برگزیده های پرشین تولز

بررسی وضعیت سرویس دهنده نداگستر صبا نت

TheMohammad

Registered User
لایک‌ها
18
تو سایتش نوشته به پاس تحمل مشکلات اخیر سرورهاشون 7 روز به اعتبار همه اضافه کردن.
من که برنامه ریزی کرده بودم از قبل که کم نیارم، سر 1 ماه هم احتمالا 5 گیگ تموم میشه، به چه درد میخوره این ؟

BestOf2007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من همونی هستم که راجع به مودم Corecess پرسیده بودم
از همه دوستانی که جواب دادند ممنونم
ولی جوابا یه کم ضد و نقیض بود
یکی گفت میشه یکی گفت نمی شه.
مسئله اینجاست که من توان مالی ندارم که مودم رو عوض کنم و اگه 23600 تومان بدم ولی مودمم کار نکنه بد بخت میشم :) من می خوام با کانکشن وصل بشم . نه اینطوری که تا کامپیوتر رو روشن کی کنیم اینترنت داشته باشیم.
حالا کسی هست با مودم Coresess و با کانکشن به صبا وصل شده باشه ؟
پیشاپیش از لطف همه دوستان ممنونم
بابای

maryambanoo

کاربر فعال شبکه
کاربر فعال
لایک‌ها
1
سلام
مسئله اینجاست که من توان مالی ندارم که مودم رو عوض کنم و اگه 23600 تومان بدم ولی مودمم کار نکنه بد بخت میشم :) من می خوام با کانکشن وصل بشم . نه اینطوری که تا کامپیوتر رو روشن کی کنیم اینترنت داشته باشیم.
بابای
در تهران با تضمين 100% ميتواني مودمت را براي صبا استفاده كني

decilion69

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام
بابای

چطور شهرک غرب هستی ولی توان مالی نداری :p

خوب مودمت را ببر شرکت ببین وصل میشه یا نه...یا از دوستانی که تهران هستند با یکی قرار بذار که مودم را برات امتحان کنه ... روزه شکدار هم نگیر ....

اگه از این راه ها هیچ کدام جواب نداد مودم را پست کن شیراز برات انجام میدم !!!

توصیه اکید بنده برای شما و همه عزیزان : فقط و فقط خرید سرویس 64 یکماهه هست ... به 2 دلیل :

1) سرعت 64 و 512 اش معمولا ازقاعده بی قاعدگی تبعیت میکنه... یعنی یک روز سرعت خوبه یک روز افتضاح و در شبانه هم سرعت هر دو یکی هست (512)

2) در جایی زندگی میکنیم که آینده اینترنت و شرکتهایی مثل صباگستر معلوم نیست پس اشتراک بیش از 3 ماه گرفتن مقرون به صرفه نسیت... اشتراک 3 ماهه 1 گیگ کمتره پس اگه در روز زیاد surf میکنید یک ماهه بگیرید که کم نیارید.

rezakheiry

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
احتمال داره برنامه هايي كه رو ويندوز نصب كردي اتو ماتيك آپديت بشند و به اين صورت از حجمت كم بشه برنامه ها و خود ويندوز را از حالت آپديت اتوماتيك خارج كن
در ضمن وقتي كارت با اينترنت تموم ميشه مودمت را از برق بكش يا اينكه حتماً disable كن كه البته خاموش كردن مودم مطمئن تر هست

hosseinmet

Registered User
لایک‌ها
7
شما اشتباهی رو کردید که من هم دفعه اول کردم ولی سریع چک کردم و همون 3 صبح زنگ زدم به پشتیبانی صبا !!!!
شما باید با این مشخصات کانکت بشید تا براتون حساب نشه !!!
Username=guest
Pass=ngsnet
در ضمن هر 1 ساعت هم به صورت اتوماتیک dc میشه تا نزارید دانلود بشه و خودتون چرت بزنید !!!!!!!!!

babaram

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
8by0508.jpg

اينو چي ميگيد

از هر 10 تا لينك با نداگستر صبانت 2 تاش اينه
هر وقت هم تماس ميگيرم مي گند مشكل از سرور ماست اطلاع مي دهم

اگر ميخواهي 20% اينترنت را از دست بدهي بيا صبانت

babaram

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
8by0508.jpg

اينو چي ميگيد

از هر 10 تا لينك با نداگستر صبانت 2 تاش اينه
هر وقت هم تماس ميگيرم مي گند مشكل از سرور ماست اطلاع مي دهم

اگر ميخواهي 20% اينترنت را از دست بدهي بيا صبانت

alizali

Registered User
لایک‌ها
20
شما اشتباهی رو کردید که من هم دفعه اول کردم ولی سریع چک کردم و همون 3 صبح زنگ زدم به پشتیبانی صبا !!!!
شما باید با این مشخصات کانکت بشید تا براتون حساب نشه !!!
Username=guest
Pass=ngsnet
در ضمن هر 1 ساعت هم به صورت اتوماتیک dc میشه تا نزارید دانلود بشه و خودتون چرت بزنید !!!!!!!!!

اکانتهای این بابا اصلا تو ساعت 3 تا هفت نیست چرا جواب الکی میدین

سیستمت حتما داره از یه جا پهنا باند میکشه
مثلا آپدیت
نورتن
ورد
آفیس
ویندوز
و یا فتوشاپ

TheMohammad

Registered User
لایک‌ها
18
اینو گفتی، چند روز پیش یه فایل PDF باز کردم ، بعد از چند دقیقه دیدم این کنار ساعت ویندوز این Adobe Update داره کار میکنه و میخواد فایل های 500-600 مگی بگیره برای برنامه های Adobe، منم Cancel کردم، اگه متوجه نباشی اینطوری خیلی میره

frostmourne

Registered User
لایک‌ها
0
این در صورتی است که من دانلود کرده باشم.وگرنه جمع عدد که همه بلدن.من 1 سال بیشتره از صبا داشتم .چطور هیچ وقت همچین مشگلی نبوده؟
کی می تونه با وب گردی طی اون ساعات 2 گیگ تموم کنه؟شما میتونی؟

frostmourne

Registered User
لایک‌ها
0
autoupdate همه off بوده.تازه با zonealarm امکان دسترسی همه به اینترنت off بوده. بیشتر از 1 سال داشتم از صبا استفاده می کردم:(
حداقل باید 2 gig رو هارد من اضافه شده باشه یا نه!!؟؟

Majid_sp2007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
الان رفتم و از سايت اسپيد تست سرعت دانلود و آپلود ام رو تست كردم مال من رو مثل مال شما 439 نشون داد و خوشحال شدم فوري رفتم به سايت راپيد شر و گذاشتم يه فيلم دانلود بشه 15 ثانيه اول سرعت 56 بود بعد از 15 ثانيه سرعت دانلود شد 10 تا 20 آنهم با نوسان
براي اطمينان يه فيلم از مگا آپلود گذاشتم دانلود بشه باز سرعت 10 تا 20 بود آنهم با نوسان
آيا شما از راپيدشر و مگا اپلود فيلم رو با سرعت 56 دانلود ميكنيد؟:hmm:

دوست عزیز در صورتی که شما بدون اکانت از Rapidshare دانلود می کنید نباید انتظار داشته باشید که با تمام توان دانلود کنید

برای تست سرعت شما باید از یک سایت معتبر با پهنای باند بالا مثلا Winamp.com استفاده کنید

senter

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
جناب Majid_sp2007 شما كه زره اي از راپيد شر و مگا آپلود نميدونيد براي چي نظر ميديد چرا الكي همه رو منحرف مي كنيد اگه صحبت كردن از طلا باشد صحبت نكردن براي بعضي ها از اورانيوم است
من تو كانادا و آلمان فاميل دارم خودش هم مهندس هستند تو اين دو هفته شش بار بهشون زنگ زدم گفتند اين اشكال از شركت اينترنتي خودتون است راپيدشر يا مگا آپلود در فواصل مختلف زماني يا سرعت كمتر ميدند يا بيشتر تا حالا ديده نشده اول 58 بده بعدا 10 تا 20 بده اينو بهم گفتند
در ضمن صبا نت دو روز پيش خودش رو لو داد ميوني الان بري صفحه اول سايتشو ببيني چي نوشته

خودش ميگه به پاس تحمل مشكلات در زمان توسعه سرورها 7 روز اعتبار به تمام مشتركين تعلق مي گيرد!!!!!!
خودشون تاييد ميكنند كه مشكل سرعت دارند شما و بعضي اعضا تو هفته اي كه گذشت هي مي گيد اينطوريه اون طوريه-صبا نت با بهترين سرعت كار ميكنه و از اين حرفهاي الكي و نا موثق

TheMohammad

Registered User
لایک‌ها
18
جناب Majid_sp2007 شما كه زره اي از راپيد شر و مگا آپلود نميدونيد براي چي نظر ميديد چرا الكي همه رو منحرف مي كنيد اگه صحبت كردن از طلا باشد صحبت نكردن براي بعضي ها از اورانيوم است
من تو كانادا و آلمان فاميل دارم خودش هم مهندس هستند تو اين دو هفته شش بار بهشون زنگ زدم گفتند اين اشكال از شركت اينترنتي خودتون است راپيدشر يا مگا آپلود در فواصل مختلف زماني يا سرعت كمتر ميدند يا بيشتر تا حالا ديده نشده اول 58 بده بعدا 10 تا 20 بده اينو بهم گفتند
در ضمن صبا نت دو روز پيش خودش رو لو داد ميوني الان بري صفحه اول سايتشو ببيني چي نوشته

خودش ميگه به پاس تحمل مشكلات در زمان توسعه سرورها 7 روز اعتبار به تمام مشتركين تعلق مي گيرد!!!!!!
خودشون تاييد ميكنند كه مشكل سرعت دارند شما و بعضي اعضا تو هفته اي كه گذشت هي مي گيد اينطوريه اون طوريه-صبا نت با بهترين سرعت كار ميكنه و از اين حرفهاي الكي و نا موثق
یکم لحن صحبتتون رو اصلاح کنید، همونطور که شما میتونید حرف های مارو ناموثق!!! بدونید، ماهم میتونیم همین کار رو در مقابل شما انجام بدیم، تا اونجا که یادم میاد توی اون چند روز که صبانت مشکل داشت، مشکل هنگام وصل شدن بودش و موقعی که وصل میشد سرعت همچنان عادی بود، در ضمن شما انگار فراموش کردی که به شما سرعت 128 کیلوبیت رو فروختن که بالاترین سرعتی که میشه براش تصور کرد 16 کیلوبایت هستش

senter

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اولا لحن صحبت من اصلا بد نيست. اما تحمل حرف هاي دروغ و الكي خوش رو ندارم يه فحش كوچولو هم نميتونين تو صحبت هاي من پيدا كنيد و خواستم آقاي Majid_sp2007 ياد بگيره كه هر كسي از آدم آدرس بپرسه اگه بلد نباشه بگه نميدونم نه اينكه آدم رو گمراه تر كنه جناب TheMohammad

دوما درباره موثق بودن يا ناموثق بودن حرفام اينو بدونيد كه من دليل هاي محكمي دادم و برام يه عالمه هزينه داشت و بعدي اعتراف خود صبا نت در صفحه اول سايت خود كه ديروز نوشته بود

به پاس تحمل مشكلات در زمان توسعه سرورها 7 روز اعتبار به تمام مشتركين تعلق مي گيرد.

در حالي كه چند تا از اعضا هفته قبل ميگفتند صبا نت مشكلي نداره حالا ببينين پيش بيني كي صحيح در اومد.

و جواب آخر من اگه ميخواستم با سرعت 16 دانلود كنم از شركت ديگه اي ميگرفتم و با شما مشكلي نيست شما شايد دوست داشته باشين با سرعت 5 دانلود كنين همه كه اينو نمي خوان!!!!!!

decilion69

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
اولا لحن صحبت من اصلا بد نيست. اما تحمل حرف هاي دروغ و الكي خوش رو ندارم يه فحش كوچولو هم نميتونين تو صحبت هاي من پيدا كنيد و خواستم آقاي Majid_sp2007 ياد بگيره كه هر كسي از آدم آدرس بپرسه اگه بلد نباشه بگه نميدونم نه اينكه آدم رو گمراه تر كنه جناب TheMohammad

دوما درباره موثق بودن يا ناموثق بودن حرفام اينو بدونيد كه من دليل هاي محكمي دادم و برام يه عالمه هزينه داشت و بعدي اعتراف خود صبا نت در صفحه اول سايت خود كه ديروز نوشته بود

به پاس تحمل مشكلات در زمان توسعه سرورها 7 روز اعتبار به تمام مشتركين تعلق مي گيرد.

در حالي كه چند تا از اعضا هفته قبل ميگفتند صبا نت مشكلي نداره حالا ببينين پيش بيني كي صحيح در اومد.

و جواب آخر من اگه ميخواستم با سرعت 16 دانلود كنم از شركت ديگه اي ميگرفتم و با شما مشكلي نيست شما شايد دوست داشته باشين با سرعت 5 دانلود كنين همه كه اينو نمي خوان!!!!!!

دوست عزیز به policy های رپید نگاهی بنداز متوجه میشی که یوزر های فری در ساعاتی ممکنه که از تمام توان سایت رپید استفاده کنند. دیشب به دلیل ایمپروو کردن سرورهای رپید یوزرهای پرمیم هم مشکل داشتند.
حالا چرا گیر دادید به اون دوستمون که فرمودن یوزر های فری از همه توان رپید نمیتونن استفاده کنن. مگه سایت رپید مال شماست یا شما فروشنده یا ریسلرش هستید ؟
شاید شما به اندازه کافی از یوزر فری استفاده نکرده باشید که ببینید برخی اوقات پیام all of our servers are busy right now را بده. یا اینکه بسیار خوش شانس بودید که با این مورد برخورد نداشتید....

در هر حال دوستان نظرتشان را اینجا میگن و اگر شما موردی دیدید که بنظرتون اشتباه میاد اصلاح کنید نه جبهه گیری کنید.
:f34r:

friends_DVD

Registered User
لایک‌ها
0
آقا راستي اين قضيه اعتبار 7 روزه به كاربرا چيه من متوجه نشدم يكي توضيح ميده

ساشا

Registered User
لایک‌ها
0
آقا راستي اين قضيه اعتبار 7 روزه به كاربرا چيه من متوجه نشدم يكي توضيح ميده
یعنی به تاریخ پایان اعتبار ماهانه شما 7 روز اضافه شده است. مثلا اگر قرار بود 25 دی اعتبارتون تمام بشه به 2 بهمن موکول شده است.

Majid_sp2007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5

شما که بنده رو متهم می کنید که ذره ای از راپید شیر و مگا آپلود نمی دونم بنا بر گفته خود شما خودت هم چیزی از راپید شیر و مگا آپلود نمی دونی بلکه بهت اینارو گفتن

منم کاربر صبا نت هستم بارها و بارها وقتی از راپید بدون اکانت دانلود می کنم سرعتم نوسان داره ولی وقتی با اکانت استفاده می کنم سرعت دانلود از 40 پایین تر نمیاد

در مورد لو دادن صبا نت تو سایتش فقط نوشته به دلیل توسعه سرورها خب شما که می گی خودشو لو داد حتما می دونید توسعه سرورها به چه صورت هست که باعث افت سرعت شده پس از شما درخواست می کنم کمی در این رابطه برای ما همینجا توضیح بدید

منتظریم

بالا