برگزیده های پرشین تولز

: برای آنها که به فیس بوک مسی حمله می کنند

bazarche0098

Registered User
لایک‌ها
335
سلام
نظرات همه ی دوستان درسته و همه ی موارد می تونه دخیل باشه !

اما قبل از اومدن هر تکنولوژی یا فناوری می بایست فرهنگش رو هم داشته باشیم ! همین آدمایی که توهین می کردن توی جامعه و توی یه جمع عمومی فکر نمی کنم حاضر به چنین رفتاری بشوند و شاید فقط در درون محیط های دوستانه !
و باید این فرهنگ رو جا انداخت که جامعه مجازی چون حد و مرز نداره فرقی از نظر عملکرد با جامعه واقعی نداره ! و می بایست حتی از هر نظر توی همچین محیط هایی محطاط تر بود ، چرا که ممکنه عده کوچکی چهره ی یه کشور رو خدشه دار کنند .
کشورهای غربی همزمان با رشد تکنولوزی فرهنگش استفاده از رو هم ارتقا دادن ، اما ما نه !
مثلا به نظر من با ورود گوشیهای هوشمند به بازار و در دسترس قرار گرفتن بسیاری از افراد جامعه ، محیط های مجازی که تا به حال بکر و دست نخورده بود و فقط افراد صاحب نظر و مرتبط با اون باهاش یر و کار داشتند با هجوم دهها نفر که شاید از نحوه عملکرد اجتماع های مجازی هم اطلاعی ندارند و تفکرشون اینه که دارن تو یه جمع 2 یا 3 نفره بحث می کنند روبرو شد ! و چون براشون این محیط ها و تکنولوژی تازگی داره و فرهنگ استفاده از اون رو هم فرا نگرفته اند برخورد و رفتارشون نابهنجار میشه .

xuvi

Registered User
لایک‌ها
273
96868_464.jpg

alireza771

همکار بازنشسته
لایک‌ها
2,869
2unu2ysy.jpg

اینایی که به صفحه مسی و فرناندا لیمای نازنین حمله کردن یه عده زامبی هستن
ایرانی نیستن

poyyesh

Registered User
لایک‌ها
649
بازیکنی مودب که وقتی با کف پا روی انگشتش می روند، هیچ نمی گوید. وقتی با تکل از پشت و از عمد او را می زنند، دوباره هیچ نمی گوید. از مسی به یاد نداریم، به کسی توهین کرده باشد، به تماشاگران، مربیان، بازیکنان حریف، خبرنگاران و حتی مردم عادی. رفتار مسی، مثل رفتار یک بازیکن معمولی است و در زمین هیچگاه کسی احساس نمی کند با بهترین بازیکن دنیا روبروست. رفتار او مغرورانه نیست و همیشه متواضع برخورد می کند. این پیش زمینه ای از تصویری است که همه از مسی در ذهن داریم اما آیا به این تصویر احترام می گذاریم؟!

اینا رو درست نوشتی ادب ......مسی پس کلاهبرداری مالیاتی و اب زیر کاه کیه این وسط اینم مثل مارادوناتون تشریف دارن جنس خوب ...بازی خوب عایا |؟

• Like
Reactions: rms

تهرانی

Registered User
لایک‌ها
2,351
من از لیونل مسی متنفرم
طرفدار دو اتیشه ی مادرید هستم و میمونم و همه جا هم از بازی مسی ابراز تنفر کردم چون به نظرم مرده خوره .. جاهایی هست که شما یه چیزی میگین از دهن شما شنیده میشه و به حساب خود شما میزارن... ولی وقتی میری تو صفحه ی یه ادم سرشناس اینجوری مینویسی دیگه شما خودت نیستی.. شما نماینده ی یه کشور محسوب میشی... چند سال پیش بود رفتم زیر تبلیغ کنسرت antimatter نوشتم درود از ایران با عشق !! ووکالیست گروه هم لایک زد و بعد منو اد کرد و الانم تو پیجم دارمش... اونجا هم من نماینده ی مردم ایران اینجا هم این عده نمایندگی کردن!!

LG L7 II

yaghish

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
328
من فكر ميكردم فيسبوك واسه اين فيلتر كردن كه فرهنگ غرب رو ما تاثير نزاره ، ولي بعد اتفاقات پیج مسی فهميدم كه واسه اينكه غرب با فرهنگ ما زیاد اشنا نشه كه يه وقت ابرومون نره..:D

Pars207

Registered User
لایک‌ها
1,221
کــوروش آسوده بخواب
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
فرهنــگ 2500 ساله تــوی پیــج مسی داره فوران میکنــه !

nasabam

Registered User
لایک‌ها
171
من به عنوان یک زئالی دو اتیشه با اینکه از مسی خوشم نمیاد باید بگم که اونهایی که توی فیسبوک به مسی توهین کردن فهم و شعور ندارن تربیت خانوادگی خودشونو نشون دادن

secreter

Registered User
لایک‌ها
683
اینا رو درست نوشتی ادب ......مسی پس کلاهبرداری مالیاتی و اب زیر کاه کیه این وسط اینم مثل مارادوناتون تشریف دارن جنس خوب ...بازی خوب عایا |؟
یکی از اون افراد
به ما چه که کی فرار مالیاتی کرده مگه ایرانیا ناظر مالیات هستن ؟

Reza_Rms

Registered User
لایک‌ها
230
مسی شخصیتیه که همه دوسش دارن حتی طرفداران مادریدی که اون هم بر میگرده به یک مسیله کاملا طبیعی و رقابت در فوتبال...ولی هیچ کس از این بازیکن بدش نمیاد و الگوی اخلاقیه بسیار بسیار بالایی برای همه تو هر محفل فوتبالی ایی بوده...وچون الگو بوده و سر شناس وقتی همچین کاری رو یک ظاهرا هموطن میکنه لکه ی بد و زشتش از اون کاره ناشایست به همه بر میگرده و بازتابش زیادتر از کاری میشه که کردن...
مثل ارتش:تشویق برای یکی
تنبیه برای همه
چه تنبیهی بدتر از جواب دادن مسی در مورد تمدن ایرانی...هر چند ملامیت جواب دادنش هم واسه تحقیر افرادی این کار رو کردن کار رو خرابتر کرد....
این اتفاق اگر تو پیج یک بازیکن با لول پایین تر اتفاق میفتاد هم انقدر واقعا بازتاب داشت؟؟!!!...همه ناراحتن و هیچ کس از این موضوع دل خوش نداره و امیدوارم دیگه تکرار نشه...
رونالدو بازیکنیه که من خودم تا چند ماه پیش به خاطر بارسلونایی بودنم خوشم ازش نمیومد...(یک تعصب فوتبالی)ولی بازیکن فوق العاده ایه و تو این حرف و تراز اول بودنش در جهان شکی نیست...ولی من الان دیگه عاشقشم چون چند ماه قبل هزینه ی درمان بیماری عصبیه یک کودک که چندین میلیون بود رو به تنهایی تقبل کرد و فهمیدم که شخصیتش هم علی رقم حرفهایی که بهش نصب میدن هم نیست و شاید خیلی از ماها تو شرایط اون ها قرار بگیریم میدونم که چه کارهایی که نمیکنیم...مسی هم همینطور ...اینها منششون از خیلی افرادی که دم از انسان و حقوق بشر میزنن هم بالاتره و چقدر تو اموره خیریه و این قبیل کارها دست دارند ولی ما چی!!!
نمیدونم حرفم زیاد شد و دلم پره از این قضیه و خیلی بیش از حد ناراحت که چرا به همچین شخصیتهایی یا اصلا هر شخصیت دیگه ای(مسی نشد...توپ جمع کن ارژانتین باشه) این طوری برخورد میکنند و ابروی ایرانی رو میبرن!
ای کاش میشد به یک طریقی این لکه رو پاک کرد...و از تکرارش جلوگیری و باهاش برخورد کرد...

متاسفم

Last edited:

top-fun

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اگز fb تو ایران فیلتر نبود بدتر میشد...

alireza.civil

Registered User
لایک‌ها
107
هاشم مصدوم شد .خدا به مسی رحم کرد

iliyasaeidkarami

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
برای خودمون متاسفم که همچین مردمی در بین ما زندگی می کنند.

jerii

همکار بازنشسته
لایک‌ها
9,663
بدبخت مسی
از اول بازی تا دقیق 89 توپ زیاد دستش نیومد چون از سر جونش میترسید :دی
اخر سر هم که زد اعصاب همه رو خورد کرد ولی خوب نمیشه گفت اون کار اشتباهی انجام داده
مسی بازیش رو برای تیم ملیش انجام داد و پیروزی رو به مردمش هدیه داد

بالا