برگزیده های پرشین تولز

تاپیک موقت ...

javadyazdani

Registered User
لایک‌ها
10,633
چند گرمشو خوردی؟ :D

m.mirfazeli

Registered User
لایک‌ها
1,237
اونایی که میگن وی اپتیموم 10 پوندی رو میارن 450 تومن

من 20 تا الان بهشون سفارش میدم برام بیارن . ( این وی رو سفارش نمیدم ولی قیمت و وزن همینه ) مرد باشین پای حرفتون باشین بیارین :D

Last edited:

montazeryy

Registered User
لایک‌ها
870
اونایی که میگن وی اپتیموم 10 پوندی رو میارن 450 تومن

من 20 تا الان بهشون سفارش میدم برام بیارن . ( این وی رو سفارش نمیدم ولی قیمت و وزن همینه ) مرد باشین پای حرفتون باشین بیارین :D
فکر کنم بالا در بیاد تعداد ؟
چون مال منو یکی مسافری برام اورد فقط هزینه دلاریشو ازم گرفت شد 480!

m.mirfazeli

Registered User
لایک‌ها
1,237
فکر کنم بالا در بیاد تعداد ؟
چون مال منو یکی مسافری برام اورد فقط هزینه دلاریشو ازم گرفت شد 480!

تعداد بالا که هر جا بگیری ارزونتر هم میدن که ...
حالا کار به این چیزا ندارم ولی وقتی دارین میگین 450 -400-480 پای حرفتون باید باشین دیگه یا حرفتون راسته یا اومدین تاپیک مردم رو خراب کنید :D

بابت حرفتون هم یکی الان بیاد برا من وی اپتیموم بیاره 100 تومن مسافری از امریکا باید بگم قیمت 100 تومنه ؟:)

--------------------------------

من پای حرفم هستم 20 تا سفارش میدم با اون قیمت:D:D 400 حساب کنید که 50 تا سفارش میدم :D;)

Last edited:

G.A

Registered User
لایک‌ها
31

montazeryy

Registered User
لایک‌ها
870
اون که اره تعداد
تعداد بالا که هر جا بگیری ارزونتر هم میدن که ...
حالا کار به این چیزا ندارم ولی وقتی دارین میگین 450 -400-480 پای حرفتون باید باشین دیگه یا حرفتون راسته یا اومدین تاپیک مردم رو خراب کنید :D

بابت حرفتون هم یکی الان بیاد برا من وی اپتیموم بیاره 100 تومن مسافری از امریکا باید بگم قیمت 100 تومنه ؟:)

--------------------------------

من پای حرفم هستم 20 تا سفارش میدم با اون قیمت:D:D 400 حساب کنید که 50 تا سفارش میدم :D;)
تعداد همه جا عمده میدن منظور شیپینگو ترخیص و ... هست چون یکی رو میشه به عنوان مسافری رد کرد!
ولی تعداد رو نمیشه منظورم اینه من یکی گرفتم شد برای خودم 480!

m.mirfazeli

Registered User
لایک‌ها
1,237
اون که اره تعداد

تعداد همه جا عمده میدن منظور شیپینگو ترخیص و ... هست چون یکی رو میشه به عنوان مسافری رد کرد!
ولی تعداد رو نمیشه منظورم اینه من یکی گرفتم شد برای خودم 480!

عزیز منظور منم همینه دیگه :
میگم شما که برات مسافری اوردن پست که میدین بگین مکمل من مسافری اومده با این قیمت و هزینه پست و ترخیص و ... ندادم !
یه حساب سرانگشتی هم کنید میبینید که همون قیمتی که استارتر زده در میاد .

------------

وی گلد استاندار 10 پوندی که کاربر schumi داره میگه 400-450 در میاد فکر کنم صلواتی براش میارن + یه بوس هم میدن بهش ;)
یه سری واقعا یا چیزی به عنوان مغز تو سرشون نیست یا استفاده نمیکنن هزینه گلد 10 پوندی + هزینه ارسال به دبی فقط حدود 470-500 در میاد حالا هزینه گمرکی و از دبی تا ایران و... ما میگیم از تو جیب خودش میده طرف :D

---------
نتیجه گیری :
اول بریم در مورد یه موضوع که میخوایم پست بدیم تحقیق کنیم 2 تا مطلب یاد بگیریم که با پست دادن اشتباه تاپیک مردم رو خراب نکنیم یا اگه مطمئن هستیم حرفمون درسته بهش عمل کنیم. ;)

schumi

Registered User
لایک‌ها
155
وی گلد استاندار 10 پوندی که کاربر schumi داره میگه 400-450 در میاد فکر کنم صلواتی براش میارن + یه بوس هم میدن بهش ;)
یه سری واقعا یا چیزی به عنوان مغز تو سرشون نیست یا استفاده نمیکنن هزینه گلد 10 پوندی + هزینه ارسال به دبی فقط حدود 470-500 در میاد حالا هزینه گمرکی و از دبی تا ایران و... ما میگیم از تو جیب خودش میده طرف :D

---------
نتیجه گیری :
اول بریم در مورد یه موضوع که میخوایم پست بدیم تحقیق کنیم 2 تا مطلب یاد بگیریم که با پست دادن اشتباه تاپیک مردم رو خراب نکنیم یا اگه مطمئن هستیم حرفمون درسته بهش عمل کنیم. ;)

والا همين چند وقت پيش قيمت گرفتم از يكي از دوستان گفتن حدود 500 در مياد تحويل من نرخ دلار هم كه فرقي نكرده!!!ولي قبول داريد وي بادي بيلدينگ 620تومن نمي ارزه؟

m.mirfazeli

Registered User
لایک‌ها
1,237
والا همين چند وقت پيش قيمت گرفتم از يكي از دوستان گفتن حدود 500 در مياد تحويل من نرخ دلار هم كه فرقي نكرده!!!ولي قبول داريد وي بادي بيلدينگ 620تومن نمي ارزه؟

از چه لحاظ نمیرزه ؟
اخرش چند شد ؟ 400-450-500 ؟ پست بعدی 550 ؟

mohammad140

Registered User
لایک‌ها
7
مرسی از دوست عزیزی که اومد شفاف سازی کرد.کار خودشون هم فکر کنم همین باشه.در جریان دردسرهای شیپینگ از آمریکا و گمرک و مدت زمان طول کشیدن رسیدن مکمل هست.
اینجا می خوان مفت خری کنن و تاپیک رو خراب کنن فقط
به هر حال کسی خواست تخفیف هم بهش میدم.بخدا اگه شرایط باشگاه رفتن رو داشتم اصلا نمی فروختمش.مگه دیوانه هستم.نه کارم هستش نه چیزی قراره گیرم بیاد این وسط
با 1000 تا مکمل های توی مکمل فروشی ها و باشگاه ها هم عوضش نمی کنم.

US.TRADING

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
calcium 250 tayi 100,000 toman
centrum 285 tayi 160000 toman
move free 170 tayi 220,000 toman

m.mirfazeli

Registered User
لایک‌ها
1,237
در مقابل وي اپتيموم منظورمه ارزش خريد با اين قيمت رو داره يا خير؟

از نظر کیفیت هیچ حرفی نداره در مقابل اپتیموم ( اصلا مقایسه این 2 هم کار درستی نیست اپتیموم با این ثابقه طولانی در عرصه ساخت مکمل و بی بی با 2-3 سال ثابقه )

montazeryy

Registered User
لایک‌ها
870
از نظر کیفیت هیچ حرفی نداره در مقابل اپتیموم ( اصلا مقایسه این 2 هم کار درستی نیست اپتیموم با این ثابقه طولانی در عرصه ساخت مکمل و بی بی با 2-3 سال ثابقه )
اقا یک سوال :D
این اپتیموم سروینگش 30.4 هست !
بعد 24 گرم پروتیین داره
میمونه 6 گرم
تو این 6 گرم چجوری اندازه 60 گرم مواد توش داره
نمیدونم الانین!
bcaa
گلوتامیین
فقط 5.5 گرم bcaa داره چجوریسات؟

m.mirfazeli

Registered User
لایک‌ها
1,237
دوستان عزیز اخرین خرید امثال رو میخوام بزنم سانی که چیزی میخوان بدون سود براشون خریداری میشه ...

زمان خرید و شرایط تو فروم فروشگاه فقط ...

http://shopamazon.ir/forum.php

بعد از ثبت نام به من پی ام بدید برا تائید

m.mirfazeli

Registered User
لایک‌ها
1,237

iranwhey.com

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
بالا