برگزیده های پرشین تولز

Rasoul.A

Registered User
لایک‌ها
42
به نام خدا

درود بر شما اساتید محترم upload_2019-8-19_21-43-0.gif

به دلیل ارتقاء به i7-3770 ، سیستم قبلی خودم رو میذارم برای فروش:

[CPU]
Intel Xeon E5450 3.00GHz
خودم چند سال پیش کارکرده خریدمش
چند ماه هم تا حدودای 3.6GHz اور شده و باهاش کار میکردم. (تنظیمات Auto بورد.) الان همون فرکانس خودشه.

[MB]
GigaByte EP43T-UD3L rev. 1.0
چند سال پیش، به صورت کارکرده و به همراه E8500 از آقای ساعد خریداری شده.فاکتورش موجود و داخل کیس قرار داره.
BIOS ریست شده و حتی باطری نو هم خریدم براش.
جایگاه CPU، کمی خراشیده شده تا Xeon بتونه بشینه. در تصاویر، سعی کردم نشون بدم.

[RAM]
Avexir Budget Series 2x2GB DDR3L 1600MHz 1.35v گارانتی الماس ایران (فکر کنم مادام العمر باشه. دقت نکردم.)
Crucial 2GB DDR3 1333 + Team Group 2GB DDR3 1333 (این دو تا رو نمیدونم گارانتی دارند یا نه)
نمیدونم اور کردن CPU، تاثیری روی رم میذاره یا نه. البته فکر کنم دو سه باری اون اویل تنظیمات رو تغییر داده ام. اما توی این چند ماه که با CPUی اور شده کار میکردم، تنظیمات رم روی بورد، Auto بودند.

[HDD]
Maxtor 80GB IDE
این هارد رو از روزی که این کامپیوتر خریداری شده، داشتم. یعنی همینو داشتم در ابتدا!
happy.png

تصاویر رو گذاشتم، ببینید.

[مخلفات!]
CD رایتر سوزوکی - در رو غالبا باید با سوزن باز کنید، Read رو تست کردم، اوکی بود. دیگه رایتش نتستیدم!
happy.png

مودم Dial Up - اینو وقتی با اینترنت دایل آپ وصل میشدیم به دنیای مجازی، ازش استفاده میکردم.
فلاپی - این روی همین سیستمی بوده که سال 87 (شایدم 88 بود) پدرم برام خریدند. تا اونجایی که به خاطر دارم، مودم و فلاپی سالم بودن و کار میکردن.
RAM Reader StrongTech روی Case - رم T-Flash گذاشتم، کار کرد. رم دیگه نداشتم. USBش هم فکر کنم مشکل داشته باشه.
کارت صدا WIPRO PCI - میخواستم یه بورد ASUS P8H77V-LE بخرم، فروشنده میگفت صداش مشکل داره. این کارت صدا رو برای همون خریدم. اما بورد رو نخریدم!
laugh.png
اصلا هم ازش استفاده نکرده ام. (45ت قیمت خرید!)
تعداد 3 عدد کابل ساتا معمولی + 2 عدد کابل IDE + چندتا پیچ!

[Case: Elegance]
کیس و دیگر قطعات رو خودتون دیگه تر و تمیز کنید. من حوصلۀ این کارا رو ندارم. البته تمیز کرده ام، اما نه اونقدر.

✔ قطعات، تکی فروخته نـــمیشوند. با عرض پوزش.

✔ ارسال فقط با تیپاکس خواهد بود. واسطه هم مشکلی نداره، فقط هزینه اش رو خودتون متقبل خواهید شد.

قیمت = پیشنهادی (در انتخاب خریدار مختار خواهم بود. البته پیشنهاد بالاتر در اولویت میباشد!
biggrin.png
)

:: تـــصـــاویـــر ::

برای دیدن تمامی تصاویر، اینجا کلیک کنید.

aida_cpu.png

aida_mb.png

cpu-z_ram_1.png

HD_Tune_Pro_Drive_Status_smart.png

maxtor_health.png

memtest64.png

Photo_012.jpg

Rasoul.A

Registered User
لایک‌ها
42
به دلیل بدهکاری، با قیمت 1.150.000 تومان به فروش گذاشته میشود.

saeed0c

Registered User
لایک‌ها
1,352
دست خط زیبایی دارید.

Rasoul.A

Registered User
لایک‌ها
42
یک عدد هارد SeaGate PipeLine HD 2 500GB 5900RPM + یک عدد فن هاب DeepCool نیز به فروش گذاشته میشوند.

Rasoul.A

Registered User
لایک‌ها
42
یک عدد هارد SeaGate PipeLine HD 2 500GB 5900RPM + یک عدد فن هاب DeepCool نیز به فروش گذاشته میشود.

هیچ کدومشون به سیستم وصل نیستند. برای خــریــدار واقــعــی، عکس از سلامت هارد ارسال خواهد شد.

بالا