برگزیده های پرشین تولز

هرکی گوشی نیاز به تعمیر داره بیاد تو،خریداااارم،البته مدل بالا باشه

ramtin_26084

Registered User
لایک‌ها
407
عزيزميتونم واستون تعميرش كنم
نه آقا سعید طرف میخواد گوشی بالاتر بخره میخواد اینو رد کنه بره
حالا شما یه قیمت بگو اینو همینجوری ورش دار اگه درستش کردی که چه بهتر
پ.خ کن برام

saeid1372

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
323
190 به شرط کاملا از بین نرفتن برد هستم

saeid1372

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
323
عزیز من یه اکسپریا اس دار که شکسته میخوام برام تعمیرس کنی.
نمیدونم باید چطوری پی ام بدم زدن قالب پی تی رو داغون کردن.
قالب قبلی صد شرف داشت به این قالب مسخره.
تماس بگیر عزیز 09305423540

saeid1372

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
323
سلام سعید جان. من یک عدد htc hd mini ویندوز دارم که تاچش باید عوض شه ( ال سی دی کاملا سالمه ) و بلندگوش هم گاهی قطع و وصل میشه .
سایر قسمت ها از قبیل بلوتوث و وایفای و باتری و دوربین و.. سالمند . جعبه و کاغذ خرید و شارژر اصلی هم داره .
راستی هنذفری و رم نداره.
به درد شما میخوره؟
آره عزیز خریدارم اس بده 09305423540

saeid1372

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
323
دستت درد نکنه عزیز،اگه تضمین بدی که با تعویض تاچ مشکلش حل میشه من میخوامش

amin_anzio

Registered User
لایک‌ها
109
خواهش میکنم سعید جان . والا همونطور که تو عکس مشخصه ( اونی که گوشی روشنه ) آنتن و ال سی دی و .. سالمه. در مورد تاچش من تخصص ندارم ولی چون خودم با دست های خودم تاچش رو خراب کردم مطمئنم که با تعویض تاچ درست میشه ( البته بلند گوش هم که گفتم گاهی قطع و وصل میشه ). جریان تاچ این بود که چسبش بلند شده بود و تاچ رو هوا وایساده بود من هم به خیال خودم موقتی درستش میکنم ( با چسب دو طرفه ) که تا وقتی گوشی جدیدی که قصد خریدش رو داشتم بخرم کارمو راه بندازه . ولی وقتی با چسب دو طرفه تاچ رو به قاب دور ال سی دی چسبوندم تمییز در نیومد و کثیف کاری شد . در نتیجه اومدم چسب دو طرفه رو بکنم و برای اینکه در هنگام جدا کردن چسب دو طرفه فشاری به سایر قسمت ها نیارم ( خیلی محکم چسبیده بود ) از تیغ استفاده کردم و با بی احتیاطی سیم های نازک کنار تاچ از داخل رو پاره کردم.!!!! و از همون لحظه تاچ از کار افتاد .
اگه به کارتون میاد لطفا قیمت و شرایط رو بفرمائید .
مخلصم .

Last edited:

saeid1372

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
323
خواهش میکنم سعید جان . والا همونطور که تو عکس مشخصه ( اونی که گوشی روشنه ) آنتن و ال سی دی و .. سالمه. در مورد تاچش من تخصص ندارم ولی چون خودم با دست های خودم تاچش رو خراب کردم مطمئنم که با تعویض تاچ درست میشه ( البته بلند گوش هم که گفتم گاهی قطع و وصل میشه ). جریان تاچ این بود که چسبش بلند شده بود و تاچ رو هوا وایساده بود من هم به خیال خودم موقتی درستش میکنم ( با چسب دو طرفه ) که تا وقتی گوشی جدیدی که قصد خریدش رو داشتم بخرم کارمو راه بندازه . ولی وقتی با چسب دو طرفه تاچ رو به قاب دور ال سی دی چسبوندم تمییز در نیومد و کثیف کاری شد . در نتیجه اومدم چسب دو طرفه رو بکنم و برای اینکه در هنگام جدا کردن چسب دو طرفه فشاری به سایر قسمت ها نیارم ( خیلی محکم چسبیده بود ) از تیغ استفاده کردم و با بی احتیاطی سیم های نازک کنار تاچ از داخل رو پاره کردم.!!!! و از همون لحظه تاچ از کار افتاد .
اگه به کارتون میاد لطفا قیمت و شرایط رو بفرمائید .
مخلصم .
بسیار ممنون از توضیحاتتون،یه قیمتی بدین عزیزفچون من قیمت نمیدم،شما اون قیمتی که مدنظر دارینو بگین و پخ کنید

amirf2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان من یه ایفون 5 دارم و دادم بیرون براش برنامه نصب کردن ولی فک نکنم جیلبریک شده باشه برنامه هاش خیلی خوب کار میکردن حالا دو روزه برنامه ها باز نمیشن یعنی وقتی میزنم که باز شه خود به خود میاد بیرون قبل از اینکه برنامه باز شه حالا من چیکار باید بکنم؟

saeid1372

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
323
سلام دوستان من یه ایفون 5 دارم و دادم بیرون براش برنامه نصب کردن ولی فک نکنم جیلبریک شده باشه برنامه هاش خیلی خوب کار میکردن حالا دو روزه برنامه ها باز نمیشن یعنی وقتی میزنم که باز شه خود به خود میاد بیرون قبل از اینکه برنامه باز شه حالا من چیکار باید بکنم؟
خریدارم قیمتت چنده؟؟

amin_anzio

Registered User
لایک‌ها
109
چاکرم سعید جان.
خواستم پخ بدم ولی تو این قالب جدید پیداش نمیکنم از کجا میشه پخ داد.! قدیما همین پایینا بود.!!
والا قیمت ندارم . یه سرچی هم زدم بعضی از دوستان تو اینترنت یه قیمت هایی برای گوشی دست دوم میزارند که آدم خندش میگیره.! یکی تو یه سایت دیگه 435 تومن گذاشته بود.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! طرف میخواد گوشی 4 سالشو بفروشه یه گوشی نو و مدل بالاتر بخره.!! :D:D . این گوشی زمان دلار 1000 تومن 355 خریداری شده بوده ( فک کنم اسفند 88 یا فروردین 89 بود باید فاکتورشو ببینم باز ) که من از پسر داییم 10 ماه پیش 250 تومن خریدم ( سالم ولی بدون رم و هنذفری و اگه چیز دیگه ای هم روش باید باشه نمیدونم فقط قوطی و شارژر اصلی و فاکتور و گوشی رو داد بهم و 250 گرفت + کمی ایراد قطع و وصلی بلندگو هم داشت ) خوب الان 10 ماه هم من استفاده کردم ، تاچش هم که خراب کردم و قطع و وصلی بلندگوش هم کمی بیشتر شده . شما که کننده هستید بفرمائید چقدر می ارزه.
شما یک قیمتی بفرمائید به توافق میرسیم دوست من. شرایط رو هم بفرمائید .

sotd

Registered User
لایک‌ها
12
من یک گوشی طرح s3 clone دارم که میکروفونش ضعیف است البته دوبار میکروفون رو هم عوض کردم ولی درست نشده . البته با نرم افزارهای ضبط صدا عالیدعمل میکنه حتی با وایبر هم که صحبت میکنم اصلا مشکلی نداره ولی وقتی کسی با خط صحبت میکنم صدا ضعیف ارسال میشه.
راه حلی براش دارین؟

Sent from my GFIVE Prado using Tapatalk

ramtin_26084

Registered User
لایک‌ها
407
سلام آقا سعید
داداش اون one v مارو نخواستی؟
راستی یه سامسونگ ویو 2 هست که تاچش قاطی داره و وقتی یکم باهاش کار میکنی دیگه کار نمیکنه و بعد چند ثانیه راه میافته بازم! بعضی وقتا هم موقع sms نوشتن و کارکردن یهو خودش الکی تاچش کار میکنه! کلا تاچش قاطی داره
چند بر میداریش؟

Lord_Mehrdad

Registered User
لایک‌ها
1
سلام یه nokia 5600 express music هست تصویرش میاد و میره باز هم شده فلتو محکم کردم یه مدت درست شد دوباره خراب شد .ال سی دی سالمه. جعبه هم داره .2 3 ساله همینطور افتاده گوشه خونه.
چقدر برمیدارید؟
یه گوشی n86 چینی دو سیم هم دارم انتنش میاد میره اونم بر میدارید؟

saeid1372

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
323
چاکرم سعید جان.
خواستم پخ بدم ولی تو این قالب جدید پیداش نمیکنم از کجا میشه پخ داد.! قدیما همین پایینا بود.!!
والا قیمت ندارم . یه سرچی هم زدم بعضی از دوستان تو اینترنت یه قیمت هایی برای گوشی دست دوم میزارند که آدم خندش میگیره.! یکی تو یه سایت دیگه 435 تومن گذاشته بود.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! طرف میخواد گوشی 4 سالشو بفروشه یه گوشی نو و مدل بالاتر بخره.!! :D:D . این گوشی زمان دلار 1000 تومن 355 خریداری شده بوده ( فک کنم اسفند 88 یا فروردین 89 بود باید فاکتورشو ببینم باز ) که من از پسر داییم 10 ماه پیش 250 تومن خریدم ( سالم ولی بدون رم و هنذفری و اگه چیز دیگه ای هم روش باید باشه نمیدونم فقط قوطی و شارژر اصلی و فاکتور و گوشی رو داد بهم و 250 گرفت + کمی ایراد قطع و وصلی بلندگو هم داشت ) خوب الان 10 ماه هم من استفاده کردم ، تاچش هم که خراب کردم و قطع و وصلی بلندگوش هم کمی بیشتر شده . شما که کننده هستید بفرمائید چقدر می ارزه.
شما یک قیمتی بفرمائید به توافق میرسیم دوست من. شرایط رو هم بفرمائید .
عزیز من اول قیمت نمیدم، اما حول و حوش 130

saeid1372

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
323
یه گلکسی اس 3 دارم گوشی تمیز و سالم هست
فقط فاصله اش از شبکه وایرلس بیشتر از 10 سانتی متر میشه دیگه به شبکه وصل نمیشه
خریدارید؟
آره خریدارم عزیز قیمتتو بگو

بالا