برگزیده های پرشین تولز

بررسی آنتی ویروس Kaspersky ٠

disna

Registered User
لایک‌ها
39
ویکی رو ول کن برادر . باید اصل قضیه رو بچسبی و ببینی واقعآ اون شرکت کارش چیه .
وقتی میگیم شرکت تبلیغاتیه یعنی همش دنبال تبلیغاته نه دنبال ارائه محصول امنیتی و پشتیبانی درست به مشتری .
شما ی نگاه به صدها خبری از کسپرسکی منتشر شده بنداز : از دزدیده شدن بچش . تا اخباری که درباره ویروسهای فلیم و دوکو و مینی فلیم و گاوس و ... منتشر کرده .
همه این ویروسها رو شرکتهای دیگه شناسایی کردن ولی کسپرسکی سعی کرد هم اسم ویروس رو بدزده و هم خبر رو . تازه مدعی شد اینها 10 تا دختر خاله و پسر خاله هم دارن . یعنی آخر توهم .
منظور ما اینه . وگرنه هر خگی مره تو سایت این شرکت جانور با 4 تا ضد ویروس مواجه میشه .

درباره لینک صفحه اول هم . اون لینک به همکار خبریمون هست . ولی خود دیسنا تا امروز که ضد ویروس نفروخته .
ولی اونچه که مهمتره انتشار اطلاعات و خبرهای درست و صحیحه با منابع معتبر .
تو همین وبلاک بارها با مدارک و مستندات غیر قابل انکار اخبار بقیه وب سایتها و نشریات که عمومآ همکاری کسپرسکی هستن رو زیر سوال برده شده .
بعدش برادر من اگه این سایتها معتبر بود و 100% قابل استناد که خوب بود .
همین av-comparatives همین الان 2 تا شرکت خیلی معتبر ( سایمنتک و وب روت ) تو تستهاش حضور ندارن .
بر فرض هم بگیم تستهاشون درسته . ضد ویروس محصول ی شرکته که باید خیلی ویژگی ها داشته باشه .
مثلا همین وب روت یا ترند میکرو شیوه هایی شناسایی برای تهدیدات دارن . این تستها 4 تا فایل میریزن روی سیستم و اسکن میکنن . خوب اینکه نشد روش .
عمومآ غولهای امنیتی از شیوه های اجرایی تری برای شناسایی تهدیدات استفاده می کنن .
از لحاظ قابل اطمینان بودن هم باید گفت این شرکتها سالهاست دارن کار می کنن و تو عمل نشون دادن واقعآ قابل اعتمادن . مثل کسپرسکی نیستن که ی تیکت پشتیبانیش رو نمیتونه جواب بده و یا خودش محصول و لایسنس مشکل دار توزیع میکنه تو نماینده هاش و یا بدتر از اون لایسنس اصلی و معتبر رو بی دلیل میسوزونه و هیچ تعهدی رو قبول نمیکنه .
بله . هر کسی آزاده برای انتخاب محصول .

mohammad_87

Registered User
لایک‌ها
56
نود32 هم هنوز نرم افزار امنیتی خوبیه . مشکل این شده که خیلی ها دارن نسخه جعلی و تقلبی رو به ملت شریف و شهید پرور قالب می کنن و جالیش اینه که حتی شورای عالی انفورماتیک هم به 1-2 تاشون مجوز فنی داده .
خنده داره نه ؟ یکیش همین ضد ویروس شیده که میگه من موتور نود32 دارم .
درباره بهترین ها هم کومودو نماینده در ایران نداره و به دلایلی بعید میدونم کیفیت مطلوبی داشته باشه نرم افزارهاش .
...................
نود رو من از بیرون نخریده بودم که بگم تقلبیه.از سایت رسمی دانلود و با سریالهای روزانه رجیستر میکردم.
با بسته های ویروسی که یک تست بیسیک میشه انجام داد نود رو با بقیه مقایسه کردم در شناسایی و پاکسازی به بقیه نرسید.حالا شاید خیلی ها هنوز از این محصول استفاده میکنن و راضی هستند اما با تقویت هوش مصنوعی هم هنوز خیلی چیزها کم داره.
مهمترین مززیت کومودو این هست که رایگانه!کاملا
کومودو برای استفاده حرفه ای تنظیمات زیادی داره.برای کارکردن باهاش باید بهش عادت کرد.البته میشه با همون تنظیمات سایلنتش هم کرد.قدرتش هم عالیه
--------------
ادامه جبهه گیری شما در مورد کسپر به کنار.در این مورد میشه تا 100 صفحه دیگه هم بحث کرد و نظرات خودمون رو بگیم.
اما میشه این جمله رو با تایپ کامل حروف بنویسی ببینم کسانیکه تو سایت کسپر میرن یعنی چی؟؟
وگرنه هر خگی مره تو سایت این شرکت جانور با 4 تا ضد ویروس مواجه میشه .

disna

Registered User
لایک‌ها
39
نود رو من از بیرون نخریده بودم که بگم تقلبیه.از سایت رسمی دانلود و با سریالهای روزانه رجیستر میکردم.
با بسته های ویروسی که یک تست بیسیک میشه انجام داد نود رو با بقیه مقایسه کردم در شناسایی و پاکسازی به بقیه نرسید.حالا شاید خیلی ها هنوز از این محصول استفاده میکنن و راضی هستند اما با تقویت هوش مصنوعی هم هنوز خیلی چیزها کم داره.
مهمترین مززیت کومودو این هست که رایگانه!کاملا
کومودو برای استفاده حرفه ای تنظیمات زیادی داره.برای کارکردن باهاش باید بهش عادت کرد.البته میشه با همون تنظیمات سایلنتش هم کرد.قدرتش هم عالیه
--------------
ادامه جبهه گیری شما در مورد کسپر به کنار.در این مورد میشه تا 100 صفحه دیگه هم بحث کرد و نظرات خودمون رو بگیم.
اما میشه این جمله رو با تایپ کامل حروف بنویسی ببینم کسانیکه تو سایت کسپر میرن یعنی چی؟؟

اون منظورمون هر کسی میره تو سایت این جانور ( یعنی کسپرسکی ) با 4 تا ضد ویروس روبرو میشه . البته این ظاهر امره .

بعدش سایت رسمی یعنی eset.com ؟؟؟ و گفتی لایسنس : یعنی با چه گارانتی ؟

چون خیلیها الان ضد ویروس جعلی و تقلبی با اسم نود32 میفروشن . ولی کلا 1-2 تا شرکت بیشتر آنتی ویروس معتبر نود32 تو ایران نمیفروشن .

بعدش خود ای ست ( نود32 ) هم ادعایی نداره و ی شرکتیه در حد همون کسپرسکی و آویرا و اینا ....

mohammad_87

Registered User
لایک‌ها
56
اون منظورمون هر کسی میره تو سایت این جانور ( یعنی کسپرسکی ) با 4 تا ضد ویروس روبرو میشه . البته این ظاهر امره .

بعدش سایت رسمی یعنی eset.com ؟؟؟ و گفتی لایسنس : یعنی با چه گارانتی ؟

چون خیلیها الان ضد ویروس جعلی و تقلبی با اسم نود32 میفروشن . ولی کلا 1-2 تا شرکت بیشتر آنتی ویروس معتبر نود32 تو ایران نمیفروشن .

بعدش خود ای ست ( نود32 ) هم ادعایی نداره و ی شرکتیه در حد همون کسپرسکی و آویرا و اینا ....
اون پست رو هنوز ویرایش نکردی.جمله ات توهین آمیزه
من دانلود خودم رو با اطمینان انجام میدم و از جایی لایسنس میگیرم که مطمئن باشه.این موارد دیگه برمیگرده به تجربیات شخص و لازم نیست تمامش رو مو به مو توضیح بدم.
در مورد بازار کثیف لایسنس فروشها هم بحث زیادی میشه کرد.یکیش همین فروشنده های تقلبی،یکیش کسانیکه فقط محصول خودشون رو بالا میبرند البته با هزار تا دوز و کلک و دروغ،یکیش هم لایسنس های فله ای که معمولا از کشورهای همسایه خریداری میشه و معلوم نیست هرکدوم به چند نفر فروخته میشه و و و و.............
نود هم در حد کسپر نیست چون الان که افت کرده میره کنار ترند،نورتون و...
و در آخر چون اینجا تاپیک کسپر هست مسایل حاشیه ای رو ادامه نمیدم.

argonbuy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
22
[h=1]آنتی ویروس کاسپرسکی Kaspersky 14.0.0.4651[/h] آنتی ویروس

دانلود آنتی ویروس کاسپرسکی Kaspersky 14.0.0.4651 . همانطور که از نامش هم پیداست این نرم افزارامنیتی محصولی از شرکت Kaspersky می باشد که چند سالی است به عنوان یکی از محبوب ترین آنتی ویروس ها در میان کاربران مورد استفاده قرار می گیرد. آنتی ویروس کاسپرسکی که از محیط کاربری جدیدی هم بهره می برد قادر است تا با دارا بودن سرعت مناسب ، بانک اطلاعاتی قدرتمند از تمامی فایل های مخرب و به روز رسانی های مداوم و سریع امنیتی پایدار و مثال زدنی را برای کاربران به همراه آورد. توسط آنتی ویروس کاسپرسکی رایانه خود را در سریعترین زمان ممکن و به سادگی با استفاده از اسکنر رایگان و روزآمد شده ضد ویروس کسپرسکی اسکن نموده و امنیت کامل آنرا فراهم کنید. تفاوت بسته امنیتی با آنتی ویروس در این است که در بسته امنیتی Internet Security برای کاربرانی که مدام با اینترنت سر و کار دارند موجود می باشد ، اما شکی نیست که آنتی ویروس کسپر اسکای هم یکی از قدرتمندترین آنتی ویروس ها محسوب می شود. آنتی ویروس Kaspersky 14.0.0.4651 با نظارت کامل بر روی هارد دیسک و قسمت های مختلف و همچنین کنترل کامل بر روی فایل های در حال اجرا مانع از ورود و اجرای فایل های آلوده در سیستم می شود.

لینک دانلود : دانلود آنتی ویروس کاسپرسکی Kaspersky 14.0.0.4651

tehran_games

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
492
ببینید، من مدتی است که دیگر از کرک شده ها استفاده نمی کنم، از irkaspersky نسخه اصلی و لایسنس خریدم، به نظرتون به هزینش می ارزه؟ مخصوصاً الان یه تخفیف گذاشته بود برای زمستون، کار درستی می کنم به نظرتون؟

iranapple24

Registered User
لایک‌ها
117
بهتره فایروال ویندوز رو خاموش کنید
چون خود کسپرسکی دارای فایروال قوی میباشد

mohammad_87

Registered User
لایک‌ها
56
ببینید، من مدتی است که دیگر از کرک شده ها استفاده نمی کنم، از irkaspersky نسخه اصلی و لایسنس خریدم، به نظرتون به هزینش می ارزه؟ مخصوصاً الان یه تخفیف گذاشته بود برای زمستون، کار درستی می کنم به نظرتون؟
سلام دوست عزیز
اولا هم به شما و دیگر دوستان توصیه میکنم که برای برنامه های امنیتی به هیچ وجه از کرک استفاده نکنید.یا سریال اصلی بخرید و یا از سریال های داخل اینترنت که رایگان هستند استفاده کنید.
شما میتونستید از سریال های موجود در اینترنت استفاده کنید که برای نسخه 2013 خیلی راحت پیدا میشه و برای 2014 کمی کار اضافی داره
اما خرید سریال اورجینال باعث میشه که خیالتون بابت بلاک شدن سریال راحت باشه
از طرفی سایتی که شما ازش خرید کردید نمایندگی اصلی کسپرسکی هست و کاملا میشه بهش اعتماد کرد،مبارکتون باشه

حسن ياور

Registered User
لایک‌ها
1,263
کسی با کنسول کسپرسکی کار کرده چند تا راهنمایی می خواستم
الان روی سرور Kaspersky Security Center داریم و باهاش کلاینت ها رو که روی همشون endpoint security 10 و agent نصب شده مدیریت می کنیم
مشکل زمانی شروع شد که ویندوز یکی از کلاینت ها رو عوض کردیم و الان توی کنسول کسپر اون سیستم رو بعنوان سیستمی که روش کسپر نصبه اما ارتباط نداره می شناسه و هنگامی که task برای نصب می فرستیم می گه ارتباط برقرار نشد باید چه کرد؟

mohamad021

Registered User
لایک‌ها
159
سلام

من یک آنتی ویروس دو کاربره کسپر اسکای اینترنت سکیوریتی مولتی دیوایس خریدم که اتیکت زده مرکز پخش ایران سافت
از همین مدلهایی که یک کاربره هست و یک کاربر هم رایگان داره
حالا هرچی کد فعال سازی رو توی آنتی ویروس وارد میکنم قبول نمیکنه و فعال نمیشه

سی دی هم که داخل پک هست محتویاتش نمایش داده نمیشه

انتی ویروس رو از این لینک دانلود کردم ولی بازهم فعال نشد

http://me.kaspersky.com/product-updates/multi-device-security

راهنمایی کنید لطفا
روی کارت فعال سازی ریز نوشته:not for sale or activation outside the middle east

hi160

Registered User
لایک‌ها
171

mohammad_87

Registered User
لایک‌ها
56
سلام

من یک آنتی ویروس دو کاربره کسپر اسکای اینترنت سکیوریتی مولتی دیوایس خریدم که اتیکت زده مرکز پخش ایران سافت

راهنمایی کنید لطفا
سلام
در توضیحش نوشته که فقط در خاورمیانه باید اکتیو بشه
یعنی شما موقع اکتیو کردن نباید از قیلتر شکن استفاده کنی
اگه اینطور هست،شاید باید فقط یکی از نسخه های کشورهای خاورمیانه رو دانلود کنی مثلا نسخه فارسی رو از سایت irkaspersky بگیر
البته بهتره از جایی که لایسنس رو گرفتی هم پیگیری کنی چون باید جوابگو باشن

سلام دوستان چطور میشه اینترنت سیکیورتی 2014 رو اماده دریافت کلید کرد؟
ممنون
سلام
شما ابتدا در پنجره اصلی کسپر،در گوشه پایین سمت راست،روی licensing کلیک کن و در پنجره بعدی کلید رو وارد کن.

Preceptor

Registered User
لایک‌ها
106
سلام دوستان چطور میشه اینترنت سیکیورتی 2014 رو اماده دریافت کلید کرد؟
ممنون
دوست عزیز مگه کسپرسکی 2014 کلید داره؟
تا جایی که من اطلاع دارم کسپرسکی 2014 تریال ریست داره و فقط با تریال ریست هستش که فعال میشه اگر کلیدی دارید ممنون میشم اگر در اختیار ما هم قرار دهید.

hi160

Registered User
لایک‌ها
171
والا من چند تا کلید از این ورژن دارم ولی جایی نمیبینم که وارد کنم
فکر کنم همون تریال رسیت بهترین راه حله

iranexplorer.net

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,151
جهت استفاده از کلید trial 30 روزه و معتبر به مدت نامحدود پ.خ. دهید. (تضمینی)

tehran_games

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
492
دوستان من چند ماه پیش در مورد سایت irkaspersky برای خرید آنتی ویروس کسپرسکی ازتون سوال پرسیده بودم که دوستان هم راهنمایی کردن. حالا با گذشته این چند ماه، جداً از سرویسی که سایت irkaspersky به من داد راضی هستم. برای همین به همه دوستان توصیه می کنم.

اگر شما هم به این نتیجه رسیدید که از آنتی ویروسهای اصلی استفاده کنید، واقعاً کسپرسکی خوبه. برای خریدش هم به این آدرس بروید، خیلی خوب و راحت همه کارها انجام می شه : خرید آنتی ویروس

viphyip

Registered User
لایک‌ها
495
سلام

راهنمایی کنید لطفا
من می دونم علت چی برای شما پ خ شد

دوستان لایسنسهای اورجینال رو هم اگر دوست داشتید می تونید از من بخرید در خدمت هستم

بالا