برگزیده های پرشین تولز

راهنماي استفاده از لنز چشمي

valiya

Registered User
لایک‌ها
11
به نظر من هم سخت نيست . ولي نسبت به عينك پردسرتره . حداقل اينكه من تجربيات و خاطرات خوبي از زدن لنز ندارم .
متاسفانه 90 درصد دوستان با نحوه استفاده و به اصطلاح قلق كار آشنا نيستند و به همين خاطر عصبي ميشن و بيخيال استفاده از لنز...
در هر حال مي تونم در اين مورد راهنمايي كنم.
موفق باشيد.

Mohammad.d

Registered User
لایک‌ها
0
ممنون
من فقط شب اول برای در اوردنش اذیت شدم ! ( اذیت که چه عرض کنم ! دیگه میخواستم به زمین و زمان فحش بدم )
ولی از روز بعدش خیلی بهتر شد و الان دیگه چند ثانیه بیشتر طول نمیکشه !
در کل خیلی راحت تر از اونی هست که به نظر میرسه ، فقط کافیه 2-3 روز اول رو با یه مقدار تحمل و کمک گرفتن از افراد با تجربه در این زمینه رد کنی !

یه نکته که خیلی مهمه بلند و تیز نبودن ناخنهاست ! اگه خدای نکرده با ناخن بلند برای در اوردن لنز اقدام کنید احتمال آسیب به چشم و خود لنز خیلی زیاده پس حتما ( مخصوصا در اوایل استفاده ) ناخن هاتون رو کوتاه کنید و سوهان بزنید !!!

valiya

Registered User
لایک‌ها
11
ممنون
من فقط شب اول برای در اوردنش اذیت شدم ! ( اذیت که چه عرض کنم ! دیگه میخواستم به زمین و زمان فحش بدم )
ولی از روز بعدش خیلی بهتر شد و الان دیگه چند ثانیه بیشتر طول نمیکشه !
در کل خیلی راحت تر از اونی هست که به نظر میرسه ، فقط کافیه 2-3 روز اول رو با یه مقدار تحمل و کمک گرفتن از افراد با تجربه در این زمینه رد کنی !

یه نکته که خیلی مهمه بلند و تیز نبودن ناخنهاست ! اگه خدای نکرده با ناخن بلند برای در اوردن لنز اقدام کنید احتمال آسیب به چشم و خود لنز خیلی زیاده پس حتما ( مخصوصا در اوایل استفاده ) ناخن هاتون رو کوتاه کنید و سوهان بزنید !!!
كاملا تاييد ميشه.
موفق باشيد...

cybamin

Registered User
لایک‌ها
138
من چشمام آستیگماتش زیاده دکتر گفت باید هاردلنز بزاری که اذیت میشی. بهم لنز توریک را پیشنهاد کرد. توریک چی چیه؟؟

masoudjabbari

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همه ی دوستان

من تازه 2 روزه که از لنز هارد استفاده می کنم

احساس میکنم یکی از لنزها (چشم چپ) لیز می خوره و مییاد پایین یه خورده

و تو آیینه که نگاه میکنم این قضیه مشخصه که با هر بار پلک زدن این اتفاق می افته

آیا این قضیه طبیعیه

و یه سئوال

آیا هر روز که لنز رو از جاش خارج می کنیم که بزنیم باید با محلول مخصوص بشوریم یا همون

آب مقطر کافیه؟

ممنون

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,312
سلام به همه ی دوستان

من تازه 2 روزه که از لنز هارد استفاده می کنم

احساس میکنم یکی از لنزها (چشم چپ) لیز می خوره و مییاد پایین یه خورده

و تو آیینه که نگاه میکنم این قضیه مشخصه که با هر بار پلک زدن این اتفاق می افته

آیا این قضیه طبیعیه

و یه سئوال

آیا هر روز که لنز رو از جاش خارج می کنیم که بزنیم باید با محلول مخصوص بشوریم یا همون

آب مقطر کافیه؟

ممنون

این احساس که لنز میاد پایین طبیعیه نگران نباشید
فقط هنگامی که لنز میزارید مواظب باشید نیفته چون دیگه پیداش نمیشه کرد
زیر دستتون یه حوله بزاری تا یه مدت بگذره و راه بیفتید
همون اب مقطر کافیه ولی هرشب با محلول شستشو بدید

b.yasini

کاربر فعال تاریخ و پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,930

Firebirds

Registered User
لایک‌ها
10
با سلام

من دفعه پیش که میخواستم لنز های ماهانه ( فصلی ) Air Optix Aqua خودمو تهیه کنم از این سایت مای لنز مرکز پخش آنلاین لنز های چشمی، طبی و رنگی در ایران تهیه کردم ،
من لنز ام رو توی سایت شون ثبت کردم و بعد نیم ساعت با من تماس گرفتند و سفارش ام را تایید کردند و عصر ام پیک شون به صورت رایگان لنز هایم را پَک شده آورد و تحویل داد. فکر میکنم این شرکت وارد کننده لنز های چشمی هست چون قیمیت هاش خیلی با بقیه جا ها فرق میکند ، لنزی که من هر دفعه از کلینیک نور برایش 140 تومان پول میدادم رو من از این شرکت 75 تومان خریدم ، خیلی بهم چسبید :D
من خیلی از سرویس این شرکت راضی ام

Last edited:

mo10237

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
لنز طبی و لنز طبی رنگی و لنز رنگی انواع مختلفی با قیمتهای متفاوتی دارد برای خرید لنز طبی و لنز طبی رنگی و لنز رنگی و اطلاع از قیمت پایه لنز میتوانید با سایت قدیمی لنزولنز و یا سیبااپتیک تماس بگیرید و لنز خود را با سرویس رایگان حداکثر ظرف سه ساعت پس از سفارش لنز خود تحویل بگیرید

king2012

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
با سلام
اگه ممکنه در مورد لنز سخت هم توضیح بدین.محدودیت هایی که ایجاد می کنه .مزایا و معایب.

بالا