برگزیده های پرشین تولز

فروش PS4 در حد آک

hooman.tk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
فروخته شد

فایل های ضمیمه

• DSC01187_resize.JPG
    DSC01187_resize.JPG
    212.5 KB · نمایش ها: 64
  • DSC01188_resize.JPG
    DSC01188_resize.JPG
    190.6 KB · نمایش ها: 68
Last edited:

Reza_Mohammad

Registered User
لایک‌ها
769
تاریخ ساخت 2013 هست ؟!
چون این سری مشکلاتی از جمله هیت سینک داشت که داغی بیش از حد کنسول بود
قیمت هدست جداگانه رو بفرست

Last edited:

hooman.tk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
تاریخ ساخت 2013 هست ؟!
چون این سری مشکلاتی از جمله هدسینگ داشت که داغی بیش از حد کنسول بود
عرض کردم کارشناسی نکنین.کسی که بخواد بخره تحقیق میکنه...هیچ مشکلی از بابت داغ کردن نداره شما نگران نباش.قیمت هدست هم مشخصه 150

hooman.tk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
تاریخ ساخت 2013 هست ؟!
چون این سری مشکلاتی از جمله هدسینگ داشت که داغی بیش از حد کنسول بود
دوست عزیز شما فرمودین مشکلاتی مثل چی دارن؟(هدسینگ)؟!!!این هدیسنگ چی هست؟؟؟شما اول سطح معلوماتتو ببر بالا بعد اسپم بده...اون اسمش Heatsink هست...هیت سینک...اوکی؟

x3x

Registered User
لایک‌ها
52
الان 2014 رو اینفیموس بزار صدا تراکتور میده.دستگاهتون فکر کنم بلو اسکرین بوده هیت دادید .من خودم تعمیر کارم به شعور بچه ها توهین نکن.دستگاه کلا 9 ماست تولید شده خمیر سیلیکن عمرش 3 ساله اشغال ترین مارکش.جالب بود استدلالت

Reza_Mohammad

Registered User
لایک‌ها
769
بله نیویوزر عزیز شما معلوماتتون بیشتر از ماست !
کسی کنسول 2ماه کارکرده رو روز اول باز نمیکنه خمیرش رو عوض کنه ! اگه بنا به عوض کردن بود خود سونی بهتر از شما میتونست اینکارو انجام بده !
این کنسول شما برای باز شدن بیشتر از 30% افت داره
بنده 900 خریدارم اول ارسال بعد از 48ساعت تست واریز چون شما نیو یوزر هستین;)

hooman.tk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
الان 2014 رو اینفیموس بزار صدا تراکتور میده.دستگاهتون فکر کنم بلو اسکرین بوده هیت دادید .من خودم تعمیر کارم به شعور بچه ها توهین نکن.دستگاه کلا 9 ماست تولید شده خمیر سیلیکن عمرش 3 ساله اشغال ترین مارکش.جالب بود استدلالت
آقای تعمیر کار شما میدونی IHS چیه؟بلدی 4770K IHSکنی؟اینتل به اون قدری خمیره 2زاری میرنه به CPU....بعدم به شما ربطی نداره اصلا آقا من حال کردم این کارو کردم...قیمت هم اینه...خواستی بخر نخواستی اسپم نده.اون بالا هم عرض کردم کارشناسی نکنید...دیگه کم توجهی نکنید

hooman.tk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
بله نیویوزر عزیز شما معلوماتتون بیشتر از ماست !
کسی کنسول 2ماه کارکرده رو روز اول باز نمیکنه خمیرش رو عوض کنه ! اگه بنا به عوض کردن بود خود سونی بهتر از شما میتونست اینکارو انجام بده !
این کنسول شما برای باز شدن بیشتر از 30% افت داره
بنده 900 خریدارم اول ارسال بعد از 48ساعت تست واریز چون شما نیو یوزر هستین;)
امری فرمایشی؟؟؟چیزه دیگه نمیخوای؟شما که old useri باید بفهمی که اسپم چیه دیگه.

hooman.tk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
آقایون ازتون خواهش کردم کارشناسی نکنید و اسپم ندید...با حرفای خودتون شعور خودتونو زیر سوال نبرید.هم گفتم قیمت مقطوع هم کارشناسی ممنوع.باز میاید ....کسی که حرفه ای باشه این دستگاه رو میخره.در ضمن یه سرچ تو یوتوب بکنید ببینید چند هزار نفر این کارو کردن.

hooman.tk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
خیلیییی زرنگییی آورین از کجا فهمیدی؟؟؟مرده مومن برای چی تهمت میزنی...شما از راه دور تشخیص دادی که BlueScreen داده؟من اصلا وقت ندارم با این بازی کنم.خمیر 3سال؟؟؟؟!!!!!آره خوب زمان pentium 2 اینجوری بود.مرد حسابی من هر 2ماه خمیر cpu عوض میکنم.CPU 8350 با WaterCooling H100i .به منکه دیگه این داستانارو نگووووو

x3x

Registered User
لایک‌ها
52
خ خ خ .دوستان اهل فن میتونن قضاوت کنن .میشه چند تا لینک از اون چند هزار نفری که این کارو کردن بزاری؟ یعنی طرف میاد گارانتی 1 سال اینتر نشنال سونی را پلمپشا باز کنه خمیر بزنه !!! یعنی تخصص شما بیشتر قسمت کولینگ سونی هست ! بیا یه کاری تو جی پیو صورت بده شاید تونستی بازی هارو 100 فریم کنی ! یعنی شما داری کمپانی رو زیر سوال میبری .لطفا یه دلیل دیگه بیار برای باز شدن دستگاهت .

hooman.tk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
خ خ خ .دوستان اهل فن میتونن قضاوت کنن .میشه چند تا لینک از اون چند هزار نفری که این کارو کردن بزاری؟ یعنی طرف میاد گارانتی 1 سال اینتر نشنال سونی را پلمپشا باز کنه خمیر بزنه !!! یعنی تخصص شما بیشتر قسمت کولینگ سونی هست ! بیا یه کاری تو جی پیو صورت بده شاید تونستی بازی هارو 100 فریم کنی ! یعنی شما داری کمپانی رو زیر سوال میبری .لطفا یه دلیل دیگه بیار برای باز شدن دستگاهت .
آره داداش میبرم زیر سوال...بهتم ثابت میکنم...این لینک
بشین قشنگ حرفاشو گوش بده اگه سواد انگلیسی داری.شما خودت مثل اینکه دغل بازی خوب بلدی همرو به یه چشم میبینی.داداش قرار میزاری با من بریم دستگاهو نشون بدیم؟اون بالا هم گفتم اگه مشکلی داشت یا شما تونستی ثابت کنی دلیلش چیزه دیگه بوده من دستگارو مجانی میدم به شما.جلوی همه هم دارم میگم.اگه انقد ادعات میشه و مطمئنی بیا برا تو دیگه.همین صفحه رو با قند شکن باز کن فیلم پخش میشه.

Last edited:

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
سلام دوست عزیز
قیمت اکبنده هدست چنده؟
ممنون میشم قیمت بدید اگه به صرفه باشه همین هدست رو از شما میگیرم
ممنون

فرستاده شده از HUAWEI P6-U06ِ من با Tapatalk

x3x

Registered User
لایک‌ها
52
داداش لینکت کو پس که لینک خراب گزاشتی ! اصلا شما راست میگی .سونی و متخصصاش سر در نمیادرند .شما بیشتر حالیت میشه .خود دوستان میتونند قضاوت کنند برای خرید.

hooman.tk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
داداش لینکت کو پس که لینک خراب گزاشتی ! اصلا شما راست میگی .سونی و متخصصاش سر در نمیادرند .شما بیشتر حالیت میشه .خود دوستان میتونند قضاوت کنند برای خرید.
داداش شما بدجوری حالت بده.لینک که گذاشتم ولی خودتم میتونی گوگل کنی..بلدی؟لطف دیگه اینجا اسپم نده...فهم داشته باش شعور داشته باش...خریدار نیستی دخالت نکن.چیزیم بارت نیست ادعا نکن.بلد نیستی یه چیز تو یوتوب سرچ کنی کل کل هم میکنی؟میخوای بگم چه جمله ای باید تایپ کنی؟عمو جون کلاس چندی؟:general711::general208: ps4 thermal paste change اینو سرچ کن.در کل که کارت خراب کردنه پیج هست میدونم ولی برات بد نیست ببینش 4تا چبز یاد میگیری.الانم گزارش میشی...هرچیم دوست داری اینجا بگو تا همه کاملتر به بی شعور بودنت پی ببرن.دیگه هم جوابی از من نمیگیری چون دیگه اصلا کامنت نمیخونم کسی که بخواد بخره پ.خ میکنه.بیکارم مگه اعصابمو به خاطر بعضی از آدمای مریض مثل شما خورد کنم.

king_artur

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
132
بعد از مشکلاتی که PS3/X360 داشتند سونی و مایکروسافت سراغ کامپوننت های لپتاپ رفتن پس ضریب اطمینان این کنسول ها در مقابل گرما بسیار بالاس و خبری از overheating دیگه نیست
شما هم اگه دستگاهتون مشکلی نداشته به نظرم دلیلی نداشته دستگاه بی زبون رو انگولک کنید خود من ۴ ساعت non stop هر روز دارم بازی میکنم یک سوم PS3 داغ نمیکنه

hooman.tk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
بعد از مشکلاتی که PS3/X360 داشتند سونی و مایکروسافت سراغ کامپوننت های لپتاپ رفتن پس ضریب اطمینان این کنسول ها در مقابل گرما بسیار بالاس و خبری از overheating دیگه نیست
شما هم اگه دستگاهتون مشکلی نداشته به نظرم دلیلی نداشته دستگاه بی زبون رو انگولک کنید خود من ۴ ساعت non stop هر روز دارم بازی میکنم یک سوم PS3 داغ نمیکنه
سلام دوست عزیز... من کلا علاقه خاصی به سرک کشیدن و Tweack کردن دارم...البته سر رشته من تو PC و Overclocking هست.اونموقع هم که اینکارو کردم فقط برای این بود که دوست داشتم خیالم راحت باشه...چون خودم AMD OC میکنم مثله همه میدونم که AMD همیشه خدا بیش از حد داغ میکنه...و اینم میدونی که PS4-CPU نداره APU داره و دما بیشتر هم میشه.من حتی قصد فروش نداشتم و با خیاله راحت بازش کردم ولی این اواخر یه پروژه خورده بهم که حالا حالاها کار توش هست برام و واقعا وقت استفاده ازش ندارم مونده داره خاک میخوره.به پولش هم نیازی ندارم فقط دیگه وقته خوبیه که از بازی کردن استعفا بدم:)

hooman.tk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
سلام دوست عزیز
قیمت اکبنده هدست چنده؟
ممنون میشم قیمت بدید اگه به صرفه باشه همین هدست رو از شما میگیرم
ممنون

فرستاده شده از HUAWEI P6-U06ِ من با Tapatalk
سلام دوست من...دقیق نمیدونم این برای PS3 که داشتم بوده...یعنی از این سری جدیدا نیست...حدودا باید 350 اینا باشه...150 میارزه واقعا چون همیشه همینجوری که تو عکس دیدی به صورت دکوری رو دستگاه بوده:) به PC وصل میشه درایور هم نمیخواد...صداش برای گیم که فوق العادست برای موزیک هم بد نسیت معمولیه.ساروند 7.1 هم داره...این لینکشه http://us.playstation.com/ps3/accessories/pulse-wireless-stereo-headset-ps3.html

بالا