برگزیده های پرشین تولز

شما تو انتخابات شركت ميكني؟

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
انتخابات مجلس اسفند ماه از طرف مشاركتيها "تحريم" شد !!!
فكر كنم بد ترين خبر ممكن براي تاپيك بورس باشه ! (آخر پولكي)

shaghayegh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
ا اینکه تصمیم داشتم تو انتخابات شرکت نکنم اما وقتی حرفهای بهزاد نبوی رو خوندم یه کم شک کردم.حرفهای جناب سبزینه هم قابل تامله...الان زوده فکر می کنم باید ببینیم نتیجه رد صلاحیت ها و تحصن چی میشه.بعد شاید بشه تصمیم قطعی گرفت

iranvig

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
گول نخورين اينا همه از دم فيلمه ، الان 25 ساله همه ملت سركارن ، اينا از شركت نكردن مردم ميترسن واسه همين دارن فيلم بازي ميكنن شايد ملت گول فيلمشونو بخوره شركت كنه. اميدوارم همه زنده باشيد و نتيجه رو ببينيد تا باور كنين اينا همه دستشون تو يه كاسه هست.
الان يك ميليادر و دويست ميليون دلار كمك بصورت مستقيم براي باز سازي بم شده - با اين پول ميشه بم رو كرد عروس شهرهاي جهان بشه پاريس ولي كدوم پول پس كوش؟؟؟؟؟
الان توي پارك شهر دارن چادرهاي كمك شده از طرف آمريكارو كاميون كاميون ميفروشن ميگن توي مغازه هاي بالاشهر فراوون پيدا ميشه.
كدوم نماينده واسه اينا يه كلام حرف زد.

yek_nafar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چه مرام و معرفتی در این جا موج می زند!

دلریش

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
آقا جون تو اين مملكتي كه تا ديروز خميني رو رو سرشون مي گذاشتن و انواع و اقسام القاب رو ميدادند كه به خود امام زمان تا حالا نوبتش نرسيده ! و امروز داماد همون آدم رو رد صلاحيت مي كنند ! شما رو چه حساب كتابش دارين سوال جواب مي كنين ! من موندم .

بهار جان آدم تو هر سوراخي كه دست داراز نميكنه . يه بار مار نيشت ميزنه پشيمون ميشي . از اين تاپيكها راه ننداز فايده نداره ! آخرش نتيجه اينكه ولش كنين ! خودشون با خودشون هماهنگ مي كنند ! .

اصلا من با خودش چيكار داره اينجا اراجيف داره مي بافه !
كيشته !

خافظ .

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
:eek: :hmm: :thumbsdow :evil2: :mad: :cigar: :medieval: :headphone :crying:

فایل های ضمیمه

• sor.gif
    sor.gif
    16.4 KB · نمایش ها: 29

t_mohsen

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از shaghayegh :
ا اینکه تصمیم داشتم تو انتخابات شرکت نکنم اما وقتی حرفهای بهزاد نبوی رو خوندم یه کم شک کردم.حرفهای جناب سبزینه هم قابل تامله...الان زوده فکر می کنم باید ببینیم نتیجه رد صلاحیت ها و تحصن چی میشه.بعد شاید بشه تصمیم قطعی گرفت

آقا جان ما هرچی داد بزنيم که کسی تو راهپيمايی و انتخابات شرکت نکنه هيچ فرقی
نداره آخرش اونايی که بايد کارو خراب کنن خراب ميکنن ! نمونش همين 22 بهمن
, در ظاهر کسی قرار نبود شرکت کنه ولی ... هيچ اتفاق خاصی نيفتاد به جز اینکه آمريکا با
اون حرفايه مسخرش ضايع شد (در انتخابات تهران فقط 100 هزار نفر شرکت کردن)
خلاصه ما هيچ وقت نفهميديم کيا پا ميشن ميرن ولی يه چيزو خوب فهميدم که جوون هايه
نسل ما بدبخت ترين آدمهايه این سرزمينن و سرنوشتم نميشه تغيير داد!
بايد با این شرايط ساخت :(

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
قربون نااميديت برم محسن جون ! يه وخ كار دست خودن ندي !

iranvig

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
به نقل از t_mohsen :
آقا جان ما هرچی داد بزنيم که کسی تو راهپيمايی و انتخابات شرکت نکنه هيچ فرقی
نداره آخرش اونايی که بايد کارو خراب کنن خراب ميکنن ! نمونش همين 22 بهمن
, در ظاهر کسی قرار نبود شرکت کنه ولی ... هيچ اتفاق خاصی نيفتاد به جز اینکه آمريکا با
اون حرفايه مسخرش ضايع شد (در انتخابات تهران فقط 100 هزار نفر شرکت کردن)
خلاصه ما هيچ وقت نفهميديم کيا پا ميشن ميرن ولی يه چيزو خوب فهميدم که جوون هايه
نسل ما بدبخت ترين آدمهايه این سرزمينن و سرنوشتم نميشه تغيير داد!
بايد با این شرايط ساخت :(
بيخيال نسل سوخته كه سوخته ، نسلي آينده بايد بياد و زندگي كنه بگو اونا چه بدبختايين.
آمريكا هم فقط به فكر منافع خودشه . پرنس چالز رو بچسب كه ايران آومد.خدا بركت بده به اين انگل ايس هنوز هم بعضيا ميگن اين انگل ايس هيچ غلطي نميكنه.

iranvig

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
به نقل از Kako :
:eek: :hmm: :thumbsdow :evil2: :mad: :cigar: :medieval: :headphone :crying:
كاكو جون اينم زياد حرف ميزنه ، براي خودش اسلام من درآوردي ميسازه و ميگه اينه ... تف به ذات اينجور آدماي كثافت.

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42
كاكو جون اينم زياد حرف ميزنه ، براي خودش اسلام من درآوردي ميسازه و ميگه اينه ... تف به ذات اينجور آدماي كثافت.
منظورت کيه؟ :blink:

iranvig

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
مردك سروش رو ميگم ديگه واسه خودش اسلام ميسازه .

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
بازم کسایی که اسلام براشون ابزار قدرت طلبیه شناسایی میشن . من اینو بعنوان یه خبر گذاشتم نه که قبول داشته باشمش . دیدم خیلی بیخبرم ( چند وقته بطور کامل رادیو تلویزیون و همه روزنامه ها رو گداشتم کنار . حتی جایی بشنوم میرم جای دیگه ! دیدم خیلی بیخبرم . رفتم گویا اینو دیدم .
من با رای دادن مخالفم و معتقدم همونطور که آقای ***** ای از کمک مردم به مردم بم ( که بر خلاف اینا نسبت بهشون علاقه داریم ! ) برداشت بر اعتبار **** ( چه کلمه خنده داری ! ) داشت خوب میخواین از انتخابات پر از رای همچین برداشتی نداشته باشه ؟

یادمه امام جماعت مسجد دانشگاهمون رو باهاش مصاحبه کرده بودن که چرا همزمان با نماز جماعت خیلی ها تو این حجره ها فرادی میخونن ؟ گفته بود ( تو نشریه بسیج هم نوشته بودن ! ) من هر وقت نگاه میکنم تا ته مسجد پره بچه های با ایمانه . من تاحالا ندیدم خالی باشه مسجد . و این درحالیه که شاید 2 برابر بود نسبت ما با اونا !!!

کبک مآبی کار ایناس ! منم بیشتر از شما ها قبولشون ندارم و دوست ندارم براشون اعتبار جذب کنم .

buf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
مي گن 500 هزار تا شناسنامه قلابي درست كرده ن...

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
خبر دارم بوف عزیز ! بذار بکنن ! همیشه نامه ابراهیم نبوی ( آخرین نامه اش به آقای ***** ای ) یادمه و اینکه کی اون روز میرسه .

" تو رسیدنش که شک نکن " . هر روز بد تر از دیروزند اینا ! جایی میرسه که **** بشه دشمن جون آقا ! حالا ببینید ! نمیدونید چقدر قدرتمند شده **** و به کجاهای این مملکت که زور نمیگه !! روزی میرسه که همه به " حکم حکومتی " بخندن .
صبر باید کرد .

thomson762

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
11
پارازيت

ُeminem

iranvig

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
فك نكنم با 500هزار كاري راه بيفته (البته بايد بشينيم و نتيجه رو ببينيم) اينا حداقل بايد بالاي 20 ميليون راي درس كنن تا شايد توفير كنه (تعداد افراد واجد شرايط شركت 46ميليون نفر) شنيدم تو نظر سنجيها برآورد مقدار ، تك رقميه البته صداش رو در نميارن.

noshin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
خوش بخه حاله خودمون كه نماينده تو مجلس نداريم براي همين به طور كلي از اين مباحث دوريم

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
من منتظر يه اتفاقاتي هستم اين روزا !! يه بوهايي مياد !!

iranvig

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
بوش كه خيلي وقته داره مياد

بالا