برگزیده های پرشین تولز

آشنایی با جراحی های چشم و پرسش و پاسخ

obamast

Registered User
لایک‌ها
6,561
الان هزینه انواع عمل پیوند قرنیه چقدره؟
من سال 89 هزینه عمل delk شد 1.5 میلیون تومن پیش دکتر صلوتی
الان چند؟

obamast

Registered User
لایک‌ها
6,561
الان این همه قورقور کردن های کسانی که عمل پیوند قرنیه کردن رو خوندم
عیب پزشکان این هست بعد یا قبل از عمل از عوارض پیوند قرنیه منظورم عوارض بعد از عمل نمیگن همش بخاطر کلک پول هست که بیمار از عمل نترسه و پول ها رو بیاد سرازیر کنه تو جیب دکتر
کلا سه سال باید برای پیوند قرنیه قطره مصرف کنی 3 سال طول میکشه تا قرنیه جدید جا باز کنه
ماه ها بعد از عمل دید دقیقی از اطراف نداری کلا عمل پیچده ای هست که بعد از عمل مثل یک بچه نوزاد باید از چشم مراقبت کرد
البته چشم عمل شده نسبت به دود خودروها در سطح شهر باد و گردخاک حساس تر میشه و در فصل گرما قرنیه پیوندی حسیاست بیشتری نسبت به قرنیه طبیعی نشون میده مثل سوزش چشم و اشک ریختن
حتی بعد از 9 سال که از عمل پیوند قرنیه لایه ای میگذره هنوز چشمم در سطح شهر تو گردو خاک دچار سوزش میشه
نمره چشم 7.25 بود که بعد از عمل الان شده 2.25 و با لیزر میشه صفر و دیگه عینک لازم نیست

fateme777

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام بالاخره منم بعدازکلی تحقیق درسن30سالگی عمل کردم دوست دارم تجربمو بااونایی که شماره چشمشون بالاس وقرنیشون ضخامت کمی داره درمیون بزارم امیدوارم که کمک حالشون باشه
21سالگی به بیمارستان فارابی رفتم دکتربعدازمعاینه گفت قرنیه ات نازکه نمیتونی لازک ولیزیک کنی میتونی عمل لنزداخل قرنیه انجام بدی که عمل نکردم.
24سالگی بازم به بیمارستان فارابی رفتم دکتربهشت نژادگفت شماره چشمت زیاده وضخامت قرنیه ات کم میادگفتم عمل لنزداخل قرنیه انجام بدم گفت مگه چندسالته که ازالان این عمل سنگینوانجام بدی خداخیرش بده مانع شد.
بعدازچندسال تصمیم گرفتم که لیزرکنم حداقل شماره چشمم بیادپایین چون تهران نیستم شروع کردم به تحقیقات اینترنتی که یه دکترخوب توتهران پیداکنم من کل 383صفحه این انجمن روخوندم وبراساس نظرات مخصوصا یکی ازکاربرای فعال بادکترمیرافتاب دربیمارستان نورنوبت گرفتم خودش معاینات قبل وبعدعمل روانجام نمیده وپزشک جایگزینش دکترنوروزی بودوگفت میتونی لازک واسمایل انجام بدی امادونمره ازاستیگماتت برمیگرده ازمعاینه ام راضی نبودم کلی سوال بدون جواب برام پیش اومده بود ازمنشی خواستم که نظردکترمیرافتاب روهم بپرسه که دکترگفته بود فقط اسمایل میتونی انجام بدی جالب ترازهمه منشیه بودکه به زورتلفنی هم جواب میدادوبه خودش اجازه اظهارنظرمیداد که به نظرمن عمل نکنی بهتره چون شماره چشمت صفرنمیشه!میگفت فرق اسمایل ولازک اینه اسمایل7تومنه دوره نقاحتش کمه ولازک3.5تومنه دوره نقاحتش زیاد.
اینجاازدکترهای کرج به نام مافیا وباندنام برده شده من دوسال پیش بادکترتیموری درکرج معاینه شدم گفتن لازک کن اسمایل برای شماره های پایینه انصافا هم دکترباوجدان وحاذقی هستن.
تصمیم گرفتم بایه دکتردیگه که هردوعمل لازک واسمایل روانجام میده مشورت کنم یک شخص باتجربه دکترافشین دوست محمدی روپیشنهادکردن وقتی تماس گرفتم خانم منشی تماس روبه دکتروصل کردن حتی اقای دکترتلفنی کلی وقت برای من گذاشتن برای معاینه رفتم وبادقت کل چشمموازقرنیه گرفته تاشبکیه روکاملا معاینه کردن گفتن فقط لازک میتونی کنی اسمایل اصلاچون ضخامت قرنیت 500 هست که 100تاش برای اصلاح شماره چشمت کم میشه وخودعمل اسمایل هم 100تابیشترازلازک قرنیه رونازک میکنه یعنی ضخامت قرنیت حدود300میشه که بعدش مشکل قوزقرنیه برات پیش میادبایدپیوند قرنیه بشی خودشون کل سوالات بی جواب من روپاسخ دادن واحتیاج نبود من سوالی بپرسم بعدازسالهاتونستم باخیال راحت عمل کنم چون مطمئن بودم دکتردوست محمدی دکتری باوجدان ودلسوزوحاذق هستن الان 26روزه لازک کردم خداروشکر خیلی راضی ام بعدازعمل اصلا دردوناراحتی نداشتم وتاحالا بیشتردیدم برگشته دکترگفتن یک چشمم 0.5 نمرش وچشم دیگم1.5نمره ازضعیفیش میمونه امادرعوض ده سال دیرترپیرچشمی میگیری
اصلا به تبلیغات اینترنتی توجه نکنین وخودتون برین حداقل باچنددکترمشورت کنین وبااونی عمل کنین که حس اعتماد بهتون میده برای شماره های بالاوضخامت کم انتخاب نوع عمل حساس تره
درمورداسمایل هم خیلی تبلیغ میکنن چون گرونتره توخیلی سایتا نوشتن برای قرنیه های نازکه ولی 100تابیشترازلازک قرنیه رونازک میکنه واینکه کم تهاجمی ترین هست امادراسمایل هم مثل لیزیک قرنیه برش زده میشه ولی در لازک قرنیه روبرش نمیدن فقط لایه اپی تلیوم قرنیه روبرمیدارن که بعداز4یا5روزخودش ترمیم میشه حسابی مراقب باشین وچشمتونودست هرپزشکی ندین.
سلام ببخشيد ميشه بگيد نمره چشم هاتون چند بوده؟؟ من چشم هام هر كدوم ده نمره ضعيفه.و پزشكا هر كدوم يه چيز ميگن.دكتر مقاره عابد و پزشك بيمارستان نور مخالف عمل لنز داخل چشمي ان در حال حاضر.دكتر مقاره عابد ميگن به خاطر عوارضي كه ممكنه برام داشته باشه بهتره ليزيك كنم كه حدود ٣-٤ نمره باقي ميمونه از نمره چشمم.واقعا سردرگمم از طرفي از عينك كلافه و از يك طرف ترس از عوارض لنز داخل چشمي.شما ضخامت قرنيه تون چقدر بوده كه الان حدود يك نمره ضعيفه چشمتون؟چون من بعد از عمل هم با سه چهار نمره بازم نميتونم بدون عينك ببينم

rll

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام ببخشيد ميشه بگيد نمره چشم هاتون چند بوده؟؟ من چشم هام هر كدوم ده نمره ضعيفه.و پزشكا هر كدوم يه چيز ميگن.دكتر مقاره عابد و پزشك بيمارستان نور مخالف عمل لنز داخل چشمي ان در حال حاضر.دكتر مقاره عابد ميگن به خاطر عوارضي كه ممكنه برام داشته باشه بهتره ليزيك كنم كه حدود ٣-٤ نمره باقي ميمونه از نمره چشمم.واقعا سردرگمم از طرفي از عينك كلافه و از يك طرف ترس از عوارض لنز داخل چشمي.شما ضخامت قرنيه تون چقدر بوده كه الان حدود يك نمره ضعيفه چشمتون؟چون من بعد از عمل هم با سه چهار نمره بازم نميتونم بدون عينك ببينم
سلام شماره چشم راستم4.75و3استیگمات وشماره چشم چپم 6.25و3استیگمات بود وضخامت قرنیه ام 500بودکه بعدازعمل لازک چشم راست شد424وچشم چپم418میکرون ازضخامتش مونده
هنوزشماره چشممو نگرفتم امافکرمیکنم حدودیک یایک ونیم باشه ولی سه هفته بعدعمل دیدم ده ازده بود

INJ3CT8R

Registered User
لایک‌ها
172
آقای یاسینی چرا دیگه تو این انجمن نیست مشکلی براشون پیش اومده؟

F B I

Registered User
لایک‌ها
885
تبلیغ در پی تی : دی

todaybazar

Registered User
لایک‌ها
345
سلام شماره چشم راستم4.75و3استیگمات وشماره چشم چپم 6.25و3استیگمات بود وضخامت قرنیه ام 500بودکه بعدازعمل لازک چشم راست شد424وچشم چپم418میکرون ازضخامتش مونده
هنوزشماره چشممو نگرفتم امافکرمیکنم حدودیک یایک ونیم باشه ولی سه هفته بعدعمل دیدم ده ازده بود
مشکل خشکی چشم و سوزش چشم ندارید
مصرف قطره برای چشم چی همیشگی هست؟

Hassan t

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مشکل خشکی چشم و سوزش چشم ندارید
مصرف قطره برای چشم چی همیشگی هست؟
سلام بنده لازک کردم خشکی چشم برای حدود دو ماه بعد عمل داشتم.
مصرف قطره همیشگی نیست و حدود استفاده قطره ها دو سه ماه هستش ک با نظر پزشک ممکنه بیشتر بشه

persian-good

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
لطفا راهنمای کنید
یکی از دوستان از شهرستان میخواد برای آب مروارید به بیمارستان نور تهران بیاد حالا خواست بدونه بهترین دکتر اونجا کیه
بعضی ها گفتن دکتر سید محمد میرآفتاب خوبه حالا خواستم نظر شما را در مورد دکتر میرآفتاب بدونم آیا اطلاعی در مورد ایشون و کارش دارید و چه دکترهای دیگری اونجا خوب هستند ممنون میشوم راهنمای کنید

kareshoma

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
اگر نیاز به مراجعه حضوری به مطب دکترهای چشم پزشک دارید ، لیست چند چشم پزشک رو در اینجا میگذارم. شما میتونید برای پیدا کردن آدرس هر پزشک و متخصصی ، با یک سرچ سایده توی سایت "کار شما " آدرسش رو پیدا کنید.
البته این لیست چشم پزشک های اهواز هست.

دکتر غلامرضا خاتمی نیا یکی از بهترین پزشکهای اهواز و متخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی چشم هستند.

healthblog98

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
من میخوام عمل لیزیک انجام بدم اما بعضیا میگن خوب نیست
نمیدونم باید چیکار کنم از عینکم خستم:))))
میتونید من و راهنمایی کنید؟

mahdisaaa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ببخشید خواهرم در اثر ضربه دچار پارگی قرنیه شد البته جراحی شده ولی گفتن ریشه قرنیه آسیب دیده و دوباره باید جراحی بشه میشه بهترین متخصص در تهران رو بهم معرفی کنید

dream ocean

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
57
احتمال برگشت بعد از لیزیک چنددرصده،؟

komeil1002

Registered User
لایک‌ها
67
بسیار مطلب مفید و جامعی بود تشکر

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,301
من 7 سال پیش عمل لازک کردم تا الان هم مشکلی نداشتم
البته مراقبت های بعد از عمل رو تا نزدیک 1 سال انجام دادم (به توصیه پزشک)

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
من 7 سال پیش عمل لازک کردم تا الان هم مشکلی نداشتم
البته مراقبت های بعد از عمل رو تا نزدیک 1 سال انجام دادم (به توصیه پزشک)
عمل بی‌حسی داره؟ چطور بی حس میکنن؟

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,301
عمل بی‌حسی داره؟ چطور بی حس میکنن؟

بله بی حسی داره
یه سرنگ فرو کرد تو چشمم (چشم هم باز میبینی که سرنگ داره میاد)
چند ساعت بعد عمل که بی حسی میره درد شروع میشه

بالا