برگزیده های پرشین تولز

فروش بسته روزانه 50 گیگ اینترنت یک روزه ایرانسل به قیمت 7000تومان

owl.city

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
545
سلام.همینطور که میدونید با دعوت دوستانتون به برنامه ایرانسل من 50 گیگ اینترنت یک روزه هدیه میگیرید.ولی خوب هر کدوم ما مگه چند نفر میشناسیم که این برنامرو نصب نکرده باشه تا بتونیم از این هدیه استفاده کنیم؟من میتونم هر روز این بسته رو واسه شما فعال کنم با قیمت 7000تومن.واسه کسایی که دانلود بالا دارن این بسته خیلی کاربرد داره.این بسته از 2 شب تا 10 شب فعال هست و بین ساعت 10 شب تا 2 شب غیر فعال میشه.و فقط همون روزی که فعال شده قابل استفاده هست یعنی اگه 6 عصر فعال کنی فقط تا 10 شب میتونی استفاده کنی پس بهتره اول صبح فعال بشه.هر کس لازم داشت بنده در خدمتم.

توجه.دوستان من 2شب خواب هستم و نمیتونم فعال کنم 7صبح به بعد در خدمتتون هستم.و اینکه شما هم باید انلاین باشید که شماره ای که میدم رو تو برنامه ایرانسل من دعوت کنید و بعد کد برای من میاد و من وارد ایرانسل من میشم و به شما 50 گیگ نت تعلق میگیره.

Last edited:

owl.city

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
545
درود برای من فعال کنید
از همون 2 شب تا 10 شب
( فعال سازی از 2 شب باشه )
شماره کارت هم بفرستید
سلام 2شب حقیقتا من خواب هستم که فعال کنم میتونم 7 صبح به بعد فعال کنم این ایدی تلگرامم هست پیام بدید
@mrenemy86

m558

Registered User
لایک‌ها
1,487
نه برای من 2 شب که آپلود کنم
باز فکر میکنم میگم

Rip

همکار بازنشسته
لایک‌ها
1,104
دوست عزیز منم میخوام
شرایط رو پخ کن

alone-boy

Registered User
لایک‌ها
130
این کار رو ۱۲ شب به بعد هم انجام بدین بسته فعال میشه و از ساعت ۲ تا ۱۰ شب اون روز میشه ازش استفاده کرد

owl.city

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
545
این کار رو ۱۲ شب به بعد هم انجام بدین بسته فعال میشه و از ساعت ۲ تا ۱۰ شب اون روز میشه ازش استفاده کرد
سلام.امشب ساعت ۱۲ شب فعال کردم ولی خوب پیامکش ساعت ۳ صبح امد

sisaco

Registered User
لایک‌ها
839
سلام. اقایک بسته رو من میخوام

بالا