برگزیده های پرشین تولز

کلوب طرفداران استقلال

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,668
داداش من که اولین نفری بودم که گفتم این بابا از منصوریان هم بدتره
کسی که تیم اینتر رو بهش بدی نتونه نتیجه بگیره باید خیلی نابغه باشه حالا فکر کن استقلال داغون شده رو بهش بدی چی تحویل میگیری !!! شما یک تیم که توش موفق بوده باشه پیدا نمیکنی !!! یعنی توی لیگ محلات هم سرمربی میشده اخراجش می کردن !!!
اینا شفر رو اخراج کردن که بدترش رو بیارن وگرنه که شفر رو نگه میداشتن !!!
الانم دارن مسئله داوری رو هی بزرگ میکنن که یعنی داور مقصره اما خود خرشون نمی فهمن اگر برن توی باشگاه های آسیا یا جلوی تیمی مثل تراکتور و سپاهان اینجوری بازی کنن پاره میشن . تیمی که امیدش به گل زنی دیابت و قائدی باشه وضعش معلومه
اونم جلوی فولادی که کل بازی دفاع کرد و فقط یک توپ داخل محوطه جریمه استقلال آورد !!!

تیم هیچ ثباتی نداره نه تو مدیریت نه بازیکن نه سرمربی چه انتظاری میشه ازش داشت ؟

شفر اگر ماجراش ختم بخیر نمیشد قطعا مشکلات بزرگی پیش میومد !

یه تیم دو بازیکنش عوض میشن کلا از هم میپاشه استقلال که تو اینکارا سابقه ای داره ...

اگر زمان جدایی پژمان و مجتبی رو یادتون باشه یه تیم با کیفیت داشتیم یهو همه رفتن تیم پوکید

من نمیفهمم تو تیم های دیگه چطور قرارداد میبندن که بازیکناشون چند سال در خدمت باشگاهن و شیرازه تیمشون بهم نمیخوره ؟

چطوره که تو استقلال بازیکنایی مثل ابراهیمی پاتوسی و تیام با اینکه ستاره میشن یهو میذارن میرن !

این اگر مشکلی مدیریت نیست پس چیه ؟

این تیم اگر مدیر دلسوز نداشته باشه هیچ انتظاری ازش نمیتونید داشته باشید

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
تو هفته های اول نتیجه برای تیم بزرگی مثل استقلال خیلی مهمه، ما همیشه عادت کردیم که لیگ رو با برد شروع کنیم و طبیعیه که همه از نتایج ناراضی باشیم

ولی از حق و انصاف نگذریم دیروز بد بازی نکردیم

تیم خودشو پیدا کرده بود...پاسهای هماهنگ، خصوصا زوج قائدی شجاعیان تو بعضی از صحنه ها خیلی هماهنگ بودن

با نگاه کردن خلاصه بازی فقط حیف و افسوس باقی میمونه ولی خب نقاط قوت خودمون رو هم ببینیم بد نیست، دیروز دفاع فولاد خیلی خوب بود و اگر استرا با تغییراتی در تیم نتیجه رو حفظ میکرد ما تا الان بازیو برده بودیم!

اول از همه اینکه دفاع بی تجربه بود و نبود دانشگر خیلی تو چشم میزد هر چند سیاوش یزدانی بد عمل نکرد بجز اون دو صحنه ای که تو نیمه دوم یکیش منجر به گل شد

این صحنه پاس رو به عقب سیاوش یزدانی هست که دیگه نباید از این اشتباهات مرتکب شه!

kc50bfhan1wo.png

شیخ دیاباته در حد و اندازه های خودش ظاهر نشده
من مهمترین دلیلش رو دیر اضافه شدنش به تیم میدونم البته اگر چیزی تو چنته داشته باشه
اگر دقت کنید بقیه تیم راحتتر با هم بازی میکنن و دیاباته یا همون دیابت بقول خودم دیرتر اضافه شد و ناهماهنگتره
یکی دو صحنه خوب جا یابی کرد..خصوصا تو نیمه دوم با این سانتر وریا غفوری که دفاع فولاد شارژش کرد و نذاشت ضربه اشو دقیق تو چارچوب بزنه..این صحنه:

83bbuaen98ac.png

صحنه گلی که خوردیم رو مرور کنیم:
سه تا مهاجم فولاد دقیقا یا تقریبا در یک خط هستند و هیشکدوم از دفاع های ما مزاحمشون نشدن!!! من یاد سه تا بازیکن پلاستیکی فوتبالدستی افتادم!!!!!!...اینجاست که دفاع یه **** میخواد که داد بزنه و بازیکنا رو بفرسته جلوی مهاجم..**** یعنی پژمان...پژمان نیست یعنی یا استرا نخواست یا خطیر نخواست یا فتحی شل جنبید و یا خود پزمان نخواست بمونه که تا جایی که یادمه دلیلش وجود خطیر تو تیم بود!..صحنه رو ببینیم:

7h3ll68qqeub.png

در همین لحظع شماره هشت فولاد(اگر اشتباه نکنم) براحتی تمام با دقت هر چه تمامتر ضربه شو میزنه ولی به دفاع ما میخوره وبرمیگرده توضربه دوم سیاوش یزدانی تو دروازه جاگیری کرده ولی توپ از کنارش براحتی رد میشه..ظاهرا تو اون صحنه مبهوت شده..ولی اگر دفاع با تجربه تری داشتیم شاید این توپ رو در میاورد....یا حتی اگر سید مهدی رحمتی بود حتما این توپ رو گرفته بود...وظیفه دفاع توپ بیرون آوردن از دروازه نیست وظیفه گلره که نذاره چنین توپی گل بشه...صحنه گل:

zcvphmh3aacq.png

fn1ykj4e18gg.png

و کلام اخر....آقای استرا ما شما رو از ایتالیا اوردیم که مثل داورای ایرانی اخر بازی کارت زرد نگیری، تو کنفرانس صندلی هل ندی و به داور اعتراض نکنی! بنا بود از این جلف بازیا داشته باشی که خودمون بلد بودیم/ بنظرم برای یه سرمربی جنتلمن ایتالیایی زشته که تو اخر بازی که گل رو دریافت میکنه ساعت نشون بده حالا بهر دلیل!

bjqeh6qtilvz.png

6y3340ok4tb3.png

Last edited:

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,689
انتقال صیادمنش به تیم دسته‌دومی ترکیه!

در حالی که انتقال اللهیار صیادمنش پیش از شروع فصل جدید سوپرلیگ ترکیه توسط باشگاه فنرباغچه اتفاق عجیبی بود اکنون مهاجم ایرانی خود را با قراردادی قرضی به تیم حاتای‌اسپور می‌فرستد. به گزارش روزنامه Yeniakit ترکیه سران 2 باشگاه فنرباغچه و حاتای‌اسپور برای انتقال رسمی اللهیار صیادمنش 18 ساله به توافق رسیدند. این در حالی بود که پیش از این تیم ریزه‌اسپور تصمیم به جذب اللهیار صیادمنش داشت اما در نهایت تیم حاتای‌اسپور برنده این انتقال شد. تیم حاتای‌اسپور در لیگ دسته‌دوم ترکیه بازی می‌کند. این تیم در شهر انتاکیه در جنوب ترکیه واقع شده است.

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
بنظرم تیم ریکاوری روانی میخواد:
داریوش شجاعیان،هافبک استقلال بعد از بازی گفت: «ما بدبخت و بدشانس هستیم.»

اینو راست میگه:
مهدي قائدي اولين بار تحت هدايت استراماچوني از ابتدا بازي كرد،موقعيت ساخت و موقعيت داشت اما گل نكرد،ولي نظر هواداران را نسبت به خودش عوض كرد.
قائدي كه در سمت چپ بازي مي كرد،تعويض شد.مدافع راست فولاد آزاد شد و براي خوزستاني ها گل ساخت

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,689
بنظرم تیم ریکاوری روانی میخواد:
داریوش شجاعیان،هافبک استقلال بعد از بازی گفت: «ما بدبخت و بدشانس هستیم.»
تیم مشکل تاکتیکی داره ! نه روانی و ذهنی ...

saeed_taj

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,787
روانی هم داره...خیلی هم مهمه
فعلا تو دو تا از آسونترین بازیهامون نتیجه نگرفتیم..من موندم تو بازیهای مهم با سپاهان و پرسپولیس و تراکتور و پدیده و ذوب آهن و ... میخوان چکار کنن

saeed_taj

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,787
احتمال عمل جراحی باقری برای درمان مصدومیت
هافبک کرمانی استقلال ممکن است مچ پای مصدومش را تحت عمل جراحی قرار دهد.

به گزارش "ورزش سه"، فرشید باقری در هفته های پایانی لیگ هجدهم با مصدومیت شدید روبرو شد و در آن زمان شایعاتی مطرح شد که این بازیکن باید عمل جراحی کند اما او بدون عمل جراحی و با تمرینات تقویتی به تمرینات برگشت تا بازی‌های این تیم در لیگ نوزدهم را از دست ندهد.

با این حال فرشید باقری در دقایق ابتدایی نیمه دوم بازی با فولاد مصدوم و از زمین بازی تعویض شد تا مشخص شود مصدومیت قدیمی این بازیکن دوباره او را اذیت می کند.

گفته می‌شود قرار است فرشید باقری با پزشکان تیم فوتبال استقلال مشورت کند تا در صورت صلاح آنها این بازیکن پایش را به تیغ جراحان بسپارد تا بتواند با قدرت به میادین برگردد.

saeed_taj

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,787
احتمال عمل جراحی باقری برای درمان مصدومیت
هافبک کرمانی استقلال ممکن است مچ پای مصدومش را تحت عمل جراحی قرار دهد.

به گزارش "ورزش سه"، فرشید باقری در هفته های پایانی لیگ هجدهم با مصدومیت شدید روبرو شد و در آن زمان شایعاتی مطرح شد که این بازیکن باید عمل جراحی کند اما او بدون عمل جراحی و با تمرینات تقویتی به تمرینات برگشت تا بازی‌های این تیم در لیگ نوزدهم را از دست ندهد.

با این حال فرشید باقری در دقایق ابتدایی نیمه دوم بازی با فولاد مصدوم و از زمین بازی تعویض شد تا مشخص شود مصدومیت قدیمی این بازیکن دوباره او را اذیت می کند.

گفته می‌شود قرار است فرشید باقری با پزشکان تیم فوتبال استقلال مشورت کند تا در صورت صلاح آنها این بازیکن پایش را به تیغ جراحان بسپارد تا بتواند با قدرت به میادین برگردد.
خدا رو شکر داره شرش کم میشه..کاش تا آخر فصل نباشه

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,689

saeed_taj

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,787
یزدانی و تجربه محبوبیت در کمتر از ۹۰ دقیقه
مدافع استقلال به خاطر عملکردی که در بازی برابر فولاد داشت در همان دقایق ابتدایی بازی به شدت از سوی هواداران این تیم تشویق شد.

به گزارش "ورزش سه"، سیاوش یزدانی بازی اول استقلال برابر ماشین سازی را به دلیل محرومیت از دست داده بود اما در بازی با فولاد در غیاب محمد دانشگر در کنار عارف غلامی به میدان رفت تا تلاش کند خط دفاع استقلال را مستحکم کند.

یزدانی در همان دقایق ابتدایی بازی با یک تکل به موقع زیر پای شیمبا اجازه نداد این بازیکن ضربه به سمت دروازه بزند و درست همان دقیقه بود که هواداران به شدت این بازیکن را تشویق کردند.

مدافع استقلال در تمام طول بازی تمام ضربات سر را بالاتر از مهاجمان فولاد زد و به جز یک صحنه که نزدیک بود پاس روبه عقبش به موقعیت منجر به گل تبدیل شود در تمام دقایق بازی نمایش بی نقصی داشت و نکته جالب این که در طول بازی هم تماشاگران استقلال به شدت این بازیکن را تشویق کردند.

یزدانی یک بار هم فرصت داشت که دروازه فولاد را باز کند اما ضربه سر او با اختلاف زیاد به بیرون رفت و در کل این بازیکن یکی از بهترین بازیکنان استقلال در بازی شب گذشته برابر فولاد بود بازی که در آن بازیکنان استقلال نمایش چندان خوبی نداشتند.

saeed_taj

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,787
چرت گفته این پیشکسوت عزیزکه فغانی باعث مساوی شده...تیم باید تا موقع سوت داور تلاش کنه..به نظرم 20 ثانیه بیشتر گرفتن بخاطر مصدومیت حسینی تو اون 5 دقیقه خیلی نبود..مشکل از جای دیگه اس..نباید به این بهونه های بچه گونه رو آورد

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
چرت گفته این پیشکسوت عزیزکه فغانی باعث مساوی شده...تیم باید تا موقع سوت داور تلاش کنه..به نظرم 20 ثانیه بیشتر گرفتن بخاطر مصدومیت حسینی تو اون 5 دقیقه خیلی نبود..مشکل از جای دیگه اس..نباید به این بهونه های بچه گونه رو آورد
در این که فغانی با استقلال مشکل داره شک نکن...خصوصا اون زمان که فرهاد مجیدی تو زمین بود... راستش من در کل از قضاوت فغانی راضی بودم دیروز ولی عکس العمل استرا و نشون دادن ساعت یکم منو بفکر فرو برد...چرا استرا ساعت نشون داد؟ من خودم به استرا انتقاد کردم که از حرفه ای گره بدوره و نباید اینکارو میکرد..ولی شاید استرا حق داشته باشه و چیزی بدونه که ما دقت نکردیم و نمیدونیم!! مترجمم که نداره بیچاره!

Last edited:

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,632

saeed_taj

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,787
در این که فغانی با استقلال مشکل داره شک نکن...خصوصا اون زمان که فرهاد مجیدی تو زمین بود... راستش من در کل از قضاوت فغانی راضی بود دیروز ولی عکس العمل استرا و نشون دادن ساعت یکم منو بفکر فرو برد...چرا استرا ساعت نشون داد؟ من خودم به استرا انتقاد کردم که از حرفه ای گره بدوره و نباید اینکارو میکرد..ولی شاید استرا حق داشته باشه و چیزی بدونه که ما دقت نکردیم و نمیدونیم!! مترجمم که نداره بیچاره!
دیروز مترجم مورد نظرش رو نیمکت بود..چند صحنه تو تی وی نشون داد داشت باهاش صحبت میکرد و ترجمه میکرد

kyle

مدیر بورس و بانکداری
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,201
دقیقا نظر منم همینه
تیمهای بزرگ دیگه ای هم اینطوری گل خوردن ولی سی داور مقصر نگرفت
شما تو زمین تا داور سوت پایانو بزنه باید تلاش کنی
میشد خیلی راحت اون چند ثانیه رو مدیریت کرد

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
خب خدا رو شکر همه موافقن که فرزامی چرت گفته!

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
استراماچونی در نیمه دوم پس از مصدومیت فرشید باقری و حضور ریگی در زمین تصمیم گرفت آرایش تیمی را به ۴۲۳۱ تغییر دهد و از علی کریمی و ریگی در یک محور استفاده کند.این تغییر البته قدرت تخریب خط میانی استقلال را افزایش داد، ولی احتمالا به دلیل تجربه کم استقلالی‌ها در بازی با این روش، اشکالاتی را هم ایجاد کرد. که مهم‌ترین نمودش در صحنه گل تیم فولاد بود.

در صحنه گل دقایق پایانی فولاد، ریگی و رضاوند در لحظه سانتر از یار مستقیم خود غافل می‌شوند و مهم ترین فضای درون محوطه جریمه را در اختیار حریف قرار می‌دهند. در حقیقت با جاگیری اشتباه نه بازیکن حریف را مارک می‌کنند و نه فضای جلوی مدافعین را پوشش می‌دهند.و پنج بازیکن حریف را با سه مدافع خودی تنها میگذارند.البته گل دقایق پایانی باقرپور مهاجم جوان فولادی‌ها، بیش از همه چیز حاصل از دست رفتن تمرکز تیمی استقلال در ۳۰ ثانیه پایانی بازی بود و گرنه از لحاظ فنی از بازیکنانی در این سطح انتظار چنین بی دقتی در فاز دفاعی نمی‌رود.

استراماچونی در بازی دوم هم نشان داد شکل و فرم بازی مورد علاقه‌اش در حال شکل گیری است و روند تاکتیکی تیمش رو به پیشرفت است.هر چند دست آورد آبی‌ها از دو بازی اول تنها یک امتیاز بوده است ولی در یک دوره لیگ، برخلاف مسابقات حذفی بدشانسی ،اشتباهات داوری، گل دقایق پایانی و...همیشه برای یک تیم نیست و احتمالا در انتها توازن برقرار خواهد شد. فقط کمی تمرکز بیشتر از سوی بازیکنان و آرامش بیشتر از سوی کادر فنی، استقلال را تبدیل به یکی از مدعیان اصلی لیگ برتر خواهد کرد.

بالا