برگزیده های پرشین تولز

آموزش شبیه‌سازی در محیط سیمولینک متلب از طریق پروژه‌های آماده

volta

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
از این به بعد قصد دارم یه سری پروژه‌ها و مدارات شبیه سازی رو بصورت آماده به همراه توضیحات کامل در اینجا آپلود کنم. هدف اصلی این کار آموزش گام به گام محیط MATLAB/SIMULINK به دانشجویان رشته مهندسی برق قدرت و کنترل جهت انجام پروژه‌های درسی و پایان‌نامه برق هست. میتونید به وب سایت‌های ما هم یه سر بزنید و از مطالبشون استفاده کنید.
www.barghdl.ir
www.powerproject.ir
www.ctrlproject.ir

volta

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
همونطور که وعده داده بودم به عنوان اولین پروژه انجام شده یک اینورتر سه سطحی (Cascaded Half-Bridge Three Level) در محیط متلب/سیمولینک شبیه سازی شده و برای دانلود قرار گرفت.
دانلود فایل شبیه سازی
رمز فایل: www.barghdl.ir
همچنین میتونید توضیحات مربوط به این شبیه سازی و نتایج خروجی اون رو از اینجا مشاهده کنید.
سعی میکنم هفته ای حداقل یک پروژه رو به همراه فایل شبیه سازی و توضیحاتش اینجا قرار بدم. اگر دوستان سوالی داشته باشن در خدمتم.
ولتا.

volta

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به عنوان دومین پروژه، یک مبدل AC/AC از نوع کنترل کننده ولتاژ رو در محیط سیمولینک متلب (MATLAB) شبیه سازی کردم. این پروژه به همراه آموزشش بصورت رایگان برای دانلود قرار داده شده. جهت دانلود پروژه آماده متلب بر روی لینک زیر کلیک کنید.
دانلود شبیه سازی مبدل ac/ac با متلب
رمز فایل: www.barghdl.ir
همچنین برای مطالعه توضیحات بیشتر در مورد عملکرد مبدل ac/ac و تحلیل شکل موج‌های آن لینک زیر را مطالعه کنید.
آموزش شبیه سازی مبدل ac/ac با MATLAB
دوستان میتونید سوالات خودتون رو درباره شبیه سازی‌ها در این بخش مطرح کنید.

بالا