برگزیده های پرشین تولز

کلوب طرفداران استقلال

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,717
احتمالا اونم برنمیگرده!
حالا سوالی ک تو ذهنمه ، میلیچ چطور تونسته قراردادشو فسخ کنه؟ باز بخاطر عدم پرداخت دستمزد؟

Sent from my Redmi K20 Pro using Tapatalk
دقیقا..وقتی باشگاه دستمزدشونو دیر بده قانونی میتونن فسخ کنن..فکر کنم ۲ ماه که عقب بیفته میتونن فسخ کنن

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
شاید دستور استراماچونیه...شایدم مدیر برنامه هاش...شایدم میترسن اینجا جنگ بشه!
شایدم قراردادشون مشروط بود به سرمربیگری استراماچونی ...

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
خوب شد زکی پور رو نذاشتن بره هلند

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
ما هر شرایطی داشته باشیم وقتی سعید آذری و فولاد میتونن پاتوسی رو بخرن و بازیکنای تیمهای دیگه خارجی هاشونو حفظ کردن این فقط یعنی: هیئت مدیره و مسئولین خائن به تیم!

Last edited:

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,717
این شوکهایی که در چند وقت اخیر به ما وارد شده میتونست هر مرده-ای رو زنده کنه :D

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,717
در مورد داستان استراماچونی/ از اول یعنی از کی؟

بانک ورزش- جناب علي‌نژاد، معاون وزير ورزش فرموده‌اند: «استراماچوني از اول هم نمي‌خواست به ايران برگردد. اميدوارم مشكل كالدرون با پرسپوليس حل شود.» الان سوالي كه ما از آقاي جانشين داورزني داريم اين است كه «از اول» يعني از كي؟استراماچوني از چه زماني نمي‌خواست به استقلال برگردد؟ يعني از ابتداي قراردادش مايل نبود اينجا باشد؟ خب پس چرا حتي دو مقطع موقع تعطيلي ليگ هم در ايران ماند؟ طرف اينجا داشته براي ما كار مي‌كرده و موفق هم بوده، بعد مديران منصوب وزارتخانه حق و حقوقش را نداده‌اند و او را سر دوانده‌اند، حالا كه يكطرفه فسخ كرده و رفته، مي‌گوييد از اول نمي‌خواست برگردد؟ كافي بود پولش را درست و درمان مي‌داديد تا ببينيم چطور مي‌توانست برود. در هر صورت اميدواريم فردا پرونده مربي آرژانتيني پرسپوليس هم به جايي نكشد كه جناب علي‌نژاد بفرمايد: «كالدورن از اول نمي‌خواست برگردد.»

Windows7

Registered User
لایک‌ها
188
photo_2020-01-09_15-32-56.jpg

البته ناگفته باقیست، عزت سفارت هم حفظ نشد (گریه حضار)
آبروی وطن هم رفت
ولی هیچ نامی بزرگتر از استقلال نیست، به نام مام میهن به پیش با الفرهادالمجیدی

راستی اونایی که به دیاباته میگفتن دیابت چرا نگران رفتنش شدن؟ هه هه
دقیقا استقلال رویایی تون در حال شکل گرفتن است، چرا ناراحتید؟ اول فتل بعدا هم قندل میایه

طوری استرارو خراب کردن که یکی در صفحه قبلی نوشته: "دیاباته به دستور استرا شاید برنگرده" هاها
البته شایدم فکر کرده دوران برده داریه و یک ارباب رومی یک سیاه پوست رو به اسیری گرفته (((((((((( =

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
مشاهده پیوست 1160968

البته ناگفته باقیست، عزت سفارت هم حفظ نشد (گریه حضار)
آبروی وطن هم رفت
ولی هیچ نامی بزرگتر از استقلال نیست، به نام مام میهن به پیش با الفرهادالمجیدی

راستی اونایی که به دیاباته میگفتن دیابت چرا نگران رفتنش شدن؟ هه هه
دقیقا استقلال رویایی تون در حال شکل گرفتن است، چرا ناراحتید؟ اول فتل بعدا هم قندل میایه

طوری استرارو خراب کردن که یکی در صفحه قبلی نوشته: "دیاباته به دستور استرا شاید برنگرده" هاها
البته شایدم فکر کرده دوران برده داریه و یک ارباب رومی یک سیاه پوست رو به اسیری گرفته (((((((((( =
چون فقط تو این تاپیک من به دیاباته میگفتم دیابت و حتما روی سخنت با منه هر چند ارزش پاسخ دادن نداری پس تو گوشت فرو کن:
دیاباته تا دیاباته بشه زمان برد و بعد شد یکی در حد تیام...البته اگر برگرده..هیشکی علم غیب نداشت که از روز اول دیاباته به اینجا میرسه...دیابت هم حرف بدی نیست پسرجون...برای روزهای اولی که تو زمین راه میرفت و هنوز به مرز امادگی نرسیده بود واژه توهین امیزی نیست...
دوما اگر منظورت اینه من استراماچونی رو خراب کردم یا استراماچونی بخاطر من نیومد و من فرهاد رو آوردم که جای بسی خوشحالیه از این همه اقتدار! نمیدونستم اینکارا ازم برمیاد!
حرف ما دقیقا این بود که استرا اومدنی نیست و برای همه مشخص شد که تصمیمشو از روز اول گرفته....اینا هم ادم استراماچونی بیار نبودن....الان که مطابق با رای شما رفتن در حد 5+1 مذاکره کردن و اینقدر منت استراماچونی رو کشیدن که طرف باورش شد گواردیولاس! چکار کرد با تیم؟ چکار کرد با احساسات هوادار؟ بخاطر اون هوادار نابینا هم نیومد ! اشکالی نداره نیاد! ولی تیم ما تشتک سازی ترپاخ تیه نبود که اینطوری با ما رفتار کنه یا ما اینقدر منت کشی کنیم! خود من هم دوست داشتم بیاد تا روز آخر....ولی همونطور که گفتم اینا ادمش نبودن! الان ما همه چیو باختیم..هم پولشو دادیم..هم منت کشیدیم ..هم نیومده..هم میلیچ نمیاد... هم...
از فتحی و امثال فتحی و خلیل زاده همون برون تراود که در اوست!
فتح ا..زاده یا بقول تو فتل هم متاسفانه بازیچه دست این آدمها شد و از تجربه ای که داشت بعید بود بازی بخوره که متاسفانه خورد
استقلال رویایی ما قبلا یه بار شکل گرفته و با امیرخان قلعه نوعی یا به قول تو قندل که متاسفم برات با این وازه در مورد امیرخان صحبت میکنی، رفتیم جزو 4 تا تیم آسیا به کوری چشم تو و امثال تو!! بنظرم مربی پرافتخاریه....
اینکه قلعه نوعی چقدر استقلالیه کاری ندارم....ولی برای استقلال از خیلیا بیشتر اعتبار و آبرو خرید
البته استقلال رویایی ما زمان شفر هم داشت شکل میگرفت که فتحی زد نابودش کرد...همون روز که تو پلی اف ذوب آهن و قلعه نوعی رو بردیم و تیام هتریک کرد
استقلال رویایی ما زمان استراماچونی هم بود...تا قبل اینکه بره..ولی وقتی رفت همین مدیران نابخرد اعتبار و آبروی استقلال رو زیرپا گذاشتن
تا امثال توی هوادار که با یه غوره سردیت میشه و با یه کشکش گرمیت میشه هستن، استقلال بعیده روز خوش ببینه
اون زمان که پرویز مظلومی سوبله چوبله میکرد حمایتش نمیکردید و بهش میگفتید کلاه گیس تا دربی اخرو باخت و بلایی سرش آوردید که تیم رقیب خوشحال بشه
منصوریان رو شما ها بزور اوردید استقلال...یکی دو فصل اول خوب بود..بعد شد منصور کچل!....
من بارها و بارها تو این تاپیک گفتم حتی اگر کسی مثل مجتبی محبوب مجاز هم برای تیمم زحمت بکشه من ازش حمایت میکنم..سرمربی هم همینطور
اینکه ماهی یه بار مثل اتوبوس جهانگردی از اینجا رد میشی و یه پست حمایتی از من یا بقیه میخونی باعث همین اشتباهات میشه برات!
همین الفرهاد المجیدی بقول تو که اسم بردی من مخالف اومدنش بودم برای مربیگری ..چون اندازه محمود فکری که هیچ، اندازه سیاوش اکبرپور هم رزومه نداره!..ولی وقتی اومد دیگه سرمربی تیممه....مثل تو وامثال تو نیستم برم برعلیه اش فحش بدم روسکوها..یادمون نره یه روز در حدبت میپرستیدید فرهاد مجیدی رو واگر یه اخم میکرد شیکم پرویز مظلومی بدبخت رو سفره میکردید!.....یادش بخیر بخاطر دخترش تیام!
الان دیگه نمیدونم کجات داره میسوزه؟ هیئت مدیره و سرپرست و ...هم که دست من نیست...منم دارم رنج میبرم از این وضعیت! خیلی هنر داری برو از بالا تاپایینو عوض کن...هنر نداری بشین مثل بچه آدم از همینی که هست حمایت کن تا ببینیم چی پیش میاد پسرجون!

Last edited:

saeed_taj

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,787
خبر اومده دیاباته بزودی برمیگرده...انشالا خبرش درست باشه

miladdn2

Registered User
لایک‌ها
802
بهرام امیری امروز از سمت خود در باشگاه استقلال کناره‌گیری کرد که در ادامه پیام وی را به سرپرست باشگاه می‌خوانید.

بسمه تعالی
جناب آقای خلیل زاده
با سلام احتراما به استحضار می رساند که با اتمام عشق و علاقه ای که به تیم محبوب خودم استقلال دارم ولی واقعا در این مدت کوتاه ناخواسته زیر فشار سنگینی قرار گرفتم که خارج از توانم است. و هر چه کردم دیدم بیش از این نمی‌توانم دوام بیاورم واقعا مرا ببخشید و برای شما و استقلال آرزوی موفقیت می‌کنم.

با تشکر بهرام امیری
19/10/98

[emoji723] @EsteghlalPage

واقعا چ دیوونه خونه ای شده باشگاه!

Sent from my Redmi K20 Pro using Tapatalk

saeed_taj

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,787
اطلاعیه باشگاه استقلال در مورد میلیچ

هروویه میلیچ در پایان رقابتهای نیم‌فصل اول و پیش از ترک تهران فرد معتمدی را جهت دریافت مطالبات خود به باشگاه استقلال معرفی کرد و حقوق میلیچ به نماینده او پرداخت و رسید آن برای مدافع کروات تیم استقلال و وکیلش ارسال شد.

قرار بود میلیچ چهارم ژانویه (۱۴ دی ۱۳۹۸) به تهران برگردد اما به دلیل تولد فرزندش خواستار مرخصی بیشتری شد که مورد موافقت کادرفنی تیم استقلال قرار گرفت. طبق برنامه قبلی او باید امروز (۹ ژانویه) وارد تهران می‌شد اما شب گذشته وکیل او از طریق ایمیل به باشگاه استقلال خبر داد که میلیچ می‌خواهد قراردادش را فسخ کند.

باشگاه استقلال جهت حضور قدرتمند در نیم‌فصل دوم رقابتها به مدافع ارزشمند خود نیاز دارد و میلیچ موظف است در اسرع وقت به تهران بازگردد و باشگاه این موضوع را به جدّ پیگیری خواهد کرد.

Sent from my Redmi 8A using Tapatalk

saeed_taj

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,787
[emoji736] #اختصاصی_فوری:

دلال بدنام ایرانی در فکر ترانسفر دیاباته!

[emoji838] به گزارش توتال فوتبال با وجود اطلاع باشگاه استقلال مبنی بر بازگشت دیاباته به تهران،دقایقی پیش مطلع شدیم رضا زمانی مدیر برنامه بدنام ایرانی در امارات و قطر در حال مذاکره برای ترانسفر دیاباته به یکی از تیمهای باشگاهی این دو کشور است.

[emoji838] زمانی همان دلالی است که تیام را به عجمان و پاتوسی را بن یاس برد و از دوستان صمیمی همان! ایجنت معروف به حساب می آید.

[emoji838] مدیران استقلال ساعاتی پیش از این مساله خبردار شده اند و در حال انجام اقدامات لازم برای جلوگیری از این اتفاق هستند.

@Transfer_Fori

وكيل الرعايا

همکار کسب درآمد از اینترنت
همکار انجمن
لایک‌ها
7,455
فرهاد مجیدی خطاب به بازیکنان معترض استقلال: برای موفقیت استقلال با هیچ‌ کس تعارف ندارم

تمرین امروز (سه‌شنبه) تیم فوتبال استقلال برای حضور در نیم فصل دوم لیگ برتر با حواشی زیادی در مجموعه ورزشی انقلاب برگزار شد. برخی بازیکنان استقلال به دلیل دریافت نکردن مطالبات‌شان ناراحت بوده و حاضر به شرکت در تمرین نشدند. در ادامه با تماس‌های مسئولان استقلال و قول‌هایی که داده شد، معترضان به تمرین استقلال آمده تا اولین تمرین آبی‌پوشان برگزار شود.

به گزارش فارس، فرهاد مجیدی که اولین روز مربیگری‌ اش در لیگ نوزدهم را با استقلال تجربه می‌کرد، در جمع بازیکنان به آنها گفت:
که با هیئت مدیره باشگاه برای حل مشکلات مالی صحبت کرده و به شدت دنبال مطالبات بازیکنان است.

او در ادامه با برخی از بازیکنان که در رختکن به مسئولان استقلال اعتراض می‌کردند، برخورد کرد و از آنها خواست به فکر تمرین باشند. مجیدی همچنین گفت:
که برای موفقیت استقلال با هیچ‌کس تعارف ندارند.
ادعای باشگاه خبرنگاران؛ فرهاد مجیدی به دلیل شرایط بد باشگاه استقلال، از سمت خود استعفا کرده است

saeed_taj

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,787
شایعه شده مجیدی استعفا کرده

saeed_taj

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,787
جباری:همه فکر میکنند فتحی الان نقش چندانی در استقلال ندارد در حالی که او همه کاره است وزیر او را برای نابودی استقلال در این باشگاه نگه داشته است تا آخرین ضربه ها را هم به استقلال بزند

فتحی یک بار شفر را فراری داد، یک بار استراماچونی و حالا هم ماموریت بعدی اش برای مجیدی است. او دستورات وزیر را به خوبی در استقلال اجرا می کند اگر فتحی از دید وزیر ورزش بد کار کرده بود، تا الان کنارش گذاشته بود. اما او این قدر بلا سر استقلال می آورد، بعد هم وزیر از او حمایت میکند‌. مشخص است که دست وزیر ورزش و فتحی برای نابودی استقلال در دست هم است

فتح الله زاده را به استقلال آوردند اما به او اختیار نمیدهند. او الان فقط یک عضو هیات مدیره است و مشخص است که کاری نمیتواند انجام دهد این ها به هر کسی که خودشان بخواهند میدان میدهند

من پیشکسوت و شمای هوادار را سرکار گذاشته اند و میخواهند استقلال را نابود کنند. الان هم نوبت سوزاندن مجیدی است. هر که در استقلال خوب کار کند را فراری می دهند و هر کسی که ماموریتش برای تخریب استقلال را خوب اجرا کند، نگه می دارند والا به استقلال دارند ظلم میکنند به هوادارانش دارند ظلم میکنند

saeed_taj

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,787
دیاباته وارد ایران شد..ولی میلیچ امروز بازم گفته نمیاد..احتمال داره آقایی رو بجاش بخرن

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
گلی به جمال معرفت شیخ دیاباته...
ولی میلیچ زن ذلیل بعیده که بیاد....تجربه نشون داده هر بازیکنی و مربی ای که به حرف زنش بوده کلا قید ایرانو زده-حالا بهر دلیل- حتی اگر قرارداد داشته!
کاش استراماچونی آرمین سهرابیان رو عذرشو نخواسته بود!

امیدوارم فرهاد امشب رو کاملا بخاطر بسپره، تیم امید کارش به اما و اگر رسید!
یک حرفه ای همیشه باید شناخت درستی از خودش و جایگاهش داشته باشه
باز استیلی سرد و گرم روزگار چشیده است .......تجربه باخت دربی رو داره...مجیدی چی؟
یه دربی ببازه مجیدی و چند تا حیا کن و رها کن، تیم رو رها میکنه و قهر میکنه
هنوزم دیر نشده فرهاد
جام بگیری تیم استراماچونیه و تو کاری نکردی
جام نگیری، فصل بعدی یکیو میارن جات
مگر اینکه یک شبه ره صد ساله رو طی کنی و یه کاری کنی که تو دل هوادار خودتو جاکنی...دقیقا مثل همون گلایی که به تیم رقیب میزدی

Last edited:

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
سجاد آقایی رو اینا چرا دادن رفت؟؟؟؟؟ عجب .....ای هستنا...خیلی بازیکن داریم؟!!!!!
فرهاد مجیدی حالش خوبه؟؟

هندونه دربسته هم که اومد...امیدوارم بدردمون بخوره..راستی ایجنت که میگن این شکلیه؟
400867_335.jpg

Last edited:
بالا