برگزیده های پرشین تولز

عاقبت راه اندازی سایت فیلم !

payam-nice

Registered User
لایک‌ها
3,274
با سلام
نهایتا امروز وقت پیدا کردم که تا تجربه خودم رو در مورد راه اندازی سایت فیلم با شما در میان بگذارم تا شما هم اشتباهی که من مرتکب شدم را انجام ندید. پس اگر سایت فیلم دارید و یا تصمیم به راه اندازی اش رو دارید حتما این مطلب رو بخوانید.

حدود 10 ماه پیش بود که من تصمیم به راه اندازی سایت فیلم گرفتم و سایت رو با یه نفر دیگه به صورت شراکتی راه اندازی کردم و 7 ماه به صورت شبانه روزی روش کار کردیم و خیلی سختی ها کشیدم از لحاظ جذب بازدید،تعمیین مخارج سایت و... که در نهایت همش نابود شد !
از وقتی سایت رو راه اندازی کرده بودیم هر هفته یه بار سایت فیلتر میشد و ما دامنه جدید ثبت می کردیم که یک روز هم سایت از طرف هاستینگ ساسپند شد وقتی من دلیل اش رو پرسیدم گفتند که به اون ها اخطار اومده که اگر سایت ما رو میزبانی بکنن شرکت اون ها دچار مشکل خواهد شد برای همین مجبور شدم تا هاستینگ رو عوض کنم که منجر به 3 روز بسته موندن سایت شد.
همین موقع بود که من فکر کردم نکنه برای خود ما هم مشکلی پیش بیاد ولی کسی که ازش سرور تهیه کرده بودم گفت هاستینگ این حرف رو از خودش در آورده که ازشون شکایت شده چون مصرف سایتت بالا بوده برای همین اینطور گفتن که دیگه سایت تو رو میزبانی نکنند.من این حرف کسی که گفت بود را به شخصه قبول نداشتم ولی شرایطی بعدا پیش اومد که دیدم شاید هم درست گفته.

حالا همه این ها رو گفتم تا به اینجا برسم که 3 ماه پیش بود که شب ساعت 9.30 در خونه ما رو زدن و دیدم مامورهای وزارت اطلاعات با **** هستند و وارد خونه مون شدن و بعد از 2 ساعت حرف زدن تو خونه ساعت 11.5 من و کیس رو برداشتن بردن پایگاه و اونجا 4 ساعت از من بازجویی کردن و بعد کیس من رو ضبط کردن و خودم رو گفتن برو تا دوباره بگیم بیا.خلاصه من 3 ماه تو راهروهای دادگستری الاف شدم و آخر سر به دلیل اینکه همکاری کرده بودم و دفعه اولم بود با یه جریمه پرونده رو بستند و برای من هم ثابقه ثبت شد.

حالا اگه شما سایت فیلم دارید یا تصمیم به راه اندازی اش رو داشتید من توصیه میکنم از فکرش بیایید بیرون و اگر سایت رو هم راه اندازی کرده اید هرچه زودتر خودتون پاک اش کنید قبل از اینکه کار از کار گذشته باشه !

Last edited:

tiktaks

Registered User
لایک‌ها
76
واقعا چنین اتفاقی افتاد. من تازه قصد داشتم تا فروش ارشیو فیلم های ایران قدیم رو تو سایت های فیلم شروع کنم .

jujushow

Registered User
لایک‌ها
1,107
واسه ثبت دامین یا هاست از مشخصات واقعیتون استفاده کرده بودید ؟

payam-nice

Registered User
لایک‌ها
3,274
واقعا چنین اتفاقی افتاد. من تازه قصد داشتم تا فروش ارشیو فیلم های ایران قدیم رو تو سایت های فیلم شروع کنم .
بله واقعا اتفاق افتاد و اسم سایت هم نایس فیلم بود شاید بعضی ها بشناسن.
من هم به این دلیل که دیدم راه اندازی سایت فیلم و فروش فیلم داره زیاد میشه گفتم که این پست رو بزنم و آگاه سازی بکنم تا خدایی نکرده کسی دیگه دچار مشکل نشه

hitup

Registered User
لایک‌ها
3,271
چیزی که غیر قانونیه نباید سمتش رفت
یه روز خفت می خوری
همیشه هم ترس داری تا اون یه روز برسه

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
احتمالا خودتون موارد امنیتی رو رعایت نکردید!!

این مصداق کلی نداره عزیز من!!!

پس جطوریه که سایت های بزرگی مثل اسمشو نبر و سریال باران و....این اتفاق براشون نمی افته.

payam-nice

Registered User
لایک‌ها
3,274
برای شما چقدر جریمه بریدن؟
مبلغ جریمه مهم نیست ، مهم این هست که ثابقه شد و این یعنی استخدام رو باید بیخیال شد.
واسه ثبت دامین یا هاست از مشخصات واقعیتون استفاده کرده بودید ؟
بله و اشتباه بزرگ من شاید همین بوده !
البته این رو بگم اصلا پشیمون نیستم و برعکس خوشحال هستم !!
تو این مدت خیلی فکر کردم و دیدم این سایت جز کسب گناه برای من چیزی نداشته و خیلی خوشحال هستم که خیلی زود از این چاه بیرون اومدم

abdolrahim1

Registered User
لایک‌ها
326

پس جطوریه که سایت های بزرگی مثل اسمشو نبر و سریال باران و....این اتفاق براشون نمی افته.

پ.ن : چون اسمشو نبر رو خیلی دوس دارم اسمشو نبردم تا کسی کاری نکنه بر علیه ش!

درسته و سایت ایران فیلم چر ا هنوزم داره کار می کنه؟

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
تو این مدت خیلی فکر کردم و دیدم این سایت جز کسب گناه برای من چیزی نداشته و خیلی خوشحال هستم که خیلی زود از این چاه بیرون اومدم

گناه؟ از کی تا حالا مثلا تماشای فیلم های برتر تاریخ سینما گناه هست؟

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
گرچه خود پولی که از این راه به دست میاد حرام هستش

اما اگر نکات امنیتی رو رعایت کنید اصولا مشکلی پیش نمیاد

من همین الان یه سایت رو میشناسم داره با دامنه .ir فیلم پورن پخش میکنه و هر هفته فیلتر میشه یه دامنه .ir دیگه میخره و هچ دوشواری هم نداره

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,718
اخ اخ بالاخره گریبان گیر شد
به امید روزی که وبمسترون بتونن هر سایتی خواستن بزنن:goatee:

payam-nice

Registered User
لایک‌ها
3,274

پ.ن : چون اسمشو نبر رو خیلی دوس دارم اسمشو نبردم تا کسی کاری نکنه بر علیه ش!
بله قبول میکنم که موارد امنیتی رو 100% رعایت نکرده بودم.
من همون شب که از من بازجویی میکردن پس چرا به سایت های بزرگی مثل ایران فیلم که بزرگترین سایت فیلم هست کاری ندارید در جواب چند مورد رو گفت که به دلایلی نمیتونم بازگو کنم.
هدف من هم این بود که اطلاع رسانی کنم حالا اگه کسی میخواد سایت فیلم بزنه این دیگه به خودش مربوط میشه و من وظیفه ای که بر عهده داشتم رو انجام دادم.

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
گرچه خود پولی که از این راه به دست میاد حرام هستش

اما اگر نکات امنیتی رو رعایت کنید اصولا مشکلی پیش نمیاد

من همین الان یه سایت رو میشناسم داره با دامنه .ir فیلم پورن پخش میکنه و هر هفته فیلتر میشه یه دامنه .ir دیگه میخره و هچ دوشواری هم نداره

نه دیگه اون حقشه گیر بیفته :D

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,718

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
راستی یه کم در مورد رفتار بازجو ها تعریف کن....در کل چطور بود؟ کتکتم زدن؟

بالا