برگزیده های پرشین تولز

فروش تبلت Piere Cardin PC7518A بسیار تمیز ، به همراه کیف کیبرد دارد

onyx1980

Registered User
لایک‌ها
145
درود بر همگی دوستان گرامی و بزرگوار ، امیدوارم که روزگار به کامتون باشه ;)

یدونه تبلت پیر کاردین pc7518a برای فروش موجود هست ، بسیار تمیز نگهش داشتم ، و همیشه تو کیف اسفنجی یا کیف لپ تاپی نگهش داشتم ، طوری که ، حتی با اینکه جنس پشتش از نوعی پلاستیک براق هست که حتی انگشت بهش بخوره خط میفته ، تا الان واقعاً میشه گفت خطی نیفتاده ، اگر هم موردی باشه ، بقدری ریز و نا چیز هست که باید در نور بسیار زیاد و با دقت بسیار زیاد دیده بشه . محافظ صفحه ای که از روز اول روش بوده کماکان هست . حتی کناره هاش رو چسب زدم که وقتی تو کیف کیبرد دار میزازم خطی روی محلی برخوردش با کیف ایجاد نشه ، یعنی در این حد خوب نگه داشتمش! تمام لوازم جانبش همراهش هست ، بجز کابل otg که چون نیاز دارمش به همراه تبلت نمیفروشم ، کیف کیبرد دار هم به همراه تبلت فروخته میشه ، و هر دو با هم هستند .

قیمت ندارم ، ولی فکر میکنم قیمت پایه ی 185 برای هر دوشون با هم مناسب باشه ، البته منتظر پیشنهادهای دوستان هستم تا تصمیم بگیرم ، لطفاً هر گونه پیشنهاد و نظری دارید در تاپیک مطرح کنید ، و از دادن پخ شدیداً خودداری کنید . زمان پایان مزایده به همراه قوانین آن هم بزودی اعلام خواهد شد.

از همگی سپاسگذارم ، پیروز و سربلند باشید. ;)

فایل های ضمیمه

• DSC_0031.jpg
    DSC_0031.jpg
    35.1 KB · نمایش ها: 168
  • DSC_0032.jpg
    DSC_0032.jpg
    32.9 KB · نمایش ها: 169
  • DSC_0033.jpg
    DSC_0033.jpg
    44.8 KB · نمایش ها: 168
Last edited:

reza6

Registered User
لایک‌ها
2
داداش قیمت فروش فوری ؟
باگوشی تعویض دارین؟؟

جواب روبرامپ.خ کنید ارادت

badluck

Registered User
لایک‌ها
31
کیف کیبردی فروش جدا دارید؟چقدر؟

Doom

Registered User
لایک‌ها
789
درود دوست عزیز
پایین ترین قیمت ممکن رو واسم پی ام میکنید؟

shirkakao0o0o

Registered User
لایک‌ها
58
سلام داداش کیف تبلتتون رو جدا میفروشین؟ اگه آره چند؟

onyx1980

Registered User
لایک‌ها
145
سلام داداش کیف تبلتتون رو جدا میفروشین؟ اگه آره چند؟

درود بر شما دوست بزرگوار ، والا فکر نمیکنم جدا فروختنش چندان به صرفه باشه ، چون قیمت آنچنانی نداره . شما خودتون چند مد نظرتون هست؟

با سلام
من نمی دونم قیمت نوش چنده
اما تو این سایت
تبلت پیرگاردین PC7518-A - فروشگاه اینترنتی الووو کالا ،، فروش اینترنتی تبلت،موبایل
قیمتش را زده
شما چقدر می تونید پایین تر بدید ؟ نهایت قیمتتون

درود بر شما دوست عزیز و بزرگوار ، ممنون از راهنماییتون ، قابلدار نیست دوست من ، شما قیمت مد نظرتون رو اعلام کنید ، یکم چک و چونه میزنیم ، بعدش در خدمتتون هستم ;)

amirf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوست عزیز وقت بخیر من قبلا قصد خرید این تبلت رو داشتم ولی به دلایلی نشد حالا میخوام قبل خرید یه لطفی کنید در مورد مزایا و معایبش هر چی میدونید بگین. ممنون از لطفتون

shirkakao0o0o

Registered User
لایک‌ها
58
درود بر شما دوست بزرگوار ، والا فکر نمیکنم جدا فروختنش چندان به صرفه باشه ، چون قیمت آنچنانی نداره . شما خودتون چند مد نظرتون هست

ده پونزده تومن خریدارم

farshad10

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
4,842
یعنی اینو دیدم خشکم زد :دی ساخت فرانسه هستش محصول شرکت پیر گاردین دادا تابلو دیکه مال خونه های چینه
استارتر محترم قیمت آخری که میتونید بدید رو پیام خصوصی کنید
ممنون و عذر خواهی بابت اسپم

onyx1980

Registered User
لایک‌ها
145
یعنی اینو دیدم خشکم زد :دی ساخت فرانسه هستش محصول شرکت پیر گاردین دادا تابلو دیکه مال خونه های چینه
استارتر محترم قیمت آخری که میتونید بدید رو پیام خصوصی کنید
ممنون و عذر خواهی بابت اسپم

:lol: یکم انتظارات دوستان از تبلت 200 تومنی زیاد هست ;)

خواهش میکنم فرشاد جان ، تاپیگ متعلق به خودت هست ، من قیمت چندان خاصی مد نظرم نیست ، شما هر قیمتی مد نظر دارید اعلام کنید ، به بالاترین قیمت پیشنهادی فروخته خواهد شد .

از همگی دوستان خواهش دارم هر پیشنهادی دارند در تاپیک قرار بدن ، و از دادن پخ حوداری کنند .

در ضمن ، امروز یدونه خط تونستم پشت تبلت پیدا کنم ، کلاً فرض رو بر این بگذارید که ممکنه یه تعدادی خط پشت تبلت وجود داشته باشه و من ندیده باشم ، چون احتمالش هست . (چشمام آستیکماته! :rolleyes:)

راستی ، تو این 2-3 روز متوجه 2 تا ذره ی غبار شدم ، که نمیدونم زیر برچسب ال سی دی هست ، یا کلاً زیر شیشه ی ال سی دی هست ، با توجه به نحوه ی نگهداریم ، کاملاً بعید میدونم زیر شیشه رفته باشه ، ولی به هر حال این مورد رو به عنوان یک احتمال در نظر داشته باشید.

راستی ، فراموش نکنید که کابل OTG داخل جعبه به همراه تبلت فروخته نخواهد شد ، قیمتی نداره ، فقط چون خیلی به کارم میاد ، و حوصله ندارم دوباره برم بخرم با تبلت نمیفروشمش! ;)

از همگی سپاسگذارم

بالا