برگزیده های پرشین تولز

تولد پرشیانا , بانوی اول مُلک پی تی مبارک

lilyrose

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,207
د

آي من فداي لي لي عزيزم بشم كه به فكر خوشحال كردن دوست غمگينش هم هست!
p8bcu7aqhmzxtjzdgvi.gif

ای داد بی داد ! خدا نکنه

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325
من سالهای پیش اینجا پست زده بودم فکر کردم امسالم تبریک گفتم !

الان دیدم نگفتم !

با تاخیر ! تبریک فراوان خواهر جان ! ایشالله همیشه شاد و سلامت و خوش باشی

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129
واااااااااااااااااااااااااااااااااااااااي! بالاخره شاهزاده خانم به كاخ خود برگشتند! خيلي خيلي خوشحالم ! خيلي و الان سعي مي كنم زياد ابراز احساسات نكنم چون همش به وقت ايشون فكر مي كنم كه تا همين الانش هم حسابي صرف پاسخگويي به پستهاي دوستان شده!
34zn0n5.gif

خب براي اين كه بيشتر از اين به زحمت پاسخگويي نيافتيد فقط بگم كه خيلي خيلي خوشحالمون كرديد بانوي عزيز و دوست داشتني! خدا رو هزار مرتبه سپاس كه در سلامتي به سر مي بريد! واقعا خيلي نگرانتون شده بودم! من هم با اجازه تون به احترام شما چندان از شكلك و اين چيزها استفاده نمي كنم چون اينها همه وقتي معناي خودشون رو دارند كه در اختيار و تحت فرمان ملكه شون باشند! :happy:

در يك كلام : خوش باز آمديد بانو!

کاساندرای عزیزم، طبق معمول منو با سخنان قشنگت شرمنده میکنی و من هم همچون همیشه نمیدونم چه شکلی پاسخ این همه مهربونی هات رو با واژگان بدهم، برای همین باز هم طبق معمول اون اسمایلی لبونشان رو میگذارم
girl_blush2.gif
و یه چند بار دیگه
girl_blush2.gif
girl_blush2.gif
girl_blush2.gif
و بازم
girl_blush2.gif

اوه راستی، تمامی اسمایلی‌ها باعث افتخاریه براشون که بانوی مهربان و دوست‌داشتنی‌ای همچون کاساندرای عزیز ازشون استفاده کنه
girl_yes3.gif

ملكه پي تي برگشته

بخدا باورم نميشه
پرشيانا قسمت ميدم كه ديگه برنگردي عزيز
تعريفتو خيلي شنيدم عزيزم

خوش اومدي جا داره برات 100 تا شتر قربوني كنم

بی نهایت سپاسگزارم، واقعا نمیدونم چی بگم
girl_blush2.gif
، البته فکر کنم یه اشتباهی شده و اون فرد دیگه ای بوده چون والله من همچین تعریفی هم ندارم
persibiggrin.gif

نه آقا این چه کاریه، بذارید شتر بیچاره زندگیشو بکنه، تازه قیمتش هم گرونتر میشه
persibiggrin.gif

بازم ممنونم
Flower.gif

منم تبریک میگم بهتون.
ممنونم، مرسی
0146-flower.png

ٌWow!
پانتی جون، ولکام بک!
امیدوارم که باز مارو نذاری بری
تنک یو سو ماچ
flower_01.gif

راستش من نمیخوام بذارم برم، ولی نمیدونم چرا هی یک شرایطی پیش میاد که اینجوری میشه. انشالله که دیگه نمیشه
persihappy.gif

WoW !!! اصلا نمیدونم چی بگم واقعا همه رو سورپرایز کردید پانتی عزیز , من میخواستم این تاپیک رو چند روز بعد تولدتون بیارم بالا یه چیزی هم بگم که همون بهتر نقشه با اومدنتون به هم خورد :blush:

جدی خیلی خیلی خوشحالم که دوباره میبینمتون امیدوارم دیگه نذارید اینجوری برید که این همه نگرانتون بشن

تولدتونم با توجه به اینکه اولم گفتم دیگه باید دیر تبریک بگم که میدونم به بزرگیتون میبخشید

- راستی هنوز داتک معروفتون رو دارید ؟ یاد این اسمایلی "
balesqg8m4esbbzod74.png
" هم بخیر !
icon10.gif
خیلی خیلی ممنونم ازتون
maemo-rabbit25.gif

چی میخواستید بگید، نکنه میخواستید فحشم بدین؟!!
persibiggrin.gif

همونجور که به لیزرد عزیز گفتم من نمیخواستم بذارم برم ولی نمیدونم چرا شرایط جوری شد که این همه مدت از پی تی به دور ماندم
dontknow2.gif

بله بله، من هنوز به داتک وفادارم و دارمش ^_^

اوه اون اسمایلیه :D البته تو این چند وقت منهای دیروز و پریروز که گویا سراسری بوده، زیاد اذیت نکرده و بچه ی خوبی بوده ^_^

خوش برگشتید و خوشحالم که سلامت هستید. :)

مونیتور معروف تون رو چی؟
مرسی، مرسی
31animales-plantas.gif

مانیتورمو، بعله، 5 ساله شده دیگه
tooth.gif
تازه کلی هم ازش راضیم. اون الماس خاورمیانه بود که خرده شیشه داشت کارش
persidry.gif

Wo0oW !
خوش برگشتید !!!
beat5.gif

ممنون
ممنونم
53.gif

اوه خواهش میکنم ^_^

سلام

وای خدای من:eek:

نمی دونید الان که می بینم برگشتید اشک در چشمانم حلقه زده.کاش دیگه ما رو تنها نگذارید. نمی دونم چرا شما هم بوی بانو آریانا رو می دهیدو شما که می آیید همزمان خاطرات بانو آریانا را هم در ما زنده می کنید. شما دیگه مثل آریانا نباشید. همین سر زدن های شما خوشحالی وصف ناپذیری به ما می بخشه.شما دیگه از پیش ما نرید.

من با شما در ارتباط بودم ولی هیچوقت صندوق خصوصیتان جا برای دوستان حقیری چون ما نداشت.:(

بقول کسانداری عزیز فقط می شه گفت:خوش آمدید

.
بی‌نهایت سپاسگزارم بهزاد گرامی
2cvfrqu5e50qiwobrf73%5B1%5D.gif

وای چه خبره اینجا، آتش بازی و موج مکزیکی و .... جدا شرمنده کردید
girl_blush2.gif
girl_blush2.gif
girl_blush2.gif

آه آریانای نازنین، جدا جاش خیلی خالیه، مثل خیلی دیگه از دوستان قدیمی ای که فکر کنم هنوز هم حضور ندارند
persisad.gif

ای وای نفرمایید، من کلا پی ام باکسم رو بستم، یکی چون در دوران مدیریتم نسبت بهش آلرژی شدیدی پیدا کرده بودم و دو چون دوت نداشتم جواب دادن پی ام ها دیر و زود بشه و منو بیشتر شرمنده کنه، برای همین کلا درشو مهر و موم کردم (نه فقط اینجا، هرجای دیگه ای هم که پی ام باکس داشته بستمش، فقط این لست اف ام نمیدونم چرا امکان غیر فعال کردنشو نداره؟؟؟)

بازم ممنونم
4xvim2p.gif

شمام تاپیک بزن ما خودمون گرمش می کنیم
الان این پیام رو در پاسخ به جری عزیز دیدم فکر کنم باید بگم جای مرجان عزیز هم خیلی خالیه
persisad.gif

سلام و تبریک مجدد و خیر مقدم.

به خونه خودتون خوش اومدید...
خواهش میکنم. قابلی نداشت. کاش همه کسانی که از میان ما رفتند یه روزی مثل شما برمیگشتند و حداقل یک ابراز وجودی میکردند. ما به همون راضی بودیم.

تایید میشه...
128fs318181.gif
ایشون کلا بوی قدیمیا رو دارند.

امیدوارم که بمونید در کنار ما، تا شاید جرقه ای برای دوستانتون باشه.:happy:
بازم سپاسگزارم
4xvim2p.gif

خواهش می کنم عزیزم. خیلی خوشحالم که برگشتید . به خصوص که با اومدنتون ، یکی از دوست داشتنی ترین دوستانم (کسندرای نازنین)رو در این فروم خوشحال کردید
ممنونم
5546.gif

خوشحالی بانو کاساندرای عزیز آرزوی فلبی ماست :D:blush:

خیلی ممنونم .لطف دارید
خواهش میکنم ^_^

کسندرای عزیز@

میگم خدا رو شکر که کار به اینجاها نکشید :

بانو پرشیانا ، برگردید تو رو خدا !
واو!! این دیگه یعنی فقط آب شدن و رفتن تو زمین کافی نبود، کلا باید میرفتم در قلمرو هادس!

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129
خیلی خیلی تبریک میگم بانو

حضور مجددتون باعث دلگرمیه
خیلی خیلی ممنونم محسن عزیز، واقعا سپاسگزارم
4xvim2p.gif

اوه راستی مدیر شدنتون رو هم تبریک میگم، امیدوارم پوستتون خیلی کنده نشه :D

همونطور كه عين همين كار رو با عزمي راسخ قصد دارم براي جناب Ehsan_Sh بسيار عزيز و فرهيخته -كه حق استادي به گردن بنده دارند - انجام بدم. چه بهتر كه از همين جا هم آغاز بشه و اگه دوستان اعلام آمادگي بكنن در مكان مناسبش در بخش موسيقي ادامه خواهيم داد :

جناب Ehsan _Sh بسيار عزيز و فرهيخته ، برگردید تو رو خدا !

اما درست كه نيست از موضوع اصلي اين تاپيك غافل بشيم كه! بانو پرشياناي عزيز و نازنين، مي بينيد چقدر همه رو خوشحال كرديد؟ واقعا امروزمون روز خوبي شد! واقعا اميدوارمون كرديد كه تلاش كنيم ديگر دوستان هم برگردند و اينكه اگه كسي وقت نمي كنه هر روز، دست كم هفته اي، دو هفته اي و با ماهي يك بار يادي از دوستان بكنه حتي اگه شده با يك پست كوتاه تو يكي از تاپيكهاي گفتگوي آزاد تا دوستان نگرانشون نباشند.

فكر كنم لازم باشه از طرف همه دوستان از شما سپاسگزاري كنم كه به خواهش و درخواست ما پاسخ مثبت داديد و يك بار ديگه برگشتيد!
1a249wz24kobn56985nm.gif
( شكلك/ اسمايلي كه تصميم گرفتيم به منظور پاس داشتن زبان پارسي به جاي "Thank You " به كار ببريم! :) )
بازم لطف داری کاساندرای عزیز. من خودم بیشتر خوشحالم که بعد از مدت ها دوستای خوبم رو دوباره می بینم و خوشحالترم که هنوز شماها تو پی تی هستید
persiana_iagree2.gif
ان شالله که بقیه ی رفتگان هم دوباره بازگردند و دوران خوش گذشته تکرار بشه
persiana39.gif

من سالهای پیش اینجا پست زده بودم فکر کردم امسالم تبریک گفتم !

الان دیدم نگفتم !

با تاخیر ! تبریک فراوان خواهر جان ! ایشالله همیشه شاد و سلامت و خوش باشی
خیلی لطف کردی رضا جان، ممنونم
4xvim2p.gif

mahdyonline

Registered User
لایک‌ها
92
پريشيانا جان بازم ميگم خيلي خيلي خوش اومدي
قدمت روي جفت چشام;)

omidsilver7

Registered User
لایک‌ها
8
من هم با تاخیر تولدتون رو تبریک میگم . انشاالله صد سال عمر کنید و همیشه سلامت باشید
ik5h21yu8pdmv15gy1qr.gif

Kasandra

کاربر افتخاری و فعال خاطرات
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,889
کاساندرای عزیزم، طبق معمول منو با سخنان قشنگت شرمنده میکنی و من هم همچون همیشه نمیدونم چه شکلی پاسخ این همه مهربونی هات رو با واژگان بدهم، برای همین باز هم طبق معمول اون اسمایلی لبونشان رو میگذارم
girl_blush2.gif
و یه چند بار دیگه
girl_blush2.gif
girl_blush2.gif
girl_blush2.gif
و بازم
girl_blush2.gif

اوه راستی، تمامی اسمایلی‌ها باعث افتخاریه براشون که بانوی مهربان و دوست‌داشتنی‌ای همچون کاساندرای عزیز ازشون استفاده کنه
girl_yes3.gif

بازم لطف داری کاساندرای عزیز. من خودم بیشتر خوشحالم که بعد از مدت ها دوستای خوبم رو دوباره می بینم و خوشحالترم که هنوز شماها تو پی تی هستید
persiana_iagree2.gif
ان شالله که بقیه ی رفتگان هم دوباره بازگردند و دوران خوش گذشته تکرار بشه
persiana39.gif

‌[يك نفس عميق] چه حس خوبيه كه صفحه اي رو ادم باز بكنه و نوشته هاي زيبا و اسمايلي (مي بينم كه اصلا حس خوبي نميده استفاده از "شكلك" به جاي "اسمايلي"! ) هاي رنگارنگ بانو پرشياناي عزيز و نازنين رو ببينه! اوه خواهش ميكنم عزيزم ؛ من كه فقط احسساتم رو -اون هم تازه نه به طور كامل- بيان كرده بودم! يعني مثلا تلاش كرده بودم كه خيلي وقت شما رو نگيرم ولي مي بينم كه بيشتر از همه من پست زده بودم و در نتيجه وقت بيشتري از شما گرفته شد!
girl_blush2.gif

واقعا چه ميشه گفت جز اينكه خيلي خيلي ممنون و سپاسگزاريم بانو!
6mmwstuijpgvq69svjx.gif

البته يك سپاسگزاري ويژه هم بايد از شما داشته باشيم به خاطر همين بزرگمنشيتون در همراه شدن با طرح

1a249wz24kobn56985nm.gif
1a249wz24kobn56985nm.gif
1a249wz24kobn56985nm.gif

واقعا اميدوارم ايشون به احترام شما هم كه شده دگربار نظر سوي دوستان قديمي بكنند!
persiana39.gif
تصميم داشتم براي ايشون يه تاپيك جداگانه بزنم كه هنوز در مورد چگونگيش با دوستان به توافق نرسيديم.

راستي، چند ماه پيش براتون تو فورشرد پيام گذاشته بودم، نمي دونم رسيد به دستتون يا نه؟ البته مي دونم كه نميشه چندان به اين يكي اعتماد كرد چون زماني به ياد دارم بعضي پيامها رو پس از 6 يا 7 ماه به دست فرد مي رسوند! :eek:
خواستم بگم كه اونجا به يك موضوع بسيار بسيار مهمي اشاره شده بود! :f34r: :D

خب اميدوارم هز وقت فرصت كرديد باز شما رو اينجا ببينم!
girl_yes.gif

سپاس فراوان شما را ملكه بزرگوار و البته دوست داشتني!
rose-118.gif
5807.gif

Last edited:

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
تبریک تبریک!!!!!!!

مگر اینکه تولدی براتون بگیرن که برگردین!!!!!

Bella_aster

مدیران قدیمی
لایک‌ها
2,615
دیگه هر موقع پیداتون نشد تولد میگیریم واستون :دی

Behzad

کاربر فعال و منتخب سال 90 انجمن موسیقی<br>کاربر فع
کاربر فعال
لایک‌ها
912
دیگه هر موقع پیداتون نشد تولد میگیریم واستون :دی
من دای آپی شدم باز نمی تونم جولان بدم

دقیقا! تولد آریانا کیه کسی می دونه؟ ایشونم برگردن نورعلی نور می شه! یا بهروز بزرگ که باید پرشیانای عزیز بهتر بشناسنشون!

Ari@n

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
1,888
خیلی خیلی ممنونم ازتون
maemo-rabbit25.gif

چی میخواستید بگید، نکنه میخواستید فحشم بدین؟!!
persibiggrin.gif

همونجور که به لیزرد عزیز گفتم من نمیخواستم بذارم برم ولی نمیدونم چرا شرایط جوری شد که این همه مدت از پی تی به دور ماندم
dontknow2.gif

بله بله، من هنوز به داتک وفادارم و دارمش ^_^

اوه اون اسمایلیه :D البته تو این چند وقت منهای دیروز و پریروز که گویا سراسری بوده، زیاد اذیت نکرده و بچه ی خوبی بوده ^_^

ای بابا بنده غلط کنم , مگه از جونم سیر شدم ؟ :D

داتکم آره یه مدت بود بچه خوبی بود که دیروز به افتخار بازگشت شما داشت خود شیرینی میکرد !
icon10.gif

به هر حال خیلی لطف کردید که با برگشتنون همه مارو خوشحال کردید , امید به اینکه دیگه اینقد طولانی بی خبر نذارید مارو

Huashan

Registered User
لایک‌ها
13
00000036.gif

......:happy:

Last edited:

sarvenaz24

Registered User
لایک‌ها
310
تبریک میگم...

TURK_AVENGER

کاربر فعال عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
891
لوووووووول
تبریک می گم برگشتونو پانتی جان .
خیلی خوشحال شدم . ( البته 90 % خوشحالیم برای بانو کسندرا هستش که به یکی از آرزوهاش رسید
icon10.gif
)

پ ن : کسندرا جان می بینم که دستی بر درست کردن شایعه هم داری
icon10.gif
ماشالا که سالم و صحیح هستن .

Kasandra

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,889
لوووووووول
تبریک می گم برگشتونو پانتی جان .
خیلی خوشحال شدم . ( البته 90 % خوشحالیم برای بانو کسندرا هستش که به یکی از آرزوهاش رسید
icon10.gif
)

پ ن : کسندرا جان می بینم که دستی بر درست کردن شایعه هم داری
icon10.gif
ماشالا که سالم و صحیح هستن .

عمووووووووووووووووو معين عزيز! :) واي چقدر خوشحالم دوباره اينجا مي بينمتون! اين 8 روز كه نبوديد ديگه داشتيد نگرانمون مي كرديد ها! :rolleyes: خيلي خيلي خيلي خوشحالم كه پيش از اين كه براتون تاپيك بزنيم برگشتيد پيش دوستانتون!
persiana_iagree2.gif

ميگم چرا مدير محترم بخش موسيقي، جناب moeinfans عزيز-ملقب به مارچلوي بزرگ-ديگه به دوستانشون در اينجا سر نمي زنن؟!! :eek: ايشون كه تونستند شما رو به اينجا برگردونن و همه رو خوشحال كنند، ببينم شما هم مي تونيد همين كار رو در مورد ايشون انجام بديد؟!!! :rolleyes: ازتون خواهش مي كنم!
9.gif

پ ن. شايعه كجا بود! فقط نگرانشون شدم هم چون غيبتشون طولاني شده بود و هم اينكه يك بار در گذشته بيمار شده بودند.
9.gif
دوستان عزيزند ديگه! آدم نگرانشون ميشه!
girl_sigh.gif

TURK_AVENGER

کاربر فعال عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
891
عمووووووووووووووووو معين عزيز! :) واي چقدر خوشحالم دوباره اينجا مي بينمتون! اين 8 روز كه نبوديد ديگه داشتيد نگرانمون مي كرديد ها! :rolleyes: خيلي خيلي خيلي خوشحالم كه پيش از اين كه براتون تاپيك بزنيم برگشتيد پيش دوستانتون!
persiana_iagree2.gif

ميگم چرا مدير محترم بخش موسيقي، جناب moeinfans عزيز-ملقب به مارچلوي بزرگ-ديگه به دوستانشون در اينجا سر نمي زنن؟!! :eek: ايشون كه تونستند شما رو به اينجا برگردونن و همه رو خوشحال كنند، ببينم شما هم مي تونيد همين كار رو در مورد ايشون انجام بديد؟!!! :rolleyes: ازتون خواهش مي كنم!
9.gif

پ ن. شايعه كجا بود! فقط نگرانشون شدم هم چون غيبتشون طولاني شده بود و هم اينكه يك بار در گذشته بيمار شده بودند.
9.gif
دوستان عزيزند ديگه! آدم نگرانشون ميشه!
girl_sigh.gif

قربونتون !! منم خیلی دلم تنگ شده بود مخصوصآ برای دوستان بخش عکاسی و موزیک . همش هم نگران بودم نکنه پانتی نیاد و شما هم سر به کوه و دشت بذارید . دی :happy:
تاپیک واسه کی ؟؟ من ؟ :blush: لطف داری واقعآ . بازم خدا رو شکر که چهار پنج نفری به یاد ما بودن . ( مبالغه . دی )

والا من تو فیس بوک زیاد تلاش کردم و لی لی جان هم حمایت کرد . حتی لینکشو تو گروپ گذاشتم ولی می گه دوست نداره برگرده . :( . به محسن هم گفتم بره زوره خودشو بزنه ولی کلآ نباید بهش امید داشت . :D

بازم بهش فردا می گم که شما گفتی !! آدم اینقدر دم دمی مزاج ؟؟ دی
پ ن : ایشالا احسان خان هم برگرده تا من دوباره از شادی دوستان شاد بشم . :blush:

s e v d a

Registered User
لایک‌ها
1,498
منم خیلی خوشحالم از بازگشتتون و آرزو میکنم همه بچه باحالای پی تی که یسریا باهاشون خاطره های خیلی خوبی دارن دوباره برگردن و اون یسری رو خوشحال کنن
164.gif

هرجا هستن خوشحال و سلامت باشن

و اما تبریک
تولدتون خیلی خیلی مبارک
foryou.gif

Damn

Registered User
لایک‌ها
630
تبریک میگم
و خیلی خوشحالم که برگشتید
من یه کاری با شما داشتم که خوشبختانه یا متاسفانه انقدر نیومدید و انقدر هم پیگیر شدم
که کلا یادم رفت

Kasandra

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,889
قربونتون !! منم خیلی دلم تنگ شده بود مخصوصآ برای دوستان بخش عکاسی و موزیک . همش هم نگران بودم نکنه پانتی نیاد و شما هم سر به کوه و دشت بذارید . دی :happy:
تاپیک واسه کی ؟؟ من ؟ :blush: لطف داری واقعآ . بازم خدا رو شکر که چهار پنج نفری به یاد ما بودن . ( مبالغه . دی )

والا من تو فیس بوک زیاد تلاش کردم و لی لی جان هم حمایت کرد . حتی لینکشو تو گروپ گذاشتم ولی می گه دوست نداره برگرده . :( . به محسن هم گفتم بره زوره خودشو بزنه ولی کلآ نباید بهش امید داشت . :D

بازم بهش فردا می گم که شما گفتی !! آدم اینقدر دم دمی مزاج ؟؟ دی
پ ن : ایشالا احسان خان هم برگرده تا من دوباره از شادی دوستان شاد بشم . :blush:

چهار پنج نفر؟!!! :rolleyes: فكر كنم ديگه خودتون هم متوجه شديد چقدر دوست و طرفدار داريد شما! :happy: خب خدا رو شكر كه بانوپرشيانا برگشتند و دوستانشون رو از نگراني به در آوردند. گرچه اين مورد انگار معمول شده در مورد مديران بخش موسيقي كه بيشترشون بعد از يه مدتي مي خوان برن (در اين مورد فعلا جناب Nobin عزيز استثناي خوبي بودند خوشبختانه! :happy:) در مورد جناب moeinfans عزيز هم راستش نمي دونم چرا نمي خوان برگردند ولي خب حتما براي اين كارشون دليل دارند كه شما ميگيد "كلا نبايد بهش اميد داشت" ! :eek: به خاطر اينكه بهشون دوباره ميگيد هم سپاس!
i508398_1a249wz24kobn56985nm.gif

پ ن. در مورد جناب Ehsan_Sh فرهيخته هم خدا از زبونتون بشنوه!
persiana39.gif
ميگم تصميم دارم همين جمله شما رو تو همون تاپيك مربوط به ايشون قرار بدم! اجازه مي فرماييد؟ :rolleyes:

بالا