برگزیده های پرشین تولز

Hassan3313

Registered User
لایک‌ها
271
سلام
دستگاه سالمه بدون هیچ مشکلی
تک دسته (بدون مشکل)
کپی خور شده ورژن ۵.۰۵ که یعنی همه ی بازیای کپی توی سایتا روش میاد
بازیایی که روش نصبه همینان که تو عکسن
ولی بازی توی کامپیوتر دارم اگر خواستید حذف و اضافه میکنم براتون (لیست بازیا رو به خریدار میگم)
لطفا امتیاز بالا پیام بده و ترجیحا کسی که بلد باشه با کنسول هکی کار بکنه و اصلا بدونه کنسول هک شده یعنی چی!!!!
البته دردسری نداره فقط هر بار که روشنش کردی باید بری توی مرورگر و روی همون گزینه که توی عکس مشخصه کلیک کنی.... تمام
قیمت پیشنهادی رو برام پیام خصوصی کنید
من اینجا رو چک نمیکنم
به قیمت‌های پرت هم جواب نمیدم

ارسال از آبادان با تیپاکس به هر جای ایران با هزینه خودم
قیمت پایه 3 ملیون

بله متوجه شدم ما آبان ماه هستیم اشتباه نوشتم ۹
حوصله ندارم باز عکس بگیرم
شما همون ۱۰/۸/۹۸ بخونید :)

Last edited by a moderator:

diordior

مدیر بازارچه صوتی وتصویری*فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
1,432

erfanbarz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
خیلی نمیارزه فک کنم ٣ میلیون.اکثرا که نمیدونن هک شده چیه و باعث ترسشون میشه و نمیخرن ازتون.اونایی ام که میدونن چیه.فک کنم ترجیح بدن نو بخرن و از اکانت هکی استفاده کنن.اگه نتونستید بفروشید قیمتو پایین تر بذارید شانس فروشتون بیشتر میشه.

Hassan3313

Registered User
لایک‌ها
271
خیلی نمیارزه فک کنم ٣ میلیون.اکثرا که نمیدونن هک شده چیه و باعث ترسشون میشه و نمیخرن ازتون.اونایی ام که میدونن چیه.فک کنم ترجیح بدن نو بخرن و از اکانت هکی استفاده کنن.اگه نتونستید بفروشید قیمتو پایین تر بذارید شانس فروشتون بیشتر میشه.
من عجله ای ندارم
مشتری میاد

sam09ft

Registered User
لایک‌ها
26
آخرین قیمتتون رو پ خ کنید

Dorian

Registered User
لایک‌ها
28
اتفاقا جیلبریک برای دوستانی که تازه میخوان PS4 بگیرن یا از اکس باکس میخوان بیان کاملا ارزشمند و در واقع هر بازی با قیمت ۵ هزار تومن مُفت بحساب میاد.

Hassan3313

Registered User
لایک‌ها
271
اتفاقا جیلبریک برای دوستانی که تازه میخوان PS4 بگیرن یا از اکس باکس میخوان بیان کاملا ارزشمند و در واقع هر بازی با قیمت ۵ هزار تومن مُفت بحساب میاد.
بله!
تازه من تقریبا همه بازیای انحصاری و حجیم رو دارم که برای هرکی خواست حذف و اضافه میکنم

Hassan3313

Registered User
لایک‌ها
271
خارج از فروم فروش رفت
اتمام تاپیک.‌‌..

بالا