برگزیده های پرشین تولز

ارسال ایمیل انبوه با ویژگی های خاص | لیست نام + ایمیل + علاقه ها و...

آیا نیاز به چنین سرویسی دارید؟

• بله، حتما.

Votes: 0 0.0%
  • اگر سرویس به خوبی ارائه شود، حتما استقبال می کنم.

• خیر.

• Total voters
    1

mhe_mrg

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام،
من، به تازگی، یک لیست چند هزار تایی از ایمیل های مختلف افراد جمع آوری کرده ام که در این لیست، بسیاری از افراد دارای نام و نام خانوادگی، ویژگی های شخصیتی، علایق و... هستند که چنین شرایطی برای امر تبلیغات ایمیلی بسیار مناسب است.
حتی بنده می توانم سرویسی ارائه دهم که وبمستر ها بتوانند در پلن های مختلف، به ارسال ایمیل به این افراد بپردازند بدون این که کار فنی خاصی را انجام بدهند.
حالا می خواستم بدانم که آیا وبمستر های عزیز نیاز به چنین لیستی و چنین امکانی دارند؟

senatoor

Registered User
لایک‌ها
484
سلام،
من، به تازگی، یک لیست چند هزار تایی از ایمیل های مختلف افراد جمع آوری کرده ام که در این لیست، بسیاری از افراد دارای نام و نام خانوادگی، ویژگی های شخصیتی، علایق و... هستند که چنین شرایطی برای امر تبلیغات ایمیلی بسیار مناسب است.
حتی بنده می توانم سرویسی ارائه دهم که وبمستر ها بتوانند در پلن های مختلف، به ارسال ایمیل به این افراد بپردازند بدون این که کار فنی خاصی را انجام بدهند.
حالا می خواستم بدانم که آیا وبمستر های عزیز نیاز به چنین لیستی و چنین امکانی دارند؟

باول اینکه این لیست چطور جمع اوری شده

چند درصد ایمیل ها سالم هست ؟ چه زمانی جمع اوری شدند

و شما قرار به چند نفر بفروشید و اینکه قیمت مد نظرتون چقدره و تعداد کل ایمیل ها چقدره

اینها شرایط نیاز یا عدم نیاز وب مستر ها رو تعیین می کنه

mhe_mrg

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
- فعلا امکان گفتن این که ایمیل ها چگونه جمع آوری شده اند، وجود ندارد.
- به طور دقیق نمی توانم بگویم اما احتمالا 90 درصد ایمیل ها سالم باشند.
- ایمیل ها کاملا بروز جمع آوری می شوند. (توسط رباتی در زمان کنونی)
و در ضمن بنده لیست ایمیل را به فروش نمی گذارم، بلکه سرویسی را در اختیار وبمستر قرار می دهم که بتواند بدون دانش فنی خاص، ایمیل هایش را ارسال کند و حتی آمار تحلیلی هم ارائه خواهد شد.

بالا