برگزیده های پرشین تولز

فروش یک عدد گیتار الکتریک، افکت و امپلی فایر بسیار کم کارکرد و در حد نو

وضعیت
موضوع بسته شده است.

dukenukem2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
سلام خدمت دوستان عزیزم
یه ست کامل گیتار برای فروش دارم. البته برای برادرم هست. سر یه سری حماقت در حالی که خودمم هم یه گیتار دارم تو خونه پا شد رفت اینا رو خرید و الان هم 6 ماهه که داره خاک میخوره. کلا"هم گیتار و هم بقیه متعلقات روی هم 2 تا 2.5 ساعت کار کرده و گیتار حتی یه بار هم کوک نشده! در واقع با نو فرقی نمیکنه.

مشخصات:

گیتار:
Cort G200
ساخت اندونزی
neck و فرت برد و پیکاپ ها ، ترمولو بار، هد ها،خروجی، بدنه، پیچ های تنظیم تن و ولوم و کلا" همه چیز بدون کوچکترین لقی، ترک، خش، شکستگی، ضربه خوردگی هست. یه سری خش های خیلی خیلی ریز و مویی رنگ (اونم به تعداد اندک) میشه به زور روی رنگ بدنه تشخیص داد. مثل هر وسیله ای که رنگ مشکی پیانو بلک خورده باشه روش. که به علت گرد گیری به وجود میاد.
کیفیت صداش خوبه. گیتار رو نمیشه با گیتار های سیگنچر و فوق حرفه ای مقایسه ش کرد. اما در سطح خودش واقعا کیفیت خوبی داره و مثل گیتار های مبتدی نیست. حدودا" 3-4 لول از گیتار های مبتدی بالاتره. و کیفیت ساختش هم همینطور. اگه یه سری گیتار مثل همین ایبانز های چینی دستتون بگیرین کاملا" متوجه استحکام و خوش ساختیش میشین. اگه تازه میخواین شروع میکنین یا چند ساله اکوستیک یا همین الکتریکو میزدین، براتون کاملا" مناسبه.

افکت:
یک عدد ZOOM G1X پدال دار.
این مولتی افکت هم واقعا خیلی عالیه. اگه بخوام بین این 3 تا جنس یکیشون بگم که واقعا از 2 تای دیگه 2-3 لول سر تره، همین افکته. صداهاش در نوع خودش که یه مولتی افکته واقعا" خوبه و اگه یه کم روش کار کنین بدون شک صدای های بی نظیری ازش میگیرین.
اگه خواستین بگین ازش ویدئو بزارم براتون یا یه سرچ تو یوتوب بکنین و دمو هاشو ببینین. پدال سر خود و drum machine هم داره.

فقط میمونه امپ، که اونم یه امپلی فایر مارشال 10 وات سر حال و همونطور که گفتم کم کار کرد هست که برای مصارف خونگی هم عالی هست.

اینم از عکس ها. فقط دوربینی که استفاده کردم زیاد با کیفیت نیست و باعث شرمندگی. :happy: خداییش هم در مورد سالمی و نداشتن ترک و ضربه و کم کار بودن عین حقیقتو گفنم. به هر حال اگه خواستین از هر جاش که بخواین سعی میکنم یه دوربین با کیفیت تر گیر بیارم و عکس بگیرم براتون.
در ضمن جعبه ی همه ی دستگاه ها هم صحیح و سالم موجوده.

اما حرف پایانی.
1-کل این سیستم حدود 6 ماه پیش 1.450 برامون در اومده.
2- من اینکه چه قدر این دستگاه ها دست نخورده و کم کار کرد بودنو زیاد توجهی بهش نمیکنم. یعنی میخوام بگم به قیمت معقول و عرف میفروشم. پس پیشنهاد های خنده دار به هیچ وجه پی ام نکنید.:happy:
3- اگه کسی همه رو با هم بخواد، تخفیف فوقالعاده ای میگیره. چون ترجیه میدم یه دفعه بفروشم تا هر روز برای یکیش یه مشتری بیاد. واقعا تخفیف خوبی میدم.
4- به خریدار هر 3 با هم علاوه بر تخفیف، یه کیف گیتار، یه پایه گیتار، و چند تا سیم صدای اضافی تعلق میگیره.
5- من قزوین زندگی میکنم. دوستان قزوین و توابع میتونن حضوری دریافت کنن. اگه تهران هم هستن میتونم حضوری بیام تهران قرار بذاریم و تحویل بدم به شرط اینکه مطمئن شم 100% خریدار هستین.
6- اگه از جای دیگه ای غیر از قزوین یا تهران هستین با تیپاکس میفرستم که پول پستش به عهده ی خریداره.
7- اینجا قیمت نمیدین چون بررسی نمیکنم. قیمت هاتونو فقط و فقط از پیغام خصوصی بهم بگین.

همین. دیگه عرضی نیست. موفق باشین.

Last edited:

Unforgiv3N

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
627
قیمت گیتار خالی رو برام PM کنید لطفا ..

farhad1234

Registered User
لایک‌ها
1
قیمت آمپ هم واسه من پی ام کن

sinafl

Registered User
لایک‌ها
26
قیمت همرو با هم ( با تخفیف ویژه ) برام پخ کن . ممنون .

ATABAK68

Registered User
لایک‌ها
10
داداش قیمت پدال رو با تخفیف آوارگی برام پخ کن. دمت گرم.:blush:

Hessam_7800gtx

Registered User
لایک‌ها
70
داداش گیتار خالی رو برام پخ میکنی قیمتشو . دمت گرم

360m

Registered User
لایک‌ها
5
خوب بفروشی up...............

Danial_84

Registered User
لایک‌ها
16
لطفا قیمت گیتار و افکت رو برای من هم بفرستید

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,224
قیمت گیتار و افکت رو برام بفرست

miladrko

Registered User
لایک‌ها
3
قیمت گیتار رو برام پ خ کن

mkill

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من خریدار سه تیکه با هم هستم
قیمت اخر خودتون رو پ خ کنید ممنون می شم

Valkeri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
قیمت گیتار رو برام پ خ کن

dukenukem2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
دوستان شرمنده. چه وقت نبودم درست و حسابی اینکه نشد اینم به فروش برسونم. گیتار همچنان با همون شزایط موجوده.
قیمت پایه برای فروش هر 3 با هم رو واقعا آتیش میزنم به مالم. هرکسی هر 3 رو با هم بخواد قیمت پایه براش 700 هست.
موفق باشین.

rouzi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
عزيزم بنده خريدارم فقط قيمت نهايي پكيجرو لطفآ بهم بگو
مرسي

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا