برگزیده های پرشین تولز

کلوب هواداران منچستر یونایتد

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
یک چیزی رو در مورد مویس بگم بارها دیدیم مویس میگه ما بازیکن بزرگ میخوایم خوب ما الان 3-4 بازیکن در کلاس جهانی داریم که هر تیمی چشمش دنبالشون به فرض که یکی دو نفر هم اضافه بشن دیگه چه اجتیاجی به مویس هست!! ما مویس رو آوردیم چون فرگی فکر میکرد روند خودش میتونه ادامه داشته باشه یعنی تولید بازیکن اگر بنا بر خرید بازیکن بزرگ باشه خوب دیگه وقت دادن به مویس چه معنی داره این مثل این میمونه که شما تویوتا برونی و بگی من اگر اول نمیشم چون تویوتا دارم حالا ما میریم فراری میخریم دیگه چرا از شما استفاده کنیم میریم راننده ای رو جذب میکنیم که با فراری بارها قهرمان شده باشه این مثل معادله ساده و قابل حلی میمونه اگر ما 6 سال به مویس وقت بدیم 6 سال هم نتیجه نگیره بازیکنم که قرار نیست ظاهراً ساخته بشه خوب فرضاً اگر بازیکن بزرگم بخریم چه چیزی بدست آوردیم جز اینکه میلیون ها دلار هزینه کردیم جام هم نگرفتیم بازیکنهامونم دیگه همه سنهاشون میره بالا و روز از نو روزی از نو فقط بودجه امون ته میکشه.....
ولی اطمینان داشته باشید گلیزرها یا هر سرمایه گذار دیگه ای آنقدر احمق نیست که میلیاردی خرج کنه و بعد تیم و بده دست یکی مثل مویس بره دوبی آبجو خوری و حمام آفتاب......بعد هم برگرده بره 4 تا از سیتی بخوره.

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
من که امیدوارم اخر فصل عذر مویس رو بخوان چون بعید میدونم کاری بتونه بکنه.
یه درخت هم که میخواد سبز بشه باید تدریجی باشه. یه شبه که درخت سبز نمیشه.
مویس از اول فصل که شروع کرد خب ناکامیها گذاشه میشد به حساب تازه اومدن و نبودن بازیکنای بزرگ و مصدومیت ها
اما الان که یه نیم فصل هم بیشتر گذشته. با اینکه بازیکنی مثل ماتا جذب شده یا مصدومها برگشتن باز هم پیشرفت شگرفی توی بازی (نه صرفا نتیجه گیری) حاصل نشده
به نظر من مویس چیزی در چنته نداره . من تو کل بازیهای منچستر که دیدم یه حرکت مثل حرکتهای چلسی و سیتی از اینا ندیدم.

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
این فصل بهترین نتیجه ای که منچستر بدست اورده بود پیروزی 5 0 جلو لورکوزن تو زمین حریف بود. اون موقع خیلیها فکر میکردند که منچستر مویس حتما انسجام لازم رو بدست اورده

اما امشب من فهمیدم که لورکوزن کلا تیم خیلی ضعیفی هست. تو زمین خودی جلو پاریس سن ژرمن 3 تا گل خوردن و احتمال خوردن گلهای بیشتر هم میره.

Abbath

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
27,705
فصل قبل رو اگه به خاطر داشته باشید حرکات عمقی کمتری داشتیم،برای جبران کم کاری هافبک ها تو بازی سازی معمولا رونی یه خط می اومد عقب تر تا بازیسازی کنه،این فصل هم حالا گیریم تا نیم فصل اول از همون ناحیه مشکل داشتیم،اما با اومدن ماتا این مشکل هم حل شده اما مشکل حرکت از عمق حل نشده!!

ببینید الان ما یکی از تیم های قَدر لیگ برتر در زمینه داشتن مهره های هجومی هستیم،رابین،رونی،ماتا،ادنان،ولبک،چیچاریتو و حتی والنسیا یا یانگ و کاگاوا،هر تیمی آرزوی داشتن اینا رو داره،اما وجود کسی که نمیتونه یا بلد نیست از اینا بازی بگیره باعث شده که راندمان بازیشون افت کنه،در کنار اینا اضافه کنید هافبک های دفاعی و دفاع های میانی کند رو،که با همه این موارد وضع تیم به اینجا رسیده

مسئله دوم در مورد انتخاب مویس هست،باور کنید یا نکنید،من هنوز نمی تونم به خودم بقبولونم که رییس تو این مورد اشتباه کرده،شخصی که از همه نزدیک تر بوده به تیم،با شرایط تیم کاملا آشنا بوده،رو تک تک افراد و بازیکنا شناخت کامل داشته و استعدادها و خصوصیات اونا رو میشناخته،مشکلات تیم رو میدونسته،بیاد تو انتخاب به این مهمی اشتباه کنه و با دستای خودش تیم رو نابود کنه و خودش و سابقه اش رو خراب کنه؟فرگوسنی که من میشناسم اینطوری نیست،باور کنید اینطوری نیست،از طرف دیگه رییس با شخصیتی که داره مطمئن باشید اگه به این پی ببره که انتخابی که کرده اشتباه بوده،میاد و اعتراف میکنه،امیدوارم که این حرف به واقعیت نپیونده البته!

Last edited:

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
کارشناس تلویزیون برای مسابقهء بایرن و آرسنال کیه؟ حمید رضا صدر اومده؟

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
بله. صدر هست و مجری هم جاودانیه

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
عجب بازی ای کرد این کروس. ایکاش میومد یونایتد البته مویس عرضه نداره بازی بگیره از بازیکنا. احتمالا میزاشتش وینگر که سانتر کنه.

مویس رفته بازی رو ببینه که چی بشه ؟ نکنه فکر کرد ارسنال یا بایرن بازیکن میفروشن بهش.

linksis

Registered User
لایک‌ها
1,150
بهترین کار دیوید مویس تا به اینجا نخریدن اوزیل بود!

یعنی تو بازی های بزرگ یا محوه یا حساس ترین موقعیت ها رو خراب میکنه! خدا رو شکر 42 میلیون پوند رو دور نریختیم! اوزیل فقط 10 بازی اولش خوب بود!

راستش رو بگم، موقعی که رفت آرسنال خیلی حالم گرفت ولی الان بسیار خوشحالم که نیومد الدترافورد! رسما رو آرسنال به اندازه پولی هم که میگیره تعصب نداره! راه میره تو زمین! مقابل لیورپول هم دو گل لیورپول روی لو دادن توپ توسط اوزیل بود!

S.M.H

‏‎کاربر فعال خاطرات و آشپزي و خوراکي ها
کاربر فعال
لایک‌ها
6,608
کروس عالي بود ديشب
کلا قضيه اش منتفيه ديگه؟

S.M.H

‏‎کاربر فعال خاطرات و آشپزي و خوراکي ها
کاربر فعال
لایک‌ها
6,608
گويا کروس امتياز 9.9 رو گرفته بازي قبلي o_O:eek::(
00946664.jpg

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
2 تا خبر تو شایعات گل.کام:
اولی این که کروس برای تمدید قراردادش سالیانه 8 میلیون یورو حقوق میخواد که مبلغ بالائیه و احتمالش وجود داره که مسئولای بایرن موافقت نکنن (خوشبینانه امیدوارم!)
دومی هم اینکه احتمال این هست که یونایتد هم برای جذب ون گال (فن خال میشه فارسیش؟!) با تاتهام وارد رقابت بشه، با عملکرد الان مویس و شروود به نظرم ما بیشتر نیاز داریم بهش، البته رقابتی هم نیست! اگه یونایتد بخواد بعید میدونم مربیی تاتنهام رو به منچستریونایتد ترجیح بده!

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
متوجه منظورتون نشدم، به صورت پی دی اف میشه خرید و دانلود کرد،
یا اینکه کتابش رو از کتابفروشی خرید.
شما میگفتین دانلود کردنش صحیح نیس ... مگه اشکالی داره؟ یعنی کسی کپی کرده گذاشته رو سایت؟

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
2 تا خبر تو شایعات گل.کام:
اولی این که کروس برای تمدید قراردادش سالیانه 8 میلیون یورو حقوق میخواد که مبلغ بالائیه و احتمالش وجود داره که مسئولای بایرن موافقت نکنن (خوشبینانه امیدوارم!)
دومی هم اینکه احتمال این هست که یونایتد هم برای جذب ون گال (فن خال میشه فارسیش؟!) با تاتهام وارد رقابت بشه، با عملکرد الان مویس و شروود به نظرم ما بیشتر نیاز داریم بهش، البته رقابتی هم نیست! اگه یونایتد بخواد بعید میدونم مربیی تاتنهام رو به منچستریونایتد ترجیح بده!
خوشبختانه بخش فارسی گل تعطیل شد، تا دیگه اراجیفش رو نخونیم...
ونگال نیاد بهتره، ونگال من رو یاد یاوری میندازه...

بالا