برگزیده های پرشین تولز

درآمد از آواباکس

آرین محمدی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
یک سایت ایرانی بسیار بسیار عالی هست که واقعا قابل اعتماد هست. 9414 نفر عضو داره و در حال حاضر یکی از بهترین سایت های کلیکی هست....
توی یک سایت بودم طرف میگفت من خودم پنج تا سایت دارم اما با این حال توصیه می کرد که آواباکس رو از دست ندید!!!!!
سود دهیش هم اینطوریه:
تعداد زیرمجموعه * میانگین کلیک * میزان درآمد هر کلیک نفرات * سی روز = مبلغ کل

مثلا:
250 * 6 * 3 * 30 = 135000 تومان
البته چند تا نکته وجود داره و اون اینها:
1-شما علاوه بر این 250 زیر مجموعه میتونید تعدادی زیر مجموعه مستقیم (بنا به نوع عضویتتون) داشته باشید که قطعا سودتون بیشتر میشه!!!
2-با تغیر عضویت سود شما افزایش پیدا میکنه: هم تعداد زیرمجموعه بیشتر میشه و هم از کلیک آنها سود بیشتری نصیبتون میشه!!!
3- شما میتونید علاوه بر زیر مجموعه گیری و تبلیغات فعالیت های دیگه مثل تکمبل پازل و فروش به مدیر ، سرمایه گذاری ، طرح بیمه ، خرید و فروش زیر مجموعه و... فعالیت داشته باشید!!!!!!!!!!!!

در ضمن حرف کسایی که میگن این سایت ها به درد نمیخوره و فلان و سات رو هم گوش ندید!!! بلکه خودتون برید و تحقیق کنید اگه خوب بود بسم الله!!!!
کسانی هم که از اینجا عضو بشن میتونن هر سوال و مشکلی که دارن اینجا بگن و بنده در خدمتشان هستم!!!!!
یاحق....

سیناتِرو

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
40
آخه باکس ایرانی هم تاپیک زدن داره ؟ همشون کلاه بردارن .دوستان وقتتون خیلی بیشتر از این حرفها ارزش داره که تو باکس های ایرانی تلف بشه قدر خودتون رو بدونین

salehinia

Registered User
لایک‌ها
180
موافقم . بالا برین پایین بیاین باکس ایرانی نمی گم کلاهبردار ولی ورشکست میشه آخرش چون منبع درآمدی نداره .

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
چرا پست منو پاک کردن
استارتر چند تا تاپیک میزنی در مورد اواباکس

Sent from my XPERIA Z1 - THE BEST OF SONY

آرین محمدی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
چرا پست منو پاک کردن
استارتر چند تا تاپیک میزنی در مورد اواباکس

Sent from my XPERIA Z1 - THE BEST OF SONY
داداش جند بار برا منم پاک کردن اما دیدن دست بردار نیستم ولم کردن!!!!!!!!!!!!

آرین محمدی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
موافقم . بالا برین پایین بیاین باکس ایرانی نمی گم کلاهبردار ولی ورشکست میشه آخرش چون منبع درآمدی نداره .
بابا به چه زبونی بگم این ساین فروشگاه اینترنتی داره!!!!! توی ستاد سازماندهی هم تایید شده

salehinia

Registered User
لایک‌ها
180
احتمالا حساب پولاش از دستش خارج شده رفته یه چند ماهی بشماره و دوباره برگرده
شاید هم از اینکه معتبر باشه خسته شده و میخواد یکم از اعتبارش کم کنه
به هر حال شایعات وروایات متفاوته !!!

بالا