برگزیده های پرشین تولز

فروش متنوع ترین و با کیفیت ترین اسانس های سوئیسی ،فروش انواع عطر و ادکلن تستر و بی جعبه

tarashee

Registered User
لایک‌ها
174
سلام
رويال سبز هم داريد ؟!

Sent from my i5

mdra

Registered User
لایک‌ها
20
سلام
لطفا قيمت ديزل تتو و چند مدل از عطر هاى جذب كننده برام بفرستيد
با سپاس

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
آقا عطرهای ما هم امروز رسید
این فرزین فوق العادس بخدا ! عطراش دیگه از خودش فوق العاده تر :D
عطرهای فرزین تفاوت خیلی خیلی محسوسی با تمام عطرایی دارن که تا حالا میخریدین. شاید قیمت یه مقدار بالا باشه ولی باور کنید ارزش داره.
ینی هرکی دیگه جای فرزین بود دیگه جواب منو نمیداد ! اخه انقدی من ازش سوال پرسیدم هیشکی نپرسیده.
با اشانتیون هایی هم که گذاشته بود مارو حسابی شرمنده کرد.

توسکان لدر چی بود لامصب ! خیلی محشره. یکی از سفارشای بعدیم همین توسکان لدره البته بشرطی که فرزین تخفیف دانشجویی بده :D

sylar3853

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
عطر های من هم رسید خیلی راضی هستم دست آقا فرزین درد نکنه

Clone

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
پرفیوم توسکان منم رسید . بسیار خوب بود
آقا فرزین دستت درد نکنه

shahedshd

Registered User
لایک‌ها
1
سلام قیمت توسکان لدر؟
تق هرمس هم بدید

alisaei

Registered User
لایک‌ها
6
با تشکر از فرزین جان
چند اسانس از ایشون خریداری شد متشکر از زحمتشون
ولی به نظر من بلک افغان یه چیز دیگه اس بازم

jaCsaf

Registered User
لایک‌ها
298
آقا عطرهای ما هم امروز رسید
این فرزین فوق العادس بخدا ! عطراش دیگه از خودش فوق العاده تر :D
عطرهای فرزین تفاوت خیلی خیلی محسوسی با تمام عطرایی دارن که تا حالا میخریدین. شاید قیمت یه مقدار بالا باشه ولی باور کنید ارزش داره.
ینی هرکی دیگه جای فرزین بود دیگه جواب منو نمیداد ! اخه انقدی من ازش سوال پرسیدم هیشکی نپرسیده.
با اشانتیون هایی هم که گذاشته بود مارو حسابی شرمنده کرد.

توسکان لدر چی بود لامصب ! خیلی محشره. یکی از سفارشای بعدیم همین توسکان لدره البته بشرطی که فرزین تخفیف دانشجویی بده :D

سلام
خواهش میکنم امین جان نظر لطفتونه
مبارکتون باشه عزیز

هادی ت

Registered User
لایک‌ها
8
سلام داداش

خوبی؟:)

بی زحمت شماره حسابتو واسم بفرست (واسه دوتا ادکلن ورساچ صورتی و هوم اینتنس:) )

باسپاس:)

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
فرزین بازم مارو شرمنده کرد! حالا بماند چرا!
من هرچی از شخصیت و انسانیت این آقا فرزین بگم کم گفتم.
امروز لطف کردن و سفارش توسکان مارو فرستادن.

chelsea2005

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
لطفا قیمت dunlop و sexy 212 مردونه رو پخ کنی

aaakbar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام من از شخص دیگری در این بازارچه خرید کردم و اسانس را گرمی 3500 داد که واقعا ماندگاری عالی داشت و جالب است که همه مدعی این هستند که وارد کننده و پخش کننده اصلی در ایران هستند البته برای ما که مصرف کننده هستیم اینکه شما کجا هستید یا چه مقدار وارد و میفروشید مهم نیست فقط کیفیت و مقرون به صرفه بودن مهم است و متاسفانه تا قیمت محصولی را کمتر از دیگران میگویی همه برای آن که سود کمتری برده و ارزانتر داده حرف و حدیث میگویند . توی تاپیک های مختلف از گران بودن و دروغگویی آقای فرزین نامی که مدعی است پدرش گردشگری دارد میگویند و معتقد هستند جنس آنها تقلب و گران است و مال خودشان اصل - و بسیاری از این مطالب در همین جا موجود است . از این رو واقعا نمیدانم چه کسی راست میگوید .
شخصا بسیار علاقه مندم تستر های اصل مارلی - هیرود و پگاسوس و گودلفین را تهیه کنم از قیمت 160 هزار تومان به من قیمت دادند تا 220 هزار تومان و میگویند محل تهیه فرق میکند یکی میگوید الان محصولات آف خورده و همگی ادعای اصل بودن به شرط تعویض و جبران خسارت میکنند .
خب شما تقریبا آخرین نفر هستید که من سه مدل تستر را درخواست قیمت و کیفیت میکنم و قیمت اسانس آنها را هم در حجم 90 میل بگوئید . متشکرم

jaCsaf

Registered User
لایک‌ها
298
با سلام من از شخص دیگری در این بازارچه خرید کردم و اسانس را گرمی 3500 داد که واقعا ماندگاری عالی داشت و جالب است که همه مدعی این هستند که وارد کننده و پخش کننده اصلی در ایران هستند البته برای ما که مصرف کننده هستیم اینکه شما کجا هستید یا چه مقدار وارد و میفروشید مهم نیست فقط کیفیت و مقرون به صرفه بودن مهم است و متاسفانه تا قیمت محصولی را کمتر از دیگران میگویی همه برای آن که سود کمتری برده و ارزانتر داده حرف و حدیث میگویند . توی تاپیک های مختلف از گران بودن و دروغگویی آقای فرزین نامی که مدعی است پدرش گردشگری دارد میگویند و معتقد هستند جنس آنها تقلب و گران است و مال خودشان اصل - و بسیاری از این مطالب در همین جا موجود است . از این رو واقعا نمیدانم چه کسی راست میگوید .
شخصا بسیار علاقه مندم تستر های اصل مارلی - هیرود و پگاسوس و گودلفین را تهیه کنم از قیمت 160 هزار تومان به من قیمت دادند تا 220 هزار تومان و میگویند محل تهیه فرق میکند یکی میگوید الان محصولات آف خورده و همگی ادعای اصل بودن به شرط تعویض و جبران خسارت میکنند .
خب شما تقریبا آخرین نفر هستید که من سه مدل تستر را درخواست قیمت و کیفیت میکنم و قیمت اسانس آنها را هم در حجم 90 میل بگوئید . متشکرم

سلام
قیمت اسانس ها بسته به نوع کار متفاوت هست مسلما
والا ما که حدود 10 ساله فعالیت داریم و با 16 شعبه ی فعال مدعی واردات مستقیم و پخش کننده بودن در کشور نیستیم حالا سایر دوستان و همکار ها حتما برای چنین ادعایی سند و مدرک لازم رو دارند
البته خودمان برای شعباتمون مسلما کار هایی رو اختصاصا از خارج از کشور تهیه میکنیم اما نه این که پخش کننده ی این محصولات در کشور باشیم

متاسفانه تو پرشین تولز همان طور که چند همکار بسیار دوست داشتنی و به قولی " مرد " داریم
همکار های " نامرد " و به نوعی " زیر اب زن " هم کم نداریم
چند وقتیه میبینیم از هر طریقی سعی بر زیر اب زنی برای شخص بنده دارند چه در تاپیک اسانس ها چه ادکلن ها و در پیام خصوصی هاشون
به چند نفر از این دوستان هم پیام دادم و موضوع رو گوش زد کردم اما خب برای شخص بنده مهم نیست این دوستی خاله خرسه ی این دوستان و اگر فکر میکنند کارشون دوستانه هست و منفعت میبرند میتونند ادامه بدن به این تخریب کردن هاشون
ما اسانس هامون رو از شرکت هایی تهیه مکینیم که هنوزم که هنوزه دارند به روش سنتی (( تقریبا مشابه گلاب گیریه خودمون )) تولید اسانس میکنند
کیفیت کارمون هم تضمین شده و توسط دوستانی که خرید داشتند تایید شدست خدارو شکر و از تمام کشور و اشخاص مهم سفارشات میگیرم
" از فدراسیون فوتبال و شنا تا شرکت هایی مثل دارو سازی رازی و قوه ی قضاییه و ... "
قیمت کار هامون مسلما از کار های بی کیفیتی که موجود هست در بازار بسیار بالاتر هست اما شفافیت و کیفیت کار هامون هم در همون حد بالاتر هست
مسلما دوستانی که از من خرید داشتند به دنبال اسانس با کیفیت , شفاف , ادکلنی و مناسب برای پوست و سلامتی بودند
اگر قیمت براشون مهم بود 1% از شخص بنده خرید نداشتند چون حداقل کار های بنده 2 برابر گران تر از کار های بازار و همکار های اینجاست
به هر حال شخص بنده کیفیت رو همون طور که درین چند سال فدای قیمت نکردم ازین پس هم تغییر روندی در کار نخواهم داشت
برای محصولات سایر دوستان و همکار ها هم هیچ گونه نظری نمیتونم بدم

بنده عرض کردم جنس همکار ها اصل نیست ؟
اگر منظورتون این بوده که تو اس ام اس ها هم فرمودید مثلا تستر بلک اورکید خریدید 150 هزار ت خب معلومه اصل نیست دوست عزیز
اصلا کلاه خودتون رو قاضی کنید شما که ماشا الله از دوستان با سواد و متشخص هستید , کاری که در بازار جهانی در تخفیفات کریسمس 115 دلار هست چطور به قیمت 150 هزار ت فروخته میشه و اصل هم هست ؟ ب
ا عقل سلیم جور در نمیاد این موضوع و بنده هم ازین رو عرض کردم این کار هایی که با این قیمت شما دارید میگید موجود هست و تستر اصلی و یا پلمپ اورجینال هستند نمیتونه به هیچ عنوانی اصل باشه برای شخص بنده که کارم اینه و در جریان موضوع هستم

تستر هایی هم که موجود داریم از شرکت مارلی به هیچ وجه اون قیمتی که فرمودید نیستند
یعنی حتی ارزان ترین تستر شرکت مارلی که گادلفین باشه هم قیمتی بسیار بالاتر از 220 ت داره
و همین جا هم علنا تضمین میدم اگر خارج از فروم کسی بهتون تستر کار های مارلی رو 160 قیمت داده اصلی نیست به هیچ عنوان به خصوص برای کار هایی چون هیرود یا پگاسوس
تستر های اصلی دارای پچ نامبر هستند با جعبه ی اصلی و پچ نامبر یکسان و حک شده بر روی شیشه و جعبه ی ادکلن که میتونید از طریق گوگل شاپ با استفاده از این کد اصالت محصول رو جویا بشید
کاری غیر از این سبک و نمونه بهتون اگر به عنوان تستر دادند ندیده و تست نکره عرض میکنم اصلی نیست مگر زیر قیمت خرید کسی قرار باشه بفروشه

در خدمتم اگر حرف و سخن و پرسشی باشه
سپاس

peter-se

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام فرزین خان اقا
بلو د شانل
وان من شو (ایا اصلش هست هنوز؟)
رز لیمویی (ایا بوی ترکیبی همین رز و لیمو میده؟ اشنایی ندارم)
بوگارت
10میلش چقدر میشه لطفا به تفکیک بگین

hazoo

Registered User
لایک‌ها
13
چرا ادکلنی که اصلش 500 تومنه باید تسترش که بعضی ها معتقدن مقداری از خود ادکلن سنگینتر و درصد اسانس بالاتری دارد 150 تومن باشه؟؟؟؟؟؟؟؟

alinikparast

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
با سلام خدمت به دوستان عزیز
سفارش های منم رسید مثل همیشه عالی و کیفیت فوق العاده بود
جنابaaakbar عزیز من تمام خرید عطر و ادکلن هام رو از اقا فرزین دارم درسته که قیمت هاشون یکم بالاست ولی در مقابل کیفیت کار فوق العاده ای ارایه میدن .خودم به شخصه کار های ایشون رو با کار های تمام مغازه های عطر فروشی شهرمون مقایسه کردم واقعا
از همه نظر خیلی تفاوت داشتن.

hamed_hedayat

Registered User
لایک‌ها
64
سلام بلک افگانو و تام فورد توسکان لیدر رو میخوام برای ارسال مشهد چقدر در میاد با شماره کارت برام پخ کنید

zhigool55

Registered User
لایک‌ها
12
سلام
سوالی داشتم کوچکترین سایز رول یا اسپری چقدریه؟
قیمت همون سایز بلک ارکید ، توسکان لدر و بلو شانل چقدر میشه
ممنون

بالا