برگزیده های پرشین تولز

مسائل و مشکلات عمومی و نرم افزاری گوشی Haier HW-W910

sina117

Registered User
لایک‌ها
1
غیر از این نرم افزار کالیبره کردن زمانیم که گوشی رو میبریم رو حالت فست بوت اونجام یه گزینه به این نام هست میخواستم بدونم آیا فرقیم میکنه؟؟؟

foa.neh

Registered User
لایک‌ها
68
دوستانی که دوست دارن با گوشی ور برن! و از این دستکاری فیض ببرن پیشنهاد میکنم نرم افزار xposed installer رو نصب کنن.
این برنامه روت میخواد و یه بستری هست که تغییراتی در سبستم عامل میده بدون نیاز به فلش رام برای ایجاد تغییر ازریکاوری و....
مثلا یه نفر برنامه ای مینویسه که بشه شکل باطری گوشی رو عوض کرد یه نفر دیگه برنامه ای مینویسه که سرعت اینترنتو نشون بده و خیلی برنامهی دیگه که در حالت عادی نمیشه تغییرش داد مثلا تغییر لاک اسکرین از 3در3 به 4در4و بیشتر.
البته با مشولیت خودتون استفاده کنیذ خیلی یرنامهی کاربردی داره
اینم اسکرین شات از گوشی خودم به آیکون باطری و سرعت سنج اینترنت دقت کنید:
unyne9ut.jpg

Sent from my W910 using Tapatalk

jefridav

Registered User
لایک‌ها
153
دوستانی که دوست دارن با گوشی ور برن! و از این دستکاری فیض ببرن پیشنهاد میکنم نرم افزار xposed installer رو نصب کنن.
این برنامه روت میخواد و یه بستری هست که تغییراتی در سبستم عامل میده بدون نیاز به فلش رام برای ایجاد تغییر ازریکاوری و....
مثلا یه نفر برنامه ای مینویسه که بشه شکل باطری گوشی رو عوض کرد یه نفر دیگه برنامه ای مینویسه که سرعت اینترنتو نشون بده و خیلی برنامهی دیگه که در حالت عادی نمیشه تغییرش داد مثلا تغییر لاک اسکرین از 3در3 به 4در4و بیشتر.
البته با مشولیت خودتون استفاده کنیذ خیلی یرنامهی کاربردی داره
اینم اسکرین شات از گوشی خودم به آیکون باطری و سرعت سنج اینترنت دقت کنید:
unyne9ut.jpg

داداش یه لینک بزار،آموزششم لطف کنی ممنون،میشم

Sent from my Haier HW-W910 using Tapatalk

foa.neh

Registered User
لایک‌ها
68
اسم برنامه رو سرج کنید تو سایتهای ایرانیهم توضیحاتش هست
اینم لینک اصلیش، :
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1574401

ولی اگه حال نداری برنامه رو از همین پست دانلود میکنی بعد نصب و اجرا وارد قیمت framework و بعد install و بعد از نصب از خود برنامه ریبوت میکنی بعد رسیت گوشی بالاش باید سبز شده باشه :
be7yta6u.jpg

حالا کار تمومه و باید برنامه دلخواه رو از قسمت دانلود برنامه دانلود نصب و از قسمت ماژول ها تیک بزنید تا فعال شه:
epany9ah.jpg

بعد از فعال کردن باید یکبار گوشس رو روشن خاموش(ریبوت) کنید تا تغييرات فعال بشه.
دوستان دقت کنید این برنامه با فایلهای اصلی گوشی ور مسره و ریسک داره حتما بک آپ بگیرید و چون تعداد برنامهاش زیاده تا توضیحاتش رو نخوندسد الکی برنامههایی که نمیدونید چیکار میکنه رو نصب نکنید.
http://www.up2www.com/uploads/1391636325241.zip

Last edited:

aminhorri

Registered User
لایک‌ها
86
کلا با هر برنامه ای ک توانایی read&write فایل های سیستمی رو داشته باشه میشه ولی خوب روت اکسپلورر یهترینه
راستی یادت نره RW رو فعال کنی از همون صفحه اصلی برنامه اون وسط ی گزینه هست ro یکی بزن روش میشه RW

سلام دوست عزیز من امروز کلی با روت اکسپلورر ور رفتم ولی هرکاری میکنم موقعی که پرمیشن رو تغییر میدم ارور میده روی هر 2 حالت . قلقی چیزی داره میشه کمک کنید؟

aminhorri

Registered User
لایک‌ها
86
بالا گفتم
طبق پرمیشن لانچر استوک
فقط توصیه میکنم بک آپ از ریکاوری حتما بگیرید قبلش.
اگه مشکل پیش بیاد دردسر ایجاد نشه

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
سلام دوست عزیز من امروز کلی با روت اکسپلورر ور رفتم ولی هرکاری میکنم موقعی که پرمیشن رو تغییر میدم موقع سیو کرئن ارور میده روی هر 2 حالت . قلقی چیزی داره میشه کمک کنید؟

البته راه راحت و بی دردسر ترش این برنامه lucky patcher. فقط فکر کنم تبلیغات و لاسنس عوض میکرد میشه در مورد اینم کمک بدید چطوری جای برنامه های سیستمی بریزمlucky patcher

hosein.blak

Registered User
لایک‌ها
299
دوستان نیازمند شارژر اصلی هایر هستم.
خواهشا کسایی که دارن یه ندا به من بدن.

mohammad2284

Registered User
لایک‌ها
123
دوستان چند تا سوال دارم..
اول اینکه میگن رم گشی 1 گیگ هست اما توی Cpu-z میزنه 680 مگ و 135 مگ در دسترس..چرا اینجوریه؟
سوال بعدی اینکه من با برنامه های مختلف نتونستم اورکلاک کنم گوشیم..اگه دوستان انجام دادن به ما هم یاد بدن لطفا..
ممنون

mohammaddt

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
راست میگه دوستمون آخه 512 هم نیست رمش چون در هیچ حالتی بیشتر از 360-70 مگ رم در دسترس نیست اونوقت گفته رم 1 گیگ!!!
عجیبا غریباااااا:eek:

Aloneman4060

Registered User
لایک‌ها
284
دوستان چند تا سوال دارم..
اول اینکه میگن رم گشی 1 گیگ هست اما توی Cpu-z میزنه 680 مگ و 135 مگ در دسترس..چرا اینجوریه؟
سوال بعدی اینکه من با برنامه های مختلف نتونستم اورکلاک کنم گوشیم..اگه دوستان انجام دادن به ما هم یاد بدن لطفا..
ممنون
راست میگه دوستمون آخه 512 هم نیست رمش چون در هیچ حالتی بیشتر از 360-70 مگ رم در دسترس نیست اونوقت گفته رم 1 گیگ!!!
عجیبا غریباااااا:eek:
رم واسه اين كم هستش حدود 300مگش در اختيار كارت گرافيك گوشي هستش كه قابل استفاده واسه يوزر نيستش
از اون مقدار باقيمانده هم واسه راه اندازي سيستم عامل و كش موقت يه سري ازش گرفته ميشه كه در بهترين حالت تو اين شرايط قرار ميگيره كه گفتين
فرضا زد 1 هميشه حدود 700مگش در اختيار يوزره!
در مورد اوركلاك هم به دليل وجود نبود كرنل كاستوم فقط ميتونيد كلاك رو كم كنيد نه زياد!

kahn

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام.یه گوشی هایر w910 دارم.متاسفانه مودم رو نمیشناسه.فقط یه مودم خاص رو نمیشناسه.وگرنه با بقیه مودم ها به اینترنت وصل میشه.مودمم Linksys WAG120N هست.لطفا کمک کنید.

foa.neh

Registered User
لایک‌ها
68
سلام.یه گوشی هایر w910 دارم.متاسفانه مودم رو نمیشناسه.فقط یه مودم خاص رو نمیشناسه.وگرنه با بقیه مودم ها به اینترنت وصل میشه.مودمم Linksys WAG120N هست.لطفا کمک کنید.
شاید تنظیمات وایفای مودم از رمزگذاری استفاده میکنه که گوشی ساپورت نمیکنه.
یه بررسی تو تنظیمات مودم قسمت وایفای بکن که authentication روی wpa یا wep باشه و encryption روی tkip+aes و باند وایرلس 2.4 باشه

foa.neh

Registered User
لایک‌ها
68
دوستان واقعا گیرم سر این شارژر!!! کسی شارژری بدون مشکل با این گوشی سراغ نداره؟؟؟
عزیز هر شارژر اصلی استفاده کنی مشکلی نداره. فقط برند باشه. من دوتا دارم یکی واسه sony live رو استفاده میکنم و یکی htc desire hd

hosein.blak

Registered User
لایک‌ها
299
عزیز هر شارژر اصلی استفاده کنی مشکلی نداره. فقط برند باشه. من دوتا دارم یکی واسه sony live رو استفاده میکنم و یکی htc desire hd

الان من یه شارژر استفاده کردم کلا تاچ گوشیمو ریخت به هم!! کسی اینجا نمیفروشه؟؟؟

saeed1260

Registered User
لایک‌ها
1
سلام من با این گوشی 1 مورد دارم نمیتونم شمارهام رو روی سیم کارت سیو کنم
و وقتیم شمارها تو سیمه 1 بار میریزه تو گوشی و اسم هر کس 2 بار میاد چی کار کنم این قند عسل بابارو؟

saeed1260

Registered User
لایک‌ها
1
الان من یه شارژر استفاده کردم کلا تاچ گوشیمو ریخت به هم!! کسی اینجا نمیفروشه؟؟؟

اگه رامت 4.1.1هست ومیزنی شارژ رنگ ال سیدی بهم میریزه طبیعیه این مال منم اینجوری بود برگشتم به رام اورجینال

hosein.blak

Registered User
لایک‌ها
299
اگه رامت 4.1.1هست ومیزنی شارژ رنگ ال سیدی بهم میریزه طبیعیه این مال منم اینجوری بود برگشتم به رام اورجینال
با اینکه چراغ قرمز روشن میشد ولی یه درصد هم شارژ نمی کرد!!!
پ.ن : البته شارژرو ۲هزار تومن خریدم :دی

kahn

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شاید تنظیمات وایفای مودم از رمزگذاری استفاده میکنه که گوشی ساپورت نمیکنه.
یه بررسی تو تنظیمات مودم قسمت وایفای بکن که authentication روی wpa یا wep باشه و encryption روی tkip+aes و باند وایرلس 2.4 باشه

با لب تاپ و چند تا گوشی دیگه به همین مودم وصل میتونم بشم.فقط گوشی هایرم وایرلس مودم رو پیدا نمیکنه.

بالا