برگزیده های پرشین تولز

مشاوره (خرید، مقایسه، فنی...)

÷

• Total voters
    52

mercedes62

کاربر حرفه ای سیستم عامل
لایک‌ها
941
سلام این پستم رو یادتونه :

گویا دور ماشین کامل رنگ شده. رنگ سقف خیلی کدر و ماته ولی بدنه از زیر ستون رنگ جدید داره !

رنگ شدن دور نشونه تصادف خفنه؟ اتاق مشکل نداشته باشه؟!!

این چقدر تو قیمت تاثیر داره؟ طرف زیر 8600 نمیده!!!

راستی لاستیک هم نداره !

با این اوصاف 8600 می ارزه ؟!

ممنون

دوست عزيز دور رنگ بودنش بعلته تصادفه
اين كه ستون رنگ شده يعني تصادف شديد بوده و رنگ شده ضعف ستون داره
بنظر من دنبالش نباش ، ماشين سالم و تميز گير بياريد حالا 500 تا 1 تومن هم گرونتر ارزششو داره ، حتي مدل پايينتر بخريد ولي سالم و تميز
موفق باشيد

mercedes62

کاربر حرفه ای سیستم عامل
لایک‌ها
941
هم کاربرد شهری داریم هم جاده
چیزی که تو ذهنم خودم هست اینه که خرید پرشیا منطقی نیست چون پرشیا و 405 با یه موتور 7-8 میلیون تفاوت قیمت دارن ولی از لحاظ امکانات و فنی تفاوتی ندارن فقط کمی قیافه پرشیا بهتره
بیشتر نظرم روی V8 و 405 SLX هست
تنها چیزی که در مورد V8 منو میترسونه این که میگن هزینه هاش بالاس البته بعضیام میگن اصن اینطوری نیست!!! :eek:
در مورد SLX 405 یکم بی کلاسه :D
بله دوست عزيز خرج و لوازم 206 بالاست و با 405 قابل قياس نيست گرچند موتورشون يكيه با slx

ahmadhmzv

Registered User
لایک‌ها
125
یعنی خرج 206 خیلی بالاس؟
شما خودت کدومو پیشنهاد میکنی؟
بستگی داره با چه ماشینی مقایسه ش کنی. نسبت به پارس 405 و سمند خرج بنده موتوری بیشتری داره. یعنی مثلا چراغ جلو 206 قیمتش بالاتر از 405 هست. نه اینکه خرج بذاره رو دستت. بقیه وسایل هم غیر از مصرفی ها تقریبا همینطور حساب کن.
درکل تو فکر خرج نباش. تا وقتی اذیتش نکنی یا تصادف نداشته باشی فرقی نداره.
وگرنه در مقابل زانتیا به بالا ارزون هم هست لوازمش.

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
206 خیلی پر خرج نیس ولی باهاش باید نرم برونی بخوای مثل رفیق ما که با پارسش از دست اندازا میپره چند متر ماشین بالا میره!! با 206 هم همین کارو بکنی فاتحش خوندس

Sent from my XPERIA Z1 - THE BEST OF SONY

MyLGcookie

Registered User
لایک‌ها
446
سلام این پستم رو یادتونه :

گویا دور ماشین کامل رنگ شده. رنگ سقف خیلی کدر و ماته ولی بدنه از زیر ستون رنگ جدید داره !

رنگ شدن دور نشونه تصادف خفنه؟ اتاق مشکل نداشته باشه؟!!

این چقدر تو قیمت تاثیر داره؟ طرف زیر 8600 نمیده!!!

راستی لاستیک هم نداره !

با این اوصاف 8600 می ارزه ؟!

ممنون
با این وضعیت بنده جای شما بودم نمی خریدم! بین 7.500 تا 7.800 میرزه با وضعیت فعلی.
من باشم جای شما با 5 تومن هم نمیخریدم! یه ذره بیشتر بگرد ، تا دلت بخواد پراید دست دو هست ، تو شهر کوچیک بگردی ارزونتر هم گیر میاد.

Max.Pain

Registered User
لایک‌ها
710
با این وضعیت بنده جای شما بودم نمی خریدم! بین 7.500 تا 7.800 میرزه با وضعیت فعلی.
من باشم جای شما با 5 تومن هم نمیخریدم! یه ذره بیشتر بگرد ، تا دلت بخواد پراید دست دو هست ، تو شهر کوچیک بگردی ارزونتر هم گیر میاد.
خود ستون رنگ نشده نه از شیشه ها به بالا رنگ نشده !

MyLGcookie

Registered User
لایک‌ها
446
داداشم ریسک نکن! هزارتا پراید دیگه هم هست
ماشین دست دو میگیری در بهترین حالت باید 1 تومن خرجش کنی! اینکه لاستیک هم می خواد!
فردا بخوای بفروشیش هم دردسره! حالا بیا ثابت کن تصادفی نیست!
ریسک نکن، 141 هم ماشین خوبی نیست.

ahmadhmzv

Registered User
لایک‌ها
125
به نظر منم ریسک نکنی بهتره. معلوم که نیست چه برسرش اوردن که دور رنگه. به شخصه دیدم اتاق رو عوض کردن بخاطر اینکه بگن دور رنگه سقف و ستون ها رو با اتاق نو عوض کردن. الان ممکنه مشکلی نداشته باشی چند ماه دیگه لاستیک سایی پیدا کنی و هزارتا مشکل دیگه!
البته برعکسش هم هستت. طرف با کلید ماشینشو خط خطی کردن مجبور شده کل ماشین رو بده صافکاری و رنگ!
درکل توی این اوضاع و احوال گرونی یا نباید ریسک کرد یا از ادم مطمعن خرید.

mercedes62

کاربر حرفه ای سیستم عامل
لایک‌ها
941
یعنی خرج 206 خیلی بالاس؟
شما خودت کدومو پیشنهاد میکنی؟
بله دوست عزیز کلا خرج و لوازم 206 گرونه نرمالش 2 تا3 برابر 405 هستش مخصوصا لوازم ارجینالش اگه گیر بیاد گرونتره (البته شما میخیان صفر بخرین ممکنه تا 3-4 سال خرج و... نداشته باشید)
اینارو خدمتون میگیم که با دید بازتر به قضیه نگاه کنید
کلا 206 اگه به خرج بیافته یا خدانکرده تصادف می بینید لوازمش چقد گرونه
من بین مدلای که شما مدنظرته slx رو پیشنهاد میکنم ترکیبی از همه چیز داره
ولی خارج از لیستتون l90 کلا از نظر فنی و اصحلاک وبی آزاری ... سرتره اگه بتونید با قیافش کنار بیاین
بی دردسر و لوازم ارزون و فراوان هم بخاین سمند lx سورن و 405 پرشیا و...هستن که منتها از نظر تکنولوژی موتوری نوع معمولیشون قدیمی شدن.سمند ef7 هم اونایی که خوب در اومده عالیه و اونایی که مشکل سرسیلندر دارن با تعویض واشر با کیفیت (المانی ) مشکلشون حل میشه
تصمیم با شماست
پیشاپیش مبارکه.

saeedtz

Registered User
لایک‌ها
6,803
بله دوست عزیز کلا خرج و لوازم 206 گرونه نرمالش 2 تا3 برابر 405 هستش مخصوصا لوازم ارجینالش اگه گیر بیاد گرونتره (البته شما میخیان صفر بخرین ممکنه تا 3-4 سال خرج و... نداشته باشید)
اینارو خدمتون میگیم که با دید بازتر به قضیه نگاه کنید
کلا 206 اگه به خرج بیافته یا خدانکرده تصادف می بینید لوازمش چقد گرونه
من بین مدلای که شما مدنظرته slx رو پیشنهاد میکنم ترکیبی از همه چیز داره
ولی خارج از لیستتون l90 کلا از نظر فنی و اصحلاک وبی آزاری ... سرتره اگه بتونید با قیافش کنار بیاین
بی دردسر و لوازم ارزون و فراوان هم بخاین سمند lx سورن و 405 پرشیا و...هستن که منتها از نظر تکنولوژی موتوری نوع معمولیشون قدیمی شدن.سمند ef7 هم اونایی که خوب در اومده عالیه و اونایی که مشکل سرسیلندر دارن با تعویض واشر با کیفیت (المانی ) مشکلشون حل میشه
تصمیم با شماست
پیشاپیش مبارکه.
پیرو حرف استاد باس بگم 206 خرجش می کشه ادمو!
رفیقمون بیچاره هر بار یه مشکل کوچیکی واسه ماشینش پیش میاد حداقل 200,300 بیشتر پیاده میشه!
خرج ماشین واقعا موضوعی واسه خودش
یه ماشین میخری خرجی نداره یا خرجش کمه اما یه ماشین میگیری هر چند ماه یه بار یه حقوقت رو باس بزاری کنار واسش!
Sent from my F**king life

pooria-ir

Registered User
لایک‌ها
2,424
پیرو حرف استاد باس بگم 206 خرجش می کشه ادمو!
رفیقمون بیچاره هر بار یه مشکل کوچیکی واسه ماشینش پیش میاد حداقل 200,300 بیشتر پیاده میشه!
خرج ماشین واقعا موضوعی واسه خودش
یه ماشین میخری خرجی نداره یا خرجش کمه اما یه ماشین میگیری هر چند ماه یه بار یه حقوقت رو باس بزاری کنار واسش!
Sent from my F**king life
داداش الان تقريبا اكثر ماشينا قطعات اصليشون گرونه مثلا فن راديات با داياق واسه ال ٩٠ ٨٠٠ تومنه.برا ريو ٤٠٠ تومنه
يا مثلا قطعات جلوبندي ريو تقريبا هم قيمت با ٢٠٦

ولي...ولي يه فرق مهم هست
براي مثال جلوبندي ريو يا ال ٩٠ واقعا اگر نرمال بريد حدود ١٠٠ هزاركيلومتر شايد ٥٠٠ خرج بزاره
اما ٢٠٦ هر ٢٠-٢٥ هزارتا جلوبنديش يه سرويس و بررسي ميخواد.مشكل ٢٠٦ گرونيً قطعات نيست .استهلاك بالاي ماشين + عمر پايين قطعات ايراد اصلي ٢٠٦

Sent from my iPhone using Tapatalk

ahmadhmzv

Registered User
لایک‌ها
125
یکی از اشناها به تیپ دو مدل 84 خرید ده میلیون سال 88. نفر قبلی هم تا دلش بخواد رونده بودش حسابی. جزو افرادیه که اصلا کاپوت رو بزنه بالا نمیدونه کجا باید اب رادیات بریزه. روغن هم تا نشه قیر عوض نمیکنه. کلا تا زمانی که ماشین راه بره میرونه.
خودش که میگه توی این چندسال فقط دوبار گذاشتتش زمین اونم زیر 200 خرجش شده. غیر از این اخ نگفته!
ما بدبختم که با ماشین عین اسب ترک رفتار میکنیم و با کوچکترین صدایی تا کمر تو موتور خم شدیم سالی دو سه میلیون باید بذاریم کنار واسه اصطهلاک ماشین!
من نمیدونم شانسه بعضی ها خیلی خوبه یا...

MRM6

Registered User
لایک‌ها
727
سلام دوستان از کجا بفهمم ایران خودرو کی ثبت نام داره؟ جایی اعلام میشه؟ تا من بفهمم تموم میشه/

samanrahimi

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
2,387
دوستان قصد دارم یه نازنین رو بفروشم . چون دارم یه مونت کارلو 75 جمع میکنم دیگه جا برای نگه داشتن این عروسک ندارم:
1975 Chrysler Cordoba
قیمت 60 تومن. لطفا فقط اونایی که کلاسیک یا امریکایی بازن پیام بدن . موتورش 400 دوجه . 4 دهنه . گیربکس هم 400 اتوماتیک l2

Best Friends

Registered User
لایک‌ها
56
سلام دوستان از کجا بفهمم ایران خودرو کی ثبت نام داره؟ جایی اعلام میشه؟ تا من بفهمم تموم میشه/

سلام،فعلا پیش فروش ثبت نام داره ، فروش نقدی هم دقیقا مشخص نیست ،3 روز زودترش اطلاعیه میدن ، احتمالا برای عید فطر ثبت نام هست ، و اگه با شورای رقابت به تفاهم برسند ماهی یکبار حتما ثبت نام برای فروش نقدی هست .

MRM6

Registered User
لایک‌ها
727
سلام،فعلا پیش فروش ثبت نام داره ، فروش نقدی هم دقیقا مشخص نیست ،3 روز زودترش اطلاعیه میدن ، احتمالا برای عید فطر ثبت نام هست ، و اگه با شورای رقابت به تفاهم برسند ماهی یکبار حتما ثبت نام برای فروش نقدی هست .
ببخشید کجا اطلاعیه میدن؟تحویل خرید نقدی کی هست؟

Best Friends

Registered User
لایک‌ها
56
ببخشید کجا اطلاعیه میدن؟تحویل خرید نقدی کی هست؟
اطلاعیه در اکثر سایتهای خبری پخش میشه (سایت ایران خودرو هم اطلاعیه میده)،تحویل 30 روزه هست اگه 3 ساله نشه ، امسال تحویلها نسبت به سال قبل خیلی بهتر و به موقع بوده . البته مرتب باید پیگیری کنید تا به موقع تحویل بدن .

http://ikco.iranecar.com

MRM6

Registered User
لایک‌ها
727
اطلاعیه در اکثر سایتهای خبری پخش میشه (سایت ایران خودرو هم اطلاعیه میده)،تحویل 30 روزه هست اگه 3 ساله نشه ، امسال تحویلها نسبت به سال قبل خیلی بهتر و به موقع بوده . البته مرتب باید پیگیری کنید تا به موقع تحویل بدن .

http://ikco.iranecar.com
با توجه به اختلاف قیمت خرید آنلاین با قیمت بیرون به نظرتون به صرفه هست بخوام اینطوری بخرم و بفروشم؟

Best Friends

Registered User
لایک‌ها
56
با توجه به اختلاف قیمت خرید آنلاین با قیمت بیرون به نظرتون به صرفه هست بخوام اینطوری بخرم و بفروشم؟
در حال حاضر که فروش فوری در محصولات ایران خودرو نیست (سایپا فروش نقدی گذاشته) .
خودروهای تولید داخل این چند روزه در بازار آزاد افزایش قیمت نداشته و کمی هم ارزان شده ، چند روزی تا تعیین تکلیف شورای رقابت و خودروسازان صبرکنید.

بالا