برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

mohammad200

Registered User
لایک‌ها
1,341
من پارسال شهریور 1 ساله تو بانک گردشگری باز کردم
این ماه سود 23 درصد تموم میشه و من میخام پولم رو بردارم
میخواستم بدونم باید حتما حضوری برم بانک یا از طریق اینترنت بانک هم گزینه ای داره که بشه انجام داد ؟

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
من پارسال شهریور 1 ساله تو بانک گردشگری باز کردم
این ماه سود 23 درصد تموم میشه و من میخام پولم رو بردارم
میخواستم بدونم باید حتما حضوری برم بانک یا از طریق اینترنت بانک هم گزینه ای داره که بشه انجام داد ؟
سلام چون قصد بستن حساب رو دارین حضوری برید

ya30n

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,471
امین جان همونطور که گفتی صدور بسته شد واسه صندوق امین!
همین امروز هم خونه رهن رفت D:
انتخاب دوم بنظرت کجا باشه ؟؟

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
امین جان همونطور که گفتی صدور بسته شد واسه صندوق امین!
همین امروز هم خونه رهن رفت D:
انتخاب دوم بنظرت کجا باشه ؟؟
سلام یاسین جان
عرض ارادت داداش
شرمنده پستت رو الان دیدم
درمورد امین آشنا تو سایتش زده صدور بسته شده ولی من تلفنی از اپراتورش پرسیدم گفت شما هروقت خواستی صدور بزنی ، از ساعت 14 به بعد چک کن ببین درگاه آنلاین فعاله یا نه . اگر فعال بود میتونی با رعایت سقف 50 تومن صدور بزنی ( چون سقف خرید اینترنتی 50 میلیونه )
میخوای خیالت راحت بشه میتونی خودتم تماس بگیری آمارشو دربیاری
انتخاب دوم زیاده
اگر بخوای ریسک کنی صندوق صبای هدف سودهای بسیار خوبی داده و مدتی هست صدورش مجددا باز شده ( البته این صندوق درامد ثابته و عملا ریسک نداره اما بهرحال خودت میدونی اینجا ایرانه و باید نسبت به همه چی بدبین باشی :D )
نخوای ریسک کنی صندوق بانک دی هست ، صندوق بانک ایران زمین هست ، صندوق بانک حکمت هم هست
که تو این 3 مورد تو جایی چک کردم از نظر میانگین سود سالیانه اول صندوق حکمت اشنا بوده ، بعدش بانک دی و دراخر بانک ایران زمین بوده
هر 3 صندوق ضامن نقدشوندگی دارن و تا حدودی میشه گفت قابل اعتمادترن
هرچند که درمورد ضامن نقدشوندگی بارها تو همین تاپیک بحث شده که هیچ ضمانتی نداره
ولی خب ما ایرانیا از نظر روانی کلا کلمه "ضامن" و مشتقاتش رو خیلی دوس داریم :D

ya30n

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,471
سلام یاسین جان
عرض ارادت داداش
شرمنده پستت رو الان دیدم
درمورد امین آشنا تو سایتش زده صدور بسته شده ولی من تلفنی از اپراتورش پرسیدم گفت شما هروقت خواستی صدور بزنی ، از ساعت 14 به بعد چک کن ببین درگاه آنلاین فعاله یا نه . اگر فعال بود میتونی با رعایت سقف 50 تومن صدور بزنی ( چون سقف خرید اینترنتی 50 میلیونه )
میخوای خیالت راحت بشه میتونی خودتم تماس بگیری آمارشو دربیاری
انتخاب دوم زیاده
اگر بخوای ریسک کنی صندوق صبای هدف سودهای بسیار خوبی داده و مدتی هست صدورش مجددا باز شده ( البته این صندوق درامد ثابته و عملا ریسک نداره اما بهرحال خودت میدونی اینجا ایرانه و باید نسبت به همه چی بدبین باشی :D )
نخوای ریسک کنی صندوق بانک دی هست ، صندوق بانک ایران زمین هست ، صندوق بانک حکمت هم هست
که تو این 3 مورد تو جایی چک کردم از نظر میانگین سود سالیانه اول صندوق حکمت اشنا بوده ، بعدش بانک دی و دراخر بانک ایران زمین بوده
هر 3 صندوق ضامن نقدشوندگی دارن و تا حدودی میشه گفت قابل اعتمادترن
هرچند که درمورد ضامن نقدشوندگی بارها تو همین تاپیک بحث شده که هیچ ضمانتی نداره
ولی خب ما ایرانیا از نظر روانی کلا کلمه "ضامن" و مشتقاتش رو خیلی دوس داریم :D

امین جان یه دنیا سپاس
همیشه با راهنمایی های خوب و به موقع کارمو راه انداختی
فک نکنم نیاز به صندوق دیگه باشه
همون آشنا بعد از احراز هویت از سجام گفت شماره حسابتون رو استعلام میگیریم اوکی بود فعال میشید و میتونید از طریق درگاه صدور بزنین
فقط الان ساعت یک و نیم ظهر که زنگ زدم 20 دقیقه صف انتظار بودم :eek::confused:

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
امین جان یه دنیا سپاس
همیشه با راهنمایی های خوب و به موقع کارمو راه انداختی
فک نکنم نیاز به صندوق دیگه باشه
همون آشنا بعد از احراز هویت از سجام گفت شماره حسابتون رو استعلام میگیریم اوکی بود فعال میشید و میتونید از طریق درگاه صدور بزنین
فقط الان ساعت یک و نیم ظهر که زنگ زدم 20 دقیقه صف انتظار بودم :eek::confused:
نوکرتم داداش
عزیزی
آره امین آشنا یه چند وقته اینجوری شده . قبلا زنگ میزدی سریعا به اپراتور وصل میشدی اصلا خبری از معطلی نبود . این قبلا که میگم حدودا 3-4 ماه پیشه .
ولی یه مدته که بخاطر رکود نسبی بازارهای موازی بورس، تعدادی از مردم سرمایشون رو به سمت صندوقهای درامد ثابت و بعضا صندوقهای سهامی منتقل کردن . دیگه خودت بهتر از من میدونی اوضاع مسکن و ارز و طلا چجوری شده .
مسلما صندوقهایی مثل امین آشنا که سود بالاتری میدن بیشتر تو چشمن و تقاضا واسه سرمایه گذاری بیشتره . به همین خاطره که الان وقتی زنگ میزنیم باید تو صف انتظار باشیم

پ.ن : یاسین جان اپلیکیشن آشناشاپ رو از گوگل پلی یا سایت امین آشنا دانلود و نصب کن . کارت واسه صدور ، ابطال ، چک کردن گردش حسابت و ... خیلی راحت تر میشه .

Wallet

Registered User
لایک‌ها
53
این صندوق بانک آینده و حساب آینده ساز چدیدا اصلا معلوم نیست چکار داره می کنه ! جهت اطلاع گفتم ... قوانینش ماهی یک بار عوض مییشه ! یه جایی بزارید که ثبات داشته باشه

peyman1one

Registered User
لایک‌ها
559
این صندوق بانک آینده و حساب آینده ساز چدیدا اصلا معلوم نیست چکار داره می کنه ! جهت اطلاع گفتم ... قوانینش ماهی یک بار عوض مییشه ! یه جایی بزارید که ثبات داشته باشه

چه چیزش تغییر کرده ؟‌

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,228
نوکرتم داداش
عزیزی
آره امین آشنا یه چند وقته اینجوری شده . قبلا زنگ میزدی سریعا به اپراتور وصل میشدی اصلا خبری از معطلی نبود . این قبلا که میگم حدودا 3-4 ماه پیشه .
ولی یه مدته که بخاطر رکود نسبی بازارهای موازی بورس، تعدادی از مردم سرمایشون رو به سمت صندوقهای درامد ثابت و بعضا صندوقهای سهامی منتقل کردن . دیگه خودت بهتر از من میدونی اوضاع مسکن و ارز و طلا چجوری شده .
مسلما صندوقهایی مثل امین آشنا که سود بالاتری میدن بیشتر تو چشمن و تقاضا واسه سرمایه گذاری بیشتره . به همین خاطره که الان وقتی زنگ میزنیم باید تو صف انتظار باشیم

پ.ن : یاسین جان اپلیکیشن آشناشاپ رو از گوگل پلی یا سایت امین آشنا دانلود و نصب کن . کارت واسه صدور ، ابطال ، چک کردن گردش حسابت و ... خیلی راحت تر میشه .
صندوف امین آشنا رو انلاین میشد ثبت نام و واریز کردش یا حتما باید حضوری بریم دفترش؟

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
صندوف امین آشنا رو انلاین میشد ثبت نام و واریز کردش یا حتما باید حضوری بریم دفترش؟
اگر تو سامانه سجام ثبت نام و احراز هویت شده باشین میتونین تو سایتش ( iafi.ir ) ثبت نام کنین بعدش زنگ بزنین بگین حساب کاربری رو فعال کنن

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,228
اگر تو سامانه سجام ثبت نام و احراز هویت شده باشین میتونین تو سایتش ( iafi.ir ) ثبت نام کنین بعدش زنگ بزنین بگین حساب کاربری رو فعال کنن
این سجام واجبه ثبت نام ؟ هم برای کد بورسی هم این صندوق ها؟
من کد بورسی تو پدیده شاندیز سهام دارم زده باز کردیم برات ولی یه سایت رفتم برای استعلام میگه شما کد بورسی ندارید.

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
من کد بورسی تو پدیده شاندیز سهام دارم زده باز کردیم برات ولی یه سایت رفتم برای استعلام میگه شما کد بورسی ندارید.
سجام خوبیش اینه که تو تمام صندوقهای بورسی میشه ثبت نام کرد و با یه تماس با پشتیبانی صندوق صدور/ابطال رو فعال کرد .
البته واسه فعالسازی امین اشنا اگر تهران هستین یا شهرهایی هستین که نمایندگی داره ، میتونین بصورت حضوری مراجعه کنین .
درکل ثبت نام سجام ضرری نداره . یه ۱۰ تومن هزینه ثبت نام انلاینشه یه ۵ تومن هم هزینه احراز هویت دفتر پیشخوان .

parviz_r

کاربر فعال بخش کار و سرمایه
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,813
ثبت نام غیر حضوری اپلیکیشن آپ

persian-good

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
دوستان الان کدام بانک بیشترین سود روز شمار را پرداخت میکنه ؟
آخه با دوستم رفتیم بانک قوامین چون حساب از قدیم داشت بهش گفتن مثلا 100 میلیون بانک روز شمار 20 درصد بعد گفت یعنی حدودا ماهی یک میلیون 600 هزارتومان پرداخت میکنه اما خوب 20 درصد مگر نمیشه 2 میلیون ؟
و یکی دیگه از دوستام اون هم در قوامین پول گذاشته بود 20 درصد روز شمار اما بعد بهش گفتن اگر در طول یک ماه از حسابت پول دربیاری دیگه سودی بهت تعلق نمیگیره خواستم بپرسم اصلا این صحت داره ؟
کلا چه بانکی روز شمار که بتونیم در ماه اگر خواستیم پول در بیباریم و واریز کنیم سود کم نکنه کدام بانک است ؟
راستی نمیخوام صندوق باشه و فقط لطفا حساب بانک بفرمایید
ممنون

نادر.

Registered User
لایک‌ها
483
سلام
دوستان الان کدام بانک بیشترین سود روز شمار را پرداخت میکنه ؟
آخه با دوستم رفتیم بانک قوامین چون حساب از قدیم داشت بهش گفتن مثلا 100 میلیون بانک روز شمار 20 درصد بعد گفت یعنی حدودا ماهی یک میلیون 600 هزارتومان پرداخت میکنه اما خوب 20 درصد مگر نمیشه 2 میلیون ؟

اون 20 درصد سود سالانه ست . یعنی 20 درصد از 100 میلیون که میشه بیست میلیون تومن رو تقسیم بر 12 ماه سال بکن تا سود هر ماه بدست بیاد . میشه یک و ششصد حدودا .

dsaipdsadsaewqk

Registered User
لایک‌ها
1,379
سلام

فرمول سپرده بانکی یک ساله با پرداخت ماهیانه:

X*Y/Z = S

X: پولی که سپرده میذاری (100 میلیون).
Y: درصد سودی که بانک میده (20%).
Z: همیشه و به طور ثابت عدد 1200.
S: سودی که حاصل میشه (1.666.666).

geniuses

Registered User
لایک‌ها
456
IMG_20190925_195935_913.jpg
#سود محقق شده شهریورماه ۱۳۹۸ صندوق سرمایه گذاری با درآمد ثابت #آسمان_امید (آسامید): ۲۳.۵۴ سالیانه

پرداخت سود ۲۰۰ ریالی به ازای هر واحد
مدیر صندوق: شرکت سبدگردان آسمان
بازارگردان: تأمین سرمایه امید
www.asemanpmc.com
@asemanomid
☎️۰۲۱-۴۱۷۹۳۰۰۰

persian-good

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اون 20 درصد سود سالانه ست . یعنی 20 درصد از 100 میلیون که میشه بیست میلیون تومن رو تقسیم بر 12 ماه سال بکن تا سود هر ماه بدست بیاد . میشه یک و ششصد حدودا .

فرمول سپرده بانکی یک ساله با پرداخت ماهیانه:

X*Y/Z = S

X: پولی که سپرده میذاری (100 میلیون).
Y: درصد سودی که بانک میده (20%).
Z: همیشه و به طور ثابت عدد 1200.
S: سودی که حاصل میشه (1.666.666).

ممنون
خوب حالا همین بانک قوامین خوبه یا بانک بهتری هم است برای سود روز شمار که بشود در ماه از حساب برداشت و یا دوباره واریز منیم بدون اینکه سود را کم نکنه ؟

بالا