برگزیده های پرشین تولز

بررسی و تحلیل بیت کوین، ارزهای رمزپایه و سیستم بلاک چین

نظر شما در مورد گذشته،حال و آینده ی بازار کریپتو کارنسی

• مثبت

• منفی

• خنثی ( نظری ندارم )

Results are only viewable after voting.

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,653
تاریخ mint rush هم اگر اشتباه نکنم فردا ساعت 13 هست به وقت UTC. میتونید قبلش هم Unwrap کنید.

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,653
mint rush فرق داره با اینی که الان استک کردیم؟

در واقع بعد از اون تایمی که گفته شده دیگه بابت نئو که استیک کردید فلامینگو دریافت نمیکنید...

• 9.23 UTC 13:00 Launch of Flamincome: A tool for yield optimization and value pegging on Ethereum.
  • 9.23 UTC 13:00 Launch of Wrapper, users begin to wrapping crosschain assets
  • 9.25 UTC 13:00 Launch of Vault and Mint Rush, users begin to stake wrapped assets in Vault
  • 9.30 UTC 13:00 Launch of Swap. Mint Rush ends and users begin to stake LP tokens in Vault

After Mint Rush, stakers will need to manually withdraw the assets. No FLM will be distributed for any single-token asset remained in the pool.

بعد از اون تاریخ قسمت سواپ فعال میشه که میتونید باز استیک کنید

What can I do with LP tokens?
  • You can stake them in Vault to receive FLM.
  • You can use certain staked LP tokens as collaterals to mint stablecoin FUSD and receive additional FLM simultaneously.

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,653
البته قسمت سواپ یکم گیج کننده هست خود انگلیسی زبان ها هم من دیدم که اصلا متوجه نشدند، به نظرم اگر کامل درکش نکردید و نمیخواهید ریسک کنید همون unwrap کنید و نئو رو بزنید به والت شخصی و تمام :دی من خودمم زیاد مایل به فعالیت در بخش سواپش نیستم.

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,228
البته قسمت سواپ یکم گیج کننده هست خود انگلیسی زبان ها هم من دیدم که اصلا متوجه نشدند، به نظرم اگر کامل درکش نکردید و نمیخواهید ریسک کنید همون unwrap کنید و نئو رو بزنید به والت شخصی و تمام :دی من خودمم زیاد مایل به فعالیت در بخش سواپش نیستم.
حالا من نخوندم اما اگر lp token بخواد برای استک
احتمالا مثل uni swap باشه
باید نئو و فلامینگو رو به یه اندازه از لحاظ قیمتی تو استخرش بزاری تا بهت lp token بده بعدش اونو استک کنی
امیدوارم بر پایه نئو باشه اینکارش و اتریوم نباشه
این فی تراکنش اتریوم سرویس کرد ما را

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,228
A liquidity pool is comprised of a pair of NEP-5 tokens, and a user must deposit an equal value for each side of the trading pair. Users who do not have an equal token pair will be able to make swaps to obtain the tokens they need. For example, a user may trade nNEO on Swap for nETH.

After contributing to liquidity pools, users will receive LP tokens that can be redeemed for the original token deposit, as well as allow the holder to collect trading fees.

تقریبا همونی که بالا گفتم
فقط اینا قرار بود 1 هفته برای استک کردن بزارن 2 روزم نشده که میخوان برن رو سواپ

وكيل الرعايا

همکار کسب درآمد از اینترنت
همکار انجمن
لایک‌ها
7,455
A liquidity pool is comprised of a pair of NEP-5 tokens, and a user must deposit an equal value for each side of the trading pair. Users who do not have an equal token pair will be able to make swaps to obtain the tokens they need. For example, a user may trade nNEO on Swap for nETH.

After contributing to liquidity pools, users will receive LP tokens that can be redeemed for the original token deposit, as well as allow the holder to collect trading fees.

کسی حاضر میشه نئو با اتر طاق بزنه برای کوین flm ؟

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,653

پس در واقع هر کسی خواست شرکت کنه مجبور هست فلامینگو رو خرید کنه و احتمال افزایش قیمتش میره بالا....

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,653
ادمین نئو و فلامینگو نسبت به سان واقعا ضعیف عمل کردن.

جاستین سان صبح تا شب توو توئیتر داره پست میذاره و پروژه هاش رو معرفی میکنه و توضیح میده اما اینا معلوم نیست دارن چکار میکنن... ادعاش هم میشه که اتریوم چینی هست

وكيل الرعايا

همکار انجمن
لایک‌ها
7,455
ادمین نئو و فلامینگو نسبت به سان واقعا ضعیف عمل کردن.

جاستین سان صبح تا شب توو توئیتر داره پست میذاره و پروژه هاش رو معرفی میکنه و توضیح میده اما اینا معلوم نیست دارن چکار میکنن... ادعاش هم میشه که اتریوم چینی هست

پروژه های دی فای سان خیلی خوب یوزر گرفته !

1601405686789.png

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,228
پس در واقع هر کسی خواست شرکت کنه مجبور هست فلامینگو رو خرید کنه و احتمال افزایش قیمتش میره بالا....
نه گویا میتونی flm هاترو برداشت کنی و طبق اون تو استخرش شرکت کنی
اگر کسی بخواد بیشتر بزاره باید flm بخره
مثلا شما 50 نئو داری که نسبتش با flm چهار به یک هستش برای شرکت تو استخر باید 50 تا نئو و 200 تا flm بزاری تا اون توکن lp رو بگیری
بعدش استکش کنی

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,653
نه گویا میتونی flm هاترو برداشت کنی و طبق اون تو استخرش شرکت کنی
اگر کسی بخواد بیشتر بزاره باید flm بخره
مثلا شما 50 نئو داری که نسبتش با flm چهار به یک هستش برای شرکت تو استخر باید 50 تا نئو و 200 تا flm بزاری تا اون توکن lp رو بگیری
بعدش استکش کنی

اره دیگه، شاید اصلا کسی استیک نکرده باشه واسه فلامینگو و بخواد تازه شروع کنه ...

حالا باید دید کلیت بازار به چه صورت هست، چون متاسفانه الان بیت هم ریزش کرده که اگر ادامه پیدا کنه شاید فلامینگو حتی تا 10-30 سنت هم بره.

وكيل الرعايا

همکار انجمن
لایک‌ها
7,455
دوستان تو ترون لینک چطور میتونم انرژی ببرم بالا

یک سری چیز میز هست میخوام برداشت کنم پیغام انرژی پایین میده

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,653
دوستان تو ترون لینک چطور میتونم انرژی ببرم بالا

یک سری چیز میز هست میخوام برداشت کنم پیغام انرژی پایین میده

چیز میز ها رو مگه با ترون نمیشه برداشت کرد؟ ( پرداخت کارمزد از طریق ترون ) ... اگه نشد باید فریز کنید. آموزشش زیاد هست تو گوگل با این حال اگر مشکلی داشتید بپرسید.

وكيل الرعايا

همکار انجمن
لایک‌ها
7,455
چیز میز ها رو مگه با ترون نمیشه برداشت کرد؟ ( پرداخت کارمزد از طریق ترون ) ... اگه نشد باید فریز کنید. آموزشش زیاد هست تو گوگل با این حال اگر مشکلی داشتید بپرسید.

زرنگ زده گاس فی نداره ولی انرژی پاور میخواد
72ساعت فریز کردم هم برای پاور - هم انرژی

تونستم تراکنش انجام بدم

h3saam

Registered User
لایک‌ها
392
اکسچنجر معتبر خارجی چه سایتی هست ؟

وكيل الرعايا

همکار انجمن
لایک‌ها
7,455
اکسچنجر معتبر خارجی چه سایتی هست ؟
معتبر زیاده مهم اینه یک صرافی با ایرانی فعلا مشکل نداره ( درواقع مشکل داره بدون وریفای میشه استفاده کرد و فیلترشکن اروپا )
binance

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,653
Mint Rush will end on Wednesday, 09/30/2020 UTC 11:00 as previously planned. The team has decided to launch Mint Rush 2 to thank our community members for their support while also testing Swap components to ensure an optimized user experience.

#FLM

کد:
https://medium.com/flamingo-finance/announcement-regarding-mint-rush-2-75525d850e7d

بالا