برگزیده های پرشین تولز

خریدار ال ای دی بدون گارانتی ( تعداد و همیشگی ! ) لطفا شرابط رو بخونید

4058423

Registered User
لایک‌ها
1,875
سلام دوستان .

من چند ماهی میشد که برای مشتری های شهر خودمون از آقا محمد گل ( یگی از بچه های همینجا ) . ال ای دی های بدون گارانتی میگرفتم و یه درصدی روش میکشیدم و میفروختم .

شرایط به این صورت بود که بعد از چند خرید نقد آقا محمد لطف کرد و به من اعتماد کرد و دستگاه کارو 50% پولش رو میگرفت و وقتی دستم میرسیدم 50% باقی رو میگرفت .

اما نکته ی جالب این بود که چون محمد عزیز به دستگاه ها ایمان داشت ! 48 ساعت مهلت تست بهم میداد که منم به مشتری میدادم . یعنی از زمانی که دستگاه به دستم میرسید 48 ساعت مهلت تست بود که اگه خدایی نکرده مشکلی داشت من پس بدم و ...

البته هیچ وقت این مشکل پیش نیومد شکر خدا .

در آخر یه نکته ی دیگه ای هم بود که قرار شد هر کسی از شهر ما ( قم ) به محمد عزیز زنگ زد . خودش مستقیم بهش جنس نفروشه و بگه من نماینده ی فروشش تو این شهر هستم و شماره منو بهش بده و ...

حالا با این شرایط دنبال یه دوستی هستم که بتونه جنس رو برام جور کنه که باز فروش رو شروع کنم . البته تو مورد اول مشکلی نیست و اگه کاربر معتبر باشه میتونم 100% پول رو بدم قبل از ارسال .

اما موارد بعدی باید رعایت بشه چون ارتباط مستقیم با خرید داره . ممنون میشم دوستانی که تمایل به همکاری دارند اعلام آمادگیشون رو همراه با مدل های موجودی برام پ خ کنند .

ممنون از همه .....

sabegian

Registered User
لایک‌ها
306
سلام
شما چه مدل هایی میخواید من میتونم قیمت مناسب واستون جور کنم.

IDINARASH

Registered User
لایک‌ها
93

4058423

Registered User
لایک‌ها
1,875
همچنان خریدارممممممممممم

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
بدون گارانتی تو بازار خیلی سخت پیدا میشه! در ضمن اختلافشم تو اینچ های پایین زیاد نیست! میتونی قیمت خرید قدیمتو برامن پخ کنی مقایسه کنم با کف قیمت گارانتی چقدر اختلاف داره؟

farshad10

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
4,842
بدون گارانتی تو بازار خیلی سخت پیدا میشه! در ضمن اختلافشم تو اینچ های پایین زیاد نیست! میتونی قیمت خرید قدیمتو برامن پخ کنی مقایسه کنم با کف قیمت گارانتی چقدر اختلاف داره؟
دادا توی تهران شاید ولی اینجا توی ارومیه 99 درصد بدون گارانتی هستن

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
خب ارومیه مگه تعزیرات نداره؟ نمیان گیر بدن؟

farshad10

کاربر فعال
لایک‌ها
4,842
داشتنشو که دارن ولی اینجا ارومیه هستش کلا از ایران جداست خخخخخخخخخ
شما بیا ببین خودت باور کن

4058423

Registered User
لایک‌ها
1,875
والا اختلاف قیمت تو یه مدل های مثل 5000 سری 4 سامسونگ 40 اینچ حدود 500 تومن بود !!!

درسته تو سایز های 32 و پایین تر اختلاف کمه اما تو 40 به بالا اختلاف فاحشه !

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
والا اختلاف قیمت تو یه مدل های مثل 5000 سری 4 سامسونگ 40 اینچ حدود 500 تومن بود !!!

درسته تو سایز های 32 و پایین تر اختلاف کمه اما تو 40 به بالا اختلاف فاحشه !
داداش شما قیمت خریدتو برامن نفرستادی! از کجا میدونی که من چه قیمتی قراره اعلام کنم؟ اگر تو 3میلیون 300 تومن اختلاف داشته باشن مطمئن باش صرفه با با گارانتیه! تازه باز من بعیدمیدونم تو 3تومن حتی 300 تومن اختلاف داشته باشن!

old wolf

Registered User
لایک‌ها
9
داشتنشو که دارن ولی اینجا ارومیه هستش کلا از ایران جداست خخخخخخخخخ
شما بیا ببین خودت باور کن
درود
من هم این رو شنیدم که تو ارومیه خیلی ارزونتره
ولی یه سوال از کجاش باید تهیه کرد یعنی جای بازار خاصی داره یا تو هر مغازه ایی بری دارن ؟

farshad10

کاربر فعال
لایک‌ها
4,842
درود
من هم این رو شنیدم که تو ارومیه خیلی ارزونتره
ولی یه سوال از کجاش باید تهیه کرد یعنی جای بازار خاصی داره یا تو هر مغازه ایی بری دارن ؟
سلام
راحترین راه برای افراد سایر شهر ها که به ارومیه میان رفتن به خیابان بعثت هستش اینجا یکی دوتا مجتمع لوازم خانگی هستش و حدود 40 50 تا مغازه که اکثرا فقط ال ای دی میفروشن نهایت قیمت هم که با هم فرق دارن 50 60 تومن هستش
کشتنش و قیمت گرفتنش هم زیاد طول نمیکشه نهایتش یک ساعت
عموی من این اواخر رفته بودن اربیل و یه مدل سامسونگ آوردن با خودشون که در نهایت فقط 100 هزار تومن از بازار ارومیه براشون ارزونتر تموم شد .

old wolf

Registered User
لایک‌ها
9
سلام
راحترین راه برای افراد سایر شهر ها که به ارومیه میان رفتن به خیابان بعثت هستش اینجا یکی دوتا مجتمع لوازم خانگی هستش و حدود 40 50 تا مغازه که اکثرا فقط ال ای دی میفروشن نهایت قیمت هم که با هم فرق دارن 50 60 تومن هستش
کشتنش و قیمت گرفتنش هم زیاد طول نمیکشه نهایتش یک ساعت
عموی من این اواخر رفته بودن اربیل و یه مدل سامسونگ آوردن با خودشون که در نهایت فقط 100 هزار تومن از بازار ارومیه براشون ارزونتر تموم شد .

از اینکه حوصله کردین و جواب دادین متشکرم
فقط یه سوال دیگه نسبت به تهران و باگارنتی چند درصد فرق داره ؟

farshad10

کاربر فعال
لایک‌ها
4,842
از اینکه حوصله کردین و جواب دادین متشکرم
فقط یه سوال دیگه نسبت به تهران و باگارنتی چند درصد فرق داره ؟
والا من به شخصه خودم مقایسه نکردم اگه مدل خاصی مد نظر دارین بگین براتون قیمت بگیرم
ولی این اواخر برای یکی از دوستان قیمت یه مدل رو در آورد 42 سامسونگ بود 1750 میدادن اینجا فکر کنم تهران حدود 2300 قیمت داشتن

4058423

Registered User
لایک‌ها
1,875
ممنون از دوستان که تاپیک رو پربار کردند . فرشاد عزیز ، میشه بفرمایی که هزینه ی ارسال به شهر های مرکزی مثل قم و تهران چقدره از ارومیه ؟

بالا