برگزیده های پرشین تولز

فروش بهترین گوشیهای چین -Amirexpress.ir laptopstockshiraz

نظرتونون رو جویا میشیم درمورد کیفیت و کار این گوشیهاو آیا خریدشون بصرفه هست یا نه

• Total voters
    394
وضعیت
موضوع بسته شده است.

amirbahalegharn

Registered User
لایک‌ها
485
ممنون از جوابت بلاخره سفارش دادم از سایتت
راستی چرا وقتی با کارت پرداخت کردم 5 تومن بیشتر از قیمت سایتت بود یعنی 587 تومن شدo_O
حتما کیف باهاش باشه و پلمپ باشه
inew_v3_phone_protective_flip_cover_1.jpg
باسلام
باکیفه ولی هیچ گوشی پلمپ نیست وهمه همونجا تست میشن یک پنج تا ده دقیقه تا مطمئن باشن خراب نباشه

amirbahalegharn

Registered User
لایک‌ها
485
سلام دوستان این گوشی inew v3 گرافیکش mali400 هست . در چه حدیه ؟ چه بنچمارکی میگیره ؟
Sent from my ABROAD using Tapatalk
این پردازشگر تا 17500 هم امتیاز میده....این گوشی روی رام استوک خودش فعلا امتیاز زیر میده(تو سایت هم زدم)
888450222_191.jpg

Aliteh

Registered User
لایک‌ها
11
قیمت Lenovo A850 رو هم میشه لطف کنید ؟ من توی یه ویدئو که بین S920 و A850 مقایسه می کرد دیدم رنگ های A850 خیلی داغونه ! مثلا اصلا مشکی رو درست نشون نمیده ، آیا واقعا بین نمایشگر های A850 و S920 فارغ از رزولوشنشون ، تفاوت رنگ هاشون هم خیلی زیاده ؟

amirbahalegharn

Registered User
لایک‌ها
485
برای کسانیکه عمده میخوان سفارش بدن(تعداد بالای 10 تا)، تاآخر شنبه هفته اینده آخرین مهلت گرفتن سفارشات عمده برای اوردن با بار هست.
هرگوشی در تعداد 10 به بالا، تخفیف میخوره، مثلا INEW v3 در تعداد 10 تا برابر 600.000 تومان ، تحویل حضوری....البته مبلغ کلش، از قبل گرفته میشه

amirbahalegharn

Registered User
لایک‌ها
485
قیمت Lenovo A850 رو هم میشه لطف کنید ؟ من توی یه ویدئو که بین S920 و A850 مقایسه می کرد دیدم رنگ های A850 خیلی داغونه ! مثلا اصلا مشکی رو درست نشون نمیده ، آیا واقعا بین نمایشگر های A850 و S920 فارغ از رزولوشنشون ، تفاوت رنگ هاشون هم خیلی زیاده ؟
A850 هزینه سفارشش برابر 560 تومانه ...اکیدا تاکید میکنم گوشی cube 5H روبگیرید که با امکاناتی بهتر، کیفیت خیلی خوبی هم ارایه میده، هزینه سفارشش برابر 570 تومانه
http://amirexpress.ir/index.php?route=product/product&path=24&product_id=110
درمورد سری A لنوو، محصولات قیمت پایین هستند، یعنی صرفه اقتصادی درخرید دارند نسبت به امکانتاشون، اما سری S کیفیت بالای لنوو هست و کیفیت کار بالایی داره....

silver_s

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام امير خان.. باتري اضافيه من كه قرار بود با بار دوستتون بياد نرسيده هنوز ؟

Rain-boy

Registered User
لایک‌ها
451
سلام دادا
من یدونه inew حتما 100% میخوام...
این بخواد برسه درب منزل ما چقد تموم میشه...
یعنی شما خودت سفارش بدی منم دیگه هیچ دردسری نداشته باشم گوشی قشنگ بیاد دم درمون؟؟؟چقد تموم میشه...
اصولا 20 روزه میرسه بسته ها درسته؟
بهتر نیست شما خودت مثلا 10 تا خریداری کنی بعد رسید دسدت هرکی خواست براش بفرستی مبلغشو حساب کنی؟
من یکم میترسم از دردسرو پیگیریش...از این گمرک خر تو خر همچیز بر میاد...
ممنون میشم پاسخ بدید

red veyron

Registered User
لایک‌ها
33
برای کسانیکه عمده میخوان سفارش بدن(تعداد بالای 10 تا)، تاآخر شنبه هفته اینده آخرین مهلت گرفتن سفارشات عمده برای اوردن با بار هست.
هرگوشی در تعداد 10 به بالا، تخفیف میخوره، مثلا INEW v3 در تعداد 10 تا برابر 600.000 تومان ، تحویل حضوری....البته مبلغ کلش، از قبل گرفته میشه
داداش اگه واسه خودتون میارین میشه یه 2 تا لوازم جانبی سفارش بدم؟
نمیخوام 40 50 تومن هزینه پست و کمرک بدم

aghamili

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با سلام zopo zp998 هم میتونین بیارین؟neken n6 چقد میشه؟بین neken n6 و zopo zp980+ کدومو پیشنهاد میدین؟ با تشکر

Last edited:

amirbahalegharn

Registered User
لایک‌ها
485
سلام دادا
من یدونه inew حتما 100% میخوام...
این بخواد برسه درب منزل ما چقد تموم میشه...
یعنی شما خودت سفارش بدی منم دیگه هیچ دردسری نداشته باشم گوشی قشنگ بیاد دم درمون؟؟؟چقد تموم میشه...
اصولا 20 روزه میرسه بسته ها درسته؟
بهتر نیست شما خودت مثلا 10 تا خریداری کنی بعد رسید دسدت هرکی خواست براش بفرستی مبلغشو حساب کنی؟
من یکم میترسم از دردسرو پیگیریش...از این گمرک خر تو خر همچیز بر میاد...
ممنون میشم پاسخ بدید
نگران درگیری با گمرک نباشه، اونا پولشونو میگیرن و واسلام..کاری باهات ندارن به اون صورت اگه بار اولت باشه و راحت باهاشون کناربیای
اگه با پست سنگاپور باشه، حدود هفته دوم یا سوم میرسه دستتون...هزینه سفارش 582 تومانه،(به من میدید) و هزینه گمرک کلا 45-75 تومانه(به گمرکچیها میدید)
موجود اگه بچه های عمده خر، اگه بفروشن، حداقل رو قیمت 700 تومان هست وقتی رسید بار
منم خودم سفارش بدم، عمده خرها میخرن ازم و....برای همینم سراغش نرید بهتره..سفارش راحت تره برای یکی دونه خواستن

amirbahalegharn

Registered User
لایک‌ها
485

amirbahalegharn

Registered User
لایک‌ها
485
داداش اگه واسه خودتون میارین میشه یه 2 تا لوازم جانبی سفارش بدم؟
نمیخوام 40 50 تومن هزینه پست و کمرک بدم
یعنی قبلا سفارش گرفته بودید؟؟چون اگه اورده بشه، هم به تعداد گوشیهای آورده شده خواهد بود،مگر اینکه جدا سفارش بدید

amirbahalegharn

Registered User
لایک‌ها
485
با سلام zopo zp998 هم میتونین بیارین؟neken n6 چقد میشه؟بین neken n6 و zopo zp980+ کدومو پیشنهاد میدین؟ با تشکر
دروبین و ضدخش بودن زوپو بهتره..
اختلاف قیمتشون هم زیاده
تو باتری اما neo n003 رو پیشنهاد میدم:
توی صفحه زیر، پیداشون میکنید، مبلغ 50 تومان بهشون اضافه کنید به عنوان هزینه پست سنگاپور
http://amirexpress.ir/index.php?route=product/category&path=24&sort=p.price&order=ASC&limit=100
باتشکر

imon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
نگران درگیری با گمرک نباشه، اونا پولشونو میگیرن و واسلام..کاری باهات ندارن به اون صورت اگه بار اولت باشه و راحت باهاشون کناربیای
اگه با پست سنگاپور باشه، حدود هفته دوم یا سوم میرسه دستتون...هزینه سفارش 582 تومانه،(به من میدید) و هزینه گمرک کلا 45-75 تومانه(به گمرکچیها میدید)
موجود اگه بچه های عمده خر، اگه بفروشن، حداقل رو قیمت 700 تومان هست وقتی رسید بار
منم خودم سفارش بدم، عمده خرها میخرن ازم و....برای همینم سراغش نرید بهتره..سفارش راحت تره برای یکی دونه خواستن
با سلام اگه عمده خر ها به قیمت بالاتری ازتون میخرن چرا بصورت عمده براشون نمیارید که سود بیشتری بکنید

Last edited:

amirbahalegharn

Registered User
لایک‌ها
485
با سلام اگه عمده خر ها به قیمت بالاتری ازتون میخرن چرا بصورت عمده براشون نمیارید که سود بیشتری بکنید
نه عزیز، اونها با قیمت کمتر درکل گیرشون میاد ولی باحدود 150-300 تومان بالاتر تو فروشگاهاشون میفروشند..مثلا جنس ThL w100 زیر ششصدی رو حدود 800 میفروشند..
باتشکر

navid_ati

Registered User
لایک‌ها
1,515
عزیز بین اینها کدوم بهترو قویتره ؟
کیفیت تصویر هم برام خیلی مهمه که تقربا مثل سامسونگ باشه

Xiaomi Mi3 Tegra4 - 64GB
Lenovo k910 - Vibe Z
ZOPO ZP990 + CAPTAIN S - 2/32GB
Umi Cross
ZTE Nubia Z5S mini