برگزیده های پرشین تولز

علييييييييييييييييييييي!!!! مسجدي كه زلزله‌ي سونامي بر آن اثر نكرد

faridbahal

Registered User
لایک‌ها
15
خیلی جالبه با یه عکس مسخره که من هنوز به واقعی بودنش هم شک دارن همه برداشت میکنن که عجب خدای بزرگی!!! (شاید اصلا ساختمان این مسجد قوی ساخته شده باشه و هزارتا دلیل علمی دیگه)
اما واقعا عجیبه که فکر میکنید خدا اینکارو کرده!! خدا اگه خیلی مرد بود 400 هزار نفر رو به خاطر نشون دادن قدرتش !!! و سالم نگاه داشتن این مسجد (که فرض رو بر این میگیریم که حرفهای شما درست) میخواسته چی رو ثابت بکنه؟
راه دیگه ای وجود نداشته؟
روایت هست که میگن هنگام تولد محمد طاق کسری در ایران ترک خورد و اتشکده ی فارس خاموش شد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! واقعا جالبه!!! با این علامات 40 سال قبل ایرانیها باید میفهمیدن که قراره توی مکه با فاصله ی زیادی نسبت به ایران یه پیغمبر ظهور کنه!!!!
ربطش رو از خود خدا سر نماز و به زبان عربی بپرسید!

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
فريد جان از كجا مي دوني شايد مي خواسته جمعيت جهانو كم كنه يا هر دليله ديگه اي . ما اصلا جاي اون نيستيم و از آينده خبر نداريم . تو هم مطمئن باش هر بلايي كه سر آدم مياد يه حكمتي توش هست :)

Hercule Poirot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از hwt :
فريد جان از كجا مي دوني شايد مي خواسته جمعيت جهانو كم كنه يا هر دليله ديگه اي . ما اصلا جاي اون نيستيم و از آينده خبر نداريم . تو هم مطمئن باش هر بلايي كه سر آدم مياد يه حكمتي توش هست :)
بازم تاييد ميشه :blink:

ei_baba_bi_khial

Registered User
لایک‌ها
20
به نقل از faridbahal :
خدا اگه خیلی مرد بود 400 هزار نفر رو به خاطر نشون دادن قدرتش !!! و سالم نگاه داشتن این مسجد (که فرض رو بر این میگیریم که حرفهای شما درست) میخواسته چی رو ثابت بکنه؟
راه دیگه ای وجود نداشته؟
با اين كاملا موافقم برادر! ;) :)

ei_baba_bi_khial

Registered User
لایک‌ها
20
به نقل از hwt :
فريد جان از كجا مي دوني شايد مي خواسته جمعيت جهانو كم كنه يا هر دليله ديگه اي
جالبه!مگه گوسفند پرورش ميداده كه بخواد حالا يه دفعه جمعيتشونو كم كنه؟ من اين خداي شما رو كه به چشم گوسفند به بنده هاش نگاه ميكنه قبول ندارم داداش!آره قربونش!

hwt

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
عزيز برادر شما بالا بري پايين بياي بنده ي خدا محسوب ميشي . بعضي از آدما از گوسفند هم كمتر هستن . چرا خدا حق نداره بعضي از اين گوسفندارو از رو زمين برداره؟
منظور من اين نيست كه هر كي بميره حتما آدم بدي بوده نه شايد براش خيلي بهتر بوده كه زنده نباشه و خدا چون اون بندشو دوست داشته نخواسته كه اون بندش سختي هاي بعدي رو بكشه و خدا هم برده جايي كه بهش خوش بگذره .

abdarchi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
قضیه گوسفند واین جور چیزا شد شنیدین اون قضیه چند نفر رفته بودن حج همدیگه رو الاق میدیدن!!

hwt

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
نه نشنيدم :D

abdarchi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
چند وقت پیش شنیدم دو نفر دوست رفته بودن حج،من خودم نرفتم خوب وارد نیستم یه جایی که چادر میزنن بوده.. خلاصه یکیشون رفته بوده جایی وقتی برمیگرده چادر خودشونو پیدا نمیکرده حالاقضیه طولانی میشه از اونجایی میگم که بالاخره میرسوننش به چادر خودش وقتی سرشو داخل چادر میکنه میبینه چند تا الاق کنار هم رو زمین لم دادن و با دمشون بازی میکنن باورش نیومده چیزی رو که دیده سرشو میاره بیرون با خودش میگه خدایا اینجا که جای حیوون نیست این زبون بسته ها تو چادر چیکار میکنن .. دوباره سرشو داخل میکنه اینبار میبینه رفیقاش نشستن داخل چادر و اون الاقا دیگه نیستن!! خلاصه میره تو و شروع میکنه به گریه کردن وقتی دوستاش ازش میپرسن چرا گریه میکنی میگه قضیه از این قراره و من بحال شما گریم گرفته اونا هم همدیگه رو یه نگاهی میکنن و میگن اتفاقا قبل از ورود شما ما هم دیدیم یه الاقی سرشو داخل چادر کرد یه دیدی زد و رفت با خودمون گفتیم شاید هوا گرمه اینجوری اشتباه دیدیم و این حرفا، اونوقت طرف میفهمه که اون الاقی که دوستاش دیدن خودش بوده که سرشو داخل چادر کرده بوده :D :D میشینن دست جمعی بحال همدیگه گریه میکنن :D :D

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
:lol: :eek: :p :D :lol: :p :lol: :D :lol: :blink: :lol: :wacko: :p :wacko: :lol: :lol: :D :blink: :lol: :p :lol: :D :lol:

Queen_of_hearts

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
من كه تا با چشاى خودم نبينم باورم نمى شه ! ولى چيزاى ديگه اى ديدم، كه قدرت خدا ثابت شده به من. خيلى از چيزايى هم كه مى شنويم ممكنه دروغ باشه (همين مسجد، درخته، .. ) ولى چيزاى ديگه هست كه اگه منكرش بشيم خودمونو داريم گول مى زنيم !

كم پشت

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
بابا بحث تخصصي نكنيد جون بچه هاتون مثل بچه ادم عكس رو نگاه كنيد بعد كيف كنيد :D

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
به نقل از Queen_of_hearts :
من كه تا با چشاى خودم نبينم باورم نمى شه ! ولى چيزاى ديگه اى ديدم، كه قدرت خدا ثابت شده به من. خيلى از چيزايى هم كه مى شنويم ممكنه دروغ باشه (همين مسجد، درخته، .. ) ولى چيزاى ديگه هست كه اگه منكرش بشيم خودمونو داريم گول مى زنيم !
موافقم. :)

faridbahal

Registered User
لایک‌ها
15
تو هم مطمئن باش هر بلايي كه سر آدم مياد يه حكمتي توش هست
جالبه! من مطمئنم که توی جواب این سوالی که میخوام بپرسم میگی ما نمیدونیم عقلمون ناقصه!! خدا میدونه!! : حکمت این زلزله و کشته شدن چندین هزار نفر چی بود؟
با اين كاملا موافقم برادر!
ما خیلی ارادت داریم خدمت شما!

faridbahal

Registered User
لایک‌ها
15
اگر هم واقعاَ اين ساختمونه سالم مونده چه ربطي به مسجد بودنش داره؟! حتماَ معماريش خوب بوده!!
خدمت شما هم ارادت داریم! :D
معمولا وقتی از چنین اشخاصی سوال میشه که خوب چطور بهت ثابت شد؟!!! میگه نمیتونم بگم ولی میدونم هست :lol: :lol: :lol:
حالا شما اگه نمیخوای این جواب رو بدی! بگو چه جوری ثابت شد!

كم پشت

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
بابا اين فريد يه تنه همرو حريفه :) خوده پيغمبرش هم جولو اين بشر كم مياره :lol:

nendoke

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
کلا اثبات وجود خدا یه چیز نسبیه , با خیلی از دلایل می شه ردش کرد و بعضی وقت ها نمی شه , بحث کردن در مورد خدا معمولا نتیجه عکس ایجاد می کنه , یعنی هر دو طرف به فکرشون شک می کنن ولی اگه می خواین بهش مومن بمونین سعی کنید از جنبه علمی و تاریخی به طرف خدا نرید , تو همین قرآن اینقدر حرف متضاد هست که بشه به نفی خدا رسید و خیلی چیزای دیگه هست که بشه باهاش یه جورایی فکر کرد که ممکنه وجود داشته باشه , ولی به هر حال چیزایی مثل خدا یا دین کاملا شخصیه و بهتر اینطوری بشه چون در آینده به احتمال زیاد از زندگی اجتماعی انسان حذف می شه .

بالا