برای پرسپولیس می‌تواند باشد و خوشبختانه تیم خوبی را دراختیار دارد.

Core i7

Registered User
لایک‌ها
1,116
امروز فرداست عرب استئفا بده چون تیم مافیای فدراسیون جهت راهبرد اهداف یسزی بدبخت عقده ای خوب عمل کردن و تیم قهرمان چند فصل اخیرو حسابی زخمی و زمین گیر کردن الان دیگه پروژخ ی عرب رو به اتمام هستش و میره!!!
کالدرون فکر کرده چون طرف فامیلش عربِ مثه اعراب حوزه ی خلیج پول خرج میکنه !!!

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
پرسپولیس نیوز: باشگاه پرسپولیس توافق نامه رسمی باشگاه لودوگورتس بلغارستان را برای انتقال قرضی جونیور دریافت کرد.

جونیور براندائو که با توجه به توافق بر سر شرایط همکاری با پرسپولیس، جهت انجام بررسی‌های پزشکی و پس از آن، عقد قرارداد به ایران سفر می‌کند، به صورت قرضی در پرسپولیس حضور خواهد داشت.

این بازیکن برزیلی که به صورت قرضی در برزیل بازی می‌کرد، با توجه به فسخ دو طرفه با باشگاه برزیلی بار دیگر در اختیار باشگاه اصلی خود لودوگورتس است.

باشگاه پرسپولیس پیش از این بر سر این انتقال با باشگاه بلغاری به توافق رسیده بود و امروز جمعه نیز توافق نامه رسمی را دریافت کرد تا همه اقدامات قانونی برای انجام این انتقال انجام شده باشد.

به این ترتیب جونیور در صورت دریافت مجوزهای پزشکی‌، به پرسپولیس می‌پیوندد.

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
امیدوارم این جونیور براندائو درنقش "دی کارمو" فقید ظاهر نشه تا یاد و خاطرات اون بزرگوار رو مجددا برامون زنده کنه :D
باید ببینیم این یکی برزیلی چه اینده ای تو تیم داره .
البته ایندش تقریبا مشخصه ؛
بازی تا نیم فصل اول ، عدم دریافت حتی یک سنت از حق و حقوقش ، شکایت به فیفا و محکوم شدن تیممون ، و درنهایت تجمع برخی در مقابل وزارتخونه در اعتراض به شرایط آرمانی تیم ما ( ملقب به سوگولی ) :D

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
امروز فرداست عرب استئفا بده چون تیم مافیای فدراسیون جهت راهبرد اهداف یسزی بدبخت عقده ای خوب عمل کردن و تیم قهرمان چند فصل اخیرو حسابی زخمی و زمین گیر کردن الان دیگه پروژخ ی عرب رو به اتمام هستش و میره!!!
کالدرون فکر کرده چون طرف فامیلش عربِ مثه اعراب حوزه ی خلیج پول خرج میکنه !!!

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
نرفت که ؟ البته بود و نبودش دیگه فرقی نداره کاری که خواست بکنه رو انجام داد .

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
حضور سیدی به عنوان مربی دروازه بان ! هنوز هم نتونستم باور کنم نیک بنگریم وحید قلیچ حق داره ناراحت باشه . وقتی این همه پیشکسوت های ناب داریم .

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
وقتی هی میگن قهرمانی دوباره قهرمانی دوباره یعنی امسال رو باید هوادار خون دل بخوره چون هر تیمی از قهرمانی حرف بزنه فشار زیادی رو میخواد از رو خودش برداره و این برای تیم ما هم هست متاسفانه. آرزو میکنم تیممون قوی باشه و خوب بازی کنه من ترجیح میدم مثل سال اول برانکو خوشگل بازی کنیم و نتیجه مهم نباشه واسمون.

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
نرفت که ؟ البته بود و نبودش دیگه فرقی نداره کاری که خواست بکنه رو انجام داد .
داداش باور کن رفتن یا موندنش فرقی به حالمون نمیکنه چون حتی اگر به فرض محال عرب استعفا بده و با استعفاشم موافقت کنن درنهایت یکی از اعضای هیئت مدیره فعلی رو میذارن مدیرعامل !
دقیقا مصداق بارز همون حکایت " از چاله در اومدن و رفتن تو چاه " هست

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
براندائو جونیور پس از امضای قرارداد با پرسپولیسی ها گفت: در این مدت درباره پرسپولیس آنقدر خوانده ام و شنیده ام که بدانم در تیم خیلی مهمی بازی می کنم و در ایران و آسیا پرطرفدارترین است.

او همچنین به سایت رسمی سرخ ها گفت: از این که در یک تیم پرطرفدار و سرشناس مثل پرسپولیس بازی خواهم کرد، خوشحال هستم. هر جای دنیا باشید بازی در چنین تیم هایی، خاص است.

مهاجم برزیلی پرسپولیس به انتظار هواداران از تیم اشاره کرد و گفت: البته می دانم هواداران تیم به قهرمانی عادت کرده اند و باز هم چنین انتظاری دارند. خودم را آماده کرده ام تا بتوانم بهترین کارایی را داشته باشم. دوست دارم گل های زیادی بزنم. البته باید دید سرمربی چه وظایفی را از من می خواهد و در خدمت تیم خواهم بود. روزهای پرهیجان را از همین حالا احساس می کنم.

براندائو درباره شماره پیراهنی که انتخاب کرد، اضافه کرد: ابتدا به شماره ۹ و ۹۹ فکر می کردم ولی وقتی شنیدم شماره ۷ خالی است، آن را خواستم. بعد هم که درباره این شماره برایم گفتند و این که تن چه بازیکن بزرگی بوده است نسبت به آن علاقمند تر شدم.

خوزه جونیور به شماره 7 اشاره کرد و اظهار داشت: فهمیدم این شماره برای پرسپولیسی ها خیلی مهم است. مهمترین پیراهن در بزرگترین تیم است. من هم می خواهم برای پرسپولیس بازیکن مهم و موثری باشم که البته به کمک هم تیمی ها نیاز دارم.

براندائو افزود: به من گفتند صاحب این پیراهن آقای پروین است و رسم این است که از او اجازه بگیرم. بعد هم گفتند در تماسی که داشتند این اجازه را گرفته اند. از آقای پروین ممنون هستم و به ایشان و هواداران قول می دهم تمام تلاش خودم را می کنم که ارزش این پیراهن و این شماره حفظ شود.

او در پایان به زمان حضورش در تمرینات نیز اشاره کرد و گفت: بی صبرانه منتظرم همبازیان جدیدم را ببینم و با هواداران زیاد در ورزشگاه روبرو بشوم.

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
براندائو جونیور پس از امضای قرارداد با پرسپولیسی ها گفت: در این مدت درباره پرسپولیس آنقدر خوانده ام و شنیده ام که بدانم در تیم خیلی مهمی بازی می کنم و در ایران و آسیا پرطرفدارترین است.

او همچنین به سایت رسمی سرخ ها گفت: از این که در یک تیم پرطرفدار و سرشناس مثل پرسپولیس بازی خواهم کرد، خوشحال هستم. هر جای دنیا باشید بازی در چنین تیم هایی، خاص است.

مهاجم برزیلی پرسپولیس به انتظار هواداران از تیم اشاره کرد و گفت: البته می دانم هواداران تیم به قهرمانی عادت کرده اند و باز هم چنین انتظاری دارند. خودم را آماده کرده ام تا بتوانم بهترین کارایی را داشته باشم. دوست دارم گل های زیادی بزنم. البته باید دید سرمربی چه وظایفی را از من می خواهد و در خدمت تیم خواهم بود. روزهای پرهیجان را از همین حالا احساس می کنم.

براندائو درباره شماره پیراهنی که انتخاب کرد، اضافه کرد: ابتدا به شماره ۹ و ۹۹ فکر می کردم ولی وقتی شنیدم شماره ۷ خالی است، آن را خواستم. بعد هم که درباره این شماره برایم گفتند و این که تن چه بازیکن بزرگی بوده است نسبت به آن علاقمند تر شدم.

خوزه جونیور به شماره 7 اشاره کرد و اظهار داشت: فهمیدم این شماره برای پرسپولیسی ها خیلی مهم است. مهمترین پیراهن در بزرگترین تیم است. من هم می خواهم برای پرسپولیس بازیکن مهم و موثری باشم که البته به کمک هم تیمی ها نیاز دارم.

براندائو افزود: به من گفتند صاحب این پیراهن آقای پروین است و رسم این است که از او اجازه بگیرم. بعد هم گفتند در تماسی که داشتند این اجازه را گرفته اند. از آقای پروین ممنون هستم و به ایشان و هواداران قول می دهم تمام تلاش خودم را می کنم که ارزش این پیراهن و این شماره حفظ شود.

او در پایان به زمان حضورش در تمرینات نیز اشاره کرد و گفت: بی صبرانه منتظرم همبازیان جدیدم را ببینم و با هواداران زیاد در ورزشگاه روبرو بشوم.

بازیکن بنجل و ضعیف برزیلی این خودشو بکشه هم یک گل نمیتونه بزنه . تیمش هم انقدر ناراضی بودن ازش که قرضی دادن به تیم ما. باشگاه قبلیشم اخراج شده بود .

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
بازیکن بنجل و ضعیف برزیلی این خودشو بکشه هم یک گل نمیتونه بزنه . تیمش هم انقدر ناراضی بودن ازش که قرضی دادن به تیم ما. باشگاه قبلیشم اخراج شده بود .
خود کالدرون تو مصاحبه 2 روز قبل گفت با بودجه محدودی که ما داشتیم بهتر از اینو نمیتونستیم بخریم . حالا دیگه خودتون تا تهش بخونین چه شاه ماهی شکار کردیم
فقط من برام سواله این فوق ستاره ها رو از کجا پیدا میکنن ؟ :D یعنی حتی اگر فرض بر این بذاریم توسط ایجنت یا بهتر بگیم دلال معرفی میشن ، اون دلال ها این مدل بازیکنای بی نام و نشون رو چجوری پیدا میکنن ؟
بهرحال شما بری رسانه های تلگرامی و اینستاگرامی تیم رقیب رو بخونی به احتمال خیلی زیاد روی این بازیکن قیمتی بالغ بر 30-40 میلیارد تومن گذاشتن :D

ولی بی شوخی امیدوارم تمام حدس و گمونای ما درمورد این برزیلیه اشتباه باشه . وضعیت خط حمله تیممون اصلا تعریفی نداره . من حتی بعید میدونم علیپور این فصل مثل 2 فصل اخیر باشه چون سر قضیه مبلغ قراردادش ناراضی بود ( حقم داشت البته )
امثال روستایی و اسدی هم جوونن و کم تجربه و نمیشه روشون بعنوان یه مهره قابل اتکا حساب باز کرد . اونم واسه تیمی که مدعی قهرمانیه و تو 3 تا جبهه باید بجنگه .

بالا