برگزیده های پرشین تولز

فروش وبسایت خبرخوان خبر30

jaboli

Registered User
لایک‌ها
26
وبسایت خبرخوان اتوماتیک خبر30 از بیش از 20 منبع خبری معتبر فارسی جدیدترین اخبار را به صورت خودکار در سایت منتشر می کند.قالب سایت کاملا اختصاصی و بهینه سازی و سئو شده می باشد.رنک الکسای جهانی سایت 99 هزار است.هاست سایت وردپرس بسیار قوی و اختصاصی می باشد.سرعت لود سایت با توجه به مصرف زیاد سی پی یو بسیار عالی می باشد.نسخه وب اپلیکیشن اندروید سایت هم موجود است.در حال حاضر 207 هزار مطلب در سایت منتشر شده است و روزانه بیش از 300 مطلب در سایت بدون مشکل منتشر می شود.
قیمت : 6 میلیون تومان
http://www.khabar30.com/
ایدی تلگرام : @mjavadk72

Last edited:

mohsenth

Registered User
لایک‌ها
16
سلام
دقیقا بر چه موردی دارین 15 میلیون میفروشین ؟
یه قالب ساده که نهایت 1 میلیون ( نهایتشو گفتم واسه همچین قالبی )
افزونه رایگان استفاده شده ! که هیچ پستی اختصاصی زده نمیشه ! نه عکسی آپلود میشه نه متنی اختصاصی زده میشه نه .....
وردپرس هم که رایگان !
توی گوگل هم که کلا نیستین !

ممنون میشم توضیح بدید برای چی باید 15 بدیم واسه همچین سایت ؟

jaboli

Registered User
لایک‌ها
26
سلام
دقیقا بر چه موردی دارین 15 میلیون میفروشین ؟
یه قالب ساده که نهایت 1 میلیون ( نهایتشو گفتم واسه همچین قالبی )
افزونه رایگان استفاده شده ! که هیچ پستی اختصاصی زده نمیشه ! نه عکسی آپلود میشه نه متنی اختصاصی زده میشه نه .....
وردپرس هم که رایگان !
توی گوگل هم که کلا نیستین !

ممنون میشم توضیح بدید برای چی باید 15 بدیم واسه همچین سایت ؟
سلام افزونه رایگان نیست و خارجی و پولی هستش.تنظیمات خاصی داره.این سایت کاملا بهینه سازی شده و تا الان کلی مشکلات و اررورهای مختلف رو پشت سر گذاشته و الان با این سرعت لود سایت بالا در آن واحد میتونه مطلب منتشر کنه.شاید کمی بالا گفتم ولی مطمئن باشید همچین سایتی رو بخواید به چنین مرحله ای برسونید علاوه بر هزینه ای که باید براش انجام بدید وقت و زمان زیادی باید براش صرف کنید.در هر صورت این سایت کار خودش رو بدون وقفه انجام میده و شاید اگه خودم سرمایه داشتم تا بتونم اولش کمی براش تبلیغات کنم همچین آگهی نمیذاشتم ضمن اینکه یکی دیگه از دلایل بالا گذاشتن قیمت هم این بوده که اجباری به فروشش ندارم و فقط در شرایط عالی واگذارش میکنم.

mohsenth

Registered User
لایک‌ها
16
سلام افزونه رایگان نیست و خارجی و پولی هستش.تنظیمات خاصی داره.این سایت کاملا بهینه سازی شده و تا الان کلی مشکلات و اررورهای مختلف رو پشت سر گذاشته و الان با این سرعت لود سایت بالا در آن واحد میتونه مطلب منتشر کنه.شاید کمی بالا گفتم ولی مطمئن باشید همچین سایتی رو بخواید به چنین مرحله ای برسونید علاوه بر هزینه ای که باید براش انجام بدید وقت و زمان زیادی باید براش صرف کنید.در هر صورت این سایت کار خودش رو بدون وقفه انجام میده و شاید اگه خودم سرمایه داشتم تا بتونم اولش کمی براش تبلیغات کنم همچین آگهی نمیذاشتم ضمن اینکه یکی دیگه از دلایل بالا گذاشتن قیمت هم این بوده که اجباری به فروشش ندارم و فقط در شرایط عالی واگذارش میکنم.

مرسی از توضیحات
انشالله فروش بره

information1990

Registered User
لایک‌ها
81
سلام

لطفا این موارد پیغام خصوصی کنید:
1- میزان در امد سایت
2- میزان هزینه های ماهیانه سایت
3- فرمول قیمت گذاری شما برای فروش
4- علت فروش