برگزیده های پرشین تولز

فروش بهترین گوشیهای چین -Amirexpress.ir laptopstockshiraz

نظرتونون رو جویا میشیم درمورد کیفیت و کار این گوشیهاو آیا خریدشون بصرفه هست یا نه

• Total voters
    394
وضعیت
موضوع بسته شده است.

rostamiani

Registered User
لایک‌ها
300
هواوی بدلیل داشتن نمایندگی کار نمیشه، پیشنهاد میدم حتما گوشی inew v3 رو مدنظر بگیرید به عنوان جایگزین اون(با یکسری تفاوتهایی در امکاناتشون)
iNew ظاهرا چیز خوبیه ولی هم از پشتیبانیش مطمئن نیستم، هم برندش تازه کاره و می ترسم مشکل به وجود بیاد و هم از همه مهم تر باتریش ضعیفه !!!

amirbahalegharn

Registered User
لایک‌ها
485
iNew ظاهرا چیز خوبیه ولی هم از پشتیبانیش مطمئن نیستم، هم برندش تازه کاره و می ترسم مشکل به وجود بیاد و هم از همه مهم تر باتریش ضعیفه !!!
تو سایت Needrom.com همین الان کاستوم رام آندروید 4.3 براش اومده...مطمئن باشید کاستوم رامهای خوبی براش میاد از اونجا که گوشی خاصی هست و دیولوپرها تهیش خواهند کرد تا روش کار کنن...خود کارخونه، هم دوماهی یکبار اپدیت میده...برند تازه کاریه ولی خودشو خوب جلو برده تا الان....برای باتریش، پیشنهاد خرید پاوربانک رو دادم....
میتونید هم گوشی cube 5H رو تهیه کنید

Rain-boy

Registered User
لایک‌ها
451
من استفاده زیادی از گوشی ندارم...گاهن فیلمبرداری و شاید روزی 1 ساعت وای فای...نیم ساعتم بازی کنم...
با این شرایط این ای نیو 1 روز شارژ نگه میداره که داستان پاوربانک نداشته باشیم؟؟؟

volfgan

Registered User
لایک‌ها
28
سلام.آقا شما گوشیها رو از سایت علی اکسپرس میخرین؟
این گوشیهایی که زده شیپینگ رایگان به ایران برسه دم خونمون چقد هزینه داره؟
مگه گمرک هم میخوره بهشون؟
ببخشید من اصن گیج شدم نمدونستم این سوالا رو کجا بپرسم.ممنون.
آقا ،این علی اکسپرس کیه؟؟؟؟!!!!
جدید اومده؟؟!!!
سایت آقا امیر انگار رقیب پیدا کرده؟!

aliandre

Registered User
لایک‌ها
737
خیر، از فرد چینی که در چین هست، مستقیم از کارخونه خریداری و ارسال میشه
شیپینگ رایگان، با چین هست که م ینامطمئنه، حتما از سنگاپور استفاده کنید، به گمرک اداره پست شهرتون میره و دراونجا بعد از دادن هزینه گمرکیش، بهتون تحویل داده میشه
گمرک، یعنی یجورایی حق الزحمه کشور برای ورود هر نوع کالا از طریق پست و یا واردات
باتشکر
آقا الآن lenovo A850 شما از چین برام بخرید مستقیم میفرستیدش به آدرس خودم؟ بعد میاد گمرک شهرمون من باید برم اونجا پول گمرک رو بدمو بگیرمش؟چقد میگیرن ازم؟

messi1381

Registered User
لایک‌ها
43
سلام از اين inew v3 خيلي خوشم اومد ظاهر سخت افزار و... چندتا كليپ ازش ديدم تو تست بازي هايي مثل real racing 3 و dead triger 2 و MC 4 عالي بود.ولي باطريش رو كسي نميدونه چجورياست.

amirbahalegharn

Registered User
لایک‌ها
485
آقا الآن lenovo A850 شما از چین برام بخرید مستقیم میفرستیدش به آدرس خودم؟ بعد میاد گمرک شهرمون من باید برم اونجا پول گمرک رو بدمو بگیرمش؟چقد میگیرن ازم؟
به ادرستون فرستاده میشه...بله...حدود 45 تا 75 تومان در کل اونجا میدید
دوست عزیز سایت علی اکسپرس خیلی وقته هستش ایرانی هم نیستش و بعدش شیلتره
من استفاده زیادی از گوشی ندارم...گاهی هم فیلمبرداری و شاید روزی 1 ساعت وای فای...نیم ساعتم بازی کنم...
با این شرایط این ای نیو 1 روز شارژ نگه میداره که داستان پاوربانک نداشته باشیم؟؟؟
بله، نباید مشکلی داشته باشید...احتمال داره در سری سوم که به بازار عرضه بشه بعد از تعطیلات، باتریشو به 2000 افزایش بدند که انوقت مسلما این مشکلو نخواهید داشت
باتشکر

batavm

Registered User
لایک‌ها
318
سلام.من یه inew v3 بخوام سفارش بدم چند روز بعد میرسه دستم؟
قیمتی که در سایتتون زدید قیمت نهایی هست؟

javadrj1368

Registered User
لایک‌ها
70
ZOPO ZP980+

سلام اینو میتونید برام بیارید لطفا پ خ کنید منتظرم

amirbahalegharn

Registered User
لایک‌ها
485
سلام.من یه inew v3 بخوام سفارش بدم چند روز بعد میرسه دستم؟
قیمتی که در سایتتون زدید قیمت نهایی هست؟
580 هزینه سفارش از چین تا ایران و مبلغ واریزی به من...
وقتی هم رسید گوشیتون به شهرتون، 50-75 تومان هم مبلغیه که تو گمرک ازتون میگیرن...و با خود خریداره
انشالله تا 14-16 روز بعد تعطیلات چینهف بعد از اون، خود پست، حدود 10-20 روز طول میکشه تا برسه ایران بستتونو و...
ZOPO ZP980+
سلام اینو میتونید برام بیارید لطفا پ خ کنید منتظرم
فعلا نمیشه، انشالله بعد از تعطیلات ، تو سایت اضافه میکنم

mahdi87_gh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من گوشی مدل xiaomi hongmi red rice رو تو سایت شما قیمتش رو دیدم زدین 579 تومان. من رو سایت خودش دیدم زده 219 دلار که میشه حدودا 646 تومان. میخواستم بدونم که شما با دلار چند تومانی وارد می کنین؟ قضیه چیه؟
مرسی

RedDragona

Registered User
لایک‌ها
594
امير آقا ميتونيد يه نفر كه iNEW V3 رو از شما يا هركس ديگه خريداري كرده رو بهم معرفي كنيد تا در مورد كيفيتش بپرسم؟

amirbahalegharn

Registered User
لایک‌ها
485
سلام
من گوشی مدل xiaomi hongmi red rice رو تو سایت شما قیمتش رو دیدم زدین 579 تومان. من رو سایت خودش دیدم زده 219 دلار که میشه حدودا 646 تومان. میخواستم بدونم که شما با دلار چند تومانی وارد می کنین؟ قضیه چیه؟
مرسی
50 تومان هزینه پست رو بهش اضافه کنید تا هزینه سفارش بدست بیاد...
قیمتهای تو سایتها ممکنه بیشتر باشه یا کمتر...هزینه پست سنگاپور هم مدنظر بگیرید که معمولا اونها پست چین که ارزانتر هست و دیرتر میاد و از امنیت کمتری برخورداره، انتخاب میکنند برای ارسال

امير آقا ميتونيد يه نفر كه iNEW V3 رو از شما يا هركس ديگه خريداري كرده رو بهم معرفي كنيد تا در مورد كيفيتش بپرسم؟
حالا انشالله یکنفر قول داده تو سایت ریویو مختصری ازش بزاره

amirhseifi

Registered User
لایک‌ها
29
سلام آقا امیر , این INEW ما الان یک هفته.ست ک رسیده تهران , ولی دیگه خبری از ب استان رسیدنش نیست! چرا اینطوری شده؟

gamentech

Registered User
لایک‌ها
51
سلام آقا امیر , این INEW ما الان یک هفته.ست ک رسیده تهران , ولی دیگه خبری از ب استان رسیدنش نیست! چرا اینطوری شده؟
داداش چطور فهمیدی ایران و الان تهران رسیده؟!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا