برگزیده های پرشین تولز

Galaxy S4 Vs Note 2

بامداد

Registered User
لایک‌ها
164
با سلام دوستان گلم چون هم نوت 2 و هم س 4 5 اینچ هستن و از یک شرکت هستن می خواستم ببینم کدوم یکی ارزش خریدن رو داره و مزایای بیشتری داره کلا یک مقایسه بین نوت 2 و اس 4 با قیمت تقریبا نزدیک البته 500 تومان اختلاف:D

0004.jpg

با نظرات سازنده خود ، بنده و سایر دوستان رو راهنمای کنید در جهت اگاهی و تصمیم درست :rambo:

Last edited:

بامداد

Registered User
لایک‌ها
164
واقعاظ مشارکت خوب بود 100% افرین احسنت وزحمت کشیدید واقعااااا

H@/\/\ID

کاربر فعال اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,883
برادر از همه نظر S4 بهتره با خیال راحت خرید کن
نوت 2 بعد اومدن نوت 3 منسوخ میشه و آ\دیتی هم براش نمیاد ولی اس 4 تازه وارد بازار شده و حرفهای زیادی برا گفتن داره

بامداد

Registered User
لایک‌ها
164
برادر از همه نظر S4 بهتره با خیال راحت خرید کن
نوت 2 بعد اومدن نوت 3 منسوخ میشه و آ\دیتی هم براش نمیاد ولی اس 4 تازه وارد بازار شده و حرفهای زیادی برا گفتن داره
:cool: حرف شما صحیح اما خوب نوت 3 کی قرار بیاد ؟؟ بعدشم الان که س4 5 اینچ هست دیگه نوت 3 میتونه چه مزیتی نسبت به خانواده اس داشته باشه البته جز اس پن . داشتم نظر کسای که اس4 خریدن می خوندم یکی می گفت کیفیت نوت از اس 4 بهتره منظور کیفیت صفحه نمایش . تعجب کردم .مگه میشه اخه

mohammad-28

Registered User
لایک‌ها
1,851
به نظر من نوت بهتره .
چون با صفحه نمایش بزرگتر ( فبلت ) و قابلیت s pen چیزی هست که نوت رو متمایز می کنه . ( البته صفحه نمایش بزرگتر سلیقه ای هست )
ولی در اون طرف 8 هسته ای بودن اس هم باعث ایجاد شک و شبهه در انتخاب میشه .
اگر همین الان کسی بیاد به من بگه که نوت رو با اس سر به سر عوض کن این کار رو نمی کنم و تا شهریور ( یا حتی قبل از اون ) صبر می کنم تا نوت 3 بیاد .
الان هم به نظرم خودم اگر نوت بگیرید بهتره ...

بامداد

Registered User
لایک‌ها
164
به نظر من نوت بهتره .
چون با صفحه نمایش بزرگتر ( فبلت ) و قابلیت s pen چیزی هست که نوت رو متمایز می کنه . ( البته صفحه نمایش بزرگتر سلیقه ای هست )
ولی در اون طرف 8 هسته ای بودن اس هم باعث ایجاد شک و شبهه در انتخاب میشه .
اگر همین الان کسی بیاد به من بگه که نوت رو با اس سر به سر عوض کن این کار رو نمی کنم و تا شهریور ( یا حتی قبل از اون ) صبر می کنم تا نوت 3 بیاد .
الان هم به نظرم خودم اگر نوت بگیرید بهتره ...

اخه یه بحثی هست برا داداشم یک نوت خریدیم فقط صدای محشری داره و چیزه خاصه دیگه ای ندیدیم شاید ما زیاد ور نرفتیم باهاش مثلا با این اس پن چه کار کنیم نقاشی بکشیم ؟ تازه من هم صفحه نمایش گنده دوس دارم اما خوب زیادی گنده هست به نظرم .

احسانبزرگي

Registered User
لایک‌ها
3,301
داداش اس 3 میتونی ببینی خیلی مشکلات درش دیده شده سری اول همیشه مشکلات دیده شده مثل وان ایکس یادت باشه سری اول مشکلات زیادی داشت که در سری بعد رفع شد

بامداد

Registered User
لایک‌ها
164
داداش اس 3 میتونی ببینی خیلی مشکلات درش دیده شده سری اول همیشه مشکلات دیده شده مثل وان ایکس یادت باشه سری اول مشکلات زیادی داشت که در سری بعد رفع شد
سلام داداش گلم حرف شما متین اما ُاس 3 نسل بعدی اس 2 و اس 2 نسل بعدی اس بود و همچنین اس 4 نسل بعد اس 3 و خوی این قضیه باید یه سیر تکاملی باشه و وان ایکس سری اول بود و بعدش وان ایکس پلاس اومد که رفع کرد مشکلاتش رو . اما همانطور که ذکر کردم این نسل 4 رو گلکسی هست پس اون قضیه سری بعدی کلا مردود هست .. :D

:blink:خودمم قاطی کردم نفهمیدم چی گفتم:wacko:

بامداد

Registered User
لایک‌ها
164

احسانبزرگي

Registered User
لایک‌ها
3,301
شما تونستی مدل i9505 رو بگیر اگه کسی بود تونست برات جور کنه یانه کمی صبر پیشه کن الجی اپتیموس جی پرو رو بگیر یا نه مثل اینکه اپتیموس جی موجود شده تو ایران رو بگیر

بامداد

Registered User
لایک‌ها
164
شما تونستی مدل i9505 رو بگیر اگه کسی بود تونست برات جور کنه یانه کمی صبر پیشه کن الجی اپتیموس جی پرو رو بگیر یا نه مثل اینکه اپتیموس جی موجود شده تو ایران رو بگیر

صبر که پیشه کردیم شدید:D

Rip

همکار بازنشسته
لایک‌ها
1,104
اینارو ول کن بیا سونی زد بگیر پشیمون نمیشی

بامداد

Registered User
لایک‌ها
164
اینارو ول کن بیا سونی زد بگیر پشیمون نمیشی

داداش اخه من سونی اس ال دارم زیاد باحال نیست به نظرم سامسونگ بهتره . البته من کلا خواستم ببنیم چه تفاوتی بین ن.ت و ی4 هست برای من و همه دوستانی که علاقه مند هستن :D واقعا چقدر فدا کارم

new24

Registered User
لایک‌ها
300
ببخشید شما دارید درمورد اس4 سوال میکنید
خب کسایی که این گوشی رو الان دارن خلی کمه باز از اون کمتر کسایی هستن که نوت 2 هم داشتن!!

فکر کنم نمایندگی سامسونگ اجازه میده با هر دوتاشون کار کنید و یکیشون رو بخرید

mehdi.bololbor

Registered User
لایک‌ها
1
من چند وقتی هست نوت 2 گرفتم قبلا هم اس 3 داشتم تنها مشکلی که با نوت 2 دارم اینه که موقع بازی کردن پشت گوشی خیلی داغ میشه

بامداد

Registered User
لایک‌ها
164
ببخشید شما دارید درمورد اس4 سوال میکنید
خب کسایی که این گوشی رو الان دارن خلی کمه باز از اون کمتر کسایی هستن که نوت 2 هم داشتن!!

فکر کنم نمایندگی سامسونگ اجازه میده با هر دوتاشون کار کنید و یکیشون رو بخرید

:Dاگه از هیچ کدوم خوشت نیومد تکلیف چیه

بالا