برگزیده های پرشین تولز

بررسی و تحلیل بیت کوین، ارزهای رمزپایه و سیستم بلاک چین

نظر شما در مورد گذشته،حال و آینده ی بازار کریپتو کارنسی

• مثبت

• منفی

• خنثی ( نظری ندارم )

Results are only viewable after voting.

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
TOMO Trading Competition on Binance.com - 580,000 TOMO To Give Away!

To celebrate the upcoming launch of the Tomo X Protocol Testnet, Binance and TomoChain have committed to a total of 580,000 TOMO tokens to give away to users worldwide.

Competition period: 2019/10/29 0:00 AM to 2019/11/05 0:00 AM (UTC)

Read more here: https://www.binance.com/en/support/articles/360035601891

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,228
TOMO Trading Competition on Binance.com - 580,000 TOMO To Give Away!

To celebrate the upcoming launch of the Tomo X Protocol Testnet, Binance and TomoChain have committed to a total of 580,000 TOMO tokens to give away to users worldwide.

Competition period: 2019/10/29 0:00 AM to 2019/11/05 0:00 AM (UTC)

Read more here: https://www.binance.com/en/support/articles/360035601891
شرکت میکنی اقا جواد تو این برنامه
تو بایننس سخت میشه بتونی جایزه گیر بیاری چون تریدر زیاد داره البته تو این قسمتش میشه امیدوار بود چیزی گیرت بیاد
Promotion C: Trade 15,000 TOMO and split a 180,000 TOMO prize pool

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
شرکت میکنی اقا جواد تو این برنامه
تو بایننس سخت میشه بتونی جایزه گیر بیاری چون تریدر زیاد داره البته تو این قسمتش میشه امیدوار بود چیزی گیرت بیاد
Promotion C: Trade 15,000 TOMO and split a 180,000 TOMO prize pool

شما یه روز قبل پایان این مسابقه کوین هات رو میفروشی سه چهار روز بعد که دوباره ارزونتر شد میخری
ما با خود مسابقه کاری نداریم

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,228
شما یه روز قبل پایان این مسابقه کوین هات رو میفروشی سه چهار روز بعد که دوباره ارزونتر شد میخری
ای کلک
من تو باینانس شرکت نکردم تاحالا ولی تو کوکوین اونموقعی که تا 500 نفر و 200 نفر جایزه میداد شرکت کردم تا 500 نفر خوب بود ولی تا 200 نفر واقعا روانی کننده بود چون ربات هم زیاد بود توش و ایستادن بین 200 نفر واقعا سخت بود بعدش هم که اصلا دیگه نرفتم طرفش
حالا بایننس سقف نزاشته برای پلن C ولی ممکن ضرری که میدی بیشتر از جایزه ای که میگیری باشه و به نظرم ترفند شما بهتر باشه

P30Tools

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
332
یعنی چیکار کنیم دقیقا؟

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,552
انگار دوره ای یکی از کوین ها رو پمپ میکنن. یه روز نئو یه روز فلان. امروز بیت کوین کش 10 درصد بالا رفته بود، ویوز هم 9.5 درصد

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
انگار دوره ای یکی از کوین ها رو پمپ میکنن. یه روز نئو یه روز فلان. امروز بیت کوین کش 10 درصد بالا رفته بود، ویوز هم 9.5 درصد

پامپ نئو، گَس، ترون و... به خاطر چینی بودنشون بود.. بقیه کوین ها اگر رشد کنن نشون میده که بازار صعودی هست و اگر کوینی مثل نئو هم یکمی ریزش کرده به خاطر اصلاح قیمتی هست و آماده شدن برای یه شروع صعودی دیگه..

#احتمالات

satansilent

Registered User
لایک‌ها
81
فکر میکنم وارد بزرکترین اسکم تاریخ شدم کلی پول ریختم تو این بازار تکون نمیخوره اگه کوین ها به نصف قیمت all time high هم برسه برام کافیه همه چی رو میفروشم البته چون دلار بالا رفته به سود میرسم وگرنه که نابودم..فعلا منتظر halving میمونم ببینم چی میشه!!

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
فکر میکنم وارد بزرکترین اسکم تاریخ شدم کلی پول ریختم تو این بازار تکون نمیخوره اگه کوین ها به نصف قیمت all time high هم برسه برام کافیه همه چی رو میفروشم البته چون دلار بالا رفته به سود میرسم وگرنه که نابودم..فعلا منتظر halving میمونم ببینم چی میشه!!
اینم یه دوره ای از سرمایه گذاری هستش
سال های ۲۰۱۵ و ۲۰۱۴ هم مردم همین حرف رو میزدن
باید صبر کرد

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
برای من تعدادش زیاده من الان حدود 15000 تا دارم ازش اگر link رو رد نکرده بودم و Cmt رو نگرفته بودم الان بالایه 300 دلار سود میکردم ولی الان تو ضرر هستم. لعنتی بالا هم نمیره هی میاد پایین Cmt از اونطرف link هی میره بالا :general208:
به Xsn هنوز امیدی هستش ؟ تو تیمشون یه ایرانی هم هستش
Binance Will Support the CyberMiles (CMT) Mainnet Upgrade

تاریخ ماین نتش رو پیدا کن یکی دو روز قبلش بفروش بعد مثلا 10 تا 15 درصد قیمت پایینتر از ماین نت دوباره سفارش خرید بزار

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,552
مارکت دیگه ای نیست که با ادوکش/پرفکت مانی کار کنه؟

...

بیشتر بازار خونی شده
بیت کوین داره با شیب ملایمی میاد پایین.
بیت کوین abc هم 4.5 درصد کشیده پایین. اتر کلاسیک بالای 3 درصد، آیوتا بالای 4 درصد
به خاطر پایین اومد بیت کوینِ؟

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
یه سری اخبار توی کانال های تلگرامی برای #grs اومد دیدم بد نیست یه تریدی کنیم یه مقدار بالاتر ببریمش
حالا بازم خبرهای جدید براش در راه هستش

a4da5d45a.JPG

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,228
امروز ایمیلی دریافت کردم گویا بیترکس داره کوینها رو آزاد میکنه

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,987

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,228
محتوی ایمیلش چیه ؟

من که هر چی کوین داشتم de list شد و فکر کنم کلا پاک شد از اکانتم
متنش اینه
In about October 2017, your account was suspended after a compliance review determined that you may have been residing in a country or region for which Bittrex was not permitted to operate by the U.S. Treasury’s Office of Foreign Assets Control (OFAC), and in violation of our terms of service. In May of 2018, Bittrex filed an application to permit it to release the funds currently frozen back to the owners. This application was recently granted and we are writing to let you know that you may withdraw your funds to another exchange.

However, in accordance with US law and the license granted to us by OFAC, you may only withdraw your funds to an exchange or hosted wallet that 1) is not located in Iran, Syria, Cuba, or the Crimea Region of Ukraine; 2) is not subject to the jurisdiction of the US Department of the Treasury’s Office of Foreign Asset Control; and 3) is not currently subject to any US-based sanctions.

In order to receive your funds, you must do the following:

i. Create an account at a cryptocurrency exchange or hosted wallet that 1) is not located in Iran, Syria, Cuba, or the Crimea Region of Ukraine; 2) is not subject to the jurisdiction of the US Department of the Treasury’s Office of Foreign Asset Control; and 3) is not currently subject to any US-based sanctions

ii. If you have not already done so, create an account at support.bittrex.com, using the email address you used to register your Bittrex account.

iii. Use the drop-down menu at the top of the page and select OFAC Withdraw Request.

iv. Fill out the required PDF which you will find by clicking the link here, designating the name of the exchange or hosted wallet you intend to send your funds, and the address for each of the cryptocurrencies involved. Attach the pdf to the support ticket. Please note that if your balance is below the minimum withdrawal amount for the wallet, you will not be able to withdraw it. Additionally, we may require additional identification procedures in order to release your funds. Remember, cryptocurrency transactions are irreversible, and Bittrex will not be held responsible for errors in designating the proper address.

This procedure must be completed by March 15, 2020, for you to receive your funds.

Regards,

Bittrex Support Team

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,228
من چنتایی کوین دارم ولی تعدادش کمه هنوز لاگین نکردم ببینم چجوریه ولی 3 تا از کوین هام دلیست شدش
اکسچنج abcc هم اکثر کوین ها رو دلیست کردش

ali market

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
697
بی بی سی فارسی الان یه گزارش نشون داد در مورد بیترکس ،حتی به بی بی سی فارسی هم جوابیه ایمیل رو بصورت اتومات فرستادن و همون حرفای تکراری و مسخره،یعنی بی بی سی رو هم ادم حساب نکردن ،خخخ
دیگه گندش داره در میاد امروز یه بنده خدایی از کرمانشاه عکسشو دیدم تویتر تو چادر داره زندگی میکنه بعد زلزله ،دو سه هزار دلار تتر داشته ،اعصابم ریخت بهم
من احتمال خیلی زیاد میدم بیترکس بعد از اینکه بازار سنگین ریزش کرد تازه شروع بکنه سرمایه ها رو بده و یا حسابارو باز کنن ،دو سر سود برا بیترکس،طمع بشر پایانی نداره.
بعد از دو سال ریزش سنگین مارکت به خصوص آلت کوین ها که خیلی هاشون ارزش چندانی ندارن همون طور که انتظار میرفت میخوان سرمایه ها رو پس بدن با جازه OFAC البته اینها همش فیلمشونه , حساب من تقریبا بیشتر از یک دهم ارزشش رو از دست داده و همینطور بقیه دوستان هم فکر میکنم همین وضعیت رو داشته باشن بغیر از کسانی که فقط بیتکوین داشتن.

shahrokh222

Registered User
لایک‌ها
1,283
فکر میکنم تو این تاریخ به بعد بشه برداشت کرد
March 15, 2020
که تو خط آخر زده
تا این تاریخی که داده مهلت داریم که برداشت کنیم بعدش دیگه نمیشه اون فایل پی دی اف رو باید پر کنیم و براشون بفرستیم تو فایل پی دی اف مشخصات حساب تو بیترکس + مشخصات حساب تو صرافیی که قراره پولو انتقال بدیم به شرطی که اون صرافی جزو مناطق تحریمی نباشه مثل ایران کره شمالی سوریه کریمه
نام حساب با حساب بیترکس باید یکی باشه انگار

بالا