برگزیده های پرشین تولز

از کجا بخریم؟

ariansman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با توجه به نا مطمئن بودن گارانتی های ایران و همینطور محدود بودن مدلها بهتر نیست از خارج مثلا دوبی خرید کنیم؟

hamedxsx

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چرا کسی پیدا نمیشه این سوالی که همه دونبالش هستن جواب بده

گارانتی خوب در ایران با پشتیبانی خوب نه تبلیغات برای فروش بیشتر

sony = ؟

dell = ؟

hp = ؟

toshiba = ؟

apple = ؟

compaq = ؟

fujitsu = ؟

دوست عزیز آقای اسفندیار بیشتر گارانیهای که در ایران هستن رو نوشتن ولی نگفتن کدام خوب هست و کدام بد ؟

ipc110

Registered User
لایک‌ها
52
چرا کسی پیدا نمیشه این سوالی که همه دونبالش هستن جواب بده

گارانتی خوب در ایران با پشتیبانی خوب نه تبلیغات برای فروش بیشتر

sony = ؟

dell = ؟

hp = ؟

toshiba = ؟

apple = ؟

compaq = ؟

fujitsu = ؟

دوست عزیز آقای اسفندیار بیشتر گارانیهای که در ایران هستن رو نوشتن ولی نگفتن کدام خوب هست و کدام بد ؟

سلام
بهترین گارانتی در حال حاضر برای لپ تاپهای سونی و توشیبا در ایران گارانتی امرتات است.

TAEL

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
76
گارانتی هایی که تایید میشن : امرتات - زیگورات - دلتاسرویس

(البته نظر شخصی منه)

ariansman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این سوال که هنوز پا در هواست. حالا نمیدونم کسی اختلاف قیمتها رو با دوبی یا آمریکا میدونه. البته به طور کلی منظورمه و نه تک به تک. آیا این اختلاف قیمت اینجا و اونجا برای مدلهای جدید بیشتره یا مدلهای قدیمی
فکر کنم زیادی دلم خوشه. عمرا کسی جواب این سوالها رو بدونه

darya_s

کاربر فعال دوربین دیجیتال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
ببینید من چند جور شنیدم. مثلا بعضیها میگن که مثلا توی آمریکا و کانادا ارزونتره. البته توی مدلهای جدید که میاد منطقی تره، چون اونجا زودتر میاد و زودتر افت قیمتشو میکنه ولی اینجا دیرتر. بنابراین اگر جدیدترین مدلها رو میخواهید اونور ارزونتره.
یکی بود چند سال پیش از آمریکا لپ تاپ دست دوم آورد اینجا، گرونتر فروخت. (البته میگم چند سال پیش و دست دوم)
یکی از دوستان پارسال داشت میرفت کانادا برای تحصیل از اینجا گرفت، گفت ارزونتره. توی این کار هم وارد بود.

دبی هم فکر میکنم اگر فقط برای خرید لپ تاپ بخواهید برید، یعنی قیمت لپ تاپ + خرج سفر، خوب از اینجا گرونتر یا مساوی در میاد. اما اگه کسی کاری اونجا داشته باشه و بره و بیاره، شاید کمی ارزونتر دربیاد. (باز مدل به مدل فرق میکنه).

TAEL

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
76
من ترجیح میدم از داخل بخرم . مگر اینکه کالای مورد نظرم خیلی خاص باشه که توی ایران یا نباشه ، یا اگر هم باشه به قیمت خیلی بالاتری عرضه بشه .

مثلا iPhone رو اگه از خارج بیاری ، 300 تومان در میاد ، اما توی ایران 650-700 می فروشن .

در مورد لپتاپ هم مثلا لپتاپ های Alienware .

بالا