برگزیده های پرشین تولز

عاقبت راه اندازی سایت فیلم !

payam-nice

Registered User
لایک‌ها
3,274
گناه؟ از کی تا حالا مثلا تماشای فیلم های برتر تاریخ سینما گناه هست؟
از همین فیلم های برتر تاریخ سینما که میگیید شما حاظر هستید نسخه سانسور نشده فیلم تایتانیک رو به همراه خانواده تماشا کنید ؟

گرچه خود پولی که از این راه به دست میاد حرام هستش

اما اگر نکات امنیتی رو رعایت کنید اصولا مشکلی پیش نمیاد

من همین الان یه سایت رو میشناسم داره با دامنه .ir فیلم پورن پخش میکنه و هر هفته فیلتر میشه یه دامنه .ir دیگه میخره و هچ دوشواری هم نداره
من هم گفتم که تو این 7 ماه سایت هی فیلتر میشد یه دامنه جدید ثبت میکردم و فکر میکردم دوشواری نداره ولی فکرم کاملا اشتباه بود
اخ اخ بالاخره گریبان گیر شد
به امید روزی که وبمسترون بتونن هر سایتی خواستن بزنن:goatee:
آمین

payam-nice

Registered User
لایک‌ها
3,274
حالا سربسته بازگو کن غیر مستقیم ببینیم چی میشه :D
مثلا گفتن صاحباشون ایران نیستن؟
گفتن صاحباشون کلفتن:D
خودمونی !
پ.ن: من غ.م گفتم حالا این بستگی به شما داره که چطور برداشت کنید
biggrinsmiley.gif

راستی یه کم در مورد رفتار بازجو ها تعریف کن....در کل چطور بود؟ کتکتم زدن؟
بازجوها واقعا آدم های خوبی بودن و خیلی لطف کردن و گرنه وضع برام خیلی بد میشد.( زندان :
| )
در کل همه شون خوب بودن به جز معاون دادستان که میتونم بگم نفهم ترین آدمی بود که تا حالا دیده ام

iranadsense

Registered User
لایک‌ها
2,412
بنده رو هم یه بار بخاطر فروشگاه محصولات جنسی گرفتن :(

موقع بازجویی قاضی بهم گفت : عاشق کمر به پایینی؟ :lol:
laughingsmiley.gif
laughingsmiley.gif
laughingsmiley.gif
laughingsmiley.gif

patteerr

Registered User
لایک‌ها
3,141
1- احتمل اینکه بخشی از داستان درست باشه هست .

2 - چون جرم شما به هیچ وجه سیاسی نیست پس اطلاعات هیچوقت نمیاد . پلس فتا تو شهرتون باشه زنگ میزنه تشریف بیارید نباشه هم ارجاع میده به اگاهی که زنگ بزنید تشریف بیارند اگاهی

3 - چون بار اولتون هست و شاکی خصوصی ندارید و سیاسی نیستید و مخل امنیت و اسایش ملی و عمومی نیستید پس در واقعا جرمی مرتکب نشدید پس با یک تعهد حل میشه !!! ( معمولا هیچ کاری ندارن یک تعهد میگیرن و ول میکنن)

4- دادگاه اصلا وقت نداره که به جرم شما رسیدگی کنه بعدشم اگر بخواد رسیدگی کنه مجبوره شما رو بازداشت نگه داره . بعدشم جریمه هیچوقت سوسابقه حساب نمیشه . تا حکم زندان بهت ندادن سوسابقه محسوب نمیشه .

5 - اگر شما رو گرفتن باید آریا رودی (مدیر فارس کیدذ) را تا الان دار میزدن !! من 14 سالم بود فارس کیدذ بووود . اگه میگیرن اونا رو بگیرن

6 - شما به چه دلایل امنیتی نمی تونید بازگو کنید ؟ خب بگید همه بدونیم ! چون اگر مهم بود به شما نمی گفتن !!

من به عنوان یک دانشجوی حقوق به همتون توصیه میکنم که هیچ کار سیاسی نکنید و بعد از اون هر جرمی خواستید انجام بدید . چون جرم سیاسی اطلاعات میاد پدرتون رو درمیاره و ممکنه سربه نیست بشید ولی وقتی دزدی ، زنا، قتل ، کلا هرچیو هرچی که فکرشو بکنید میرید دادگاه و حکمتون رو میده .

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
خودمونی !
پ.ن: من غ.م گفتم حالا این بستگی به شما داره که چطور برداشت کنید
biggrinsmiley.gif

بازجوها واقعا آدم های خوبی بودن و خیلی لطف کردن و گرنه وضع برام خیلی بد میشد.( زندان :
| )
در کل همه شون خوب بودن به جز معاون دادستان که میتونم بگم نفهم ترین آدمی بود که تا حالا دیده ام

داداش صد در صد آمارت رو یه مارمولکی داده
تبریزه دیگه !!
بچه که بودیم یه بار دفتر نمره مدرسه رو کش رفتیم ، دو هفته بعدش گرفتنمون ، گفتن با دوربین مداربسته دیدیمتون
بعد فهمیدیم یه گوساله ای لومون داده بود

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745

iranadsense

Registered User
لایک‌ها
2,412
داداش صد در صد آمارت رو یه مارمولکی داده
تبریزه دیگه !!
بچه که بودیم یه بار دفتر نمره مدرسه رو کش رفتیم ، دو هفته بعدش گرفتنمون ، گفتن با دوربین مداربسته دیدیمتون
بعد فهمیدیم یه گوساله ای لومون داده بود
من به عنوان کسی که1 سال سرباز کلانتری بودم اینو بهتون میگم که :

پلیس هر چیزی رو که دستگیر می کنه بر اساس گزارش هستش که بهشون میگن مخبر.

موردهای معدودی هستن که یکم خودش جستجو می کنه مثل اینکه از هویز دامنه ام فهمید آدرسم کجاست.

iranbus

Registered User
لایک‌ها
1,037

2 - چون جرم شما به هیچ وجه سیاسی نیست پس اطلاعات هیچوقت نمیاد . پلس فتا تو شهرتون باشه زنگ میزنه تشریف بیارید نباشه هم ارجاع میده به اگاهی که زنگ بزنید تشریف بیارند اگاهی

3 - چون بار اولتون هست و شاکی خصوصی ندارید و سیاسی نیستید و مخل امنیت و اسایش ملی و عمومی نیستید پس در واقعا جرمی مرتکب نشدید پس با یک تعهد حل میشه !!! ( معمولا هیچ کاری ندارن یک تعهد میگیرن و ول میکنن)

4- دادگاه اصلا وقت نداره که به جرم شما رسیدگی کنه بعدشم اگر بخواد رسیدگی کنه مجبوره شما رو بازداشت نگه داره . بعدشم جریمه هیچوقت سوسابقه حساب نمیشه . تا حکم زندان بهت ندادن سوسابقه محسوب نمیشه .

5 - اگر شما رو گرفتن باید آریا رودی (مدیر فارس کیدذ) را تا الان دار میزدن !! من 14 سالم بود فارس کیدذ بووود . اگه میگیرن اونا رو بگیرن

6 - شما به چه دلایل امنیتی نمی تونید بازگو کنید ؟ خب بگید همه بدونیم ! چون اگر مهم بود به شما نمی گفتن !!

من به عنوان یک دانشجوی حقوق به همتون توصیه میکنم که هیچ کار سیاسی نکنید و بعد از اون هر جرمی خواستید انجام بدید . چون جرم سیاسی اطلاعات میاد پدرتون رو درمیاره و ممکنه سربه نیست بشید ولی وقتی دزدی ، زنا، قتل ، کلا هرچیو هرچی که فکرشو بکنید میرید دادگاه و حکمتون رو میده .

خوبه دیگه یه مسئول قانونی هم هست که میتونیم سئوالاتمون رو بپرسیم:D

iranadsense

Registered User
لایک‌ها
2,412
هه هه . بله خوشبختانه توی جلسات دادرسی هیچ ادب و حیائی نیست . دوست من رو به جرم لواط گرفته بودن قاضی میگفت چطوری فاکیدیش ؟ ایستاده یا خوابیده . بعد میگفت باید بریم صحنه جرم رو بازسازی کنی و دوباره بکنیش من ببینم !! :lol: ( من حرفای اونو میگم نمی دونم درست یا غلط) . با 5 میلیون وثیقه هم ازاد شد یک شبم نخوابید .

چون اون موقع من سرباز بودم منو با تعهد آزاد کردن ولی اگه سرباز نبودم 200-300 جریمه می شدم

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,190
بازجو ها خون گرم بودن؟! :snitch:

patteerr

Registered User
لایک‌ها
3,141
چون اون موقع من سرباز بودم منو با تعهد آزاد کردن ولی اگه سرباز نبودم 200-300 جریمه می شدم

دیوار حاشا بلنده . وقتی گرفتنت حاشا کن بره . بگو خبر نداشتم جرمه ، درامدی نداشتم ، میخواستم تعطیل کنم و فقط دامنه باز بود و وقت نمیکردم سایت رو ببندم و هزار جور از این حرفا ....

AloneKing

Registered User
لایک‌ها
996

Blaugrana

Registered User
لایک‌ها
794
داستان یا واقعیت؟:D
پی نوشت:از وقتی دلار گرون شده چقدر بگیر بگیر شده!! یا این ور خودشون را میگیرن یا اون طرف تحریم باعث میشه اطلاعاتشون را بگیرن :D

payam-nice

Registered User
لایک‌ها
3,274

1- همه داستان واقعیتی هست که سر من اومده و اگه کسی باور نمیکنه این دیگه به خودش مربوط میشه ( اگه شماره پرونده رو گم نکرده بودم اینجا میذاشتم تا به راحتی برید از دادگستری شهرتون پیگیری کنید و ببینید که 100% همه چیز رو درست گفتم یا نه )
2- همین اطلاعات که میگید نمیاد یکی از همون بازجو کننده ها که اطلاعاتی بود 3 ماه بود که من رو تحت نظر گرفته بود و نکته جالب اش هم اینجاست که شب که من رو بردن پایگاه همون فرد با آی دی من آنلاین شد اونجا و تو ادد لیست ام آی دی خودش رو نشون داد و گفت این فرد که باهاش حرف میزدی من بودم ! شما دیگه فکرش رو بکن تا کجا پیش رفته بود که مامور اطلاعات من رو ادد کرده بود و من بدون اینکه بدونم باهاش معامله کرده بودم ( گرفتن تبلیغات ) تو سایت فیلم هم چه تبلیغاتی میدن ؟ ( فکر کنم جواب سوال چند نفر تا حدود زیادی داده شد )
3- درسته که جرم من سیاسی نبوده و شاکی خصوصی هم نداشتم ولی قاضی گفت این حق جامعه هست و گفت اگه تو یکی رو با چاقو تو خیابون بزنی و اون طرف رضایت هم بده تو رو باید جریمه کرد چون این حق جامعه هست و مسئله من هم مثل همون بود. درسته شاکی خصوص نداشتم ولی چون حق جامعه بود باید مجازات میشدم.
4- دادگاه چرا وقت نداره ؟! بله اگه 5 میلیون ضمانت نمیذاشتم باید تا موقع رای دادگاه تو بازداشت می موندم.
سوسابقه هم ثبت شد و انشگت نگاری کردن و از اون عکس هایی که یه شماره میدن دستمون نگه داریم هم گرفتن
5 و 6 هم جوابی ندارم !

iranadsense

Registered User
لایک‌ها
2,412

کاری نداشتن. کتکی در کار نبود :دی
دیوار حاشا بلنده . وقتی گرفتنت حاشا کن بره . بگو خبر نداشتم جرمه ، درامدی نداشتم ، میخواستم تعطیل کنم و فقط دامنه باز بود و وقت نمیکردم سایت رو ببندم و هزار جور از این حرفا ....

اتفاقا همین کارو کردم. گفتم که سرباز کلانتری بودم. می دونستم چی بگم.

تونوشهر گرفتنت؟

اومدن خونمونو گشتن ولی من نبودم من سرباز تهران بودمو طبعا تهران.
بهم 48 ساعت مهلت دادن برگردم. منم برگشتم و با کلی بدبختی آزاد شدم :دی

abdolrahim1

Registered User
لایک‌ها
326
بله قبول میکنم که موارد امنیتی رو 100% رعایت نکرده بودم.
من همون شب که از من بازجویی میکردن پس چرا به سایت های بزرگی مثل ایران فیلم که بزرگترین سایت فیلم هست کاری ندارید در جواب چند مورد رو گفت که به دلایلی نمیتونم بازگو کنم.
هدف من هم این بود که اطلاع رسانی کنم حالا اگه کسی میخواد سایت فیلم بزنه این دیگه به خودش مربوط میشه و من وظیفه ای که بر عهده داشتم رو انجام دادم.

بند پ دارن؟ میتونی پ خ کنی؟

payam-nice

Registered User
لایک‌ها
3,274
مثکه همونم حسابی ارشادت کرده که منقلب شدی کلا D:
به اون یه حرفی گفتم که کم مونده بود منفجر بشه . خودش پاشد و من رو از اتاق انداخت بیرون :p
بازجوها آره واقعا آدم های خوبی بودن البته فقط یکی شون از اطلاعات بود بقیه از **** بودن
شما کجا زندگی می کنید :
|

iranadsense

Registered User
لایک‌ها
2,412
1-
سوسابقه هم ثبت شد و انشگت نگاری کردن و از اون عکس هایی که یه شماره میدن دستمون نگه داریم هم گرفتن
!

هر پرونده ای که می خواد بره دادگاه اینی که بولد کردم باید انجام بشه. و ربطی به سوء سابقه نداره. برای تست می تونی بری آگاهی و درخواست برگه عدم سوء پیشینه بکنی

دیگه خودم این کار رو می کردم توی کلانتری.

از شما بهتر می دونم

بالا