برگزیده های پرشین تولز

کلوب طرفداران استقلال

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,691
به نظر من همه اینها برنامه ریزی شده است.
تیم فصل قبل تونست بهترین خط دفاعی تاریخ لیگ برتر بشه.
مگه میشه تیمی که توی تاریخ لیگ برتر بهترین خط دفاعی رو داره همه رو رد بکنی بره؟!!!
از مهدی رحمتی بگیر تا کاپیتان منتظری و روزبه چشمی و آرمین سهرابیان.
تیم ماشین سازی هرچی توپ بلند میفرستاد با حسینی تک به تک میشدن انگار که اصلا دفاعی وجود نداره!
تیم الان یه بزرگتر نداره و یه با تعصب اون وسط نداره. حیف پژمان منتظری که مفت از دست دادن.
تیم حریف سید جلال حسینی که دوسال هم از پژمان پیرتر هست رو روی چشماش نگه داشته.
همه چیز برنامه ریزی شده است.
نقش کادر فنی فصل قبل رو کاملا نادیده گرفتی !!!
امثال سهرابیان، دانشگر و زکی پور حتی در بهترین فرمشون هم بازیکنان متوسطی محسوب میشن !

Last edited:

saeed_taj

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,787
آقا میدونم از اسپارتا اومده..البته اونجا هم خیلی مربی نبود و اخراج شد.در کل میگم استرایی که تو تیمای بزرگی مثل اینتر مربی بوده اینجا به مشکل میخوره
از اسپارتاپراگ اومد به استقلال !! نه اینتر ...
نره توی حاشیه ؟؟ ساعت خواب :rolleyes: تیم با اون توییت دی مارتیزیو وارد حاشیه-ی خیلی بزرگی شد ! که واضحه خبرش رو همین جناب استرا در اختیارش قرار داده بود !!

فرستاده شده از MI 8 Liteِ من با Tapatalk

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,691
آقا میدونم از اسپارتا اومده..البته اونجا هم خیلی مربی نبود و اخراج شد.در کل میگم استرایی که تو تیمای بزرگی مثل اینتر مربی بوده اینجا به مشکل میخوره

درسته که در تیم بزرگی مربیگری کرده اما مربی بزرگی نیست !

saeed_taj

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,787
آقا من کاری به اسم تیما ندارم..میگم تو تمام تیمایی که بوده همه منظم با کادر مدیریتی درست و همه چی سر جاش بوده..الان اومده ایران کلا هنگ کرده از این وضعیت.اگر با این وضع آشفته باشگاه دووم بیاره هنر کرده
درسته که در تیم بزرگی مربیگری کرده اما مربی بزرگی نیست !

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,691
آقا من کاری به اسم تیما ندارم..میگم تو تمام تیمایی که بوده همه منظم با کادر مدیریتی درست و همه چی سر جاش بوده..الان اومده ایران کلا هنگ کرده از این وضعیت.اگر با این وضع آشفته باشگاه دووم بیاره هنر کرده

تیمهای قبلی که امکانات براش مهیا بود چیکار کرد ؟؟ در حال حاضر لیاقتش بیشتر از این نیست !!

saeed_taj

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,787
مربی خوب و با کارنامه عالی خارجی با این وضعیت باشگاهها و دستمزدی که میدن به ایران نمیان.همین استرا رو هم با کلی خواهش و تمنا آوردن.
تا سه چهار هفته آینده هم عیار استرا کاملا مشخص میشه..البته اگه تا اون موقع ول نکنه بره
تیمهای قبلی که امکانات براش مهیا بود چیکار کرد ؟؟ در حال حاضر لیاقتش بیشتر از این نیست !!

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,691
مربی خوب و با کارنامه عالی خارجی با این وضعیت باشگاهها و دستمزدی که میدن به ایران نمیان.همین استرا رو هم با کلی خواهش و تمنا آوردن.
تا سه چهار هفته آینده هم عیار استرا کاملا مشخص میشه..البته اگه تا اون موقع ول نکنه بره

استرا بزرگتر از وینفرد شفری که با کامرون قهرمان جام ملتهای افریقا شد و به جام جهانی رفت، نیست :rolleyes:

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,691
ماشین‌سازی یک، استقلال صفر/ خوش‌تیپ و بدترکیب!

هر چقدر استراماچونی خوش‌تیپ بود، به‌ همان اندازه تیمش شلخته و سردرگم ظاهر شد. آبی‌ها که می‌دانند طاقت هواداران‌شان برای قهرمانی طاق شده، دست‌کم در اولین ۹۰ دقیقه در قد و قواره‌های مدعیان جلوه نکردند. حالا باید صبر کرد و دید استقلال می‌تواند بعد از چند فصل به ثبات در نتیجه‌گیری برسد یا در لیگ نوزدهم هم در بر همان پاشنه‌ای خواهد چرخید که در لیگ‌های چهاردهم به بعد چرخیده است؟ رسول خطیبی نیز حالا با این سه‌ امتیاز شیرین و جذاب می‌تواند با آرامش بیشتری به کارش ادامه دهد تا بلکه ماشین‌سازی را در ادامه لیگ از جمع پایین‌نشینان در امان نگه دارد.

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
شاید تنها خبر خوبی تو این روزای بدبیاری همین خبر باشه
امیدوارم چشمی برگرده
کاش پژمان منتظری رو خیرات نمیکردن! فنونی زاده میگفت دیر بهش زنگ زدن!
بنظرم تو بازی با ماشین هم باید به میلیچ بازی میدادن حتی چند دقیقه

Windows7

Registered User
لایک‌ها
188

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,352

آقا من خودم در سطح استانی توی مسابقات شرکت میکردم
امکان نداره یک تیم فوتبال که اینقدر تغییرات داشته زیر 8 هفته بتونه هماهنگ بشه ...این قضیه اصلا ربطی هم به سرمربی نداره ... هر پروسه ای زمان خاص خودش رو می خواد تا تکمیل شه ... از اونجایی که استقلال هم رئال مادرید و بارسلونا نیست این پروسه یک نیم فصل توی استقلال طول میکشه
اگر الانم برد و باختی بدست میاد کاملا بر اساس شانس هست و هیچ تاکتیک خاصی پشتش نیست
تاکتیک که سرمربی تعیین میکنه موقعی معنی پیدا میکنه که بازیکن ها کاملا از خصوصیات و نوع حرکتشون تو زمین شناخت پیدا کنن و اون وقت تاکتیک پذیر میشن و تازه میرسیم به اینکه سرمربی چه چور تفکراتی رو می خواد پیاده کنه ( که موثر باشه یا نه !!)

نتیجه نهایی اینکه دقیقا مثل سال های قبل نیم فصل اول از دستمون رفته و از نیم فصل دوم می تونیم در مورد استقلال بحث کنیم

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,691

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
چشمی و رئآل ساراگوسا؟! (البته این تیم دسته 2 هست)
ایسنا

\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\

نامزدهای بهترین‌ بازیکنان فوتبال ایران اعلام شد
اسامی نامزدهای بهترین بازیکنان فوتبال ایران در پست‌های مختلف مشخص شد.
بهترین دروازه‌بان: علیرضا بیرانوند، پیام نیازمند، سیدحسین حسینی
بهترین مدافع:
سیدجلال حسینی، شجاع خلیل‌زاده، وریاغفوری
بهترین هافبک:
احمدنوراللهی، آیاندا پاتوسی، مهدی کیانی
پدیده سال: محمدنادری، محمدبلبلی، الله‌یارصیادمنش
مردسال: سیدجلال حسینی، علیرضابیرانوند، وریا غفوری

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,691
گمونم منظور استرا از مترجم، مترجم ایتالیایی باشه
زرینچه در پاسخ به این سوال که دلیل اصلی عصبانیت استراماچونی چه بود هم گفت: ایشان مترجم خودش را می خواهد و به همین دلیل عصبانی است.

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,691
استقلال یک پنالتی طلبکار شد

نوید مظفری، کارشناس داوری:
پیام حیدری به دلیل خطای هل دادن مدافع ماشین سازی روی شیخ #دیاباته، باید برای استقلال ضربه پنالتی اعلام می‌کرد که به اشتباه دستور به ادامه بازی داد.

+
به گزارش "ورزش سه"، سعید مظفری زاده کارشناس داوری فوتبال ایران درباره صحنه های مشکوک داوری در مسابقه ماشین سازی و استقلال تهران توضیحاتی را ارائه کرد و قضاوت پیام حیدری را زیر ذره بین برد.

-داور در دقیقه 12 خطای بی ملاحظه شاهین ثاقبی بر روی فرشید اسماعیلی را با کارت زرد جریمه کرد. این نوع خطاها در مسابقاتی که خشنونت همراهش است می تواند با جریمه سنگین تر مواجه شود.

بالا