برگزیده های پرشین تولز

اولین روز دانشگاه چه حسی داشتید؟!

iM.LeOnArDo

Registered User
لایک‌ها
81
روز اول که ثبت نام بود انقد خوشال بودم در پوست خود نمیگنجیدم :lol:
الان که 5 ترم میگزره به چیز خوردن افتادم :D
خیلی تو انتخاب رشته دقت کنید , اسم یه رشته ممکنه خیلی خوب و فلان باشه ولی ممکنه چیزایی هم داشته باشه که با شما جور درنیاد !

saeed74

Registered User
لایک‌ها
211
روز اول که ثبت نام بود انقد خوشال بودم در پوست خود نمیگنجیدم :lol:
الان که 5 ترم میگزره به چیز خوردن افتادم :D
خیلی تو انتخاب رشته دقت کنید , اسم یه رشته ممکنه خیلی خوب و فلان باشه ولی ممکنه چیزایی هم داشته باشه که با شما جور درنیاد !

چه رشته ای؟:) یعنی اولش رشتتو دوس داشتی بعدش دوست ندارنده شدی؟:]

Sent from my C2105 using Tapatalk 4

iM.LeOnArDo

Registered User
لایک‌ها
81
چه رشته ای؟:) یعنی اولش رشتتو دوس داشتی بعدش دوست ندارنده شدی؟:]

Sent from my C2105 using Tapatalk 4
از اسم و رسم رشتم خوشم میومد
با رتبه ای که داشتم اصلا فک نمیکردم این رشته قبول شم چون یه رشته ی پر ادعا هست ولی روزانه قبول شدم :)))))))
بعد که رفتم فهمیدم هیشکی جرات نداره بیاد این رشته :D از بس که سخته

clipchi

Registered User
لایک‌ها
659
رفتم سر کلاس دیدم با من 60 تا پسریم یه دونه هم دختر نیست :| گرخیدم اصن :|
یه حس خیلی بد هم تو وجودم بود که ناشی از دوری از خانواده بود :( اصلا حس خوردن غذا رو نداشتم :(

Ysmn

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا من یبار کله صبحی ساعتای ۸ اینطورا با دوستان گرامی پاشدیم خواستیم بریم استخر با * مترو * ( قبل کنکور ) بعد من این کارمندا و دانشجو ها رو میدیم که سریع میدویدن برن سوار شن ( لنتی چ ابهتی) ازون موقع دیگه بشدت دلم خواست دانشجو شم :general606: و کنکور رو خوب بدم تا تخم چشم همه دربیاد با این حال کسی باور نمیکرد من درس بخونم و اینجانب من بسی قبول شدم ( :general105: خرخونی هم نکردم و کلا ولگردی و دور دور بودم )
روز اول رو که به زور مامان بابام رو راضی کردم نرم گفتم الان سریع میفهمن من ترم اولی ام و تیکه بارون .
باید بگم روز دوم دانشگاه دیگه
خیلی سعی کردم که طوری رفتار کنم که ضایع نباشم مثلا ترم اولی نیستم :)general710: میدونین ک ؟! )
منم کلا آدم بشدت خجالتی ام و قیافم طوریع که همه فکر میکنن بشدت خودخواه و از خود شیفته و مغرورم
سر همینم سخت دوست پیدا میتونم بکنم
:| مامانم بشدت و خوب روابط اجتماعیش بالاست ولی بهش نرفتم و دائم تو عذابم
خلاصه منم رسیدم و گفتم سرمو ببرم تو گوشی
مثلا مثل ندید پدیدا (ک بودم) نیگا نکنم و ضایع نشه
ولی ازونجایی که قیافه من بشدت بیبی فیسه
نقشم فکر نکنم گرفت چون تا تا دیدم محیط رو سکته رو زدم نمیدونستم چیکار کنم :general503: یذره ول گشتم اونجاهارو تا ببینم چه خاکی بر سرم بریزم
دیگه اخر سر پرسیدم و شیک رفتم سر کلاس
و اونجا با تعداد زیادی پسر مواجه شدم که فک کنم صورتم سفید شد ( توقع این تعداد زیادو نداشتم :general208:)
همونجا خشکم زده بود برگردم ؟! برم ؟!‌
رفتم نشستم خیلی لاکچری و استاد اومد یسره رفت سر درسش
:general705:خوشبختانه دوستم پیدا کردم ولی نه دختر
هرچی بود از تنهایی روز اول بهتر بود
کم کم دیگ ب تعداد دوستان گرامی زیاد شد

کلا دوره خیلی خوب برای من شماها روا نمدانم:general711:

sem sennares

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
روز اول فکر میکردم به تمام آرزوهام رسیدم . از همه چی و همه کس فیلم میگرفتم به یه چیزایی یه قولهایی داده بودم همه رو انجام دادم مثلا به کفشهام قول داده بودم ببرمشون دقیقا وسط دانشگاه اونجا بهشون بگم اینم دانشگاه . کلاسهای حرفه ای مربوط به رشته م و هنری مربوط به علاقه م ثبت نام کردم. بعد کم کم فهمیدم نچ زدم به کاهدون زیر پام روز به روز بیشتر خالی میشد وسط چندین هزار ژیگول و خشکلی که با یه گله از گوساله فقط قیافشون فرق میکنه و اساتیدی که فرق هویج رو با اگزیستانسیالیسم نمیدونن و جامعه ای که نتنها منتظر ما نیست و جایی برای ما نداره بلکه به چشم یک نخاله و سربار آینده نگامون میکنه کم کم آدم کالبد خالی میکنه و دیگه براش مهم نیست بهایی که داره بابت این هیچ میده عمرشه....
دانشگاه رفتن در ایران یک اشتباه بزرگ ولی اجباریه...

Last edited:

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,991
بالا