برگزیده های پرشین تولز

کلوب طرفداران استقلال

saeed_taj

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,787
هیچ امیدی به این تیم نیست.دیاباته هم که کلا با مصدومیت خریدنش.فقط خوبی این بازی این بود اسماعیلی اخراج شد و تو دربی نیست اعصابمونو خراب کنه
نفت مسجد سلیمان 1-1 استقلال

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk

arya2000c

Registered User
لایک‌ها
1,081
این تیم با این مربی و بازیکنا و با این سبک بازی به جایی نمیرسه،استراماچونی هم نهایتا تا هفته دهم برکنار میشه

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
خدا رو شکر که بچه های اینجا همه سن و سال دار و فهیم و باهوش و استقلالی اصیل هستن

تقریبا همه ی ما اینجا اتفاق نظر داشتیم که این تیم به هیچ جا نمیرسه و حتی سهمیه هم نمیگیره

ولی یک سری بچه سال باد صفت هنوز توی کانال های استقلالی حرف از حمایت و حماقت میزنن !!!

این تیم در تمام خطوط زمینش مشکل داره از دروازه بان تا نوک حمله تا کادر فنی و سرمربی تا مدیرعامل و بقیه شون تا 1400 هم همینه چون مشکل اصلا از جای دیگس

فقط دلم از این پول های مفتی میسوزه که الان بعد دربی بعد برکناری چونی باید بهش بدن و همینطور واسه استقلال که زرینچه می خواد بشه سرمربی اش !!!!

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
نمونه بارزش چرا سرمربی سابق یک تیمی هرچی جام هست میبره اما میره توی عربستان به 5 تا بازی نمیرسه اخراج میشه !!!! قبل اینکه توی ایرانم بیاد همین داستان رو داشته ... اما توی ایران جامی نمونده بود که ببره بنظرتون اینا از کجا آب می خوره

به نظر من چه حالا به عنوان بازیکن و چه مربی، شرایط تو هر شهری فرق داره چه برسه به اینکه مربی کشور عوض کنه...

من واستون غلام پیروانی رو مثال میزنم که نتایجی که با فجر گرفت توی چند سال متوالی واقعا خووب بود ( نسبت به امکانات و بازیکنایی که داشت ) ولی همین مربی تو تیم ملی امید و صنعت نفت آبادان نتایج خوبی نگرفت.

یحیی گل محمدی رو مثال میزنم که به نظرم توی تیم پرسپولیس نتایج دلچسبی نگرفت ولی ببینید با تیم ذوب آهن و پدیده چه کرد...

جهانبخش رو شما ببینید توی هلند چقدر گل زده و سر زبون ها افتاد ولی تو یک سال فعالیت در لیگ انگلیس افتضاح بود...

به سالهای دور بریم، وحید هاشمیان در بوخوم عالی بود و در بایرن جالب نبود... علی کریمی هم همینطور...

saeed_taj

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,787
خدا رو شکر که بچه های اینجا همه سن و سال دار و فهیم و باهوش و استقلالی اصیل هستن

تقریبا همه ی ما اینجا اتفاق نظر داشتیم که این تیم به هیچ جا نمیرسه و حتی سهمیه هم نمیگیره

ولی یک سری بچه سال باد صفت هنوز توی کانال های استقلالی حرف از حمایت و حماقت میزنن !!!

این تیم در تمام خطوط زمینش مشکل داره از دروازه بان تا نوک حمله تا کادر فنی و سرمربی تا مدیرعامل و بقیه شون تا 1400 هم همینه چون مشکل اصلا از جای دیگس

نمونه بارزش چرا سرمربی سابق یک تیمی هرچی جام هست میبره اما میره توی عربستان به 5 تا بازی نمیرسه اخراج میشه !!!! قبل اینکه توی ایرانم بیاد همین داستان رو داشته ... اما توی ایران جامی نمونده بود که ببره بنظرتون اینا از کجا آب می خوره

فقط دلم از این پول های مفتی میسوزه که الان بعد دربی بعد برکناری چونی باید بهش بدن و همینطور واسه استقلال که زرینچه می خواد بشه سرمربی اش !!!!
باهات موافقم تا 1400 وضعیت همینه..کلا نمیزارن تیم موفق بشه..تو کامنت بعدی کارشناسی داوری بازی امروزو میزارم ببین چقدر راحت تیم رو نابود کردن..

saeed_taj

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,787
حسین عسگری: اخراج اسماعیلی درست نبود، پنالتی استقلال دیده نشد
کارشناس داوری فوتبال ایران می گوید اخراج هافبک استقلال به هیچ عنوان درست نبود.

به گزارش "ورزش سه"، حسین عسگری در مورد به زمین افتادن دیاباته در داخل محوطه جریمه به برنامه شب های فوتبالی گفت: صد در صد پنالتی است و کاملا واضح است مدافع نفت مسجدسلیمان دیاباته را به زمین زد و این صحنه در صد پنالتی است.

او در مورد گل تبریزی هم می گوید: این گل به درستی مردود اعلام شد چون تبریزی بازیکن حریف را هل داد. همچنین بابت رفتار غیر ورزشی و اعتراض به داور باید کارت زرد می گرفت.

کارشانس داوری در مورد کارت زرد دوم فرشید اسماعیلی هم گفت: به هیچ عنوان کارت زرد نداشت. این خطا اصلا شدت نداشت و همانطور که گفتم جریمه ای نباید به آن تعلق می گرفت.

Erfan_Buffon

مدیر بخش ورزش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,247
داوری امروز اجازه نداد ببریم و گرنه به نسبت بازیهای قبل پیشرفت داشتیم
تفکر عربی رو هم کنار بزاریم اینکه بعد چند هفته فوری میرن سرکار سرمربی بیچاره
این تیم قهرمان نمیشه امسال خیال همه راحت. هرکی هم سرمربی باشه قهرمان نمیشه و هر مربی دیگری هم بیاد لولش از استرا بالاتر نیست تنها کاری که میشه به همین مربی وقت داد همونطوری که به شفری که دربی رو باخت وقت داده شد و شک نکنید اگر امسال میموند تیم رو قهرمان میکرد
اون موقع باید اعتراض میکردیم که شفر اخراج شد اما هوادار همیشه احساسی بوده و این احساسات به مدیرهای چاپلوس و بی سواد هم نفوذ کرده و همین شده که هر سال تعوبض مربی و روز از نو و روزی....

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,722
همونطوری که به شفری که دربی رو باخت وقت داده شد و شک نکنید اگر امسال میموند تیم رو قهرمان میکرد
شک ندارم که شفر بدون یک دستیار خوب مثل ساناک، نمیتونست استقلال رو قهرمان کنه :rolleyes:

Erfan_Buffon

مدیر بخش ورزش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,247

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,722
ساناک هم خود شفر آورده بودش!!! اول آخر هر تیمی سرمربیه
مکانیک هم ابزارهاشو خودش تهیه میکنه ! اما بدون ابزارهاش کاری از پیش نمیبره ! ساناک مهمترین ابزار شفر بود !

Erfan_Buffon

مدیر بخش ورزش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,247
مکانیک هم ابزارهاشو خودش تهیه میکنه ! اما بدون ابزارهاش کاری از پیش نمیبره ! ساناک مهمترین ابزار شفر بود !
دقیقا همینه مکانیکی خوبه که ابزار خوب رو تشخیص بده!!! اخرش هم کسی نمیگه آفرین به آچار میگه آفرین به مکانیک!! و همیشه یه مکانیک از ابزارش قویتره
اینا حرفایی هست که ادمین پیج های اینستا از خودشون در میارن و فکر میکنن تو فوتبال درپیت ایران یه دستیار میتونه از مربی بالاتر باشه...فوتبالی که هنوز زمین تمرین نداره!! هرچند معتقدم یک مربی موفق یک تیم موفق از کادرفنی و بازیکن میخواد..

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
تا اسقلال دولتی باشه همینه ماجرا
یک نفر که سمتی در استقلال نداره تمام ارکان باشگاه رو از مدیرعامل و معاون تا بازیکن و کادر فنی و سرمربی و امکانات باشگاه و اردو و زمین تمرینی همه رو تعیین میکنه
بعد اگر این فرد با استقلال حال نکنه و با یک باشگاه دیگه حال کنه که بر حسب تصادف رقیب استقلال هم هست این میشه وضعیت سال های اخیر استقلال

اینکه استقلال چجوری میتونه نتیجه بگیره و تا پای قهرمانی آسیا هم بره رو یک بچه 10 ساله استقلالی هم میدونه
اما نه می خوان نه میزارن ... برای همین اصلا خودتون رو درگیر نتایج تیم نکنید

استراچونی هم من شک دارم به نیم فصل برسه ... یادتون باشه تا الان بازی هامون جلوی تیم های تقریبا ضعیف لیگ بوده و اصلی ها تازه موندن !!!

وكيل الرعايا

همکار کسب درآمد از اینترنت
همکار انجمن
لایک‌ها
7,456
هیچ امیدی به این تیم نیست.دیاباته هم که کلا با مصدومیت خریدنش.فقط خوبی این بازی این بود اسماعیلی اخراج شد و تو دربی نیست اعصابمونو خراب کنه

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk

دربی تمام شه با ذوب بازی داریم... تراکتور و سپاهان هم مهمانیم !!

فکرکنم هفتم هشتم میشیم !!

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,684

چیزی که سیاسی شد فاتحه اش خونده است

خداییش دیگه فوتبال نمیبینم اعصابم راحتتره ، همین دوستانی که رفتن بازی رو دیدن یا نشستن پا تلویزیون کم اعصاب خوردی دارن ؟

این تیم با این همه دشمن عجیبه به مقامی برسه فقط خداکنه آبرو ریزی نکنه ...

چند ساله تا تیم میخواد تیم بشه میزنن داغونش میکنن ...

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,722
دقیقا همینه مکانیکی خوبه که ابزار خوب رو تشخیص بده!!! اخرش هم کسی نمیگه آفرین به آچار میگه آفرین به مکانیک!! و همیشه یه مکانیک از ابزارش قویتره
اینا حرفایی هست که ادمین پیج های اینستا از خودشون در میارن و فکر میکنن تو فوتبال درپیت ایران یه دستیار میتونه از مربی بالاتر باشه...فوتبالی که هنوز زمین تمرین نداره!! هرچند معتقدم یک مربی موفق یک تیم موفق از کادرفنی و بازیکن میخواد..
من قبلا هم گفتم اگر فصل قبل میگفتن گواردیولا یا شفر من شفر رو انتخاب میکردم چون نشون داد ابزار دستش باشه میتونه تیم رو به قهرمانی برسونه و دو فصل با تیم بود وشناخت بدست آورده بود...
شفر چه کسی رو جایگزین ساناک کرد ؟
من عضو اینستا نیستم ! :rolleyes:

Last edited:

Erfan_Buffon

مدیر بخش ورزش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,247
شفر چه کسی رو جایگزین ساناک کرد ؟

من عضو اینستا نیستم ! :rolleyes:
نمیدونم چه کسی رو جایگزین کرد!!! مثل خیلی از هواداری دیگه اصلا نمیدونم ساناک کی بود و چه رزومه ای داشت و حتی قیافشم چجوری بود!!! اما اینو همه دیدن شفر هروقت تیمش ثبات داشت خوب نتیجه گرفت... نیم فصل های دوم بیشترین امتیاز رو میگرفتیم و تیم قبل جام جهانی که همه بازیکناش رفتن اگر حفظ میشد تو لیگ ایران هیچی تو آسیا هم مدعی بود به گواه تمام طرفدارا و کارشناسها
بحث من شفر نیست شفر یه مربیه معمولی بود... بحثم ثبات تیمیه تا وقتی تیم ثبات بازیکن مربی نداشته باشه نتیجه نمیگیره حالا هی مربی عوض بشه و فله ای بازیکن رد کنن و بیارن

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,722
نمیدونم چه کسی رو جایگزین کرد!!! مثل خیلی از هواداری دیگه اصلا نمیدونم ساناک کی بود و چه رزومه ای داشت و حتی قیافشم چجوری بود!!! اما اینو همه دیدن شفر هروقت تیمش ثبات داشت خوب نتیجه گرفت... نیم فصل های دوم بیشترین امتیاز رو میگرفتیم و تیم قبل جام جهانی که همه بازیکناش رفتن اگر حفظ میشد تو لیگ ایران هیچی تو آسیا هم مدعی بود به گواه تمام طرفدارا و کارشناسها
بحث من شفر نیست شفر یه مربیه معمولی بود... بحثم ثبات تیمیه تا وقتی تیم ثبات بازیکن مربی نداشته باشه نتیجه نمیگیره حالا هی مربی عوض بشه و فله ای بازیکن رد کنن و بیارن
بر اساس همین اما و اگرها میگی : شک نکنید اگر امسال میموند تیم رو قهرمان میکرد ؟؟!!:rolleyes:
به نظر میرسه که شما خیلی احساساتی-تر از اون دسته از هواداران هستید !
داوری امروز اجازه نداد ببریم و گرنه به نسبت بازیهای قبل پیشرفت داشتیم
تفکر عربی رو هم کنار بزاریم اینکه بعد چند هفته فوری میرن سرکار سرمربی بیچاره
این تیم قهرمان نمیشه امسال خیال همه راحت. هرکی هم سرمربی باشه قهرمان نمیشه و هر مربی دیگری هم بیاد لولش از استرا بالاتر نیست تنها کاری که میشه به همین مربی وقت داد همونطوری که به شفری که دربی رو باخت وقت داده شد و شک نکنید اگر امسال میموند تیم رو قهرمان میکرد
اون موقع باید اعتراض میکردیم که شفر اخراج شد اما هوادار همیشه احساسی بوده و این احساسات به مدیرهای چاپلوس و بی سواد هم نفوذ کرده و همین شده که هر سال تعوبض مربی و روز از نو و روزی....

Last edited:

Windows7

Registered User
لایک‌ها
188
فوتبالی که تیم شفر انجام میداد کاملا بر روی زمین و در نیمه زمین حریف بود. تیم شفر غول پاسکاری بود. تیم دست از پرس در زمین حریف هم بر نمیداشت، میشه گفت فوتبال شفر دو برابر بهتر از فوتبال برانکو و کمی بهتر از فوتبال کیروش بود، برای همین کیروش مثل سگ از شفر میترسید چون شفر فوتبال ایرانی رو کاملا متحول کرده بود. مربیان داخل هنگ کرده بودند که چطور تیم سراسر حمله گل نمیخورد و البته هرگاه مهاجم خوب داشت گل هم میزند. اخراج شفر فقط و فقط بدست قلعه چی ها بخاطر آن برد تاریخی و شادی اعضای تیم در اصفهان بود.
تیم شفر اینقدر خوب بود که هیچ دلیل فنی و تاکتیکی از اون نمیتونستند بگیرند جز ضعف در تعویض و چینش.
پس چاره ای نبود و برچسب دلالی و الزایمر و تمرین نکردن و مسائل موهومی دیگه زدن بهش و مرخصش کردند.

anten1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
151

کانال هواداری یا دلالی؟ یک شیوه دلال ها اینه که میرن یک بازیکن رو به اسم هوادار میکوبنش فراریش میدن، بعد میبرنش تیم خودشون

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,722
پاتوسی در اولین بازیش برای بنی یاس گل زده :general505:

بالا