برگزیده های پرشین تولز

مشارکت برای تاسیس فروشگاه موبایل ( درآمدی مطمئن و سود بالا برای سرمایه گذار ، فوری )

-mey3am-

Registered User
لایک‌ها
2,939
دوستان بنده قصد دارم یه فروشگاه موبایل در رشت بزنم. برای خرید عمده ی گوشی با چند نفر صحبت کردم و از نظر تامین جنس مشکلی نیست. همچنین برای تاسیس این فروشگاه با دوستانی که تو این انجمن تجربه داشتن مشورت کردم.
حتی یک سایت هم برای فروش اینترنتی از آقای هاشمی ( کاربر 4058423 ) خریداری کردم و در امر فروش اینترنتی تجربه دارم. به این ترتیب هم از طریق حضوری در مغازه و هم از طریق اینترنتی فروش خواهم داشت. پس از نظر تامین جنس و فروش هیچ مشکلی نیس و فقط نیاز به سرمایه دارم. طی این چند ماهی که بخوام کارهای مغازه مثل اجاره و مجوز و دکور و .... رو انجام بدم میتونم از طریق اینترنتی فروش بالایی داشته باشم و سود سرمایه گذار عزیز رو حتی قبل از تاسیس مغازه پرداخت کنم.
بنده برای اینکار نیاز به 50 میلیون سرمایه دارم و پس از اعتماد سازی و دریافت وجه از سرمایه گذار بعد از 6 ماه مبلغ 10 میلیون سودی که از مشارکت در اینکار و فروش گوشی ها می برند + مبلغ اصلی (50 میلیون ) بهشون پرداخت میکنم
قصد من برای انجام اینکار جدیه و حدود دو سه ماه هست که واسش وقت گذاشتم و دربارش تحقیق کردم که حتی یک درصد هم امکان ضرر نداشته باشم. بنابراین دوستان مزه پرون ، اسپم ندن چون فورا گزارش میدم

-mey3am-

Registered User
لایک‌ها
2,939
مراحل اعتمادسازی به خوبی انجام میشه. کار هم که کاملا مشخصه. دوستان سرمایه گذار اعلام آمادگی کنن صحبت کنیم و بشه کارو سریعتر شروع کرد

-mey3am-

Registered User
لایک‌ها
2,939
10 میلیون درآمد برای سرمایه گذار محترم در مدت 6 ماه

-mey3am-

Registered User
لایک‌ها
2,939
دوستان همینطور که میدونید فروش موبایل سود بالایی داره. پس خواهشن کمکم کنید که هر دوطرف از این مشارکت سود ببریم
درآمدش بالا و در عین حال بدون ریسکه. مخصوصا اینکه برای کارهای اصلیش مثل تامین جنس ، گوشی ها و لوازم جانبی که میخوام بفروشم و نحوه ی فروش و ....... مشکلی ندارم و تو این دو سه ماه با کلی از مغازه دارها و عمده فروش ها ، از جمله سه تا از دوستانی که تو همین انجمن هستن صحبت کردم و از تجربه هاشون استفاده کردم و آمادم برای شروع کار

miladdn

Registered User
لایک‌ها
1,629
مراحل اعتمادسازی به خوبی انجام میشه. کار هم که کاملا مشخصه. دوستان سرمایه گذار اعلام آمادگی کنن صحبت کنیم و بشه کارو سریعتر شروع کرد
meysam حسابی تایید میشه از بابت اعتماد خیالتون راحت باشه

4058423

Registered User
لایک‌ها
1,875
میثم جان داداش مبلغ سرمایه گذاری قابل تغییره ؟ برای ضمانت میتونی طلا هم بدی ؟

BloodyBlade

Registered User
لایک‌ها
123
چقدر سرمایه نیازتونه ؟
بعد این فاصله مکانی رو چطور حل میکنید ؟

-mey3am-

Registered User
لایک‌ها
2,939
چقدر سرمایه نیازتونه ؟
بعد این فاصله مکانی رو چطور حل میکنید ؟

تو پست اول نوشتم عزیز
50 میلیون نیاز دارم و بعد از 6 ماه با ده میلیون سود ( یعنی 60 میلیون ) برمیگردونم
شمارتونو برام پ.خ کنید صحبت میکنیم

4058423

Registered User
لایک‌ها
1,875
تو پست اول نوشتم عزیز
50 میلیون نیاز دارم و بعد از 6 ماه با ده میلیون سود ( یعنی 60 میلیون ) برمیگردونم
شمارتونو برام پ.خ کنید صحبت میکنیم

مرسی میثم جان ، با پدر یه مشورتی کنم بهت خبر میدم داداش .

راستی تاپیک قبلی چرا پاک شد ؟!!! فکر کنم عکس با نام کاربری نزاشته بودی میثم جان :D

-mey3am-

Registered User
لایک‌ها
2,939
مرسی میثم جان ، با پدر یه مشورتی کنم بهت خبر میدم داداش .

راستی تاپیک قبلی چرا پاک شد ؟!!! فکر کنم عکس با نام کاربری نزاشته بودی میثم جان :D

احتمالا دلیلش همین بود :D

kyle

مدیر بورس و بانکداری
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,201
میثم دادا
من بخام مشارکت داشته باشم باید 50 تومن بدم ؟؟؟
یا این 50 تومنو چند نفری هم میشه پرداخت کرد؟؟؟

-mey3am-

Registered User
لایک‌ها
2,939
میثم دادا
من بخام مشارکت داشته باشم باید 50 تومن بدم ؟؟؟
یا این 50 تومنو چند نفری هم میشه پرداخت کرد؟؟؟

والا اونجوری هم میشه ولی به نظرم بهتره که طرف حسابم یه نفر باشه. چون اونجوری ممکنه شما 15 - 20 تومن بدی، بعد دوباره چندوقت وقفه بیفته تا نفر بعدی پیدا شه بخواد سرمایه گذاری کنه و اینطوری بیشتر کار طول میکشه

-mey3am-

Registered User
لایک‌ها
2,939
دوستان سرمایه گذار بشتابید. 10 میلیون درآمد در مدت 6 ماه. نحوه ی کار که مشخصه و اعتمادسازی هم انجام میشه. فروش موبایل هم که میدونید درآمدش بالاست و بدون ریسکه

mehrabooni

Registered User
لایک‌ها
2,270
کمتر سرمایه بزاریم نمیشه

-mey3am-

Registered User
لایک‌ها
2,939
کمتر سرمایه بزاریم نمیشه

پست قبلی هم مایکل جان همین سوالو پرسید. شدنو میشه عزیز ولی من این مقدار سرمایه لازم دارم، یعنی اگه به طور مثال شما 20 تومن سرمایه بذاری، بعد دوباره ممکنه چندوقت وقفه بیفته تا نفر بعدی پیدا شه بخواد سرمایه گذاری کنه و اینطوری بیشتر کار طول میکشه. به همین دلیل به نظرم بهتره که طرف حسابم یه نفر باشه.

mehrabooni

Registered User
لایک‌ها
2,270
فک کنم ۱۰ بتونم اگه تضمینی سود برام داشته باشه

-mey3am-

Registered User
لایک‌ها
2,939
فک کنم ۱۰ بتونم اگه تضمینی سود برام داشته باشه

از نظر سوددهی که مشکلی نیس عزیز. مسئله رو کل مبلغه
اوکی من یه بررسی میکنم اگه به این شکل خواستم سرمایه رو جذب کنم خبرت میکنم. اسم شریفتون؟

omdeh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان سرمایه گذار بشتابید. 10 میلیون درآمد در مدت 6 ماه. نحوه ی کار که مشخصه و اعتمادسازی هم انجام میشه. فروش موبایل هم که میدونید درآمدش بالاست و بدون ریسکه

سلام دوست عزیز خسته نباشید اتفاقی دیدم تاپیک تون رو دوست من دیدم به سلامتی میخواین بیاین تو کار گوشی انشالله که موفق باشین ولی به عنوان یک دوست ناشناخته یک توصیه ای میکنم بهت شاید ناراحتم بشین ولی دوست من با این روش و این تیپی وارد این کار نشید دوما اعلان زمان وارد شدن به این کار نیست . موفق باشید و در پناه خدا

بالا