برگزیده های پرشین تولز

آشنايي مختصر با دوره آموزشي خدمت سربازي

tanha2011

Registered User
لایک‌ها
251
فک کنم همه افتادن ارتش مثه خودم خخخخخ

محسن 73

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
خوب دادا محل اعزام رو کجا نوشته برات ؟
توی برگه ها یا کد میزنن یا پادگان و شهر آموزشی یا مازاد و .... سفید خالی ندیدم بدن به کسی !!!

سفید خالی نی داداش بالاش که همون مشخصات خودمه پایینشم محل اعزام رو زده که کهریزک تیپ المهدیه نوشته محل اعزام ننوشته محل اموزشی تو این تعجب کردم از چند نفرم پرسیدم گفتن تاا سوار اتوبوس نشی نمیفهمی اموزشی کجا افتادی به خاطر این میپرسم کجا میشه فهمید کجا افتادیم بازم ممنون کد هم نداشت برگ ابیه یه برگ سبز امد که تاریخ اعزام بود این برگ ابی هم اومد محل اعزام نوشته

داش علی

کاربر فعال گرافیک
کاربر فعال
لایک‌ها
942
سفید خالی نی داداش بالاش که همون مشخصات خودمه پایینشم محل اعزام رو زده که کهریزک تیپ المهدیه نوشته محل اعزام ننوشته محل اموزشی تو این تعجب کردم از چند نفرم پرسیدم گفتن تاا سوار اتوبوس نشی نمیفهمی اموزشی کجا افتادی به خاطر این میپرسم کجا میشه فهمید کجا افتادیم بازم ممنون کد هم نداشت برگ ابیه یه برگ سبز امد که تاریخ اعزام بود این برگ ابی هم اومد محل اعزام نوشته
ببین من لیسانس دارم . قشنگ زده "مرکز آموزشی ولیعصر تبریز" . شما گفتی نمیدونی تعجب کردم. یعنی با مال ما برگ اعزامت فرق داره ؟

alitalia

Registered User
لایک‌ها
4
بله داداشم
ببین توو ارتش میتونن تو چهار چوب قانون دهنتو سرویس کنن هیچ کاری هم نمیتونی کنی بخوان اذیت کنن ..
بستگی به پادگانت جات . فرمانت داره . هیچ چیز مطلقی نمیشه گفن . جا با جا خیلی فرق میکنه .
مثلا وضعیت یه فوق لیسانس تو پادگان ما از یه گروهبان سه دیپلمه تو پادگان بغلیمون بدتره!!!!!

alitalia

Registered User
لایک‌ها
4
داداش به خاطر اینکه 2 تا سرباز صفر اول خدمتت بهت شعر و ور گفتن ناراحت شدی و میگی هوافضا شخمیه؟؟؟!!!!!!! والا که پدر صاحب بچه منو همین سرباز صفرها اول خدمتم درآوردن ولی الان همشون زیر دستم تشریف دارن! (حالا ما که مثل خودشون عقده ای نیستیم دهنشون رو مورد عنایت قرار بدیم)
قبل خدمت بهت چی گفتم؟! یادته؟ گفتم کل دید و ذهنیتت رو موقعی که داری میای خدمت عوض کن . روش زندگیت رو تغییر بده
با همون درجه افسری منم 5 روز مداوم به صورت 2-4 وسط بیابون های کهریزک بدون نور رفتم بالای برجک! پاسبخشم هم یه سرباز صفر بود!
فکر نمیکردم بعضی جاها اینقدر بی صاحب باشه که سرباز صفر شده پاسبخش افسر
بابا پادگان ما جدید ترین افسر از قدیمیترین سرباز صفر ارشدتره سرباز مگه میتونه حرف بزنه..........

behrang_sh

Registered User
لایک‌ها
2,158
فکر نمیکردم بعضی جاها اینقدر بی صاحب باشه که سرباز صفر شده پاسبخش افسر
بابا پادگان ما جدید ترین افسر از قدیمیترین سرباز صفر ارشدتره سرباز مگه میتونه حرف بزنه..........
من که چند وقت پیش گفتم ، خدمت تو **** دیگه مثل سابق نیست! البته هنوزم جای هتل زیاد داره.
**** و نیرو انتظامی کوچکترین احترامی برای درجه دار و افسر قائل نیست

محسن 73

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
ببین من لیسانس دارم . قشنگ زده "مرکز آموزشی ولیعصر تبریز" . شما گفتی نمیدونی تعجب کردم. یعنی با مال ما برگ اعزامت فرق داره ؟

دمت گرم دادا نه بابا هیچی نزده فقط محل اعزام در هر صورت 19 اعزامم دیگه چه فرقی داره هر گورستونی باشه
خدااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا اخه چرا میخوان الکی 2 سال وقت یه جوان رو بگیرننننننن واقعااااااااااا ................

داش علی

کاربر فعال گرافیک
کاربر فعال
لایک‌ها
942
دمت گرم دادا نه بابا هیچی نزده فقط محل اعزام در هر صورت 19 اعزامم دیگه چه فرقی داره هر گورستونی باشه
خدااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا اخه چرا میخوان الکی 2 سال وقت یه جوان رو بگیرننننننن واقعااااااااااا ................
دادا عین خیالت نباشه . سخت میگذره ، پس آسون بگیر به خودت حداقل روحیشو داشته باشی .

prn

Registered User
لایک‌ها
2,756
منم جامو عوض کردم :دی فردا میرم ببینم چجور حایی .درجمونم شد رزم اور یکم

محسن 73

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
دادا عین خیالت نباشه . سخت میگذره ، پس آسون بگیر به خودت حداقل روحیشو داشته باشی .

قربونت دادا نه بابا اصن به چیزمم نی فقط زود میخوام برم تموم کنم بیام بابا
راستی ما اگه اموزشی رو شهرستان بیوفتیم یگان رو میوفتیم همین استان تهران؟؟؟
بعد من الان دیپلم دارم به نظرت توی نیروانتظامی برای یه دیپلم ارزش قائل میشن یا فرقی با صفر نداره؟؟؟

aali361

Registered User
لایک‌ها
42
بعد من الان دیپلم دارم به نظرت توی نیروانتظامی برای یه دیپلم ارزش قائل میشن یا فرقی با صفر نداره؟؟؟
مشخص نیست .
توی ارتش که تفاوتی نبود .

Sent from my HTC One using Tapatalk

داش علی

کاربر فعال گرافیک
کاربر فعال
لایک‌ها
942
این به خیلی چیزا بستگی داره
مثلا من پدرم فوت کرده ، سرپرست خانوارم. باید بهشون ثابت کنم با مدارک . اینطوری احتمال تهران و البرزم خیلی میره بالا. اما کسی که مشکلی نداره دیگه شانسی هست
مثلا پسر عموی من آموزشی ارتش ، عجب شیر بود. یگانشم شد ارتش اهواز. بدترین جاها. دیپلم نداشت اگه داشت خوب خیلی بهتر بود.

djmehdi_67

Registered User
لایک‌ها
23
آقایون داداشا ما شنبه اعزامیم شیروان منهای 26 درجه تو گرما باید خدمت کنیم :D
کسی نیست با ما بیاد تنها نریم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بالا