برگزیده های پرشین تولز

اولین سفر خارجه برای 10 روز و با یک میلبون تومن + 200 دلار اسکناس

af.lomi

Registered User
لایک‌ها
20
sahih mifarmayid,man khodam avalin safarham tooye keshvarhaye nazdike khodemoon raftam mesle azarbayejan, armanestan, turkiye gorjestan , ozbakestan, va bad tasmim gereftam keshvar haye sharghe dooram bebinam,vali khob oon moghe doran joorasike arzi bood o dollar nazdike 3.5 nabood ! yadesh bekheyr,vali dar kol arzoontarin jayi ke raftam ! ke mishe bashabi 10-20 dollar 3 ghaza bokhori o ye otagham begiri ( budget travelling manzoorame , baraye hamin otaghe khoobo az fekresh bia biroon ye jayi ke beshe shabo sob kar) o ab talkhiam bokhorio ! party ham beri, vang vieng , dakhele laos boode !

ps: fekr konam aslan parvaze mostaghim baraye injahayi ke man goftam bashe ! chon man khodam aval raftam thailand va bad oonja ye seri keshvar ha ro az rahe havayi ye seri ham zamini raftam

حالا چرا فینگلیش دوست عزیز
قشنگ پارسی بنویس

bestpatogh

Registered User
لایک‌ها
3
از راهنمایی دوستان ممنون نتیجه تا الان

دبی - ترکیه میتونم برم بقیه کشور ها خط خورد

من پول بیشتری هم دارم اما من منظورم انقدر میخوام خرج کنم ! با این پول چه کارایی میتونم بکنم وگرنه با خودم حداقل 1000 دلار میبرم

اما من پول تور میتونم تا 1 میلیون 500 بدم برای خرج خودم 400 دلار !

حالا با این پول کی - کجا میتونم برم تجربه دوستان

amanz

Registered User
لایک‌ها
1,085
کجای خارج؟
داخل خارج و یا خارج خارج؟

Sent from my LG-P768 using Tapatalk 2

af.lomi

Registered User
لایک‌ها
20
سلام

بله 80% میتونم ارتباط برقرار کنم

کد:
[URL="http://www.apstour.com/tour/tour-antalya/"]تور آنتاليا تابان زاگرس پنجشنبه وجمعه هرهفته[/URL]

کد:
[URL]http://www.apstour.com/tour/dubai-tour8/[/URL]

فقط یه نکته بگم که دور هتل های 3 ستاره ترکیه رو کلا خط بکش که اگه تو پارک بخوابی بهتر از هتل 3 ستاره است و هتل های 5 ستارش هم به پای 4 ستاره های دوبی نمیرسه

باز هم با 400$ برای خرج کردن کمه البته اگه بخوای چیزی نخری و با همه 400$ تفریح کنی توی دوبی کافیه

owl.city

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
545
حاجي شوخيت گرفته؟من عيد رفتم مشهد ٢تومام خرجم شد خداييش شما ميخواي بري يه كشور ديگه با١/٥ !!!نكن اينكارو داداش بدون پول اصلا خوش نميگذره همه چي كوفتت ميشه

bestpatogh

Registered User
لایک‌ها
3
حاجي شوخيت گرفته؟من عيد رفتم مشهد ٢تومام خرجم شد خداييش شما ميخواي بري يه كشور ديگه با١/٥ !!!نكن اينكارو داداش بدون پول اصلا خوش نميگذره همه چي كوفتت ميشه

عزیزم من خودم 2 هفته رفتم شمال 1 تومن خرجم شد!

منم میتونم برم کیش خرجم 2 تومن میشه !

پیشنهاد بدید مسخره نکنید

stifler

Registered User
لایک‌ها
1,410
واسه دبی با 1150 میتونی 1 اتاق 1 تخته بگیری هتل royal garden یا حافظ که نمیدونم چجورین!
با 1300 میتونی هتل sun & sand بری که قابل قبوله موقعیتش هم خوبه و به همه چی نزدیکه
این قیمت ها هم شامل بلیط و هتل واسه 3 شب و ویزا و صبحانه و نهار هر کدوم 3 بار هستش
فقط میمونه شامت که اونم مک دونالد:D یا سایر همبرگر ها ارزون ترینش از 10 تومن هست به بالا البته نصف همبرگرای ایران هم نیستن
مترو بلیط 2 سره 16 درهمه! تاکسی ورودی 3 درهم و حداقل 10 درهم و لازم به ذکره که اکثر تاکسی هاشون مسیر کوتاه قبول نمیکنن!!
تفریحات هم هر کدوم بین 50 تا 70 دلار هستش(با ترانسفر رفت و برگشت) البته تفریحات اروزن تر هم هست که زیاد جالب نیستن
مثلا میتونی توی این سایت چند نمونه ببینی البته این سایته گرون تر زده Tours, sightseeing tours, activities & things to do | Viator.com

استانبول هم با 950 میتونی اتاق تخته بگیری فقط با صبحانه
بلیط مترو و ون و تراموا 2 لیر بودش الان نمیدونم
تفریحاتش هم توی همون سایت احتمالا باشه یه خورده قیمت بالاتر
پر از کباب ترکی و ساندویچ فروشی هم هست غذای ارزون هم گیر میاد

آنتالیا با 1500 میتونی هتل 3 ستاره لارا پالاس(7 شب) با صبحانه نهار و شام بگیری که نمیدونم چجوریه
کوالالامپور هم با 1750 میتونی 7 شب هتل dynasty که احتمالا باید بد باشه رو بگیری

اون 400 دلار هم واسه 3 شب میتونه کافی باشه اگه خرید نکنی ولی بیشتر فکر نکنم

bigarasg

Registered User
لایک‌ها
92
داداش برو نخجوان حال کن، حرف نداره! :دی
یه زمانی که دلار ارزون بود با 200 300 تومان یه شب میرفتیم اونجا عشق و حال، هرچیزی هم بخوای داره، ارزون تر از اونجا پیدا نمیکنی!

bahri-d

Registered User
لایک‌ها
225
گذشته از همه اینا روحیه ات و اینکه اصلا تو سفر دنبال چی هستی خیلی مهمه . کسی که میره استانبول تا کسی که میره آنتالیا زمین تا آسمون فرقشه . از نظر هزینه هم دلیل نمیشه ولخرجی کنی حتما تا خوش بگذره حالا تو ایران اینهمه هزینه مسافرت کشورهای همسایه میشه کسانی که تو اروپا میخوان برن کشور همسایه با نفری 100 یورو هم میتونن برن .

amanz

Registered User
لایک‌ها
1,085
داداش برو نخجوان حال کن، حرف نداره! :دی
یه زمانی که دلار ارزون بود با 200 300 تومان یه شب میرفتیم اونجا عشق و حال، هرچیزی هم بخوای داره، ارزون تر از اونجا پیدا نمیکنی!

نمردیم و نخجوانم شد جز خارج
با این ملت خنگی که ما داریم تا یکی دو سال دیگه سرودست می شکنن واسه تور کابل و بغداد
یعنی فاک برخرشون که رودن تو مملکت

Last edited:

masod2000

Registered User
لایک‌ها
314
گذشته از همه اینا روحیه ات و اینکه اصلا تو سفر دنبال چی هستی خیلی مهمه . کسی که میره استانبول تا کسی که میره آنتالیا زمین تا آسمون فرقشه . از نظر هزینه هم دلیل نمیشه ولخرجی کنی حتما تا خوش بگذره حالا تو ایران اینهمه هزینه مسافرت کشورهای همسایه میشه کسانی که تو اروپا میخوان برن کشور همسایه با نفری 100 یورو هم میتونن برن .
اروپا فرق داره داداشم
باسه ملت ما آرزو که یه ترکیه یا دبی برن ولی تو اروپا حتی کارگراشون و پایین ترین قشر هم مسافرت خارجی جز معمولی ترین برنامه های زندگیشونه
دوستان گرجستان رو پیشنهاد دادن که جای بدی نیست ولی خیلی گرون تر از این حرف ها در می آد
یه پیشنهادم برا دوستمون دارم اگه می خوای بری ترکیه با لباس فروش ها صحبت کن براشون تی شرت و لباس از استانبول بیار جاهایی مثل پاساژ جواهر تو استانبول و... هستن که خیلی ایرانی ها می آن لباس برا مغازه می خرن حتی میشه رفت چین و تجهیزات برقی و... آوررد ولی ترکیه و استاتبول برا یه تازه کار راحت تره برو مغازه هایی که از ترکیه لباس می آرن بهشون بگو من میخوام برم استانبول بهت مغازه معرفی میکنن که لباس بخری براشون بیاری اینجوری خرجت هم در می آد ولی خیلی باید حواست رو جمع کنی

bigarasg

Registered User
لایک‌ها
92
نمردیم و نخجوانم شد جز خارج
با این ملت خنگی که ما داریم تا یکی دو سال دیگه سرودست می شکنن واسه تور کابل و بغداد
یعنی فاک برخرشون که رودن تو مملکت

یعنی نخجوان داخل حساب میشه؟ باشه آقا ما خنگ، شما باهوش، ما بی کلاس شما با کلاس!

amanz

Registered User
لایک‌ها
1,085
یعنی نخجوان داخل حساب میشه؟ باشه آقا ما خنگ، شما باهوش، ما بی کلاس شما با کلاس!

بحث شما یا نخجوان نیست
بحث ایرانه که به این روز افتاده
ایران خودش یکی از بزرگترین پتانسیل های منطقه ست واسه جذب توریست ولی برعکس بزرگترین صادر کننده ی توریسته :cool:
اونم به کشورهای درپیت
به خاطر مردم باهوش ایران

af.lomi

Registered User
لایک‌ها
20
بحث شما یا نخجوان نیست
ایران خودش یکی از بزرگترین پتانسیل های منطقه ست واسه جذب توریست ولی برعکس بزرگترین صادر کننده ی توریسته :cool:
اونم به کشورهای درپیت
به خاطر مردم باهوش ایران

از چه نظر پتانسیل داره؟

stifler

Registered User
لایک‌ها
1,410
از هیچ نظر خداییش

میخواستم بگم از نظر تاریخی و فرهنگی دیدم ملت اونم به گاج دادن

خیلی لایک:D

فعلا تا زمانی که چند تا انقلاب از جمله فرهنگی صورت نگیره به هیچ جا نمیرسیم

bigarasg

Registered User
لایک‌ها
92
بحث شما یا نخجوان نیست
اونم به کشورهای درپیت
به خاطر مردم باهوش ایران

تو بحث پتانسیل که شکی نیست،
نمیدونم راجع به سرعین و آبگرم هاش چیزی شنیدین یا نه، یکی از استادای ما سر کلاس حرف میزد میگفت اگه یه منطقه مثل سرعین تو اروپا بود طوری روش سرمایه گذاری میکردن و توریست جذب میکردن که به یکی از منابع درآمدی اصلی کشورشون تبدیل می شد، حالا فکرشو بکن تو ایران چقدر سرمایه طبیعی با پتانسیل بالای گردشگری داریم ولی نمیتونیم ازشون بهره برداری کنیم!

Honarvar60

Registered User
لایک‌ها
148
بحث شما یا نخجوان نیست
اونم به کشورهای درپیت
به خاطر مردم باهوش ایران

اتفاقا حدود یک ساعت پیش تو ماشین داشتم میومدم خونه تو رادیو بحث توریسم بود کارشناسش میگفت ما اینقدر پتانسیل داریم مدیران ضعیفمون از همه چیز ایراد میگیرند.
ولی به ابتدایی ترین چیزش اهمیت نمیزارن مثلا تو مجموعه پرسپولیس میگفت یک توالت نیست که یه ایرانی بره اونجا ببخشید خالی کنه خودشو حالا توریست خارجی بماند...
همینارو داشتم گوش میدادم حوس مسافرت به ترکیه زد سرم تو تابستون که این تاپیکو دیدم...:D

بالا