برگزیده های پرشین تولز

نماینده رسمی کسپرسکی در ایران(قرعه کشی هفتگی ربع سکه)

pedram.sistani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
Kaspersky Internet Security 2014
3 user
160t
البته ۳۰ درصد تخفیف
باکس نداره
اورجینال از کسپرسکی هست

saeid_thesis

Registered User
لایک‌ها
19
سلام عزیز من یک سوالی داشتم اگر به طور مثال من اندروید سکوریتی نسخه 2 ساله اش رو خریدم و بعد 6 ماه دوباره تحریم شدیم وضعیت به چه صورت خواهد بود؟ 2سال اعتبار محفوظه یا با تحریم دوباره از بین میره؟

با تشکر

pedram.sistani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام عزیز من یک سوالی داشتم اگر به طور مثال من اندروید سکوریتی نسخه 2 ساله اش رو خریدم و بعد 6 ماه دوباره تحریم شدیم وضعیت به چه صورت خواهد بود؟ 2سال اعتبار محفوظه یا با تحریم دوباره از بین میره؟

با تشکر
سلام عزیز
اگه تحریمی بشه که نمیشه
چون یکی از کسایی که مدیر خاورمیانه کسپرسکی هست ایرانی هست
با صحبت هایی داشتیم همجین خبری نیست

mohammad_87

Registered User
لایک‌ها
56
سلام به کاربر عزیز iranapple 24
من کاری به فروش لایسنس ها ندارم چون خیلی ها هستند لایسنس کسپر و دیگر محصولات امنیتی رو با قیمتهای متفاوت در همین انجمن میفروشن و همونطور که من و شما در جریان هستیم،خیلی راهها برای خرید و فروش لایسنس هست.ضمنا خودم اصلا در این زمینه فعالیتی ندارم.امیدوارم شما هم در کارتون موفق باشید.

اما اینکه شما عنوان کردید نمایندگی رسمی کسپرسکی هستید رو من اصلا قانع نشدم.
اون گواهینامه ها که حرفی ازشون نزنم بهتره.ضمنا شما آیا تحت نظر سایت www.irkaspersky.com هستید یا خیر؟
چراکه این سایت قبلا در لیست سایت رسمی کسپر بود و سایت شما در نمایندگان سایت مذکور هم نیست:
http://www.irkaspersky.com/partners/partners
در نمایشگاه الکامپ هم دو شرکت به عنوان نمایندگان کسپر حضور داشتند که قبلا باهاشون آشنا بودم و شرکت دیگه ای ندیدم.

من همیشه از کاربران کسپرسکی بودم و هستم و دوستان مخصوصا در انجمن کناری! فعالیتهای من رو دیدند.
بنابراین دنبال تنش نیستم و قصد تخریب هم ندارم پس میتونید توضیحات خودتون رو به من پ.خ کنید.

iranapple24

Registered User
لایک‌ها
117
سلام به کاربر عزیز iranapple 24
من کاری به فروش لایسنس ها ندارم چون خیلی ها هستند لایسنس کسپر و دیگر محصولات امنیتی رو با قیمتهای متفاوت در همین انجمن میفروشن و همونطور که من و شما در جریان هستیم،خیلی راهها برای خرید و فروش لایسنس هست.ضمنا خودم اصلا در این زمینه فعالیتی ندارم.امیدوارم شما هم در کارتون موفق باشید.

اما اینکه شما عنوان کردید نمایندگی رسمی کسپرسکی هستید رو من اصلا قانع نشدم.
اون گواهینامه ها که حرفی ازشون نزنم بهتره.ضمنا شما آیا تحت نظر سایت www.irkaspersky.com هستید یا خیر؟
چراکه این سایت قبلا در لیست سایت رسمی کسپر بود و سایت شما در نمایندگان سایت مذکور هم نیست:
http://www.irkaspersky.com/partners/partners
در نمایشگاه الکامپ هم دو شرکت به عنوان نمایندگان کسپر حضور داشتند که قبلا باهاشون آشنا بودم و شرکت دیگه ای ندیدم.

من همیشه از کاربران کسپرسکی بودم و هستم و دوستان مخصوصا در انجمن کناری! فعالیتهای من رو دیدند.
بنابراین دنبال تنش نیستم و قصد تخریب هم ندارم پس میتونید توضیحات خودتون رو به من پ.خ کنید.
سلام دوست عزیز
شما حتی قصد تخریب هم داشته باشید که میدونم اینطور نیست
بنده وظیفه میدونم پاسخ شما را بدم
لطفا پ.خ را چک نمایید

با تشکر

iranapple24

Registered User
لایک‌ها
117
با سلام
دوستانی که از سایت ما از طریق این تاپیک خرید کردند
لطفا پیام شخصی برای بنده ارسال کنند

با تشکر

iranapple24

Registered User
لایک‌ها
117
شرکت سانا سیستم پارس در ساری
هفتمین جشنواره تخصصی کامپیوتر و الکترونیک مازندران 24 الی 27 بهمن 92 در ساری برگزار میگردد.

منتظر دیدار شما در جشنواره هستیم

متالیک

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
285
نسخه قابل نصب بر روی ویندوز سرور داره؟

بالا