برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
سلام.
بالاترین سود روزشمار مال کدوم بانکه؟
+
بالاترین ماهانه ؟
تشکر./.
سلام
دیگه هیچ بانکی روزشمار نمیده . شاید موسسات هنوزم روزشمار بدن ولی بانکها حساب جدید روزشمار باز نمیکنن . صرفا بانک اینده داره به حسابای اینده ساز قدیمیش روزشمار میده ولی دیگه حساب جدید افتتاح نمیکنه .
بالاترین سود سالانه بانکها هم 20 درصده .

gheysar.

همکار بخش خودرو و رانندگی
همکار انجمن
لایک‌ها
4,492
سلام
دیگه هیچ بانکی روزشمار نمیده . شاید موسسات هنوزم روزشمار بدن ولی بانکها حساب جدید روزشمار باز نمیکنن . صرفا بانک اینده داره به حسابای اینده ساز قدیمیش روزشمار میده ولی دیگه حساب جدید افتتاح نمیکنه .
بالاترین سود سالانه بانکها هم 20 درصده .
یعنی پول توی کارت عابربانک هیچ سودی بهش تعلق نمیگیره؟

ARIAEI

Registered User
لایک‌ها
51
اگه حساب کارت عابر بانکت کوتاه مدت باشه 10 درصد سود سالانه بهش تعلق میگیره البته با توجه به کمترین مانده در ماه (ماه شمار)
منظور از کمترین مانده در ماه یعنی اگه شما تو حسابت 50 میلیون پول داشته باشی و فقط یک روز موجودی حسابت بشه 50 هزار تومان اون ماه فقط سود 50 هزار تومان بهت تعلق میگیره و سود بقیه پولت 0 میشه زیر 50 هزار تومان هم در اکثر بانکها هیچ سودی تعلق نمیگیره

hamid3pnn

Registered User
لایک‌ها
19
سلام دوستان اعتبار موسسه کوثر چطور هست؟ سود مناسبی میده و میگه وابسته به بانک سپه هست

Subzero0

Registered User
لایک‌ها
413
دوستان الان بانک آینده معتبره بخایم توش حساب باز کنیم؟

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
گفتنی هارو دوستمون کامل و واضح بهتون توضیح داد
فقط یه نکته قابل ذکر باقی میمونه . حساب کارت عابربانک شما حتما باید کوتاه مدت باشه که سود سالیانه 10 درصدی بهش تعلق بگیره . حسابهای قرض الحسنه و حساب جاری مشمول دریافت سود نمیشن
دوستان الان بانک آینده معتبره بخایم توش حساب باز کنیم؟
مشکل خاصی نداره
اتفاقا جایی میخوندم که درحال حاضر بانک اینده نقدینگی بسیار بالایی بین تمام بانکهای خصوصی و حتی دولتی داره

karbar20

Registered User
لایک‌ها
414
مشکل خاصی نداره
اتفاقا جایی میخوندم که درحال حاضر بانک اینده نقدینگی بسیار بالایی بین تمام بانکهای خصوصی و حتی دولتی داره

سلام
نقدینگی هم نداشته باشه بازار بزرگ ایران (ایران مال ) به نظر من برای همه دارندگان حساب بانک آینده کافی باشه
چون تمام سرمایه گذار آن بانک آینده هستش.

TANHA81

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
36
سلام
نقدینگی هم نداشته باشه بازار بزرگ ایران (ایران مال ) به نظر من برای همه دارندگان حساب بانک آینده کافی باشه
چون تمام سرمایه گذار آن بانک آینده هستش.
بله نگران نباشید اتفاقی بیفته اول از همه ایران مال رو میفروشن پول ملت رو در اولین فرصت میدن.....کلا نظر من اینه به دارایی های غیر منقول بانکها دلخوش نباشید که خرید همین دارایی ها هستش که معمولا باعث ورشکستگیشون میشه

karbar20

Registered User
لایک‌ها
414
بله نگران نباشید اتفاقی بیفته اول از همه ایران مال رو میفروشن پول ملت رو در اولین فرصت میدن.....کلا نظر من اینه به دارایی های غیر منقول بانکها دلخوش نباشید که خرید همین دارایی ها هستش که معمولا باعث ورشکستگیشون میشه
جمله اول قبول دارم چون به این راحتی ها ملک رو نمیان بفروشن
ولی جمله دوم خیر چون کاشکی همه دارایی های من ملک بود که ضرر که هیچ جز سود نیست.

saeed_taj

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,787
دوستان هفته قبل برای یکی از اقوام حساب در بانک شهر باز کردم..۱۹ درصد..گفت بعد یکماه برداشت کنی سود کم نمیشه

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

TANHA81

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
36
جمله اول قبول دارم چون به این راحتی ها ملک رو نمیان بفروشن
ولی جمله دوم خیر چون کاشکی همه دارایی های من ملک بود که ضرر که هیچ جز سود نیست.
من منظورم این نبود که زیاندهی بخاطر ملک هستش منظورم خرید وساخت وسازهایی هست بعدا هیچ کارایی نداره یا استفاده های غیرضروری ازش میشه در صورت نیاز مثل شایعه ورشکستگی اون بانک کفایت سرمایه نداره که جوابگو باشه

ARIAEI

Registered User
لایک‌ها
51
دوستان معنی و مفهوم "بازار باز" که دیروز در مجمع بانک مرکزی تصویب شد چه است؟ آیا قرار است سود بانکی یا نرخ اوراق افزایش یابد؟

شیوه تعیین نرخ سود سپرده بانکی تغییر می‌کند
در متن خبر دو پهلو صحبت شده !!!

با افزایش نرخ تورم، سود بانکی در رقمی پایین تر قرار گرفته و ارزش ذاتی سپرده بانکی تحلیل می رود

بررسی‌ها نشان می دهد بالا بودن نرخ سود سپرده‌های بانکی همواره سبب می شود فعالیت مولد اقتصادی در معرض خطر قرار گیرد و اتفاقا بالا بودن این سود ، به بالا رفتن نرخ کارمزد تسهیلات بانکی نیز منجر می شود

به این ترتیب در این راستا به تدریج به جای آنکه نرخ سود سپرده‌های بانکی به مولفه ای ضد تولید تبدیل شده یا عاملی برای افزایش نرخ تورم تلقی شود، به ابزاری برای مهار تورم و کنترل نقدینگی بدل خواهد شد .

به این ترتیب خداحافظی با شیوه دستوری تعیین نرخ سود بانکی را می‌توان یکی از ملموس ترین کارایی های عملیات بازار باز دانست.

mohammad200

Registered User
لایک‌ها
1,341
الان کلا بانکی که سالانه 20% بده هست؟ فقط و فقط سپرده رسمی بانکی منظورمه و از بین بانک های معروف تر (کاری به زیان و بدهی شون ندارم). مثلا ملی-ملت-صادرات-تجارت-اقتصاد نوین-پارسیان-پاسارگاد-رفاه-سپه-سامان-کشاورزی؟ صندوق سرمایه گذاری و اوراق مشارکت و موسسه و بانک های ایران زمین-قوامین-خاورمیانه-دی-شهر-حکمت هم مد نظرم نیست. اگر از بین بانک هایی که گفتم کسی اطلاع داره 20% باز میکنن یا نه لطفا بگه و اینکه حداقلش چقدره. مرسی.
فکر کنم گردشگری هم هست - یک ساله 20 درصد

vahidtato

Registered User
لایک‌ها
701
دوستان کسی میدونه الان کدوم بانک (فقط بانک) روزشمار سود بالایی میده؟
قابلیت واریز و برداشت برام مهمه
خیلی فوری لازم دارم
ممنون

ARIAEI

Registered User
لایک‌ها
51
دوستان کسی میدونه الان کدوم بانک (فقط بانک) روزشمار سود بالایی میده؟
قابلیت واریز و برداشت برام مهمه
خیلی فوری لازم دارم
ممنون
متاسفانه سود روزشمار خیلی وقته به تاریخ پیوسته و منقرض شده
همه سودها ماه شمار شدن و به کمترین مانده در ماه سود میدن و در طول 1 ماه نباید به پول دست بزنین چون سودش 0 میشه
ولی از شعب بانک آینده سوال کنید ممکنه آینده ساز براتون باز کنن البته اون هم تا اونجایی که من اطلاع دارم قابلیت واریز نداره

Last edited:

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
ولی از شعب بانک آینده سوال کنید ممکنه آینده ساز براتون باز کنن البته اون هم تا اونجایی که من اطلاع دارم قابلیت واریز نداره
آینده ساز دیگه باز نمیشه
هرکی آینده ساز داره از قدیم داره
آینده سازهای قدیمی هم روزشمارن و هم قابلیت واریز دارن
درحال حاضر صرفا حساب 20 درصدی یکساله ( بدون قابلیت واریز ) و برداشت بدون برگشت سود بعد از یکماه افتتاح میکنه

davi12

Registered User
لایک‌ها
781
سلام

روز شمار اگه بانکی نیست بر اساس گردش حساب کدوم بانک وام بهتری میده؟

Last edited:

saeed_taj

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,787
بانک شهر سوال بپرسید..فکر کنم ۱۹ درصد باز میکنه بعد یکماه میتونی برداشت کنی
آینده ساز دیگه باز نمیشه
هرکی آینده ساز داره از قدیم داره
آینده سازهای قدیمی هم روزشمارن و هم قابلیت واریز دارن
درحال حاضر صرفا حساب 20 درصدی یکساله ( بدون قابلیت واریز ) و برداشت بدون برگشت سود بعد از یکماه افتتاح میکنه

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

بالا