برگزیده های پرشین تولز

بحث و تبادل نظر در مورد اتفاقات روز فوتبال و حواشی ِ آن

میزان اطلاعات فوتبالی صدا سیما؟

• عالی

Votes: 4 6.2%
  • خوب

Votes: 16 24.6%
  • کم

Votes: 10 15.4%
  • فضاحت

Votes: 35 53.8%

• Total voters
    65

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
از نکات عجیب رسانه ها این است که پرسپولیس را قهرمان نیم فصل اعلام میکنند. این درحالی است که سپاهان قهرمان نیم فصل شده و بازیهای هفته شانزدهم ، هفته اول ِ دور برگشت حساب می شوند.

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
از وقتی گرشاسبی رئیس هیئت مدیره پیکان شده خبرهای عجیبی از این باشگاه به گوش میرسه، از مقاومت در برابر صدور رضایت نامه واسعی برای استقلال تا رد پیشنهاد ۵ میلیاردی تراکتور برای مغانلو و موافقت جهت صدور رضایت نامه این بازیکن برای پرسپولیس!!!

xavi68

Registered User
لایک‌ها
3,419
از نکات عجیب رسانه ها این است که پرسپولیس را قهرمان نیم فصل اعلام میکنند. این درحالی است که سپاهان قهرمان نیم فصل شده و بازیهای هفته شانزدهم ، هفته اول ِ دور برگشت حساب می شوند.

در مورد قهرمان نیم فصل این محاسبات احتمالا درسته

پرسپولیس 10 برد 1 مساوی = 31 امتیاز
سپاهان 7 برد و 7 مساوی = 28 امتیاز

وكيل الرعايا

همکار کسب درآمد از اینترنت
همکار انجمن
لایک‌ها
7,455
از وقتی گرشاسبی رئیس هیئت مدیره پیکان شده خبرهای عجیبی از این باشگاه به گوش میرسه، از مقاومت در برابر صدور رضایت نامه واسعی برای استقلال تا رد پیشنهاد ۵ میلیاردی تراکتور برای مغانلو و موافقت جهت صدور رضایت نامه این بازیکن برای پرسپولیس!!!

این کار کثیفی هستش که میکنه

اما گرشاسبی که بهترین مدیر دهه اخیر این تیم بوده نباید طبق قانون بازنشستگی برکنار میشد

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
این خبرنگار خارجی حتما استقلالیه! و ما تیم مورد علاقه وزیر ورزش هستیم!

توییت نیکولا اسکیرا خبرنگار گاتزا دلا اسپورت:

خطیر و خلیل زاده با دی بیاسی برای یک سال و نیم توافق کرده بودند و دی بیاسی آماده پرواز بود ولی مسعود سلطانی فر وزیر ورزش مخالفت کرد و مجیدی را ترجیح داد!

فایل های ضمیمه

• photo_2020-01-02_22-10-44.jpg
    photo_2020-01-02_22-10-44.jpg
    132.9 KB · نمایش ها: 3

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
اظهارات عجیب حمیداوی : مجبور شدیم گل محمدی را بدهیم!!!

از روز پنجشنبه شخص وزیر چندین بار ما من تماس گرفت(!) از آنجا که من میدانستم در مورد یحیی میخواهند صحبت کنند جوابگوی تلفن وزیر نبودم،در روز شنبه از طریق سرپرست تیم پیغام تهدید آمیز سلطانی فر رو به من رساندند.!!

در ضمن اینکه وزارت صنعت هم ایمیلی به باشگاه داشت که باید از وزارت ورزش نامه ای جهت فعالیت ورزشی برامون ارسال کنید در غیر اینصورت مجوز شما باطل میشود و اقای سلطانی فر هم نامه تایید فعالیت ورزشی رو منوط به رضایت نامه یحیی دانستند!!

تیم حگومتی کیه؟؟؟ رقیبان یکی یکی ضعیف شدند تا فرصت قهرمانی دیگری فراهم شود!

saeed_taj

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,787

از روز پنجشنبه شخص وزیر چندین بار ما من تماس گرفت(!) از آنجا که من میدانستم در مورد یحیی میخواهند صحبت کنند جوابگوی تلفن وزیر نبودم،در روز شنبه از طریق سرپرست تیم پیغام تهدید آمیز سلطانی فر رو به من رساندند.!!

در ضمن اینکه وزارت صنعت هم ایمیلی به باشگاه داشت که باید از وزارت ورزش نامه ای جهت فعالیت ورزشی برامون ارسال کنید در غیر اینصورت مجوز شما باطل میشود و اقای سلطانی فر هم نامه تایید فعالیت ورزشی رو منوط به رضایت نامه یحیی دانستند!!

عجب..چقدر راحت همه چیز رو مهندسی میکنن تا سوگولیشون نتیجه بگیره..اصلا انگار نه انگار شهر خودرو چند روز دیگه تو آسیا بازی داره..براشون مهم نیست

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
لازم نبود جواب بدم .
وقتی یک نفر اینقدر متعصبانه و به دور از ذره ای منطق، کپی پیست میکنه لزومی نداره جوابش رو داد.
ولی جواب این 3 نقل قولی که گرفتم رو میدم تا بدونی کانالها و پیجهای هواداری منبع خبری مناسبی نیستن .

شاخص آلودگی هوا تهران امروز ۱۳۰ هست و ۹ آذر که بازی پرسپولیس و نساجی لغو شد شاخص آلودگی ۹۵ بوده!!!!!
ولی امروز بازی رو لغو نکردند تا نساجی با ۸ غایب به مصاف سوگولی آقایون بره:)
روزی که بازی پرسپولیس نساجی رو چند ساعت قبل از بازی لغو کردن، تمام مجموعه پرسپولیس از مدیریت باشگاه گرفته تا بازیکن شاکی شدن.
اگر قرار بر لغو بود باید از روز قبل اطلاع رسانی میکردن نه چند ساعت مونده به شروع بازی .
این 8 غایبی هم که ازش نوشتی صرفا توهم ادمین همون کانال یا پیجی بوده که خبر ازش برداشتی !
این عکس رو نگا کن : http://s7.picofile.com/file/8384831676/photo_۲۰۱۹_۱۲_۲۷_۱۶_۱۱_۵۱.jpg
از 14 بازیکنی که مهاجری سرمربی نساجی در بازی با گل گهر به میدان فرستاد 12 بازیکن در لیست بازی امروز مقابل پرسپولیس دیده میشوند.

این مورد هم که دیگه نیاز به توضیح نداره .
نیازی به مقاومت یا نرمش گرشاسبی درمقابل رقبا و پرسپولیس نبوده . صدور رضایتنامه یه بازیکن در حیطه اختیارات یه عضو هیئت مدیره نیست . از همون شروع نقل و انتقالات هم فرکی سرمربی پیکان اعلام کرده بود که نه واسعی نه مغانلو رو به هیچ تیمی نمیده .
حتی عیثی آل کثیر هم که پرسپولیس واسه جذبش اینقدر دست و پا زد نتونست جذب کنه چون دراگان اسکوچیچ مخالف سرسخت فروشش بود.

اگر این وزیر اینقدر پیگیر مشکلات تیمه چرا واسه برانکو زنگ نمیزد سفارت کرواسی ؟! چرا واسه کالدرون هیچ کاری نکرد ؟! اصلا چرا همون اول فصل که پرسپولیس یحیی رو میخواست کاری نکرد ؟!
اول فصل هم پرسپولیس با همین حمیداوی کلی مذاکره کرد ولی اصلا قبول نکرد یحیی رو بده.
حمیداوی مجبوره این حرفارو بزنه ! اگر اینجوری نگه تمام مشهدیا شاکی میشن که چرا گلمحمدی رو فروختی. مخصوصا اگر نیم فصل دوم تیم شهر خودرو نتایج لازم رو نگیره این موج اعتراضات شدیدتر هم میشه.
همین آقا اگر نمیخواست گلمحمدی رو بفروشه چرا مبلغ رضایتنامه براش تعیین کرد ؟ خب عین همون اول فصل میگفتی فروشی نیست یحیی ! هیچکسی نمیتونه مالک یه باشگاه خصوصی رو مجبور کنه رضایتنامه مربی تحت قراردادش رو صادر کنه ! حتی اگر این اتفاق بیفته باشگاه شهر خودرو میتونه به فیفا شکایت کنه و فوتبال ایران رو در معرض تعلیق قرار بده !
تا دیروز میگفت وزیر ورزش و وزیر صنعت منو مجبور کردن یحیی رو بدن. امروز تو مصاحبش گفته اسم نمیارم ولی یه سری افراد مجبورم کردن یحیی رو بدم !
جالبه خودش میگه واسه رضایتنامه یحیی یه مبلغی رو درنظر گرفتیم که پرسپولیس رو منصرف کنیم اما درنهایت پرسپولیس منصرف نشد. پس درنهایت پول رضایتنامه یحیی رو کاسبی کرده ! خود حمیداوی هم اصلا با فروش یحیی مخالف نبود چون با یک تیر 3 نشون میزد ! اول اینکه خودشم خوب میدونست دل یحیی تو این برهه زمانی کاملا با پرسپولیسه . دوم اینکه وقتی اسم یحیی واسه تیم ملی مطرح شد گفت اگر تیم ملی یحیی رو بخواد بدون قید و شرط تقدیم میکنیم ! مورد سوم اینکه یه پول درست و حسابی هم بابت رضایت نامه گیرش اومد !
این وسط یه پولی بابت رضایتنامه کاسبی کرده ولی بخاطر اینکه ذهن هوادارای مشهدی رو منحرف کنه مسئله رو به جاهای دیگه ربط میده.
درمورد باطل کردن مجوز هم من هیچ صحبتی ندارم ! درسته مملکت وضعیت جالبی نداره ولی اینقدرم بی در و پیکر نیست که به همین راحتی مجوز یه باشگاه رو فقط بخاطر اینکه مربی تحت قراردادش رو نداده لغو کنن !
وقتی برانکو رو با 7 جام خیلی راحت ازمون گرفتن همه چی عادی بود ! وقتی پیگیر برگشتن و حل مشکلات کالدرون نشدن همه چی کاملا طبیعی بود ! حالا که یحیی اومده وزیر پرسپولیسیه : )))))))

اینم اضافه کنم ما هنوز مصاحبه سعید آذری مدیرعامل وقت باشگاه ذوب آهن درمورد انتقال تبریزی یادمون نرفته !

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
چیزایی که میگی از قبل مشخصه همه زائده ذهن متعصب خودته اصلا ارزش خوندن نداشت نخوندم فقط یه خط از آخرش رو چشمم افتاد جوابتو میدم.خبرای من همگی توسط خود اون فرد تایید شده دیشبم که طرف اومد توی صدا و سیمای پرسپولیسی خودتون در برنامه پرسپولیسی خودتون گفت فشار اوردن به ما محبور شدیم گل محمد رو بدیم...واسه برانکو خیلی کارها کردن خودتو به خواب نزن! مثل اینکه نبی عضو هیات مدیره خودتون توی برنامه زنده خطاب به بیراوند گفت!!! عجب رویی دارین شما!!!! بعدشم مربی که بعد از ۳ فصل میره اونم بعد از پایان فصل رو مقایسه میکنی با مربی که تیمو آورده صدر جدول
بحث سر مدیریت این داستان هست!

اگه هیچی نگیم فقط یک چیز بگیم اون اینه که :

برای چی وزیر ! فتحی عامل همه بدبختی های تیم رو در هیات مدیره نگه داشت و مدیرعاملی از بیرون مجموعه نیاورد برای تیم تا داستان استرا حل بشه؟؟؟ چرا برای پرسپولیس نجات دهنده ای مثل انصاری فرد اومد! برای استقلال نیومد! همین کافیه تا بگیم وزیر از قدرت گرفتن استقلال ترسید!

فرزامی؛عضو اسبق هیئت‌مدیره باشگاه استقلال گفت: مادامی که فتحی در کادر مدیریتی استقلال است این تیم نمی‌تواند بالا بیاید و جان بگیرد.

وزیر و فتحی با هم «جی‌جی باجی» هستند و رفاقت‌شان فراتر از کارهای مربوط به باشگاه است. وزیر با فتحی رفاقت دارد و دلش نمی‌آید او در باشگاهی نباشد که خودش رئیس مجمعش است و این همه بلا سرش آمده است. او می‌خواهد یک نفر باشد که همه کارها را برایش انجام دهد.

فتح‌الله‌زاده را به این شرط آوردند که صدایش درنیاید

هر پولی به وزارت ورزش می‌رسد ابتدا به پرسپولیس می‌دهند و بعد اگر چیزی تهش ماند آن را به استقلال می‌دهند. البته صبر می‌کنند وقتی بند قراردادها از بی‌پولی فعال شد آن وقت می‌دهند

اتفاقاً من و فتح‌الله‌زاده به دیدار وزیر رفتیم. هاشمی‌طبا هم در جلسه بود. فتح‌الله‌زاده پیشنهاد داد اگر مدیرعامل شود من را معاون مالی باشگاه می‌کند و همان‌جا گفتیم دو اسپانسر گردن‌کلفت هم با خودمان برای باشگاه می‌آوریم که تا چند سال مسائل مالی را ساپورت کنند ولی وزیر مخالفت کرد. من در همان جلسه هم رودررو به وزیر گفتم که با سیاست‌های غلطش مانع پیشرفت استقلال می‌شود

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
چیزایی که میگی از قبل مشخصه همه زائده ذهن متعصب خودته اصلا ارزش خوندن نداشت نخوندم فقط یه خط از آخرش رو چشمم افتاد جوابتو میدم.خبرای من همگی توسط خود اون فرد تایید شده دیشبم که طرف اومد توی صدا و سیمای پرسپولیسی خودتون در برنامه پرسپولیسی خودتون گفت فشار اوردن به ما محبور شدیم گل محمد رو بدیم...واسه برانکو خیلی کارها کردن خودتو به خواب نزن! مثل اینکه نبی عضو هیات مدیره خودتون توی برنامه زنده خطاب به بیراوند گفت!!! عجب رویی دارین شما!!!! بعدشم مربی که بعد از ۳ فصل میره اونم بعد از پایان فصل رو مقایسه میکنی با مربی که تیمو آورده صدر جدول همه مثل سگ ازش ترسیدن؟؟ خخخخخخ!!!!
بعدشم اصلا خود گل محمدی این وسط مهم نیست چون اصلا عددی نیست! دیدیم استرا چیکارش کرد! آخر سر هم زیر استقلال بدون مربی قرار گرفت!
بحث سر مدیریت این داستان هست!
دقیقا منم حوصله خوندن اون اراجیفی که کپی پیست میکنی رو ندارم چون مشخصه از چه منابع موثقی نقل قول میشن !
مشخصه کی خودشو به خواب زده !
تو اون برنامه پرسپولیسی که ازش اسم میبری چرا وقتی میثاقی اسم اون فرد رو میپرسید حمیداوی هیچ حرفی نمیزد ؟!
این مث سگ ترسیدن رو خیلییییی خوب اومدی ! : )))))))))) یک هفته با احتساب بازی عقب افتاده بقیه تیما اومدین صدر اسمشو گذاشتی ترسیدن ؟!
تیم خودتون رو با پدیده ای مقایسه میکنی که بازیکناش از نظر کیفی و فنی حتی نصف بازیکنای گرون قیمتتون نیستن ؟!
اوکی
تو راست میگی !
اصلا یحیی هیچی نیست !
مشغول همین کپی پیست کردنا باش تا با خوندنشون خودتو و بقیه رو به وجد بیاری !

Last edited:

وكيل الرعايا

همکار انجمن
لایک‌ها
7,455
دقیقا منم حوصله خوندن اون اراجیفی که کپی پیست میکنی رو ندارم چون مشخصه از چه منابع موثقی نقل قول میشن !
تو اون برنامه پرسپولیسی که ازش اسم میبری چرا وقتی میثاقی اسم اون فرد رو میپرسید حمیداوی هیچ حرفی نمیزد ؟!
این مث سگ ترسیدن رو خیلییییی خوب اومدی ! : )))))))))) یک هفته با احتساب بازی عقب افتاده بقیه تیما اومدین صدر اسمشو گذاشتی ترسیدن ؟!
تیم خودتون رو با پدیده ای مقایسه میکنی که بازیکناش از نظر کیفی و فنی حتی نصف بازیکنای گرون قیمتتون نیستن ؟!
اوکی
تو راست میگی !
اصلا یحیی هیچی نیست !
وی افزود: «من چون اطلاع زیادی از این موضوع ندارم ندارم و نمی‌توانم اظهارنظر کنم، اما در مجموع باید بگویم که شأن وزارت ورزش این نیست که وارد نقل‌وانتقالات باشگاه‌ها شود. احتمالاً برای این انتقال باشگاه‌ها با هم توافق کرده‌اند.»
وزارت ورزش تهدید میکنه بعد میگه سند رو کن ؟!

تازه با این ادعا من اطلاع زیادی ندارم ! اطلاع زیادی نداره بیجا میکنه میگی سند رو کن !

برو از اربابت اجازه بگیر !!!

یعنی میخوام ببینم استقلال اگر بی مربی میشد که شد !

فرهاد و مظلومی و منصوریان مثل پرسپولیس همه اسطوره هاشم سرمربی شدن نمیخواستن !!

تنها راه نجات بدون مربی خارجی قلعه نویی بود !!

وزارت میومد به اصفهانی ها 5-6میلیارد بده قلعه رو بیارن !؟ اگر اره چرا نکردن ؟

چرا فتح الله اوردن ! 30روز طول کشید ! چرا مذاکره با استراماچونی نکردن ! کاشف به عمل اومد مذاکره دوحه سرکاری بوده ! 20میلیون خرج کردن رفتن دوشب هتل و برگشتن !

حالا هم وزارت ورزش تهدید کرده ! بعد میگه سند داری رو کن ؟!

وزارت ورزش هم تافته جدابافته این **** مقدس نیست !

طرف تهدید میکنن ! بعد میگن شکایت کنی و صداش دربیاری ! بیشتر اسیب میبینی !

ایناهم تهدید کردن ! حالا میگن سند رو کن !

سند رو کنه چی میشه ؟

احمدی نژاد فایل صوتی دفتر لاریجانی منتشر کرد ! چی شد ؟

باشگاهی که خصوصی هست 20-30میلیارد خرج میکنه برای 2-3 میلیارد نمیاد مربی شو بده !

مگر بالای 4-5 میلیارد که حدس و گمان رسانه ها رو همین عدد است !

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
اوکی
تو راست میگی !
اصلا یحیی هیچی نیست !

:D:D:D جالبه! من کدوم از پست های تو رو خوندم و یه ترتیب نقل قول کردم که از روی من اسکی میری؟ حالا خوبه مشخصه کی ارجیف کی رو خونده و جواب داده با دقت!
حمیداوی حرفی نمیزد چون میترسه! چون تهدید شدن! قضیه مجوز پدیده رو برو بخون!!!! از کی حرف بزنه؟ مگه اینجا کاناداس ؟ :D

بازیکنای پدیده از نظر کیفی و فنی نصف قائدی و دشتی و زکی پور و عارف غلامی!!!!! و سجاد آقایی گرون قیمت نیستن آره!!! فقط یه چشمه ش سروش رفیعی بود که با قرارداد نجومی اومد به تیم شما! مشخصه!!! حالا بقیه اسمای گنده ای که یکی یکی با رفتن گل محمد دارن میرن و رفتن به جای خود! :D
جالبه که گفتی چرا کالدرون رفت هیچ کس دنبالش نرفت! میدونی چرا؟ چون خود شماها هم میدونستین چه مربی مزخرفیه و هیچ کس دوسش نداشت تا جایی علی پروین جونتون میگفت استقلال فقط فوتبال بازی میکنه! و حتی داخل تیم هم دشمن داشت !!! ( پیروانی ) برای همین جیک هیچ کدومتون در نیومد!!! اون کالدرون رو با استراماچونی مقایسه نکن که هوادار به خاطرش از پلیس کتک خورد دم باشگاه و در باشگاه رو شکست و چند روز دم باشگاه و وزارت شعار داد!!!
چرا کالدرن رفت وزیر کاری نکرد! هه!!!!
برو مصاحبه کالدرون جونت رو بخون امروز که گفته مثل سگ!!!!! پشیمونم که رفتم ایران بعد برو با مصاحبه های استرا مقایسه کن !
هه!
کپی پیست!!!
نیست که تومفسر فوتبالی و بی طرفانه میای اینجا حواشی فوتبال ایران رو تفسیر میکنی که من کپی پیست میکنم!!!
نخون!!! کسی مجبورت نکرده.

xavi68

Registered User
لایک‌ها
3,419
اوکی
تو راست میگی !
اصلا یحیی هیچی نیست !

اینجا منطق وجود نداره بی خیال شو

Erfan_Buffon

مدیر بخش ورزش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,247
دوستان خواهشا از ادبیات مناسب استفاده کنید و احترام همدیگر رو نگه دارید...

تاپیک کل کل نیست...
باز خواهش میکنم احترام همدیگر و تیم مقابل تون رو نگه دارید چون بعضی از پستا امکان ویرایش نداره و باید حذف بشه... پس خودتون رعایت کنید لطفا تا بشه بحث رو ادامه داد

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
وی افزود: «من چون اطلاع زیادی از این موضوع ندارم ندارم و نمی‌توانم اظهارنظر کنم، اما در مجموع باید بگویم که شأن وزارت ورزش این نیست که وارد نقل‌وانتقالات باشگاه‌ها شود. احتمالاً برای این انتقال باشگاه‌ها با هم توافق کرده‌اند.»
وزارت ورزش تهدید میکنه بعد میگه سند رو کن ؟!

تازه با این ادعا من اطلاع زیادی ندارم ! اطلاع زیادی نداره بیجا میکنه میگی سند رو کن !

برو از اربابت اجازه بگیر !!!

یعنی میخوام ببینم استقلال اگر بی مربی میشد که شد !

فرهاد و مظلومی و منصوریان مثل پرسپولیس همه اسطوره هاشم سرمربی شدن نمیخواستن !!

تنها راه نجات بدون مربی خارجی قلعه نویی بود !!

وزارت میومد به اصفهانی ها 5-6میلیارد بده قلعه رو بیارن !؟ اگر اره چرا نکردن ؟

چرا فتح الله اوردن ! 30روز طول کشید ! چرا مذاکره با استراماچونی نکردن ! کاشف به عمل اومد مذاکره دوحه سرکاری بوده ! 20میلیون خرج کردن رفتن دوشب هتل و برگشتن !

اینا دیگه خیلی پررو هستن !

حالا هم وزارت ورزش تهدید کرده ! بعد میگه سند داری رو کن ؟!

وزارت ورزش هم تافته جدابافته این **** مقدس نیست !

طرف تهدید میکنن ! بعد میگن شکایت کنی و صداش دربیاری ! بیشتر اسیب میبینی !

ایناهم تهدید کردن ! حالا میگن سند رو کن !

سند رو کنه چی میشه ؟

احمدی نژاد فایل صوتی دفتر لاریجانی منتشر کرد ! چی شد ؟

باشگاهی که خصوصی هست 20-30میلیارد خرج میکنه برای 2-3 میلیارد نمیاد مربی شو بده !

مگر بالای 4-5 میلیارد که حدس و گمان رسانه ها رو همین عدد است !
داداش چرا قیمه ها رو میریزی تو ماستا ؟!
میدونی دخالت سیاست در فوتبال میتونه فوتبال مملکت رو تعلیق کنه ؟!
وقتی وزیر ورزش و وزیر صنعت یه مملکتی بیان زنگ بزنن به مالک یه باشگاه خصوصی و مجبورش کنن مربی تحت قراردادش رو به اجبار بده به یه تیم دیگه این اسمش چیه ؟!
و همینطور اگر واقعا این اتفاق صورت گرفته باشه و مالک باشگاه پدیده اسنادش رو واسه فیفا ارسال کنه فوتبال ایران رو درخطر قرار میده !
البته الان حرف شما اینه که حمیداوی رو سرش زیر آب میکنن که نتونه هیچ مدرکی رو ارسال کنه ! دیگه والا من حرفی ندارم !
درمورد مبلغ من یه سوالی از خود شما دارم ؛ چرا این مبلغ بالای 4-5 میلیارد که گفتی رو ندادن به کالدرون همونو نگه دارن ؟! خب مگه وزارت خونه این وسط پول خرج نکرده ؟
میومدن درمورد مسائل مالی کالدرون یه راه حلی پیدا میکردن. کالدرون هم دقیقا بخاطر بدقولی مدیران تیم و پرداخت نشدن مطالباتش برنگشت.
وقتی بحث کالدرون به وزرات خونه کشیده شد صلاح رو بر این دونستن مربی پرسپولیس هم داخلی باشه که مبادا باعث رنجش خاطر شما بشه که مربیتون داخلیه !
مشکل شماها اینه که هروقت چیزی به مذاقتون خوش نمیاد سریع به وزارت و حکومت و ... ربطش میدین !
البته این کاملا به خودتون مربوطه. شاید واقعا دوست دارین اینجوری فکر کنین !
من از اون زمانی یادم میاد شما هر زمانی که تو زمین نتیجه گرفتین از نبوغ سرمربی و بازیکناتون بوده هرزمان امتیاز از دست دادین عالم و آدم رو متهم کردین !

:D:D:D جالبه! من کدوم از پست های تو رو خوندم و یه ترتیب نقل قول کردم که از روی من اسکی میری؟ حالا خوبه مشخصه کی ارجیف کی رو خونده و جواب داده با دقت!
حمیداوی حرفی نمیزد چون میترسه! چون تهدید شدن! قضیه مجوز پدیده رو برو بخون!!!! از کی حرف بزنه؟ مگه اینجا کاناداس ؟ :D

بازیکنای پدیده از نظر کیفی و فنی نصف قائدی و دشتی و زکی پور و عارف غلامی!!!!! و سجاد آقایی گرون قیمت نیستن آره!!! فقط یه چشمه ش سروش رفیعی بود که با قرارداد نجومی اومد به تیم شما! مشخصه!!! حالا بقیه اسمای گنده ای که یکی یکی با رفتن گل محمد دارن میرن و رفتن به جای خود! :D
جالبه که گفتی چرا کالدرون رفت هیچ کس دنبالش نرفت! میدونی چرا؟ چون خود شماها هم میدونستین چه مربی مزخرفیه و هیچ کس دوسش نداشت تا جایی علی پروین جونتون میگفت استقلال فقط فوتبال بازی میکنه! و حتی داخل تیم هم دشمن داشت !!! ( پیروانی ) برای همین جیک هیچ کدومتون در نیومد!!! اون کالدرون رو با استراماچونی مقایسه نکن که هوادار به خاطرش از پلیس کتک خورد دم باشگاه و در باشگاه رو شکست و چند روز دم باشگاه و وزارت شعار داد!!!
چرا کالدرن رفت وزیر کاری نکرد! هه!!!!
برو مصاحبه کالدرون جونت رو بخون امروز که گفته مثل سگ!!!!! پشیمونم که رفتم ایران بعد برو با مصاحبه های استرا مقایسه کن !
هه!
کپی پیست!!!
نیست که تومفسر فوتبالی و بی طرفانه میای اینجا حواشی فوتبال ایران رو تفسیر میکنی که من کپی پیست میکنم!!!
نخون!!! کسی مجبورت نکرده.
منظور من از اراجیف چند خط اخری همون پستی بود که نقل گرفتم ! اون 3 تا نقلی هم که تو پستای قبلیم انجام دادم فقط به این دلیل بود که نشونت بدم پشت هیچکدوم از حرفات منطقی وجود نداره ! همشون زاییده ذهن متوهم یه سری ادمین دبیرستانی کانالها و پیجهای هوادارین که پیازداغ یک خبر رو زیاد میکنن واسه جذب مخاطب !
وگرنه وقتم رو ارزشمندتر از این میدونم که تک تک پستهای شماها رو بخونم و دنبال قانع کردنتون باشم !
اصلا تو این فصل بازی سروش رفیعی رو دیدی که حالا درموردش اظهارنظر میکنی ؟! از اون سروشی که تو میشناسی فقط یه اسم مونده و دقیقا واسه همین خاطر بود کالدرون نخواستش !
کالدرون هر بدی هم که داشت تونست مارو صدرنشین کنه ! خواهشا نگو اشتباهات داوری شمارو صدرنشین کرد چون حتی اگر اشتباهات داوری هم نبود بازم پرسپولیس صدرنشین میشد !
واقعا هم مقایسه کالدرون و استراماچونی اشتباهه. صد البته این مطلب رو منم قبول دارم ! مربی ای که هرجا رفته عاقبتش "اخراج" بوده رو نمیشه با هرکسی مقایسه کرد! نمیگم کالدرون عالی بوده ولی دیگه فیس و افاده استراماچونی رو نداشت که واسه همه چی ناز میکرد !
درمورد قضیه کالدرون و پیروانی هم شما فقط یه چیزی شنیدی و اصلا اطلاع نداری ریز جزئیات چی بوده ! البته حقم داری چون منم از ریزترین مسائل داخل باشگاه شما خبر ندارم.
اگر اطلاع داشتی چه نوابغی جز اعضای هیئت مدیره ما هستن اون وقت متوجه میشدی نصف بیشتر مشکلات تیم از کجا نشئت میگیره !
اینجا منطق وجود نداره بی خیال شو
من دیگه صحبتی ندارم و ادامه هم نمیدم
فقط میخواستم به اون اقا و بقیه ای که از مطالب کپی پیست شدش شعف زده میشن ثابت کنم هرچی تو تلگرام و اینستاگرام خوندی قابل استناد نیست
دوستان خواهشا از ادبیات مناسب استفاده کنید و احترام همدیگر رو نگه دارید...

تاپیک کل کل نیست...
باز خواهش میکنم احترام همدیگر و تیم مقابل تون رو نگه دارید چون بعضی از پستا امکان ویرایش نداره و باید حذف بشه... پس خودتون رعایت کنید لطفا تا بشه بحث رو ادامه داد
داداش هر پستی از من مشکل داره حذف کن
فقط میخواستم جواب یکسری توهمات رو داده باشم که دادم و دیگه صحبتی ندارم
این تاپیک بمونه و دوستان تا بررسی کنن کدوم یکی از ارکان حکومت در اختیار پرسپولیسه : ))))))))

Last edited:

وكيل الرعايا

همکار انجمن
لایک‌ها
7,455
داداش چرا قیمه ها رو میریزی تو ماستا ؟!
وقتی وزیر ورزش و وزیر صنعت یه مملکتی بیان زنگ بزنن به مالک یه باشگاه خصوصی و مجبورش کنن مربی تحت قراردادش رو به اجبار بده به یه تیم دیگه این اسمش چیه ؟!
و همینطور اگر واقعا این اتفاق صورت گرفته باشه و مالک باشگاه پدیده اسنادش رو واسه فیفا ارسال کنه فوتبال ایران رو درخطر قرار میده !
البته الان حرف شما اینه که حمیداوی رو سرش زیر آب میکنن که نتونه هیچ مدرکی رو ارسال کنه ! دیگه والا من حرفی ندارم !
درمورد مبلغ من یه سوالی از خود شما دارم ؛ چرا این مبلغ بالای 4-5 میلیارد که گفتی رو ندادن به کالدرون همونو نگه دارن ؟! خب مگه وزارت خونه این وسط پول خرج نکرده ؟
میومدن درمورد مسائل مالی کالدرون یه راه حلی پیدا میکردن. کالدرون هم دقیقا بخاطر بدقولی مدیران تیم و پرداخت نشدن مطالباتش برنگشت.
وقتی بحث کالدرون به وزرات خونه کشیده شد صلاح رو بر این دونستن مربی پرسپولیس هم داخلی باشه که مبادا باعث رنجش خاطر شما بشه که مربیتون داخلیه !
مشکل شماها اینه که هروقت چیزی به مذاقتون خوش نمیاد سریع به وزارت و حکومت و ... ربطش میدین !
البته این کاملا به خودتون مربوطه. شاید واقعا دوست دارین اینجوری فکر کنین !
من از اون زمانی یادم میاد شما هر زمانی که تو زمین نتیجه گرفتین از نبوغ سرمربی و بازیکناتون بوده هرزمان امتیاز از دست دادین عالم و آدم رو متهم کردین !

منظور من از اراجیف چند خط اخری همون پستی بود که نقل گرفتم ! اون 3 تا نقلی هم که تو پستای قبلیم انجام دادم فقط به این دلیل بود که نشونت بدم پشت هیچکدوم از حرفات منطقی وجود نداره ! همشون زاییده ذهن متوهم یه سری ادمین دبیرستانی کانالها و پیجهای هوادارین که پیازداغ یک خبر رو زیاد میکنن واسه جذب مخاطب !
وگرنه وقتم رو ارزشمندتر از این میدونم که تک تک پستهای شماها رو بخونم و دنبال قانع کردنتون باشم !
اصلا تو این فصل بازی سروش رفیعی رو دیدی که حالا درموردش اظهارنظر میکنی ؟! از اون سروشی که تو میشناسی فقط یه اسم مونده و دقیقا واسه همین خاطر بود کالدرون نخواستش !
کالدرون هر بدی هم که داشت تونست مارو صدرنشین کنه ! خواهشا نگو اشتباهات داوری شمارو صدرنشین کرد چون حتی اگر اشتباهات داوری هم نبود بازم پرسپولیس صدرنشین میشد !
واقعا هم مقایسه کالدرون و استراماچونی اشتباهه. صد البته این مطلب رو منم قبول دارم ! مربی ای که هرجا رفته عاقبتش "اخراج" بوده رو نمیشه با هرکسی مقایسه کرد! نمیگم کالدرون عالی بوده ولی دیگه فیس و افاده استراماچونی رو نداشت که واسه همه چی ناز میکرد !
درمورد قضیه کالدرون و پیروانی هم شما فقط یه چیزی شنیدی و اصلا اطلاع نداری ریز جزئیات چی بوده ! البته حقم داری چون منم از ریزترین مسائل داخل باشگاه شما خبر ندارم.
اگر اطلاع داشتی چه نوابغی جز اعضای هیئت مدیره ما هستن اون وقت متوجه میشدی نصف بیشتر مشکلات تیم از کجا نشئت میگیره !

من دیگه صحبتی ندارم و ادامه هم نمیدم
فقط میخواستم به اون اقا و بقیه ای که از مطالب کپی پیست شدش شعف زده میشن ثابت کنم هرچی تو تلگرام و اینستاگرام خوندی قابل استناد نیست

داداش هر پستی از من مشکل داره حذف کن
فقط میخواستم جواب یکسری توهمات رو داده باشم که دادم و دیگه صحبتی ندارم
این تاپیک بمونه و دوستان تا بررسی کنن کدوم یکی از ارکان حکومت در اختیار پرسپولیسه : ))))))))

مشکل شما اینه اطلاعاتتون کمه ! یا ما خیلی خوره اخبار هستیم !

انصاری فرد گفت مشکل مالی نداریم پاداش هربازی هم میدیم !

فقط پیروانی ما برکنار نمیکنیم !!

تمام !

مشکل کالدرون مالی نبوده

وكيل الرعايا

همکار انجمن
لایک‌ها
7,455

دخالت سیاسی ؟

اینا سر دنیا رو شیره میمالن !

مگه مذاکره روحانی با اردوغان برای طارمی پاچه خوار آغا ! مگر دخالت سیاسی نبود ؟

وزیری که میاد میگه صندلیمو بگیرید علیپور و .. نه !

دخالت سیاسی نیست ؟

مدارس تعطیل میکنه وزیر برای فینال رسیدن سوگولی این دخالت سیاسی نیست؟

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
شاهکار مثلت آتشین پرسپولیسی تیم امید!

فایل های ضمیمه

• photo_2020-01-15_16-44-26.jpg
    photo_2020-01-15_16-44-26.jpg
    66.6 KB · نمایش ها: 5

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
خبر تو سایت فدراسیون هم بصورت رسمی منتشر شد

کاری به بقیه تیما ندارم ولی ننگ بر مسئولین تیم خودمون اگر زیر بار این خفت و خاری برن !
این بی پدرا تو کنفدراسیون اسیا منتظر کوچیکترین خطایی هستن تا زهر خودشون رو بریزن .
هرچند که من احساس میکنم حتی اگر باشگاه ها بخوان کناره گیری کنن مسئولین فدراسیون نسبت به این تصمیم واکنش نشون بدن و مخالف کناره گیری باشن .

Erfan_Buffon

مدیر بخش ورزش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,247

بیش از این هم انتظاری نبود واقعا ملت هم بیخود جوش آوردن...
ما توانایی تامین امنیت رو نداریم
وقتی یک هواپیما به این وضعیت سقوط میکنه ریسک بزرگیه واسه بقیه به کشور ما بیان
باید اینو قبول کنیم که حق دارن

بالا