برگزیده های پرشین تولز

دامین site. معتبر هست؟

khavaj

Registered User
لایک‌ها
224
سلام.دوستان یه سوال داشتم آیا دامین site. معتبر هست،یعنی اگه یه سایت بخوایم بخریم رو این دامین و برنامه ریزی چند ساله داشته باشیم ممکن هست این دامنه بعد یه مدت حذف بشه یا همیشگی هست؟
یه سوال دیگرم هم این هست که آیا داشتن این دامین برای راه اندازی یک سایت از نظر گوگل ضعف حساب نمیشه که مثلا تو نتایج گوگل صفحات اول نیاره یا کلا ربطی نداره؟

herkool2000

Registered User
لایک‌ها
392
سلام.دوستان یه سوال داشتم آیا دامین site. معتبر هست،یعنی اگه یه سایت بخوایم بخریم رو این دامین و برنامه ریزی چند ساله داشته باشیم ممکن هست این دامنه بعد یه مدت حذف بشه یا همیشگی هست؟
یه سوال دیگرم هم این هست که آیا داشتن این دامین برای راه اندازی یک سایت از نظر گوگل ضعف حساب نمیشه که مثلا تو نتایج گوگل صفحات اول نیاره یا کلا ربطی نداره؟
دامین com. از همه بهتره و بعد net , .org . با site. هم می تونی ولی کارت سخت تر میشه چون هم از نظر گوگل و هم از نظر بازدید کننده دامین com بهتره.توی نتایج جستجو هم اکثرا سایت های با پسوند .com بالاترن.

payamk007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
والله ما قبلا فکر می کردیم خیلی تاثیر داره مثلا دوسال پیش دامین in بود 17 تومن نگرفتیم الان شده نزدیک 150 پس ارزونی دلیل بر بی کیفیتی دامین نیست ودست رجیسترهاست گوگلم مطمئن باشید برای محتوا خیلی خیلی ارزش میزاره تا اسم و نوع دامین

khavaj

Registered User
لایک‌ها
224
والله ما قبلا فکر می کردیم خیلی تاثیر داره مثلا دوسال پیش دامین in بود 17 تومن نگرفتیم الان شده نزدیک 150 پس ارزونی دلیل بر بی کیفیتی دامین نیست ودست رجیسترهاست گوگلم مطمئن باشید برای محتوا خیلی خیلی ارزش میزاره تا اسم و نوع دامین
من هم نظرم همین هست که اصل کار محتوا باید باشه برای گوگل ،و اینکه دامین دات سایت خیلی هم دامین ارزونی نیست فقط ثبتش ارزون هست هزینه تمدید سالیانش بالای سیصد هزارتومن در میاد

tofanman

Registered User
لایک‌ها
155
من کسب و کار 120 میلیونیمو با پسوند ir راه اندازی کردم و راضیم

بالا