برگزیده های پرشین تولز

بررسی وضعیت سرویس دهنده نداگستر صبا نت

senter

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
داتك كه دزده از 100 نفر 99 نفر داتك رو دزد ميدونن فقط من تعجب ميكنم چرا دولت با اينكه ميدونه داتك تو روز روشن دزدي مينكنه اون رو منهل نميكنه:f34r:
و سرعت من كه از صبا نت سرويس ميگرم اول 56 بود 1 هفته و چند روزه شده 10 تا 20 آنهم با نوسان

morteza_mzh

Registered User
لایک‌ها
1
داتك كه دزده از 100 نفر 99 نفر داتك رو دزد ميدونن فقط من تعجب ميكنم چرا دولت با اينكه ميدونه داتك تو روز روشن دزدي مينكنه اون رو منهل نميكنه:f34r:
و سرعت من كه از صبا نت سرويس ميگرم اول 56 بود 1 هفته و چند روزه شده 10 تا 20 آنهم با نوسان
شاید ایراد از مرکز مخابرتیته ، چون من الان 2 ماه و نیمه که مشترک صبانتم ، که با روز اولش هنوز هیچ فرقی نکرده.

ساشا

Registered User
لایک‌ها
0
شاید ایراد از مرکز مخابرتیته ، چون من الان 2 ماه و نیمه که مشترک صبانتم ، که با روز اولش هنوز هیچ فرقی نکرده.
بله سرعت دانلودش مثل قبل است اما برای دانلود از لینکهای مستقیم. برای دانلود از رپیدشیر و مگاآپلود هر بار که وصل می شم میگه شما دارید یک فایل دیگر را دانلود می کنید یا اینکه میگه باید چند ساعت صبر کنید تا فایل بعدی را بتونید دانلود کنید. صبانت ظاهرا یک شماره ip رو همزمان به چند تا یوزر داده تا مشکل ترافیکش رو حل کنه. البته من زیاد وارد نیستم ولی شماره ip هم ظاهرا مال سروری در همدانه. من اکثر دانلودم از رپیدشیر بود والا دیوانه نبودم که پول 5 گیگ بدم!
اما سعی کنید صبور باشید، چون صبانت در حال حاضر بهترین سرویس را داره ارائه می ده.
با درود

HES@M

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اینکه بعضا دوستان میگن همین سرعت هم برامون زیاده و سرویس ما به اسم 128 فروخته شده . کاملا درسته ولی اینم باید در نظر گرفت اکثر شرکتهایی که محدودیت حجم ایجاد کردند همین سیاست رو دارند و سرعته بالاتر از سرعتی که اسمی به یوزر فروخته اند برای یوزرها در نظر میگیرند . در کل یوزر باید یا دلخوشی به نامحدود بودن دانلود و آپلود داشته باشه یا حداقل سرعت بالا داشته باشه .
البته این مشکلی که پیش آمده شاید موقت باشه ولی اگر قرار باشه صبا هم محدودیت حجم داشته باشه و هم سرعتها رو پایین بیاره مسلما خیلی از مشتریهاشو از دست خواهد داد.

HES@M

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
یه مسئله ایی هست که برام سئوال شده که همانطور که اطلاع دارید همه سرویسهای صبا ( البته بجز دو آپشن که قیمتهای بالا دارند و محدودیت حجم هم ندارند) از سرعت آپلود و دانلود یکسان برخوردارند و فقط تفاوتشون در مقدار حجم فروخته شده هست .
حالا برام سئوال شده چه جوریه که سرویسی که حتی حجم فروش یکسانی دارند ( مثلا هر دو سرویس 5 گیگ در ماه ) آپلودشون باهم فرق میکنند یکی 128 و دیگری 256 و آیا اساسا بالاتر بودن آپلود تاثیر زیادی تو سریعتر بالا آمدن صفحات وب داره یعنی برای وبگردی بهتره یا خیر؟ و یا اینکه فرق خاصی نداره .

morteza_mzh

Registered User
لایک‌ها
1
بله سرعت دانلودش مثل قبل است اما برای دانلود از لینکهای مستقیم. برای دانلود از رپیدشیر و مگاآپلود هر بار که وصل می شم میگه شما دارید یک فایل دیگر را دانلود می کنید یا اینکه میگه باید چند ساعت صبر کنید تا فایل بعدی را بتونید دانلود کنید. صبانت ظاهرا یک شماره ip رو همزمان به چند تا یوزر داده تا مشکل ترافیکش رو حل کنه. البته من زیاد وارد نیستم ولی شماره ip هم ظاهرا مال سروری در همدانه. من اکثر دانلودم از رپیدشیر بود والا دیوانه نبودم که پول 5 گیگ بدم!
اما سعی کنید صبور باشید، چون صبانت در حال حاضر بهترین سرویس را داره ارائه می ده.
با درود
در مورد رپیشدشر با شما موافقم (اینکه باید صبر کنید بعد دانلود کنید) که این مشکل به همون دلیلیه که گفتید ولی Megaupload هیچ مشکلی نداره (حداقل من مشکلی ندارم) سرعتشم خوبه . در مورد رپیدشر هم بهترین راه حل خرید اکانته که دیگه هیچ مشکلی نداشته باشید.

BestOf2007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من از آسیاتک Corecess داشتم حالا دارم میام صبا !
فقط بخش فنی میگه ما مودم Corecess به رسمیت نمیشناسیم . میگه اگه خودت می تونی تنظیمش کنی بیا از ما بگیر
حالا من فوری می خوام بدونم چون آسیا تک رو فسخ کردم و بی ADSL اموراتم نمی گذره!
کسی می دونه صبانت با Corecess مشکل داره یا نه ؟
لطفا کمک کنید ... فوری !
بابای

TheMohammad

Registered User
لایک‌ها
18
سلام
فقط بخش فنی میگه ما مودم Corecess به رسمیت نمیشناسیم . میگه اگه خودت می تونی تنظیمش کنی بیا از ما بگیر
لطفا کمک کنید ... فوری !
بابای
مودم که فرقی نداره، وارد قسمت تنظیمات میشی، یه چند تا چیز ساده که واضح هم هست رو وارد میکنی، درست میشه

آیا اساسا بالاتر بودن آپلود تاثیر زیادی تو سریعتر بالا آمدن صفحات وب داره یعنی برای وبگردی بهتره یا خیر؟ و یا اینکه فرق خاصی نداره .
اطلاعاتی که برای وبگردی Send میشن زیاد نیستن، به خاطر همین هم شاید سرعت 64 هم زیاد باشه برای Send، ولی برای ارسال فایل به اینترنت خب تاثیر داره

nscomshop

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
لطفا کمک کنید ... فوری !
بابای

دوست عزیز سلام من مدیر فنی و فروش شرکت ندا گستر صبا در تبریز هستم
متاسفانه مودم شما در صورت تنظیم شدن هم باز با صبانت مشکل دارد اگر می خواهید
مودم خود را عوض نکنید بروید لایزر بگیرید که هم افت سرعت ندارد هم قطعی مکرر
با تشکر از دوستان

decilion69

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
دوست عزیز سلام من مدیر فنی و فروش شرکت ندا گستر صبا در تبریز هستم
متاسفانه مودم شما در صورت تنظیم شدن هم باز با صبانت مشکل دارد اگر می خواهید
مودم خود را عوض نکنید بروید لایزر بگیرید که هم افت سرعت ندارد هم قطعی مکرر
با تشکر از دوستان

سلام.
مدیر فروش یعنی ریسلر ؟ یا اینکه سرمایه گذارید ؟

frostmourne

Registered User
لایک‌ها
0
اول یه نگاه بندازین!!
73o06sz.jpg

تاروخدا ممکنه!!؟
من 15 /10/86شارژ کردم چون اکانتم ناگهان تموم شد.حالا بعد از 3 روز 2باره تموم شده.به مقدار دانلودها در زمان ثبت شده توجه کنین.در ضمن منزل ما در نزدیکیه مرکز مخابراتیه امامته که واقعا شلوغه.در صورتی که من دانلودی نکردم.این یعنی چی؟صبح می خوام زنگ بزنم.اگر قبول نکردن چی کار کنم؟
بعد کی احمقه 3 روزه اکانتو تموم کنه؟در صورتی که صبا اکانت guest داره:(:eek:

TheMohammad

Registered User
لایک‌ها
18
من الان یه جمع زدم، فکر کنم 2 گیگ تموم شده، در مورد سرعت هم اگر دانلود رو 50 کیلوبایت بگیریم ، منطقی میاد
مثلا این آخری، 567 مگ رو اگر با سرعت 50 کیوبایت بگیری، حدود 3 ساعت و نیم طول میکشه

ساشا

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
لطفا کمک کنید ... فوری !
بابای

سلام
من خودم اول مودم خریدم بعد مشتری صبانت شدم. توصیه من به شما اینه که اول صبر کنید خطتون وصل بشه و بعد اگه مشکلی داشتید مودمتون رو عوض کنید. چون فکر نمی کنم اتصال با مود BRIDGE احتیاج به تکنولوژی خیلی خاصی داشته باشه که مودم شما از پسش بر نیاد!. در این حالت شما از روتر مودمتون استفاده نمی کنید. در یک سایت هندی خوندم که نسبت به حالت PPPOE کمی سرعت هم زیاد می شه و اونها بیشتر از اتصال BRIDGE استفاده می کردند مگر اینکه بخواهید دائم به اینترنت وصل باشید(یعنی با روشن کردن کامپیوتر اتوماتیک در اینترنت باشید) یا اینکه چند تا کامپیوتر را همزمان وصل کنید.
با توجه باینکه صبانت همه مودمهای D-LINK رو ساپورت می کنه با مودم شما نباید مشکلی داشته باشه (این نوع مودم تنها مودمی بود که شنیدم با برخی شرکتها کمی مشکل داره).

ساشا

Registered User
لایک‌ها
0
صبانت ما رو شرمنده کرد! 7 روز اعتبار اضافی برای همه یوزرها ولی بدون حتی 1 مگابایت اضافی!

Bahram.ws

Registered User
لایک‌ها
73
دوست عزيز منم صبانت دارم و نشده تاحالا بيشتر از اون چيزي كه كار كردم بندازه برام!

شما اگه يه جمع بزنيد مشخصه كه 2 گيگ تموم شده!

بالا