برگزیده های پرشین تولز

از دوستان کسی آشنایی با روند مخابرات و اتصال adsl داره باید تو

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
سلام دوستان
کسی آشنایی با نحوه رسوندن اینترنت adsl از طریق زوج سیم داره؟ سوال دارم
283.gif

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
سلام مهدی . چه سوالی ممکنه داشته باشی آخه ؟‌:292:

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
سلام مهدی . چه سوالی ممکنه داشته باشی آخه ؟‌:292:
به به محسن خان. چطوری
2v9udk3.png

اقا این زوج سیم adsl رو مخابرات میتونه به همسایه هم داده باشه بدون اطلاع من؟ یا از لحاظ تکنیکی امکانش نیست؟ قضیه از این قراره که به مصرفم مشکوک بودم و از پنل مخابرات رمز مخابراتو عوض کردم و همون روز بعدش از همسایه شنیدم اینترنتش قطع شده و باز این اتفاق افتاد و باز خواستم عوض کنم دیدم دسترسی ندارم تیکت گذاشتم پشتیبانی زنگ زده، میگم میخام رمزو عوض کنم تفره میرفت و میگفت برای چی تند تند عوض میکنی
huh_1.gif
و بعدش با لحن بد گفت اصلا من وظیفه نداشتم زنگ بزنم و قطع کرد و تیکتم چرت و پرت جواب داده بود که سوالتون مفهوم نیست. حالا بماند که بعدا باز من عوض کردم باز همسایه مخابراتو گفته بود بیاد و بهش میگفت مشکل از سیمتون نیست مودم چشمک میزنه. یعنی همسایه باز مودمش با تغییر رمز من نتش قطع شده بود
huh_1.gif

حالا اصلا این امکان وجود داره یکی دو تا از این کارمندا دست به یکی کرده باشن یه اکنت برای دو نفر داده باشن اصلا امکانش هست یا توهم زدم

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
چاکریم . نه . نمیشه یه اکانت رو به دو جا داد . ببین اتصال pppoe که از روی مودم به سرور مخابرات وصل میشه یه چیزی داره به اسم MAC Lock که MAC مودم تو روی این اکانت لاک میشه و از اون به بعد حتی خودت هم مودمت رو عوض کنی باید زنگ بزنی ۲۰۲۰ اون MAC Lock رو برات ریست کنه .

حالا اگه خواستی اون شماره که روش adsl داری رو بده تا من بهت بگم مثلا تو ۲۰-۳۰ روز اخیر چه MACهایی با این یوزرنیم پسورد وصل شدن . اگه شماره همسایه رو هم داری بده تا اونم ببینم .
البته برخی مواقع هست که خود اپراتورها اشتباه میکنن و یه اکانت رو میزارن رو دو تا شماره . بعیده دست به یکی کنن . اگه کرده باشن دهنشون سرویس خواهد شد

بالا