برگزیده های پرشین تولز

بحث و تبادل نظر برای انتخاب آنتی ویروس، فایروال و موارد مشابه

بهترین آنتی ویروس از نظر شما چیست ؟

• AVG

Votes: 8 2.6%
  • BitDefender

Votes: 34 11.1%
  • Kaspersky

Votes: 110 35.8%
  • ESET NOD32

Votes: 107 34.9%
  • PC-Cillin

Votes: 2 0.7%
  • F-Secure

Votes: 3 1.0%
  • McAfee

Votes: 8 2.6%
  • Symantec Norton

Votes: 27 8.8%
  • Panda

Votes: 5 1.6%
  • ZoneAlarm

Votes: 3 1.0%

• Total voters
    307

mormak

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
سلام دوستان. من یه آنتی ویروس میخوام که راحت کرک شه و سرعت سیستم رو هم کم نکنه برای ویندوز 8.1
لطفا بهم معرفی کنید با لینک دانلود اگه میشه

Preceptor

Registered User
لایک‌ها
106
سلام دوستان. من یه آنتی ویروس میخوام که راحت کرک شه و سرعت سیستم رو هم کم نکنه برای ویندوز 8.1
دوست عزیز آنتی ویروس نود 32 را نصب کنید نه سیستم را کند میکنه و نه مثله آنتی ویروسهای دیگه مشکل آپدیت و کرک داره فقط لازمه یوزرنیم و پسورد داشته باشند که براحتی داخل اینترنت پیدا میشه.

Preceptor

Registered User
لایک‌ها
106
کسی میدونه لایسنس نود رو از کجا میشه ارزونترین قیمت تهیه کرد ؟
این لایسنس ها معمولا از شرکت های خاصی عرضه میشه که قیمت روش حک شده و تقریبا همه یکسان هستند. فکر نمیکنم خیلی فرقی داشته باشند.

takman_236

Registered User
لایک‌ها
249
Comodo Internet Security
تو قدرتمندی و کامل بودن این پک شک نکنید.
هم آنتی ویروس داره ، هم فایروال داره ،هم sandbox داره و هم HIPS داره.

fardagostar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
کسی میدونه لایسنس نود رو از کجا میشه ارزونترین قیمت تهیه کرد ؟
سلام
اگر تعدادی یوزر ناد32 به شما بدم میتونید بفروشید؟
من خودم از ناد استفاده ای ندارم. لایسنس کسپر avg بیتدیفندر رو میفروشم و همراهش یوزر ناد هم برام میاد ولی اصلا از وضعیتشون مطلع نیستم که برای چه تاریخی منقضی میشن و اینکه کارمیکنن و غیره.
اگر شرایطی دارید که بتونید تست کنید بدم بهتون , کار کرد که هم استفاده کنید و اطلاع بدید برم تو فروشش.
من تا پارسال میفروختم ولی تاریخ انقضاء 2014 داشت و مشکلی هم نداشتند. الآن مطمئن نیستم که آیا آپدیت از سرور ناد روی آی پی ایران مشکلی داره یانه!

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
چندین ساله از ESET Smart Security استفاده می کنم و در اینترنت بدون هیچ ترس و ... به کارام می رسم
فوق العاده است واقعا

maminsafari

Registered User
لایک‌ها
29
Comodo Internet Security
کاربر مگه کاربر امنیتی هستش که با استفاده از Sandbox بتونه تشخیص بده ی نرم افزار یا فایل ویروس هستش یا نه ؟
بعدش اگر جستجو کنین میبینید ویژگی sandbox تو این ضد ویروسهای خانگی نقص امنیتی داره و ویروس از زیرش در میره و هسته اصلی سیستم رو آلوده میکنه .
شرکتهای کوچیک و نامعتبر مثل همین کسپرسکی از این ویژگی فقط به خاطر تبلیغات و فریب کاربر تو محصولاتشون استفاده میکنن .

takman_236

Registered User
لایک‌ها
249
کاربر مگه کاربر امنیتی هستش که با استفاده از Sandbox بتونه تشخیص بده ی نرم افزار یا فایل ویروس هستش یا نه ؟
بعدش اگر جستجو کنین میبینید ویژگی sandbox تو این ضد ویروسهای خانگی نقص امنیتی داره و ویروس از زیرش در میره و هسته اصلی سیستم رو آلوده میکنه .
شرکتهای کوچیک و نامعتبر مثل همین کسپرسکی از این ویژگی فقط به خاطر تبلیغات و فریب کاربر تو محصولاتشون استفاده میکنن .
ممنون بابت نظرتون.
اینکه شما می فرمایید ویروس از زیرش در میره و ... همونطور که می دونید مربوط به مباحث sandbox escapeing هستش که واقعا مبحث پیشرفته ای هستش و کار هر کسی نیستش.
واقعا هم این مورد سند باکس خیلی به کار میاد.
شما نرم افزاری رو اصلا نمیشناسید و از طرفی هم لازم دارید اجراش کنید.خوب تو سندباکس اجراش میکنید تا اثرات مخرب احتمالیش رو کم کنید.
کسی که اونقدر اطلاعات برنامه نویسی و تسلطش بالا باشه که بخواد چنین برنامه ای رو بنویسه تقریبا دیگه آنتی ویروس و .... واسش فرقی نمیکنه چی باشه واسه همشون بایپس می نویسه.
من چندین سال هستش کاربر کومودو هستم.به جرات میتونم بگم تا حالا گزینه بهتری پیدا نکردم که اینقدر جامع باشه.
با محصولات امنیتی شرکت های ESET , Microsoft ,Avast و ... هم کار کردم.
کومودو واقعا یه سر و گردن بالاتره.البته به نظر من.
با گفته آخرتونم که سندباکس چیز تبلیغاتی هستش مخالفم.
فکر نکنم کسپر اسکی هم اونقدر که شما میگید شرکت کوچیکی باشه.حداقل محصولات امنتی خوبی میده.

maminsafari

Registered User
لایک‌ها
29
تا به حال از خودتون پرسیدین چرا غولهای امنیتی مثل ترند میکرو و سایمنتک که شرکتهاشون حداقل 100 برابر بزرگتر و معتبر از ی شرکتهایی مثل کسپرسکی هستن تو ضد ویروس خانگیشون و حتی بیشتر نسخه های تحت شبکشون از این ویژگی های قرطی مثل sandbox استفاده نمیکنن ؟؟؟؟
sandbox فقط در برخی راه کارهای خاص و موارد خاص امنیتی باید استفاده بشه . نه برای ی کاربر خانگی که در بیشتر موارد فرق یخچال رو با کامپیوتر تشخیص نمیده .
همچنین باید بگم استفاده از ضد ویروس با تجزیه و تحلیل فنی و حرفه ای و تخصصی مخصوصآ در بخش سیاستهای امنیتی باهم خیلی تفاوت داره .

در این موارد بهتره به شرکتهای بزرگ و معتبر اطمینان کنید . نه شرکتی که با 4 تا خبر و گزارش و آمار نادرست سعی داره خودش رو بزرگ جلوه بده .
حتمآ شما هم با من موافقید .

takman_236

Registered User
لایک‌ها
249
تا به حال از خودتون پرسیدین چرا غولهای امنیتی مثل ترند میکرو و سایمنتک که شرکتهاشون حداقل 100 برابر بزرگتر و معتبر از ی شرکتهایی مثل کسپرسکی هستن تو ضد ویروس خانگیشون و حتی بیشتر نسخه های تحت شبکشون از این ویژگی های قرطی مثل sandbox استفاده نمیکنن ؟؟؟؟
sandbox فقط در برخی راه کارهای خاص و موارد خاص امنیتی باید استفاده بشه . نه برای ی کاربر خانگی که در بیشتر موارد فرق یخچال رو با کامپیوتر تشخیص نمیده .
همچنین باید بگم استفاده از ضد ویروس با تجزیه و تحلیل فنی و حرفه ای و تخصصی مخصوصآ در بخش سیاستهای امنیتی باهم خیلی تفاوت داره .

در این موارد بهتره به شرکتهای بزرگ و معتبر اطمینان کنید . نه شرکتی که با 4 تا خبر و گزارش و آمار نادرست سعی داره خودش رو بزرگ جلوه بده .
حتمآ شما هم با من موافقید .
این که چندین شرکت مطرح استفاده نمی کنن دلیل محکمی نیست. سیاست سیمانتک و ترند فرق میکنه.
شرکت هایی مثل سیمانتک و ترند بیشتر تمرکزشون روی Enterprise هستش و سیستم های سرور کلاینتی. نه فقط کلاینت.اما رویکرد کومودو بیشتر روی کلاینت هست. توی بحث Central Management آنتی ویروس واقعا سیمانتک داره حرف اول رو میزنه به نظرم.
البته این رو تجربی میگم.البته سوفوس هم خوب داره عمل میکنه به نظرم.
مسلما محصول امنیتی که روی یه سرور نصب میشه نیازی به سند باکس نداره.چون اصلا کلاینتی نداره که بره پشتش و ازش استفاده به عنوان یه پی سی کنه.
اما سیستم کلاینت که کاربر همیشه پشتشه (و مخصوصا با این بروزر های داغون که هر روز یه باگ ازشون در میاد و کلاینت بدون اینکه بفهمه هزار بار هک میشه)
و فایل های مختلفی رو باید باز کنه و ... به یه سند باکس نیاز داره.
من کسپر رو توی محیط های سرور کلاینتی دیدم ولی کومودو رو تا حالا ندیدم.
سیمنتک و ترند رو هم زیاد دیدم تو محیط های سرور کلاینتی مثل دانشگاهها و محیط های بزرگ تجاری و ...

takman_236

Registered User
لایک‌ها
249
به نظر من هم Kaspersky و هم BitDefender خوبن.
اگر سیستمتون قوی نیست و حال و حوصله دنگ و فنگ رو ندارید همون نود بهتره.
اما اگر امنیت واستون مهمتره و از طرفی تو زمینه کامپیوتر تخصص دارید بهتره از kasper یا comodo internet security استفاده کنید.
اما خو بهاش هم اینه که کمی سخت گیرانه تر هستند و ممکنه حوصلتونو سر ببره.

maminsafari

Registered User
لایک‌ها
29
این که چندین شرکت مطرح استفاده نمی کنن دلیل محکمی نیست. سیاست سیمانتک و ترند فرق میکنه.
شرکت هایی مثل سیمانتک و ترند بیشتر تمرکزشون روی Enterprise هستش و سیستم های سرور کلاینتی. نه فقط کلاینت.اما رویکرد کومودو بیشتر روی کلاینت هست. توی بحث Central Management آنتی ویروس واقعا سیمانتک داره حرف اول رو میزنه به نظرم.
البته این رو تجربی میگم.البته سوفوس هم خوب داره عمل میکنه به نظرم.
مسلما محصول امنیتی که روی یه سرور نصب میشه نیازی به سند باکس نداره.چون اصلا کلاینتی نداره که بره پشتش و ازش استفاده به عنوان یه پی سی کنه.
اما سیستم کلاینت که کاربر همیشه پشتشه (و مخصوصا با این بروزر های داغون که هر روز یه باگ ازشون در میاد و کلاینت بدون اینکه بفهمه هزار بار هک میشه)
و فایل های مختلفی رو باید باز کنه و ... به یه سند باکس نیاز داره.
من کسپر رو توی محیط های سرور کلاینتی دیدم ولی کومودو رو تا حالا ندیدم.
سیمنتک و ترند رو هم زیاد دیدم تو محیط های سرور کلاینتی مثل دانشگاهها و محیط های بزرگ تجاری و ...
خوبه خودتون هم گفتین .
سرور و کلاینت .
کلاینت خودش در حقیقت ی پی سی هستش .
شرکتهای بزرگی مثل ترند میکرو یا سایمنتک در همه بخشها تمرکز دارن و نمیشه بگی فقط روی ی حوزه خانگی یا تحت شبکه تمرکز دارن . اینها کلآ تو حوزه امنیت حرف اول رو میزنن .گ
بجزء ویژگی های امنیتی و تکنولوژی های حفاظتی ، سیاستهای امنیتی و سیاستهای طراحی نرم افزار هم مهم هست که باز این شرکتها حرف اول رو میزنن .
ی مسائل میزنم . شما وقتی تلویزیون خیلی خوب و عالی بخوایی میری سونی میخری یا ال جی ؟ قطعآ سونی . و هیچوقت سراغ ال جی نمیری .
اینهم همینطوره .
یا وقتی ماشین خیلی خوب میخوایی میری فورد - تویوتا - بنز یا بی ام وی میگیری . و هیچوقت سراغ حتی بهترین محصولات ایران خودرو و سایپا هم نمیری . حتی اگه اینها یکی از امکانات ماشینوشن نشون دادن نمای محیط باشه .

maminsafari

Registered User
لایک‌ها
29
ی مثال خیلی ساده دیگه میزنم .
همونطور که میدونی ویژگی گدجت Gadget که در ویندوز 7 هست نقص امنیتی داره و میکروسافت گفته بهش پشتیبانی نمیده .
حالا ی سوال . چرا شرکتهایی مثل بیت دفندر و کسپرسکی و ... از ویژگی gadget استفاده میکنن ولی غولهای امنیتی مثل همین ترند میکرو نه ؟!!! ;)
میدونی چرا ؟
چون کسپرسکی و بیت دفندر و امثال این شرکتها امنیت کاربر براشون در درجه سوم و چهارم اهمیت داره و اول براشون تبلیغات مهمه . همونطور که میدونی با gadget ی لوگو و نشان نرم افزار میاد روی دستکتاپ و حسابی برای اون شرکت تبلیغه .
این رو بهش میگن سیاست امنیتی عزیزم . که میبینی برخی شرکتها سیاست تبلیغاشون اهمیتش بیشتر از سیاست امنیتی هستش .
و این رو اکثر کاربرها مخصوصآ کاربرهای خارجی میدونن و برای اینه ی شرکتهایی مثل کسپرسکی که به زور 1 میلیون مشتری دارن ولی به دروغ میان میگن 300 میلیون و 500 میلیون مشتری داریم. چون از لحاظ کیفیت محصول و اعتبار شرکت و ویژگی های امنیتی قادر به رقابت با شرکتهای بزرگ نیستن با این روشها سعی دارن کاربرها رو به خرید محصولاتشون جذب کنن .

handynasty

Registered User
لایک‌ها
364
360 Security نسخه رایگان بریز. چیز بدی نیست. سبک هم هست. اما چیز توپ میخوای Comodo Internet Security اونم رایگانه، ولی حرف نداره انصافا. یه کم واسه سیستم های قدیمی سنگینه ولی با سوکت 775 راحت جواب میده و روان کار میکنه.

handynasty

Registered User
لایک‌ها
364
Comodo Internet Security
اصلا حرف نداره. بهترین بهترین هاست. اونم رایگان! اصلا تا کومودو هست، واقعا دلیلی نداره آدم بره سراغ چیز دیگه ای.

abolfazl taghie

Registered User
لایک‌ها
43
سلام
من يه سيستم قديمي دارم و يه جديد. رو جديده مكافيه كه با يو اس بي ديسك سكيوريتي تكميلش كردم. رو قديميه هم جديدا بيت ديفندر نصب كردم كه سبكتره و ديتكت بهتري داره ولي خوب هراز چندگاهي بايد كركش كرد. به نظر شما چه آنتي ويروسي خوبه براي هر دوسيستم كه كرك كردنش ساده باشه و قوي هم باشه و به مكمل هم نياز نداشته باشه

msh2008

Registered User
لایک‌ها
319
به نظر من سعی کنید آنتی ویروس اورجینال بگیرید یا از نسخه های Trial به روز استفاده کنید چون گاه کرک
آنتی ویروس توسط شرکت سازنده شناخته می شود و آن را از کار می اندازد در صورت استفاده از نسخه
Trial با پاک کردن ویندوز و عوض کردن نام کامپیوتر می توان دوباره از آنها استفاده کرد

بالا